Wyjazdy
Odpowiedz do tematu

: Wyjazdy
Jeżeli chcecie:
Organizatorem jest Adam. Na tę chwilę z jego prośby nie podam jego nr. telefonu Cena to 25 zł, jeżeli będzie to Bus 50 osobowy.
Po tyle również będziemy zbierać (tak jak obiecałem, pomogę). Być może uda się Adamowi załatwić coś taniej, wtedy oczywiście zwróci się różnicę.
Na listę zostaną wpisane osoby, które wpłacą pieniądze.

Postaram się informować na bieżąco.
Na listę wpisywać będę dopiero po otrzymaniu pieniędzy. Dziś już pewnie żadnych nie zbiorę bo przelewy nie dotrą ;) Po Świętach podam również nr telefonu (teraz go nie podaje, by mieć spokojne Święta ;) )
Jutro będę dzwonił do klubu z Brzegu co i jak z biletami.
Do 4 Grudnia będą podane szczegóły wyjazdu (o której startujemy i skąd startujemy).

Gdyby brakowało chętnych, to wiadomo, dogadywać się tam ze Stanikiem ;)

Ostatnio zmieniony przez pacman Wto 08 Paź, 2013 22:07, w całości zmieniany 10 razy
: Wyjazdy
Ja jestem chretny na wyjazd

Ostatnio zmieniony przez pacman Wto 08 Paź, 2013 22:07, w całości zmieniany 1 raz
:
Chętny na wyjazd :)

:
Stanik z tego co mi mówił, to nie pojedzie do Brzegu.
Potrzebna jest jedna osoba która ukończyła 18 lat. Najlepiej by się dziś zgłosiła. Ja na 99% na pewno nie pojadę, chyba żeby się coś zmieniło. Dlatego nie mogę zostać organizatorem. Ale tak jak mówię, mogę pomóc. Mogę z Tą osobą skoczyć na Policje i do przewoźnika. Jako że mam troszku czasu, to i pomogę w zbieraniu listy chętnych.
Jeżeli znajdzie się ta jedna chętna osoba, to niech mi napisze na PW.

:
Stanik zmienił zdanie ;-) i chętnie sie przejedzie
Mam propozycje jechac na 2 samochody osobowe w jednym jest 6 wolnych miejsc ( auto na 7 osob ) w drugim 2 miejsca wolne ( auto na 5 osob ) narazie więcej osob niema jeżeli są osoby zaintresowane prosze dzwonic
Stanik 600697494

ps będzie nas 12 !!!

Ostatnio zmieniony przez STANIKROW Czw 22 Gru, 2011 13:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Znalazła się również osoba która, może to zorganizować ;)

:
Hej to rozumiem że Stanik jesteś organizatorem i że mogę do Rybnik.com.pl to wysłać?? TZN Twój nr ?? a jak z kaską ? gdzie i do kiedy wpłacamy??
Chyba jedna z Firm Rybnickich do Nas się podłaczy jak już będe wiedział to dam znać!

:
Ja bym miał jeszcze 4 osoby czekam na konkretne informacje :D

:
A czy orientujecie się jak w Brzegu z biletami chodzi mi o cenę ?

:
SUPER no to ruszamy w Świat z newsem !! z biletami to wiem ze trzeba rozmawiać z klubem bo zazwyczaj na halach jest do dyspozycji dla kibiców przyjezdnych 20 biletów gratis ale jak Nas bedzie 50 to pewnie się nie zgodzą rok temu płaciłem 10 zł!!

:
ja znalazłem wreszcie :D ceny są takie same jak u nas

:
Przelewik zrobiony. Jadymy na Odra :D

:
Najnowsze Info. Zmieniła się cena Wyjazdu. 25zł jeżeli było by 49 chętnych.
Zachęcam do zapisywania się.

:
Ja chętny na wyjazd.
Stanik napisz mi na GG 13749110 (ja masz czas) ile kasy mam dać
Bębny z hali weźmiemy i jazda ! 8-)

:
Niech organizator skontaktuje się ze mną na gg 2634508 w sprawie wyjazdu. Jak bede wiedział ile osób jedzie to pogadam z panią prezes o biletach :) Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum