30.09.2012r. KK ROW Rybnik - BI SSA Gdynia
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Super mecz, dużo emocji - wygrana naszych koszykarek. Drużyna zagrała bardzo fajnie, do wygranej team poprowadziła Aga Kułaga - wg. mnie najlepsza zawodniczka dziś na parkiecie. Pozostałe zawodniczki grały bardzo dobrze, równo za wyjątkiem jednej - Walker. Tyle pisaliście o niej na forum że pomyślałem że to rzeczywiście jakaś mega graczka. Niestety, brak walki, brak wyskoków do piłki, chodzenie po boisku - totalnie nie pasuje do naszej drużyny. Podsumowując trzeba nam zmienniczki do Chomać;)

:
Dajmy czas Marcedes, da radę:) Widać że boi się sędziów bo gwizdzą jej wszystkie pierdoły, nie zapominajmy jak było z Mekią, dajmy jej czas poprostu !

Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham cię, w moim sercu RYBNIK i na dobre i na złe.
:
No oby, oby bo z takim zaangażowaniem ciężko to widzę:D Zobaczymy co będzie w środę;)

:
Piękna wygrana dzisiaj była powtórzyć to teraz s środę i będzie ok :fana: :fana:

:
chłopie coś Ty dziś pięknego widział w tym meczu najważniejsza wygrana a w jakim stylu to no coemnts

:
bodek39 napisał/a:
chłopie coś Ty dziś pięknego widział w tym meczu najważniejsza wygrana a w jakim stylu to no coemnts
końcówka meczu była dobra bo pierwsza wygrana a że początek fatalny to faktycznie lepiej nie pisać

:
No w środę zapowiada się także ciekawe spotkanie miejmy nadzieję także wygrane. Katarzynki zanatowały lekki falstar w sobotę przegrywając u siebie z Bydgoszczankami, a wiemy przecież jak fantastycznie Energa grała w tamtym roku. Ja liczę na 2 win :fana:

:
Nie oszukujmy się styl nie powalił, ale jak to mawiają, po pierwsze zwycięzców się nie sądzi, po drugie, jeśli jesteś dobry to wygrywasz nawet kiedy masz zniżkę formy. Walker lepiej w obronie niż w ataku, jak biegała to się o nią normalnie balem ;) ale emocje były, prawie pełna hala, doping i ten tumult. Czekałem na to całą wiosnę i lato ;)

:
fajnie, że wygraly, ale mecz prócz emocji i fajnego dopingu to mecz nie stał na dobrym poziomie.
Gdynia jak sobie wyszkoli te młode zawodniczki to za dwa sezony będą zajebiste. Mam nadzieje, że kupią jakąś strzelbę nasze i będzie okej...

Ciekawe ile ludu będzie w środę? :-D

Ostatnio zmieniony przez Kulus Pon 01 Paź, 2012 09:04, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum