Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje nt. klubu
Autor Wiadomość
Majkel 
Junior na wypożyczeniu
Majkel

Wysłany: Pią 16 Sie, 2019 21:07   

Slinotok 007 napisał/a:
Przeczytałem wywiad z Prezydentem naszym Kuczerom.
I lipa jest.
Stadion bedzie nadal w stanie spoczynku.
Ewentualnie kible zrobią ale te toalety to obiecują juz chyba ze 4 lata....
I w sumie bedą te sracze gotowoe i zrobione tylko dlatego ,że kibice zaczynają sie tego głosno domagac i pisać.

Tak jak z rondem było... Myśmy tu na forum juz chyba 14 lat temu pisali ,że Rondo z zuzlowcami ma powstac...
Potem sobie to dzieło inni przypisali.

Dla mnie ten wywiad z prezydentrem jest na pół polityczny.
Pytania zadawane tak ze niby teraz przyszłość jest do bani ,wszystko umrze i sie spierdoli...
Samorządy powymieraja i blabla bla...

Dodatkowo pytania w których zawarta była odpowiedz. Najgorsze co może zrobić dziennikarz.

Od czasu Majkel jak ci podziekowali w klubie robisz ,sorry piszesz - wiele rzeczy które nie sa korzystne dla Rybnika.
Uważam i prosze ,żebys swoje prywatne wojenki zostawiło sobie lub może serce swoje przeniósł na Lublin i Łagute ktorym tak sie zachwycasz.

Ogólnie gdyby Kuczera takie zdanie przedstawił rok temu to byłby w dupie a nie prezydentem naszego miasta bo gadał co innego o stadionie.

A jak juz nawet ludzie którzy wrecz nienawidzą żużla w Rybniku ( firma REGIO) lubią i cieszą sie z takiego podejscia do tego wywiadu to ja nie mam pytan.

Kuczera powiedział prawdę, której niektórzy nie chcą przyjąć do wiadomości. A dwa. Nie jest sztuką pudrować rzeczywistośc, kiedy w pewnych aspektach nie jest kolorowo. Sorry.

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 16 Sie, 2019 21:18   

Prawda polityczna Michał na dzisiaj w Polsce jest dla debili którzy uważaja ,że tylko jedna ze stron ma racje.
Kuczera chyba juz za wie ,że trzecia kadencja go nie czeka albo za bardzo uwierzył ,ze pojdzie w sejm.

Zjebany ten wywiad bo z niego wyniaka głownie ,że żużel w Rybniku nie ma przyszłości i w ogóle huj wie co bedzie.
I pytania zadawał facet który niby kibicuje Rybnikowi.
I Łagucie.
What the fuck ?????
Bijcie mnie szlauchem po gołej zici... bo nie strzymmiaaaaa..... :/
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Pią 16 Sie, 2019 21:20, w całości zmieniany 1 raz  

Majkel 
Junior na wypożyczeniu
Majkel

Wysłany: Pią 16 Sie, 2019 21:24   

Slinotok 007 napisał/a:
Prawda polityczna Michał na dzisiaj w Polsce jest dla debili którzy uważaja ,że tylko jedna ze stron ma racje.
Kuczera chyba juz za wie ,że trzecia kadencja go nie czeka albo za bardzo uwierzył ,ze pojdzie w sejm.

Zjebany ten wywiad bo z niego wyniaka głownie ,że żużel w Rybniku nie ma przyszłości i w ogóle huj wie co bedzie.
I pytania zadawał facet który niby kibicuje Rybnikowi.
I Łagucie.
What the fuck ?????
Bijcie mnie szlauchem po gołej zici... bo nie strzymmiaaaaa..... :/

Tzn rozumiem, że miałem go sprowokować do tego, by publicznie powiedział, że zmodernizuje stadion i da klubowi w zamian za awans 5mln? na przykład. O to chodziło? A potem, gdyby nie dotrzymał obietnicy, nawtykałbyś mu hujów, czy tak? Jeden już był taki, co publicznie obiecał, że sfinansuje kontrakt Lidbaecka...

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 17 Sie, 2019 00:30   

Dla mnie ten wywiad był po prostu ot... Jakbyś go przeprowadził z każdym forumowiczem "publicznie" brzmiałby w 80 % tak samo :)

A że z Kuczerą - to odpowiadał tak, że nie czytając wiedziałem co odpowie :) Chęci Ci nie brakuje Majkel - ale tendencyjne pytania i równie tendencyjne odpowiedzi. Takie w stylu : "tak/nie" :) Może się mylę, ale za chwilę nie będziesz miał z kim rozmawiać... "Postrzelałeś" gdzie się dało i może jeszcze z 2-3 wywiady i ... lipa.

Ja tam prywatnych wycieczek Slinotoka nie popieram. Trzeba mieć niebywale nudne życie żeby sie "ustosunkować"

Trzeba mieć też zajebistą fantazję, żeby uwierzyć w nowy stadion lub modernizację tego co mamy w szczególny sposób :) Tak, wyczytałem dziesiątki kapitalnych pomysłów :) ale ludzie dopóki nie wygra ktoś w totka to Wy za nie swoje pieniążki możecie sobie snuć wizję kolejnej motoareny :)

Nasz stadion jest elegencki - i póki co nadaje się na elipe :) Nie jest stadionem Gorzowskim ani też Toruńskim - ale jest Rybnickim - i dużo lepszym od niektórych "kandydatów" jak i obecnych "członków" elipy :)

Slinotok 007 napisał/a:

Skąd Ty takie wnioski wyciągasz - szczerze nie mam pojęcia :D :roll: :roll: Prezydent - który za chwile może nim nie być - jest tego wyznacznikiem ??

Maveral 
Senior

Wysłany: Sob 17 Sie, 2019 08:58   

Piksiński napisał/a:
Nasz stadion jest elegencki - i póki co nadaje się na elipe :) Nie jest stadionem Gorzowskim ani też Toruńskim - ale jest Rybnickim - i dużo lepszym od niektórych "kandydatów" jak i obecnych "członków" elipy :)

Ponadto tor jeden z lepszych do ścigania w Polsce, a przecież o to chodzi najbardziej w tym sporcie, aby były widowiska :)

Goraw 
Senior

Wysłany: Sob 17 Sie, 2019 09:21   

Tylko zróbcie te kible błagam :mrgreen:

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 17 Sie, 2019 09:45   

Goraw napisał/a:
Tylko zróbcie te kible błagam :mrgreen:

Sek w tym, ze my czekamy od ladnych paru lat na kible, a ktoś w Rybniku czeka na kanalizacje, czy gaz.
A teraz, kiedy budzet miasta skurczy sie o kilkanascie-kilkadziesiat mln coraz trudniej bedzie o srodki na promocję przez żużel.

Pit 
Junior

Wysłany: Sob 17 Sie, 2019 10:37   

A co ma miasto do tego że ktoś czeka na gaz? Serio pytam

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 17 Sie, 2019 11:55   

No to na chodnik, czy utwardzenie/remont drogi. Gaz to faktycznie odrebna sprawa, co nie zmienia istoty wypowiedzi, ze wydatki na "promocje miasta", z ktorych czerpie klub mogą zostac powaznie ograniczone.
Ostatnio zmieniony przez mustapha Sob 17 Sie, 2019 11:59, w całości zmieniany 1 raz  

Pit 
Junior

Wysłany: Sob 17 Sie, 2019 12:04   

Całe czas uważam że miasto jedyne jak powinno sponsorować klub to za darmo udostępniać obiekt. Nie rozumiem oczekiwań, że miasto musi dawać na "szkolenie młodzieży". Poza tym nie jest tak że miasto sponsoruje klub z tytułu promocji miasta a nie grantu na sport

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 17 Sie, 2019 12:15   

Ja tez uwazam, ze granty "na sport" powinny byc przyznawane dyscyplinom, ktore ich uprawiania sciagaja więcej dzieci, młodzieży (aktywizując ją), a sa mało medialne i trudniej pozyskac sponsorów, np żeglarstwo.
Komuś się tu przypochlebiłem, ale nie ma za co :)
Ostatnio zmieniony przez mustapha Sob 17 Sie, 2019 12:16, w całości zmieniany 1 raz  

Pit 
Junior

Wysłany: Sob 17 Sie, 2019 12:36   

Powiem Ci ze nawet sensowniejsze jest dawanie kasy z miasta na szkółki piłkarskie. Zresztą nie wiem jak to jest ale jeśli mówimy o finansowaniu żużla z kasy miasta to przede wszystkim pieniądze te powinny dostawać Rybki.

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 17 Sie, 2019 14:18   

Kazda kasa jest warta tego, aby odciągnąć dzieciaki sprzed tabletów i smartfonów :)
Rybki też jak najbardziej, bo mam wrazenie, ze uprawianie żuzla na 250cc, a potem w szkolce na 500cc zaczyna byc coraz bardziej elitarne - tzn jak rodzice naja kase i sponsoruja, to mlody jeżdzi, jak rodzice nie sa w stanie, to mlody rezygnuje. Nawet, jesli zapowiada sie lepiej

adamb 
I ligowiec
adamb

Wysłany: Sob 17 Sie, 2019 15:10   

Dwa razy tutaj przeczytałem o obietnicy nowego stadionu... mam prośbę: czy ktoś może przytoczyć jakąkolwiek wypowiedź kandydata Kuczery na ten temat ?
Ja sobie niczego takie nie mogę przypomnieć.
O kiblach nie wspominam, bo to śmiech na sali żeby 4 lata o tym gadać i nomen omen gówno robić.
W XXI wieku przy dosyć wysokich cenach biletów można w gratisie dostać wirusa HAV, bo rąk w tojtoju nie umyjesz :roll:

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Sob 17 Sie, 2019 17:08   

przed chwilą był mocny pstryk w nos przeciwników Mrozka w parku maszyn
po biegu, uśmiech, wymiana spojrzeń z Troyem - Troy uśmiech, uścisk dłoni ;)

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Odpowiedz do tematu