Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Świat polityki i bieżące wydarzenia
Autor Wiadomość
abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Czw 08 Sie, 2019 22:22   

mustapha napisał/a:
Wystarczy czytać.

Mustapha wyobraz sobie, ze czytam, i to duzo, dla przykladu SF, PS, Tygodnik zuzlowy czy wiele innych portali czy gazet i jakos do konca w 100% nie jestem przekonany czy to co tam pisze wszystko jest prawda, czy moze tylko subiektywna "prawda" redaktora.
Poczytac mozesz, ale uwierzyc juz nie musisz kazdy patrzy na temat z innego punktu, jedna strone ozlaca sie a druga oczernia.
Zyjemy w czasach w ktorych kazdy zyje w swojej "prawdzie", albo mowimy o niepodwazalnych dokumentach albo np. "kuluarach" ;-)

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 08 Sie, 2019 22:24   

DonKamillo napisał/a:
Cytat:
ciesze sie tylko, ze skoro "lotnik" juz nie bedzie latal to bedzie sie nam zylo lepiej. ;-)

Nie ten to następny. A jak się zmieni partia rządząca to ktoś znowu z tamtej partii. I tak w całym tym systemie, ale nie zapominajmy, że "wszyscy jesteśmy równi wobec prawa" ;)

Akurat uwazam, ze teraz polityk trzy razy pomyśli, zanim wypisze zapotrzebowanie na lot HEAD.
Kiedys patologia bylo tworzenie fikcyjnych biur poselskich, zatrudnianie tam rodziny, ale wybuchla mala aferka i sprawę wyprostowano.
Czy slynne pobranie ryczaltu na podróż do Hiszpanii samochodem :)

Oczywiscie, pewnie ktoś znajdzie inny kruczek, by przytulic troche "państwowego", ale od tego powinni być dociekliwi opozycyjni poslowie, dziennikarze niezależnych od rządów (niważne, kto akurat będzie rządził) mediów, by jak najszybciej te furtki zatrzaskiwać.

abba napisał/a:
mustapha napisał/a:
Wystarczy czytać.

Mustapha wyobraz sobie, ze czytam, i )

Jeśli dotarles do tych linformacji i liczb, ktore przewijaja sie przez wiele portali, liczb, z którymi nikt nie walczy i nie prostuje - i imo wszystko nie uwierzyleś im, to...
Delikatnie mowiac - tracisz czas.
Pozostań przy SF
Ostatnio zmieniony przez mustapha Czw 08 Sie, 2019 22:30, w całości zmieniany 1 raz  

Maveral 
Senior

Wysłany: Czw 08 Sie, 2019 22:28   

A ja to skwituję: "a miało nie być Bizancjum" ;)

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Czw 08 Sie, 2019 23:15   

chciałbym, żeby zmieniło to się w państwie :( by przestali wszyscy tak nas, biedaków opierdalać :(

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

sylwek 
Szkółkowicz

Wysłany: Pią 09 Sie, 2019 13:38   

ADAM_J napisał/a:
chciałbym, żeby zmieniło to się w państwie :( by przestali wszyscy tak nas, biedaków opierdalać :(

Poczekaj jeszcze trochę to będziemy żebrakami :(
Ktoś coś wie o nowym pomyśle PiSu tzw. "bykowym"
W ostatnim czasie gdzieś mi to przeleciało koło ucha.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 10 Sie, 2019 01:02   

Będziemy drugą Grecją ojjj będziemy...

Najpierw rozdajmy - o ile jeszcze można ....

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 21 Sie, 2019 11:10   

Tak dobra zmiana niszczy tych, którzy mają inne zdanie
http://wiadomosci.gazeta....tml#s=BoxOpImg1

Jedno, wielkie bagno.

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Śro 21 Sie, 2019 12:07   

Mnie te metody kompletnie nie dziwią, wręcz idealnie pasują do metod stosowanych przez jedynie prawych i sprawiedliwych. :roll:
Niech zgadnę? W TVPis sprawy nie ma? :-P

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 21 Sie, 2019 13:53   

Nie ma.
A "Wyborcza kłamie"
Więc... nie ma :lol:

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 21 Sie, 2019 14:06   

Było dziś rano w programie #Jedziemy, ale co tam o tym gadali to nie wiem, bo nie słuchałem :D

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 21 Sie, 2019 14:37   

Rzadzący dziękują jakieś cizi (prywatni najprawdopodobnieje żonie jednego z "posłusznych" sedziów), za hejt i szkalowanie w internecie innych sędziów.
I jeszcze to, groteskowe w tej sytuacji, nawiązanie do slow "Inki". Solidnie juz ich poj...ło
Republika bananowa...
Ostatnio zmieniony przez mustapha Śro 21 Sie, 2019 16:21, w całości zmieniany 2 razy  

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Śro 21 Sie, 2019 15:04   

czasem uważam, że spadł o conajmniej 1 samolot za mało :/ :(

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 23:44   

3 dni z rzędu miałem okazje zobaczyć "wiadomości" o 19 30 :roll: Dobrze, że nie w domu bo bym wyrzucił TV z balkonu. No tak w tym kraju jest zajebiście, że Monako powinno się od nas uczyć - ba wszyscy !!! :roll:

Oni z tymi zwykłymi ludźmi robią "wywiady" - na bank to są ankietowani z familiady :!: :!: albo weterynarze...

I co roku będzie tzw "Jarkowe" - I co najmniej jeden pomnik w każdym mieście "tatusiowi" za życia postawić skoro taki dobry tatuś i rozdaje "swoje" pieniążki tak rychło...

"uspokajam" - ten gość ze swoją kliką znów wygra :roll:

sylwek 
Szkółkowicz

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 12:54   

Piksiński napisał/a:
3 dni z rzędu miałem okazje zobaczyć "wiadomości" o 19 30 :roll: Dobrze, że nie w domu bo bym wyrzucił TV z balkonu.

Polecam lepszy hardkor raz w sobotę zobaczyłem sobie fakty a po faktach wiadomości tu Faszyści blokują marsz osób LGBT walczących o równouprawnienie, a tam Prawdziwi Polacy nie zgadzają się na publiczne propagowanie zboczeń i dewiacji. KOSMOS :D

Cytat:
"uspokajam" - ten gość ze swoją kliką znów wygra :roll:

No a jak by inaczej :)
Pożyjemy zobaczymy od 1 września podatek handlowy (na sfinansowanie rozdawnictwa) = podwyżka cen żywności dla wszystkich. Największa sieć handlowa z biedronką w tle zapłaci 750 mln zł... a zysk netto za 2018 rok to 2 mld zł netto oni nie odejmą sobie od pyska prawie 40% zysku żeby dać PISowi tylko przerzucą na klienta :)
Dwa rosnące ceny prądu do wyborów będą zamrażać a po się dowiemy co ile kosztuje.
Za co Orlen kupuje ropę i w czym dużo ludzi spłaca kredyty ? Franek i Bolek już po 4 złocisze moi mili :) Skończyły się last minute do Egiptu na inkluziw za 1200 zł :P została Bułgaria :(
Byłem se we wtorek z kumplem na rowerku w Czechach, to padło piwko i goloneczko w Rohovie. I przy piwku rozmowy o cierpieniu kumpel pracuje w eko oknach powiedział że robi się kiepsko za maj było 3900zł wypłaty z sobotą, teraz za lipiec 3200zł a sobota do wybrania zresztą mają zwolnić 30 % załogi od 1500 do 2000 ludzi.
Co mnie zadziwia może mi ktoś wytłumaczy dlaczego nikt nie strajkuje w obronie miejsc pracy, nie palą opon, nie głodują, nikt nie dewastuje siedziby firmy (jak siedziby JSW w 2015) nie jeżdżą do warszawy spotykać się z ministrami tylko połowa Raciborza trzęsie dupami...
A w Rybniku na tenneco jeszcze przyjmujom do roboty ???

Będzie bida jak za Balcerowicza w 1 połowie lat 90.

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 13:53   

sylwek napisał/a:
o piwko i goloneczko w Rohovie
w gospodzie? tej takiej wiesz której? :D
u Komarku? ;D

Ostatnio zmieniony przez ADAM_J Pią 23 Sie, 2019 16:18, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu