Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje nt. klubu
Autor Wiadomość
Robal 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 13 Sie, 2019 14:20   

Maveral napisał/a:
Robal napisał/a:
O Rybniku od 7:50 w tym filmiku.

Wkleiłem tak, żeby się materiał sam zaczął od 7:40. Nie działa u Ciebie? U mnie śmiga.

Właśnie coś dziwnego, bo na telefonie zaczął mi się od początku, teraz na laptopie już normalnie.

Fan_Rekinow, nie oszukujmy się, wszyscy rozmawiają, wszyscy o tym wiedzą, ten przepis jest martwy. Nikomu na rękę nie jest karanie za rozmowy z zawodnikami podczas sezonu, bo po co? Ukarają Toruń, Termos się wkurzy, bo przecież z jego zawodnikami też rozmawiają inni prezesi, podkabluje tych, co rozmawiają z Doylem czy PUKiem, pójdzie lawina kar, na których nie korzysta nikt. ;)

Chopper 
Szkółkowicz
Moto-moje zycie

Wysłany: Wto 13 Sie, 2019 14:23   

Fajnie ze Terminski widzi ROW w elipie,ale czy tylko my chcemy awansu? Ostatnio coraz glosniej mowi o tym Gniezno,a nigdy nie wiadomo co w Tarnowie sie urodzi. Jedzmy na maxa te ostatnie mecze i nikt nam nie bedzie wytykal "zielonego stolika".

Fan_Rekinow 
Junior

Wysłany: Wto 13 Sie, 2019 14:25   

No tak jestem tego samego zdania co Ty, tylko jak dobrze pamietam Artiom dostał kiedyś kare za to ze powiedział ze telefon mu sie grzeje bo wszyscy wydzwaniaja czy cos... tak tylko pytam z ciekawosci ;-)

Maveral 
Senior

Wysłany: Wto 13 Sie, 2019 14:32   

Sądzę, że akurat Termos dobrze się orientuje na co który klub stać i raczej by sobie tak nie rzucał słów na wiatr, gdyby nie miał odpowiedniej wiedzy :)
Ostatnio zmieniony przez Maveral Wto 13 Sie, 2019 14:33, w całości zmieniany 1 raz  

Greg 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 13 Sie, 2019 21:20   

Po publikacji tego nagrania można już zacząć skandować: Jest już nasza ekstraklasa!;)

Majkel 
Junior na wypożyczeniu
Majkel

Wysłany: Wto 13 Sie, 2019 21:33   

Fan_Rekinow napisał/a:
Swoja drogą nie należy sie Toruniowi kara ze oficialnie rozmawiają z zawodnikami?

Ze swoimi mogą przecież

Fan_Rekinow 
Junior

Wysłany: Śro 14 Sie, 2019 00:35   

Majkel sluchales tego wywiadu? Posluchaj i wywnioskujesz czy o swoich chodzi

adamb 
I ligowiec
adamb

Wysłany: Śro 14 Sie, 2019 01:33   

Fan_Rekinow napisał/a:

a co chcesz wnioskować o ukaranie get cweli ?
Daj spokój człowieku... zajmijmy się sobą, a nie krową sąsiada... no chyba, że Cię to bawi

Majkel 
Junior na wypożyczeniu
Majkel

Wysłany: Śro 14 Sie, 2019 05:14   :)

Nieoficjalne rozmowy z zawodnikami trwają od pewnego czasu. Każdy z każdym gada i tyle. Tak było, jest i będzie. I nikt tutaj nikogo nie będzie karał. Rybnik też ma byc ukarany bo sondowali niedawno PUK-a? Proszę Cię.

Majkel 
Junior na wypożyczeniu
Majkel

Wysłany: Śro 14 Sie, 2019 05:15   

adamb napisał/a:
Fan_Rekinow napisał/a:

a co chcesz wnioskować o ukaranie get cweli ?
Daj spokój człowieku... zajmijmy się sobą, a nie krową sąsiada... no chyba, że Cię to bawi

Dokładnie, masz rację :)

Chopper 
Szkółkowicz
Moto-moje zycie

Wysłany: Śro 14 Sie, 2019 10:49   

Wg mnie to moga rozmawiac kluby ktore maja juz pewny status ligowy na przyszly sezon. Co mozna komus proponowac,sondowac jesli nie wiem czy bede w Nice czy elipie?? Przeciez to dwa rozne swiaty i zupelnie inne wymagania.

Fan_Rekinow 
Junior

Wysłany: Śro 14 Sie, 2019 11:07   

Wy czytac ze zrozumieniem nie umicie :lol: tak zapytalem a wy jakbyscie okres mieli :lol: Majkel to juz wogole nie slucha a pisze :lol: chodzilo mi bardziej o to ze Artiom za takie cos kiedys dostal kare, no ale warto karac tylko zawodnikow. Pozdro
Ostatnio zmieniony przez Fan_Rekinow Śro 14 Sie, 2019 11:08, w całości zmieniany 1 raz  

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 14 Sie, 2019 11:44   

Wywiad z Kuczerą - KLIK :)

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pią 16 Sie, 2019 15:29   

ale oni nie gadają z zawodnikami a z ich menadżerami :lol: więc mogą :lol:

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 16 Sie, 2019 20:58   

Przeczytałem wywiad z Prezydentem naszym Kuczerom.
I lipa jest.
Stadion bedzie nadal w stanie spoczynku.
Ewentualnie kible zrobią ale te toalety to obiecują juz chyba ze 4 lata....
I w sumie bedą te sracze gotowoe i zrobione tylko dlatego ,że kibice zaczynają sie tego głosno domagac i pisać.

Tak jak z rondem było... Myśmy tu na forum juz chyba 14 lat temu pisali ,że Rondo z zuzlowcami ma powstac...
Potem sobie to dzieło inni przypisali.

Dla mnie ten wywiad z prezydentrem jest na pół polityczny.
Pytania zadawane tak ze niby teraz przyszłość jest do bani ,wszystko umrze i sie spierdoli...
Samorządy powymieraja i blabla bla...

Dodatkowo pytania w których zawarta była odpowiedz. Najgorsze co może zrobić dziennikarz.

Od czasu Majkel jak ci podziekowali w klubie robisz ,sorry piszesz - wiele rzeczy które nie sa korzystne dla Rybnika.
Uważam i prosze ,żebys swoje prywatne wojenki zostawiło sobie lub może serce swoje przeniósł na Lublin i Łagute ktorym tak sie zachwycasz.

Ogólnie gdyby Kuczera takie zdanie przedstawił rok temu to byłby w dupie a nie prezydentem naszego miasta bo gadał co innego o stadionie.

A jak juz nawet ludzie którzy wrecz nienawidzą żużla w Rybniku ( firma REGIO) lubią i cieszą sie z takiego podejscia do tego wywiadu to ja nie mam pytan.

Odpowiedz do tematu