Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje nt. klubu
Autor Wiadomość
z 
Senior

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 12:18   

Też się zdziwiłem gdy to usłyszałem. Uznałem , że to gafa komentatorów.

bomel91 
Szkółkowicz

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 12:25   

Ja też usłyszałem, że spiker podczas fety coś takiego powiedział, ale wydawało mi się to niemożliwe

Chopper 
Junior na wypożyczeniu
Moto-moje zycie

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 12:33   

Juz dawno pisalem ze tak bedzie,bo mrozio ma problemy z samym saba,nie potrafi sie pogodzic z kims kto ma inne zdanie. Egon sie nie postawi. Szkoda ze tak mrozek traktuje ludzi,juz tyle klub stracil wizerunkowo przez niego ze szok.

tomtom13 
Senior

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 12:40   

Mrozek już się nie zmieni. Ma charakter małego geszefciarza.

Maveral 
II ligowiec

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 12:49   

Spokojnie, na razie to plotki, a wy już to za pewnik bierzecie. Na sobotnim treningu przed finałem jakoś sobie gadali na luzie, więc na pewno nie ma żadnych kwasów między nimi. Jeśli Żyto odejdzie, to raczej dlatego, że gdzie indziej mu zaproponowali lepszą fuchę, a nie przez Mrozka.

Fan_Rekinow 
Junior

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 12:57   

Jak nie bedzie Piotrka z nami to ja nas dopiero nie widze :/ Nie zdziwie sie jak Mrozek zas wymysli jakis wynalazek :-/

Ocet 
Junior

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 13:03   

A ja myślę że jak odejdzie to właśnie przez Mrozka. Przeca jak w każdym innym klubie , jak nie ma wyniku to pierwszy na tapetę idzie Trener. Więc po co iść do Falubazu w którym nie ma miejsca na pomykę, błąd, bo bo oni przecież co roku celują w medal, jak można myślę za porównywalne pieniądze pracować w klubie który w przyszłym sezonie nie będzie miał aspiracji medalowych a tylko walczył o utrzymanie. Nie będzie wyniku, trudno ale odpowiedzialność w takim wypadku rozłoży się na dwie albo więcej osób a nie będzie wisieć nad trenerem.

Robal 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 13:20   

Maveral napisał/a:
Spokojnie, na razie to plotki, a wy już to za pewnik bierzecie.

A to jakaś nowość? Przecież Kacper odchodzi już 3 sezon z rzędu (w tym roku przynajmniej nie jest to na 100%, progres), Dan jeździ od pół roku we Wrocławiu, na awans szans w tym sezonie praktycznie nie mieliśmy. Każda plotka, która jest potencjalnie niekorzystna dla ROWu jest brana jako pewnik. Nie tylko tu, na forum, ale też na tych grupach fejsbukowych. Jeden pismak napisze, że Dan chciałby do Wrocławia i nagle zostało przyjęte jako pewnik, że Sparta chłopaka po dramatycznej kontuzji bierze, co z tego, że walczą o najwyższą stawkę i Milik jest pewniejszy od Dana. Nawet żarty Dana na temat kewlaru zostały przyjęte jako znak, że jest już we Wrocławiu. Ja już przyjąłem taką taktykę, że martwić się zaczynam dopiero, jak coś się potwierdzi. Inaczej nie ma sensu.

Chopper 
Junior na wypożyczeniu
Moto-moje zycie

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 13:35   

Zyto sam na pewno nie chce odejsc,przeczytajcie ostatnie jego wypowiedzi na ten temat i chlodne slowa prezesa. Taki to juz jest wszechwiedzacy mrozek,prezes,trener,mechanik i konserwator w jednej osobie. Podoba mi sie jego troska o zawodnikow,jego pomoc kazdemu,ale wlazenie kazdemu w parade to duza przesada. Poza tym szkoda bedzie podwojna,bo stracimy fachowca od silnikow,egon wszystkiego nie da rade ogarnac!

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 14:11   

Robal napisał/a:
Maveral napisał/a:
Spokojnie, na razie to plotki, a wy już to za pewnik bierzecie.

A to jakaś nowość? Przecież Kacper odchodzi już 3 sezon z rzędu (w tym roku przynajmniej nie jest to na 100%, progres), Dan jeździ od pół roku we Wrocławiu, .

Pamiętam bajkopisarzy - Woryna specjalnie polozył baraż z ZG, bo już był tam dogadany, a Bewley nie chce jeździć w ROW, woli paradować w koszulce WTS obok Maxa ;)
3/4 wpisów jest w obecnym okresie kompletnie niepotrzebna...

rkmrybiec 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 14:38   

Po meczu na pytanie. "I jak trener zostajesz z nami?" Zyto odpowiedział z uśmiechem "Lepszego Mrozek nie znajdzie"
Więc myślę, że nie ma miedzy nimi jakiś kwasów i jak nie dostanie lepszej oferty to raczej zostanie. Prezes jest jaki jest, ale chyba nie strzeli sobie w kolano

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 14:47   

Dla mnie w ogóle tragedią jest dyskusja nad tym tematem.
Żyto ma znajomości ,jezdził na żuzlu zna sie na torach na ustawieniach...
To nie jest postać na sztuke.
Przecież najlepszy żużel jaki Rybnik pojechał to zwody bodajze 3-4 lata temu gdzie na betonie (pomysł Zyty) zmiażdzyliśmy Unie Leszno...
Z najlepszym biegiem jaki mozna sobie wyobrazic..

https://www.youtube.com/watch?v=zwDxyPn0Ho4

Robal 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 15:38   

https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/843882/zuzel-pgg-row-rybnik-wrocil-na-swoje-miejsce-podopieczni-piotra-zyto-nie-potrzeb
Cytat:
Przyszłość Piotra Żyto jeszcze nie jest do końca przesądzona. Szkoleniowiec w najbliższym czasie porozmawia z Krzysztofem Mrozkiem. - Mam umowę z klubem do końca grudnia, więc niedługo będziemy rozmawiać o mojej przyszłości. Jest chęć dalszej współpracy. Nie ma żadnych przeciwwskazań i myślę, że się dogadamy - przyznał 57-letni trener.

To jak tam z tą niechęcią do Mrozka i odchodzeniem?
Ostatnio zmieniony przez Robal Śro 18 Wrz, 2019 15:39, w całości zmieniany 1 raz  

Maveral 
II ligowiec

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 15:54   

adamb napisał/a:
Maveral napisał/a:
Egon nie ma wymaganych papierów, więc nie może być.

Z ciekawości jakie uprawnienia musi mieć manager ?
Trener, to wiem że albo licencja trenera, albo instruktora, a manager ?

Chodziło mi o papiery trenerskie, skoro mowa była o przejściu za Żyto. Na menadżera, to nawet nie wiem czy potrzeba jakichkolwiek papierów :)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 18 Wrz, 2019 17:29   

Ja pierdu :) dostało się już Mrozkowi teraz odchodzi Żyto do Myszów :D :lol: :lol: Pokolei się ustawiać w miejsce Ostafy :D

Jak wy się nakręcacie :roll: a listopad zweryfikuje wszystko....

https://www.facebook.com/...3&theater&ifg=1

Prezes buc, a tylko jednego mamy - kibiców jest mnóstwo... O sprzedawaniu biletów wartych 30 zł za 100 zł nie wspominam. O wszelakim buractwie na stadionie rozpisywać się nie będę. Bo kocowanie, kupowanie 64 piw, zajmowanie kolejki przy WC-e, plucie łupinkami ze słonecznika to już było opisywane :/ ...

Owszem prezes zaś "nadrobił" zaległości ;) ale jak widać my swojego podwórka jeszcze nie naprawiliśmy ;)

Odpowiedz do tematu