Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje nt. klubu
Autor Wiadomość
SlawkoROW 
Szkółkowicz

Wysłany: Wto 12 Sie, 2014 22:08   

ehh nie widze tym składem krajowym ligi..

bodek39 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 13 Sie, 2014 21:32   

Nasza była "gwiazdka" Skuknarowska w Toruniu wylądowała :)

SlawkoROW 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 14 Sie, 2014 10:37   

za to u nas będą grały Juniorki.... zamiast pomyśleć szybciej i nasi najpierw zrobić cały krajowy skład Radwan ok + jeszcze przydały by się 2 mocne Polki (nie licze pazdziocha i Motylka)

SlawkoROW 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014 12:04   

Pomimo złych warunków atmosferycznych samolot z Kateryną Rymarenko na pokładzie wylądował o godzinie 21:54 na lotnisku w podkrakowskich Balicach! Zawodniczka jest już w drodze do Rybnika. W poniedziałek do Polski zawitają trzy koszykarki zza oceanu, zatem drużyna będzie trenowała już w komplecie!

Zatem trzeba się wybrać dzisiaj na trening o 17.

Adamo84 
Junior

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2014 00:20   

https://www.facebook.com/events/342881349210990/

patryk85 
Szkółkowicz
mgr matematyki

Wysłany: Nie 14 Gru, 2014 21:23   

Ta dyscyplina mogłaby u nas się rozwinąć.

Quini 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 03 Sty, 2015 12:43   

No mogłaby ;-) , zobaczymy co na to nowy prezydent 8-)

Quini 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 17 Lut, 2015 21:36   

Jutro mecz z Gorzowem Wlkp. !!
Wszyscy na sektor E o godz. 17:45 !
Początek meczu godz. 18:00

Adamo84 
Junior

Wysłany: Śro 25 Lut, 2015 18:38   

Koszykarki niestety tylko 310 000 dotacji z Urzędu Miasta. Panowie działacze szukać sponsorów!

Adamo84 
Junior

Wysłany: Nie 14 Cze, 2015 15:27   

Slinotok 007 napisał/a:
Limanowa to wspaniała turystyczna mieścina 😜
Można tam chodzić.A zimą na nartach smigac 😀
Prezes powinien im dużego szampana wysłać 😀
Było kilka dni temu jakieś zebranie w UM.
W Rybniku ma być żużel i basta.
Kiedyś byłoby mi żal kosza ale ucieczki Amerykanek rok w rok to samo-dość!

Jako kibic rybnickich koszykarek od lat, pierwszy raz byłem na meczu w styczniu 1996 roku, nie wyobrażam sobie aby miało zabraknać drużyny. Slinotok może coś więcej powiesz na temat tego spotkania?? Po części masz racje, gdyż zmiana składu co roku była irytująca... A ten sezon był jakiś taki nijaki....

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Nie 14 Cze, 2015 21:27   

Pan Mikołajec był po spotkaniu załamany.
Co ja moge wiecej napisac/powiedziec ?
Nie pojda juz tak duze pieniadze na kosza i i na piłke.

Co do koszykówki... Od kilku lat to samo.Przychodzi głowna czesc sezonu i wszystko sie rypie.Amerykanki nie maja płacone wiec maja nas w dupie.
Nie maja płacone bo nie ma kasy.
Nie ma kasy bo nie ma sponsora.Ani nawet małego sponsora.
Prezesem tego klubu był przez ostatnie kilka lat chłopak który dla potencjalnych sponsorów nie znaczy nic.Prosze sobie wyobrazic sytuacje ze taki ktoś przychodzi do waszej firmy i mowi "Dzien dobry ,jestem Krzysiek.Nic nie umie,da mi pan/pani 100tys na prowadzenie klubu " ?
W koncu wymienili Prezesa ale troche za pozno.Platforma tez troche za pozno wymieniała Ministrów i Marszałka ;)

O piłce to nawet nie chce mi sie gadac.
Najlepiej to zsumował tata jednego z naszych juniorów.Powiedział mi ostatnio tak-
"Jeruna... To Ci nasi kończą trening ,zmeczeni ,ujebani ,ledwo chodza a wtedy ci w klapeczkach na zelu przyjezdzają.Kurwa jo mysla ze oni se chyba majtki pomagają ubierac bo to takie zalosne |" ;)

PINO84 
Senior

Wysłany: Nie 14 Cze, 2015 22:10   

hahahah...końcówka Twego postu..MEGA!! :mrgreen: :mrgreen: ..ot i cała prawda.. :-P

Adamo84 
Junior

Wysłany: Pon 15 Cze, 2015 17:33   

Slinotok 007 napisał/a:

Prezesem tego klubu był przez ostatnie kilka lat chłopak który dla potencjalnych sponsorów nie znaczy nic.Prosze sobie wyobrazic sytuacje ze taki ktoś przychodzi do waszej firmy i mowi "Dzien dobry ,jestem Krzysiek.Nic nie umie,da mi pan/pani 100tys na prowadzenie klubu " ?
W koncu wymienili Prezesa ale troche za pozno.Platforma tez troche za pozno wymieniała Ministrów i Marszałka ;)

Budzik jest jednym z nas bo też jest kibicem żużlowym. Ja go kojarze jeszcze z wyjazdów na żużel z lat 2002-2005. Krzysztof jest związany z rybnicką drużyną koszykarek od prawie dziesięciu lat jak grały jeszcze o awans do Ekstraklasy jako RMKS Rybnik. Pełnił funkcję kierownika drużyny i niech tak pozostanie, tu się dobrze sprawdza. Funkcja prezesa to póki co za wysokie progi.

Slinotok 007 napisał/a:

O piłce to nawet nie chce mi sie gadac.
Najlepiej to zsumował tata jednego z naszych juniorów.Powiedział mi ostatnio tak-
"Jeruna... To Ci nasi kończą trening ,zmeczeni ,ujebani ,ledwo chodza a wtedy ci w klapeczkach na zelu przyjezdzają.Kurwa jo mysla ze oni se chyba majtki pomagają ubierac bo to takie zalosne |" ;)

Slinotok muszę Ci przyznać ze umisz dojebać :)

Powiem tak. Jest to przykre że 25 lat po transformacji kluby sportowe nadal w tak znaczącym stopniu uzależnione są od miejskich pieniędzy. Na pewno nie wolno tych klubów nagle odciąć od pieniędzy bo to by było jak zabójstwo. Bedąc konsekwentnym oczywiste jest że żużlowcy w przypadku nie wywalczenia awansu także nie dostaną już tak wiele pięniędzy. Koszykarki rok temu dostały 1 mln zł., nie wykorzystały swojej szansy, bo mając taką dotacje powinny się bić o medale, piłkarze też nie wykorzystali swojej szansy nie awnasując do I ligi. Jak będzie z żużlowcami? Za pare miesięcy sie przekonamy. A może miastu jest na ręke by żużlowcy nie awnasowali, przecież wtedy by mieli rybnicki zawodowy sport z głowy?? Jedno jest pewne. I koszykarki i żużlowcy jakieś pieniądze na drugą połowę roku powinny dostać bo tak jak mówię, nie można jedna decyzją marnować dorobku wielu lat. Koszykarki tyle kasy by wystartować w lidze a piłkarze by spokojnie pograć w 2 lidze. Reszta należy do działaczy klubów by znaleść sponsorów.

bodek39 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 21 Cze, 2015 11:51   

Adamo84 napisał/a:
Koszykarki niestety tylko 310 000 dotacji z Urzędu Miasta. Panowie działacze szukać sponsorów!

Wynika z tego że lepiej dać se z tym spokój niż udawać że coś jest i to w dodatku profesjonalne, szkolić młode bo im przynajmniej się będzie chcieć

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Wto 30 Cze, 2015 17:55   

W piatek lub w czwartek było jakies spotkanie ze 300=500 tysia maja dziewczyny dostać.
Szczegółow nie znam.

Odpowiedz do tematu