Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
ROW-Widzew
Autor Wiadomość
bodek39 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 20 Paź, 2012 13:05   ROW-Widzew

Niech mi ktoś wytłumaczy jedno: klub wycofanyz FGE(komunikat z wczoraj)a dziś jak gdyby nigdy nic gra mecz z Widzewem, jest to normalne?

Wg Sporotowych faktów graja dziś ostatni raz bez Amerykanek :-(

http://www.sportowefakty....zegnanie-sezonu

TrackMan 
Senior
ROW

Wysłany: Sob 20 Paź, 2012 15:38   

Wystarczy przeczytać parę komentarzy naszych dziewczyn na facebooku :

Aga:Dzięki za dni takie jak ten, po których wiemy jakich ludzi przy sobie mieć zawsze będziemy. @optymizm!

Marcedes: Last game n Rybnik.. bittersweet...
Ostatnio zmieniony przez TrackMan Sob 20 Paź, 2012 15:39, w całości zmieniany 1 raz  

meksykanin8119 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 20 Paź, 2012 17:28   

Grają świetnie trenerem Magda Radwan . Amerykanki siedzą na lawie. Zastanawiam się tylko - przed wyborami loza VIP pelna dziś wiatr tam chula a skoro a prezydent skoro jest w porzo i kocha kosza to dlaczego akurat teraz nie jest na meczu :[
Ostatnio zmieniony przez meksykanin8119 Sob 20 Paź, 2012 17:34, w całości zmieniany 1 raz  

STANIKROW 
Senior

Wysłany: Sob 20 Paź, 2012 19:01   

meksykanin8119 napisał/a:
Grają świetnie trenerem Magda Radwan . Amerykanki siedzą na lawie. Zastanawiam się tylko - przed wyborami loza VIP pelna dziś wiatr tam chula a skoro a prezydent skoro jest w porzo i kocha kosza to dlaczego akurat teraz nie jest na meczu :[

Prezydent wiy co zrobił i sie boi :!: :!: :!:

PozdROW-Stanik

[ Dodano: Sob 20 Paź, 2012 20:11 ]
Mecz wygrany bez trenerow :!: :!: :!:

http://www.sportowefakty....nik-widzew-lodz

PozdROW-Stanik

bodek39 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 20 Paź, 2012 20:42   

Sporo emocji towarzyszyło konferencji prasowej po meczu KK ROW Rybnik – Widzew Łódź, podczas której główną bohaterką była prezes rybnickiego klubu, Gabriela Wistuba
Z powodu trudnej sytuacji finansowej rybnicki klub w najbliższych dniach rozwiąże umowy z Aleksandrą Chomać i Amerykankami – Marcedes Walker i Leah Metcalf. Pozostałe koszykarki, po meczu z Widzewem, rozjechały się do domów. Czy wrócą do Rybnika na kolejne mecze w Ford Germaz Ekstraklasie? O tym dowiemy się w najbliższych dniach
Skąd wzięły się tak poważne kłopoty finansowe KK ROW? Otóż władze klubu otrzymały informację z urzędu miasta, że nie otrzymają drugiej transzy dotacji w wysokości 400 tys. zł. – Jednym z powodów jest to, że nie potrafimy rozliczyć się z 80 tysięcy z pierwszej transzy w wysokości 300 tysięcy złotych. Według mnie nie jest to do końca prawda. Faktem jest, że zapis w umowie mówi o tym, że rozliczenie pierwszej transzy spowoduje wypłatę drugiej. Na dziś taka sytuacja nie ma miejsca – skomentowała prezes KK ROW, Gabriela Wistuba. – Powiedziałam panu prezydentowi, że mam żal o jedną rzecz: zgodnie z umową pierwsze sprawozdanie z realizacji zadania „Rybnik w Ekstraklasie” złożyliśmy 10 lipca. Dopiero po 100 dniach, czyli w miniony piątek, otrzymałam informację, że nie dostaniemy drugiej transzy. Jeśli rzeczywiście naruszenia z naszej strony były takie, jak się okazało, to pytam dlaczego dowiedziałam się o tym dopiero po 100 dniach? Gdyby ktoś wykonał swoją robotę właściwie, to bym się o tym dowiedziała 31 lipca. I prawda jest taka, że jeśli wnioski byłyby takie jak dzisiaj, nie zgłosilibyśmy się do rozgrywek w ekstraklasie. Dziś, po 6. kolejkach, gdy maszyna ruszyła, zostaliśmy postawieni pod ścianą – dodała Wistuba.
Dotacja z miasta miała być przeznaczona na organizację meczów, jednak teraz są zastrzeżenia co do celowości wydatkowanych pieniędzy. – Nie mam sobie nic do zarzucenia. Ani jedna złotówka nie została zmarnowana w tym klubie. Jestem umówiona z prawnikami, by wyjaśnić tę sytuację – powiedziała Wistuba, która zaznaczyła, że zainwestowała w klub swoje pieniądze. Mowa o kwocie 162 tys. – Niektórzy myślą, że ja zarabiam na tym klubie. Kontrola wykazała, że mam 36 tys. zaległego wynagrodzenia. Ja zarabiam pieniądze pracując w szkole, a nie w tym klubie.
Póki co rybnicki klub nie został wycofany z rozgrywek Polskiej Ligi Koszykówki Kobiet. – Jeśli wycofamy się z ligi, to niektóre firmy puszczą mnie z torbami. Mam przecież zobowiązania reklamowe – żaliła się Wistuba. – Mam zrozumienie we władzach ligi. Jest grono osób, które chcą pomóc i mnie wspierają. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby koszykówka żeńska w Rybniku przetrwała. Ja broni nie złożyłam. Sytuacja jest katastrofalna, ale wierzę, że uda się to uratować. To jest porażka tego miasta, że taka sytuacja ma miejsce – zakończyła prezes KK ROW.

adikol516 
Szkółkowicz

Wysłany: Sob 20 Paź, 2012 20:49   

No to jest cień nadziei że uda się jakoś grać dalej.

Dszeffko 
Szkółkowicz
Dszeffko

Wysłany: Sob 20 Paź, 2012 21:08   

Jeżeli miasto faktycznie odpowiedziało po 100 dniach czyli w sumie w ostatnich tygodniach to jest jednak kpina, bo powinniśmy cenić swój czas, a w co najważniejsze pieniądze i zdrowie innych.
Ciekawe jakie stanowisko podejmie UM w tym wypadku. Oby udało się uciągnąć przynajmniej sezon do końca i się utrzymać.

Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Sob 20 Paź, 2012 21:22   

Żal kurde, żal...
Ostatnio zmieniony przez Szymon70 Sob 20 Paź, 2012 21:23, w całości zmieniany 1 raz  

PINO84 
Senior

Wysłany: Nie 21 Paź, 2012 19:53   

Ja pierdykam, brak słów :cry: , naprawdę..brak słów...

kapitan 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 21 Paź, 2012 20:42   

Najsmutniejsze jest to, że najwięcej na tym straciły zawodniczki, które chciały o coś walczyć. Kasy nie dostawały od dawna, a po ostatnim meczu niektóre płakały. Szkoda tej drużyny. Wzmocniony dobrymi amerykankami dużo mógł ten zespół ugrać.
A tak jest kupa i smród.
Ostatnio zmieniony przez kapitan Nie 21 Paź, 2012 20:42, w całości zmieniany 1 raz  

adamb 
I ligowiec

Wysłany: Pon 22 Paź, 2012 19:36   

...tak to jest w Rybniku :roll:

Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Sob 27 Paź, 2012 20:46   

Być może kolejny mecz zagramy... Fajnie by było, ale to i tak jest już na krawędzi...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi