Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Urlop. Wakacje. Weekend. NICNIEROBIENIE Tylko gdzie i jak ?
Autor Wiadomość
kaniakaniowski 
Senior

Wysłany: Nie 28 Paź, 2018 02:51   

Co prawda jeździłem po Ukrainie już parę lat temu, ale drogi to jest katastrofa. Co prawda jechałem służbowym autem ale chyna dwie felgi były krzywe itd. Dramat z drogami. Policja stoi i łapie. Na łapówki już czekają na granicy. W dużych miastach w miarę spoko, ale generalnie to jadąc setki kilometrów możesz nawet nie mieć okazji czegoś zjeść.

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 28 Paź, 2018 08:18   

kaniakaniowski napisał/a:
, ale generalnie to jadąc setki kilometrów możesz nawet nie mieć okazji czegoś zjeść
zawsze można cuś upolować ;D

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

z 
Junior

Wysłany: Nie 28 Paź, 2018 16:00   

Kumpla kumpel robił tą trasę. Ogólnie droga Lwów Kijów jest ok tak samo Kijów Odessa. Z Odessy na południe już podobno nie jest tak kolorowo. Warto zwiedzić Lwówi. Z Kijowa warto odbić na północ do Czarnobyla i później z drogi na Odessę odbić do Pierwomajska gdzie znajduje się muzeum strategicznych wojsk rakietowych. Można zobaczyć silosy atomowe i centrum dowodzenia. Ogólnie zachodnia Ukraina jest ok ale przygody mogą się przytrafić więc lepiej jechać w grupie.
Edit:
Nie bać się Ukraińskiej wódki Nemiroffa pewno każdy zna ale Hortyca podobno też dobra 0,7 12 złoty
Ostatnio zmieniony przez z Nie 28 Paź, 2018 16:06, w całości zmieniany 1 raz  

Adrians 
Senior

Wysłany: Sob 03 Lis, 2018 18:48   

Powoli zbliża mi się upragniony urlop, a w związku z nim szykuję zakup aparatu. Zależy mi na solidnym zoomie z uwagi na charakter wyjazdów - zawsze mnóstwo zwiedzania, zawsze sporo przyrody. Rozważam Sony RX10 III, Lumix TZ200, Lumix FZ2000. Może ktoś coś polecić? Na co dzień mam Nikona D300 i kilka obiektywów, ale z uwagi na miejsca w które się wybieram wolałbym coś bez wymiennej optyki i trochę lżejszego :) Może ktoś coś polecić?

KIESIO 
Szkółkowicz

Wysłany: Sob 03 Lis, 2018 22:33   

Ja tam się nie znam, ale jeśli zależy Ci na zoomie to Nikon P900. 80-krotny zoom optyczny robi robotę :)

Adrians 
Senior

Wysłany: Nie 04 Lis, 2018 08:34   

KIESIO zobacz sobie Nikona P1000 ;-)
Slabiutkie matrycę maja niestety te Nikony.

KIESIO 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 04 Lis, 2018 11:38   

Wiem wiem, znam temat Nikona :D
Ta P1000 ona w tym roku wyszła czyż nie?
Tam już ponad 100 krotny zoom, tylko boli już ta "stabilizacja" (jeśli to w ogóle można tak nazwać) przy takim zoomie. Chociaż na jakieś takie nagrywki dla siebie jest jak dla mnie okej.

Odpowiedz do tematu