Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje nt. klubu
Autor Wiadomość
DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Śro 30 Paź, 2013 20:23   

Coś jeszcze tam było?

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Śro 30 Paź, 2013 20:25   

http://nowiny.rybnik.pl/a...e-po-cichu.html

tutaj pisze o tym o czym mówi kolosz :)

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Sob 09 Lis, 2013 06:15   

Po wielu zakrętach jednak dotrałem do domu i chętnie zdam relacje ze spotkania z Panem Prezesem i jakby nie było Vackiem ktory siedział obok :-P

Zaczynajac od razu wam gadam ,że jestem mocno zbudowany postawą Naszego Prezesa ,tzn jego odpowiedziami ,naszymi pytaniami i całym tym spotkaniem.
Było naprawde świetnie ,poważne pytania ,cieżkie odpowiedzi ,ciężkie pytania i trudne odpowiedzi.
ŻE było dużo śmiechu to też napisze bo rzeczywiście nareszcie możemy sie pośmiać i uśmiechnąć.

Ja sie spóżniłem wieć najważniejsze mnie mineło.
Ale co zapamietałem....

Rzeczy na plus z tego spotkania-----
Pan Prezes świetnie mówi ,pisze o tym gdyż wczesniej nie miałem okazji go słuchać.
Waży słowa ,jest bardzo uważny na to co słyszy.Odpowiada treściwie i na temat.I mówiąc nie używa samogłosek yyyyyyyyyyyyyyyyyyy , i przerywników hmmmmmmmmmmmmmm..... między wyrazami.Wiecie o co mi chodzi... To sie rzadko zdarza w wypowiedziach na wysokim szczeblu.Swietnie sie go słucha.

Było pytanie czy musieliśmu spłacać MOPA.Padła odpowiedż ,że nie.
W następnstwie pytanie które padło Czy Pan Prezes ma problemy z powodu poprzedników.
Odpowiedz ,że lepiej już olać ten temat ,owszem musi czasem gdzieś tam sie zgłosić ,były problemy w zwiazku ze sztucznymi ogniami na Łukaszu ale ogólnie olac temat.
To było dobre pytanie i świetna odpowiedz.

Na pytanie o kibiców piłkarskich padła odpowiedz ,że "NIE SZUKAJMY ZWAD ,LEPIEJ ZAPROŚMY KIBICÓW KOPANEJ NA ZUZEL"
Potem było to jeszcze raz poruszone i padła podobna odpowiedz.

I to była kolejna świetna wypowiedz bo przyznam ,że znając realia sportu myślałem ,ze padną jakieś ostra słowa a Prezes skończył to krótko mówiąc Peace.......!!!!
Zabrzmiało to nawet jakby bronił kibiców kopanej.Moim zdaniem świetnie.

Padały różne pytania.Od naprawde starszych osób i młodziaków.
Na ile jest Lindgren dogadany? Na 80%
Kto bedzie tym drugim Polakiem na poziomie?
A kogo byście woleli?... Słychać było ...ŚWIDERSKI...
Prezes sie skrzywił z leksza... Więc Swidra chyba nie bedzie.
Wyszło ,że raczej Ułamek ale to ja pisze,wcale nie musi tak być.

Na pytanie o Michała Mitko ,odpowiedz padła ,że Michał to nasz najlepszy startowiec,to też było apropo tego ,że tor mamy nie do ścigania.Po prostu wszystko w rękach Michała.

O Dawidzie Stachyra pan Prezes powiedział ,że liczy na niego i może chłopak dać nam 10 pkt na mecz i w niego wierzy.Chłopak jest inteligentny poukładany a takich chcemy.
Na pytanie czy w takim razie Bridger jest już poukładany pan Prezes zmarszył brwi i odważnie stwierdził ,że Bridger był lojalnym zawodnikiem ubiegłorocznego sezonu i możemy na niego liczyc.
I że za dwa lata widzi go w GP.
W sumie dlaczego nie???

Padły pytania o spikera czy można zmienić Troszke.
Stanik zasugerował Michała Stencla a ja nawet mu przcupnąłem z głosna.
Odpowiedz padła w krótkich słowach ,że tamta ekipa raczej odpada.I jakby nie było ma racje.Stencel to inteligentny człowiek.Że sie dał wbić w tamto bagno to już nie nasza sprawa.

Były rozmowy z Mirkiem Jabłońskim.
Było kilka cierpkich i smutnych zdań że przydałoby sie ,żebyśmy wpadli przed zawodami i pomogli przy torze ,przy reklamach.... Dużo piszemy gadamy a tak naprawde nie ma potem prawie nikogo.

Jak chodzi o Czałowa to dostał kilka razy oferte i nie mamy odpowiedzi.

Jak Milik przyjechał na zawody chyba w Krosnie to ledwo zdążył po IMŚJ i przywiózł tylko siodełko i kierownice... A pojechał super.
Vacek to nasz chłopak na przyszłość !

Egon robi ile może na torze i przy sprzęcie.

Wszelakie decyzje taktyczne i personalne należą do Grabowskiego.

Pytanie o Sławka Pysznego było.Sławek sie u nas nie skarżył.Nie wiadomo skąd takie ploty.U nas nie był.Owszem była propozycja wypożyczenia ale upadła.

To tyle na plus spotkania.

Na minus.
Bardzo niewiele.Ale jednak ,żeby nie było że zakochałem sie w panu Prezesie.... :-P :-P
Wbił sie pan sponsor Mirek.
I nie wiem po co i dlaczego rzucił tematem którego nie znam.
Ile pan zarabia panie prezesie...rzucone niby żartem.
Bo tak podobno piszą internauci...
Nie wiem skąd ten człowiek wytrzasnął ten temat ale na pewno nie z TEGO FORUM bo tu słowa o zarobkach Prezesa nie było.
Gdzieś może na SF ktos cos napisał i ten wyjechał że Ci co piszą na necie szkalują osobe Prezesa.
Potem poszły deklaracje że wszyscy tam robia za darmo procz jednej pani Dyrektor ale...
Było to wszystkim tak potrzebne jak rybie ręcznik.
Tym bardziej ,że na tym spotkaniu NIE BYŁO NIKOGO KTO BY COKOLWIEK ZŁEGO O KLUBIE GDZIEKOLWIEK PISAŁ.

Powrzeszczał ten człowiek ,rzucił fałszywymi faktami o ilości kibiców rok temu na takim samym spotkaniu i tyle.
Pozostał niesmak po tych wypowiedziach bo to przypominało nasz wsteczny zarzad.
Niby pan Prezes silny a w tym przypadku tylko sie usmiechał.

Przyznaje ,mogłem morde otworzyc ale nie mam sobie nic do zarzucenia.Bo od poczatku im kibicuje.
CO TO W OGÓLE BYŁO ?
ZAŚMIERDZIAŁO MOPEM.

Było dużo żartów.Stanik to w ogole chyba ma dwa serca bo jak sie zaogni i rzuci tematem to wszyscy sie smieja a on powazny :-P

Rozwieszajmy plakaty na zawody.Fajnie jak sie zgłosimy do klubu i rozwiesimy w swojej dzielnicy.

Vacek na Pytanie czy woli w parze jeżdzic z Hansiem czy Lindgrenem odpowiedział ,że z DAKOTĄ ;) Bystry chłopak.

Padło pytanie o tablice świetlna że jest zdupczona.Tu sie zdziwiłem bo Prezes odpowiedział chłopakowi w debilny sposób ,że on lepiej niech przyjedzie pomoc na tor i ,że skoro z niego taki kibic to tablica mu niepotrzebna... :roll:

Dało sie wyczuć ,że ma dosc ,potem sie poprawił i powiedział ,że bedą o tej tablicy rozmawiali z Mosirem.

Spotknie na plus.
Jestem za ,nadal kibicuje i nie dam se złego słowa powiedziec o naszym klubie.
Jesli kogos uraziłem to przepraszam ale pisałem samą prawde.
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Sob 09 Lis, 2013 06:23, w całości zmieniany 1 raz  

TrackMan 
Senior
ROW

Wysłany: Sob 09 Lis, 2013 11:33   

Całe spotkanie dla zainteresowanych ;)

Majkel 
Junior na wypożyczeniu
Majkel

Wysłany: Sob 09 Lis, 2013 12:04   :)

Hmmm, dziekuję za popracie, jak chodzi o spikerkę. Nie ma problemu, ja się nie obrażam. Mam propozycję z innych klubów, jakoś sobie poradzę. Może za parę lat znów się "usłyszymy". Pozdrawiam

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Sob 09 Lis, 2013 12:14   

Prezes też coś gadał o budżecie, kasa z miasta stanowiła w zeszlym sezonie 57% budżetu klubu, więc wychodzi na to, że w zeszłym sezonie było około 2,7mln. Teraz budżet ma być o 30% większy więc wychodzi, ze będzie to podchodziło pod 4 mln.

thomas 
Junior

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Sob 09 Lis, 2013 12:55   

Slinotok, co do minusów tego spotkania zgadzam się w 100% że były nimi te "wystąpienia" faceta z rogu sali, co to za gość?? Niestety ale muszę przyznać, że istotnie zajechało trochę mopowskimi oskarżeniami i pretensjami do wszystkich o wszystko. Takie rzeczy nie powinny się zdarzać na forum publicznym, to że jeden czy drugi napisał bzdurę na w komentarzach na sportowych faktach należy to olać a nie roztrząsać wszem i wobec bo dokładnie mieliśmy do czynienia z czymś podobnym na spotkaniu w bibliotece po pierwszym jakże udanym sezonie pod wodzą Mopów. Wtedy też Pawlaszczyk nawiązywał do komentarzy z internetu wymieniając nawet konkretne nicki - dziecinada nie mniejsza od tych co się ukrywają za monitorami swoich komputerów. Prezes trzymał cały czas fason i nie było widać żeby chciał nawiązywać do internetowych bzdur a facet który tak sobie powrzeszczał wczoraj na spotkaniu mam nadzieję, że nigdy nie będzie twarzą naszego klubu.

Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Sob 09 Lis, 2013 12:59   

Według mnie 3,5 to nie 4 :D

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Sob 09 Lis, 2013 12:59   

43min :D
poezja :D
miazga :D

Stanik za to mosz u mnie piwo :D

grabuss 
Senior

Wysłany: Sob 09 Lis, 2013 19:07   

Ten film video jest prywatny? Takie coś mi się wyświetla :-P

TrackMan 
Senior
ROW

Wysłany: Sob 09 Lis, 2013 19:16   

Dosłownie niedawno zmienili dostępność filmiku na prywatny ;) Pewnie wzbudzał za dużo niewłaściwych treści ;)

kfilms
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Lis, 2013 20:15   

trzeba go ciut przemontować :)
Kto miał szczęście obejrzeć całośc może się cieszyć :D
Będzie dostępny najpóźniej we wtorek.
Ostatnio zmieniony przez kfilms Sob 09 Lis, 2013 20:16, w całości zmieniany 1 raz  

Mietek 
Mistrz Polski

Wysłany: Wto 12 Lis, 2013 10:46   

http://www.radio90.pl/pre...l?wptheme=radio

prezes Mrozek w radio90 :)

na dzień dobry wpadka redaktorka :P
"Czesław Milik podpisał kontrakt" :P
Ostatnio zmieniony przez Mietek Wto 12 Lis, 2013 10:51, w całości zmieniany 1 raz  

Owieczka 
Junior

Wysłany: Wto 12 Lis, 2013 13:02   

Czesław Miłosz

TrackMan 
Senior
ROW

Wysłany: Czw 14 Lis, 2013 16:20   

Lewis pakuje na najbliższy sezon :D

Odpowiedz do tematu