Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Świat polityki i bieżące wydarzenia
Autor Wiadomość
Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 20 Sty, 2019 03:17   

Kaniakaniowski rok mi wystraczył zeby stwierdzić ze wieksze zdziczenie niz w Polsce jest w Anglii.
Choć zachwycony byłem i posrany bo to taka mała Ameryka.
Normalnie to wygladało w Hol ktora kultuta i milościa zabija kazdy kraj
Normalnie to wyglada w Danii gdzie w sumie sam sobie auto myje.
I jeszcze na Belgie bym nie narzekał ale tam tylko 10 miesiecy byłem a teraz sie zmienia.
Plujesz na ta nasza Polske .
Nieładnie.

kaniakaniowski 
Senior

Wysłany: Nie 20 Sty, 2019 03:52   

Gówno prawda. Nigdy nie opluwałem i nigdy nie będę opluwał Polski.
Co do zdziczenia wystarczy zobaczyć w Internecie jaki jest poziom debaty. Dramat. W tv też. Zobacz sobie debatę jaka się odbywa przed referendum w sprawie Brexit. Takiego poziomu Polacy jeszcze przez dekady nie osiągną.
My tutaj nie mówimy o tym który kraj jest bardziej dziki ale o tym jacy ludzie są. UK niestety poprzez niekontrolowaną emigrację straciła wiele co nie znaczy, że Anglicy są zdziczali bo nie są. Daleko nam do ich podejścia. Bardzo daleko do ich dystansu do wszystkiego.
Sorki, ale w Polsce każdy kto .ma dupę to ma rację i będzie ja udowadniał do końca, a jak się skończą argumenty to wtedy jesteś głąb, debil i co tam jeszcze przyniesie ślina na język.
pzdr

P.S UK w niczym nie przypomina USA
Ostatnio zmieniony przez kaniakaniowski Nie 20 Sty, 2019 03:53, w całości zmieniany 1 raz  

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 20 Sty, 2019 04:11   

Masz wiele racji.
I również z kilkoma faktami się nie zgadzam.
Ale to najlepsza wypowiedź twoją jaką czytałem od dawna.
Super.
Teraz tylko drzemka i obudzę się na Manu Pacquialo i odp
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Nie 20 Sty, 2019 07:08, w całości zmieniany 1 raz  

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 20 Sty, 2019 05:09   

Może zle sie wyraziłem.
Ale kilka razy napisałes ,że z powodu PiS Ty do Polski nie wrócisz.
Czym sie rózni PiS od poprzedników?
PIS daje na kosciół a tamci brali to do kieszeni.

Nagle PO oferuje 1000 plus 500 czy jakos tak.
Jak się z tym czuje ich wyborcy?

Ja też nienawidze złodziejstwa kościelnego.
Ale ta partia pierwszy raz od czasów demokracji zrobiła przynajmniej 25% tego co obiecywała.

Ja Ci powiem słaby jestem.
Dopiero jak do Ang pojechałem to mi sie oczy otworzyły.
Skąd sa w wiekszosci ludzie tutaj?
Ze wschodniej Polski ,rodziny wielodzietne ,tam gdzie rolnictwo upadło a te 500 plus to ogromna pomoc.
Ja tu poznałem ludzi co maja po 5 braci i 4 siostry.
Patologiczna rodzina znajdzie na wodke rowniez bez 500 plus.

Co do poziomu debat zgadzam sie.W tyle jestesmy ale to sami powinnisy zmienic system ordynacji wyborczej.Wtedy taka Pawłowicz nie bedzie żrała hamburgera na sali wyborczej.

Anglia postrzegana jest poprzez Londyn.
Ale mieszkałem ostatnie 3 miesiace w Chelmsford.Zaraz obok Londynu.
Miasto jak Rybnik ale w centrum nikt nie mieszka.
I praktycznie same białasy.
To młodziez zachowywała sie w nocy jak małpy.A sprzatania masz co noc jak po sylwestrze.
Przysięgam zoo.Tylu bojek w 3 miesiące nie widziałem w Pol przez 20 lat
I te śmieszne patrole nocne emerytów....
Gowniarze tu skaczą na głowę policji.

To ze Anglia to taka mała Ameryka to teksty znajomych.
Jak przyleciałem do Anglii byłem zachwycony.
Sa piekne dzielnice sa tez zjebane.

Ale nie doceniamy Polski.
Sasiad sasiada kabluje ale mamy czysto na ulicach.
Ludzi ponurzy ale pomocni.
I jest bezpiecznie.
Nie jesteśmy banda faszystów ani ksenofobow.
W takiej Holandii boją się przyznać do gejostwa.Bo wpierdol.

A teraz jak byłem to moj brat jak mi naswietlił jakie sa mozliwosci rozwoju firmy w Polsce to mało nie padłem.
Wystraczy wygoglowac co sie w Polsce sprzedaje.Roboty jest w hoooooj.
Tylko rak do pracy brakuje bo przepraszam uprzednia władza wysłała wszystkich na emigracje.
Pytasz czemu wiec nie jestem w Pol ? Bo moj brat oferuje 5 tys na miesiac za 8 godz a tu mam 12 tys.
Ale tylko jeszcze do konca roku
Na ekstralige musze byc w Pol :D

Taka Anglia moze lizac buty Holandii.Mimo wsztstko

I jeszcze coś.
Nie powiesz mi że jak jesteś już w Polsce to nie czujesz się inaczej.
Swobodnie po prostu
Taki luz ...Tak jakbyś do mieszkania wszedł swojego.
Ja każdego dnia tęsknię.
Za tym moim blokowiskiem pośród którego stoi mój dom.
Może po kilku dniach już mam dosyć ale tęsknotę czuje sie w sercu cały czas.
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Nie 20 Sty, 2019 05:36, w całości zmieniany 4 razy  

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Nie 20 Sty, 2019 12:49   

Cytat:
PIS daje na kosciół a tamci brali to do kieszeni.

A ta piękna pani z NBP swoją pensję przekazuje na kościół? Czy jednak do swojej kieszeni na wzór swoich kolegów, którzy hurtem zasiedli w spółkach skarbu państwa?
Cytat:
Nagle PO oferuje 1000 plus 500 czy jakos tak.

Czy jakoś tak? Pierwsze słyszę :roll: Ja to bym zabrał te 500 plus, bo rozdawnictwo jest czymś złym. Można pomóc w inny sposób ...
Ostatnio zmieniony przez pedro Nie 20 Sty, 2019 12:51, w całości zmieniany 2 razy  

adamb 
I ligowiec
adamb

Wysłany: Pon 21 Sty, 2019 19:53   

Slinotok 007 napisał/a:
Tylko rak do pracy brakuje bo przepraszam uprzednia władza wysłała wszystkich na emigracje.

Ciekawe dlaczego obecna zamiast ich sprowadzić z powrotem, wysyła kolejnych (tworząc na kolanie coraz bardziej idiotyczne prawo), a w ich miejsce sprowadza Ukrainiców.
Polacy tak się bali imigrantów, a PiS już ich zafundował ponad 2 miliony... w planach są Filipińczycy.
Widać jak na dłoni, że ani tamtej ani tej władzy nie zależy by Polacy wreszcie wstali z kolan ekonomicznych i zaczęli zarabiać choć połowę tego co zarabia przeciętny Niemiec.

Nadzieja w tym, że w przyszłym roku "polscy" Ukraińcy pojadą dalej, do Niemiec (otwierają runek pracy dla Ukrainy) i w ten sposób nie będzie już wyjścia trzeba będzie obniżyć fiskalizm by przedsiębiorcy mogli podnieść płace.
Jeśli rząd tego nie zrobi to może to oznaczać powolne zwijanie się polskiej gospodarki... bo Niemcy nadal potrzebują i będą potrzebować rąk do pracy.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 21 Sty, 2019 23:03   

Wy tak serio wierzycie w to, że "władza" (jakakolwiek) ściągnie tych co wyjechali ?? 8-) To czyli co zagwarantuje niemieckie, angielskie itd zarobki ?? :roll: Chyba coś wam się pomieszało....

adamb napisał/a:
Polacy tak się bali imigrantów, a PiS już ich zafundował ponad 2 miliony... w planach są Filipińczycy.

Ale ktoś musi pracować :) Jesteś tego poniekąd przykładem :) ... W eko oknach jest dupa reklama ze przyjmną do pracy za 4700 :) wszyscy ktorzy zarabiają w euro niestety przelicznik mają :P

kaniakaniowski 
Senior

Wysłany: Wto 22 Sty, 2019 01:22   

Ślinotok
Miałem już wracać rok temu bo kiedy wyjeżdżałem to plan był na pięć lat, tak by dzieci od samego początku zamiast indoktrynacji na każdym kroku, mogły się uczyć drugiego języka. Ja byłem jednak w tej komfortowej sytuacji, że wyjeżdżałem bo chciałem do pracy, którą mi zaproponowano tutaj w Polsce. Niestety, ale prawie większość ludzi jechała tam w poszukiwaniu pracy i normalnego życia jakiego nie miała w Polsce.
Nie chciałem za bardzo jechać do UK, ale tam jest najbliżej, jeśli chodzi o naukę angielskiego. Finalnie jednak i tak jestem w USA.
Bardzo dużo Polaków w UK to ludzie z małych miejscowości, często wsi gdzie ciężko o pracę. Kiedy ruszyła pierwsza fala emigracji, zaraz po otwarciu rynku pracy, pośród normalnych ludzi wyjeżdżały największe mendy wioskowe. Cześć się ucywilizowała, część wróciła, ale fakt jest taki, że większości, której dzieci się tam wychowały będzie wrócić ciężko. Myślę, że raczej nie wrócą. Tam mają swój dom.
Porzucając temat UK, to jednak to co zastałem w USA to masakra. Długo by opowiadać o zacofaniu. Tak, zacofaniu i ignorancji. Polska to oaza spokoju w porównaniu do tych obu krajów.
pozdrowka
Ostatnio zmieniony przez kaniakaniowski Śro 23 Sty, 2019 03:26, w całości zmieniany 2 razy  

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Czw 24 Sty, 2019 12:22   

Polska to oaza spokoju podzielona na pół. Myślę, że małe są szanse na to, aby te dwie połowy mogły współgrać. Widać dwie skrajne mentalności w tym kraju. I tak było zawsze! Ktoś to tylko rozgrzebał na swoje potrzeby polityczne. I mamy teraz obraz tego kraju wg innego scenariusza.

Kraj, który lubi schylać się nad mogiłą i wciąż, i wciąż niestety ...

kaniakaniowski 
Senior

Wysłany: Pią 25 Sty, 2019 00:50   

Pełna zgoda Pedro.
Dobrze wiemy kto w tym kraju mąci od lat... nie oddają władzy tak łatwo, a naród dalej będzie klękał i płacił za zbawienie.

pzdr

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Pią 25 Sty, 2019 09:36   

Do kogo ten Pan mówi??? :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=wt5cDtEODXg

"Żeby człowiek dla człowieka był bratem, najpierw trzeba go przećwiczyć batem"
"Żeby ludzkość zbawić, trzeba się z nią rozprawić"

Skąd oni biorą takie "autorytety"? :shock:

adamb 
I ligowiec
adamb

Wysłany: Pią 25 Sty, 2019 18:33   

Przerażające :shock: ... jak pusto trzeba mieć w głowie by pier...,ć takie farmazony ?

pani "Mandelina" :lol: tyle, że Nelson Mandela miał trzy żony.

z 
Junior

Wysłany: Sob 26 Sty, 2019 10:09   

http://radioszczecin.pl/1...yJ-2CkgSJuLoBX0

Sie zapędzili z tym socjalem :p

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Pon 28 Sty, 2019 11:48   

Maskotka PIS ma problemy:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/byly-rzecznik-mon-bartlomiej-m-zatrzymany/fwg3bgd
Jeżeli PIS nie uznaje podwójnych standardów jak czytamy, to dobrze się składa w perspektywie "grubej" sprawy z KNF! Ciekaw jestem jaki obrót będzie miała ta sprawa korupcyjna?!

ps. W KGHM szykuje się następna afera pazerności tych, którzy lubią przytulać ... Lecą już grubo od jakiegoś czasu :roll:
Ostatnio zmieniony przez pedro Pon 28 Sty, 2019 11:57, w całości zmieniany 1 raz  

pacman 
Senior

Wysłany: Śro 30 Sty, 2019 22:49   

https://twitter.com/i/status/1090399026036527106

Odpowiedz do tematu