Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Sprawy kibicowskie
Autor Wiadomość
ROWmatiRybnik 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 14:44   

Tak na serio to od nowego sezonu trzeba uformować większy młyn i wtedy doping wraz z oprawą będzie lepszy, a jeśli chodzi o tą oprawę to flagowisko i confetti byłoby najlepsze tak jak jest ujęte to na tym przesłanym od quiniego filmiku, tylko oczywiście musi być pełna trybuna, a te race i kartoniada też nie są najgorsze, zajebiście by to wyglądało.
Ostatnio zmieniony przez ROWmatiRybnik Czw 22 Mar, 2012 15:08, w całości zmieniany 2 razy  

adikol516 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 15:23   

Race na hali to raczej nie najlepszy pomysł.

charlie01 
Senior
Boże coś Polskę...

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 15:29   

Jak hala jest nowoczesna to pomysł głupi nie jest, pytanie czy nasza taka jest... Jeśli chodzi o doping i oprawy to bez wątpienia race "this is it"

Dszeffko 
Szkółkowicz
Dszeffko

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 17:23   

Przepisy BHP nie pozwalają na to, ale z tego co pamiętam z jakiejś imprezy dozwolone jest odpalenie racy na hali pod nadzorem strażaków (o ile się nie mylę, bo mogłem coś pokręcić). W przypadku naruszenia zakazu odpalania jakiegokolwiek ognia na hali klub może pozbawić się dopingu na dłuższy czas (zakaz jak u piłkarzy :D )

Quini 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 18:01   

Strażacy są u nas są na każdym meczu, więc problemu nie będzie. Można zapytać jeszcze panią prezes jak i co i jak by pozwoliła to git. Ale jak klub ma się pozbyć dopingu kibiców to lepiej nie ryzykować. :-/
Ostatnio zmieniony przez Quini Czw 22 Mar, 2012 18:01, w całości zmieniany 1 raz  

bodek39 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 18:32   

swego czasu się dziwiwłem jak w Lesznie odpalali race w hali to tamtejsi ziomale stwierdzili ze to u nich norma i jakoś nikt ich za to nie ścigał a było to ze dwa sezony temu

Quini 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 18:56   

Jak Wisła może to my też :mrgreen: :raca:

http://www.wislacanpack.p...-k-porebski.jpg

http://www.wislacanpack.p...-k-porebski.jpg

leborw 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 20:11   

Moja propozycja co do rac jest taka, żeby ktoś przeszedł sie do P. Wistuby, czy kogoś odpowiadającego za hale, i zapytał czy można ( o zgodę ) odpalić na meczu race.

Dszeffko 
Szkółkowicz
Dszeffko

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 20:26   

Ja myślę, że za sprawy tego typu raczej będzie odpowiadał młynowy i chyba najlepszym wyjściem z sytuacji byłoby dopytanie przez Pepe o szczegóły :)

Quini 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 21:15   

A co wy na to żeby założyć Klub kibica rybnickich koszykarek? Trzeba by było znaleźć lidera (Pepe - jak sie zgodzi). Wtedy zbierał by co miesiąc po ok. 3zł i byśmy mieli kasę na różnego typu oprawy meczowe, było by na wyjazdy, swoje i co ważne wszyscy takie same koszulki. Wtedy by to jakoś wyglądało i może było by nas więcej.

To moja propozycja co wy na to?

leborw 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 21:31   

Quini napisał/a:
A co wy na to żeby założyć Klub kibica rybnickich koszykarek? Trzeba by było znaleźć lidera (Pepe - jak sie zgodzi). Wtedy zbierał by co miesiąc po ok. 3zł i byśmy mieli kasę na różnego typu oprawy meczowe, było by na wyjazdy, swoje i co ważne wszyscy takie same koszulki. Wtedy by to jakoś wyglądało i może było by nas więcej.

Mi to pasuje, tylko
1. czy Pepe sie zgodzi
2. ciekawe czy będą chętni, będą ale ilu ;p

Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 21:38   

Quini napisał/a:

W tym roku u nas odbyło się 14 meczy (licząc ten z Toruniem w najbliższą sobotę) Te 3zł co mecz to 42 zł przez cały sezon... Wydaje mi się że lepiej by było gdyby zapłacić przed pierwszym meczem 45zł bądź 50zł (jestem za 2 opcją), a wtedy prezes tego klubu kibica mógłby sobie wszystko lepiej zorganizować.
Ostatnio zmieniony przez Szymon70 Czw 22 Mar, 2012 21:39, w całości zmieniany 2 razy  

leborw 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 21:43   

też dobry pomysł

Quini 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Czw 22 Mar, 2012 22:10   

No ja jestem za tą drugą opcją 45*(około 20) to daje 900zł na początek sezonu 2012/2013.

wanio18 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 23 Mar, 2012 02:40   

Nie ma problemu ja się zgadam:P Pogadam jutro z panią prezes i będę wiedział co i jak :D

Odpowiedz do tematu