Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje nt. klubu
Autor Wiadomość
abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 09:43   

Po obejrzeniu magazynu rece opadaja.
Widzimy klub i wszystko z siedzen na stadionie jak wyglada w parkingu tylko sie domyslamy, a wyglada zle nawet bardzo zle (no pomijajac osobe Kacpra) reszta jest traktowana wedlug aktualnych potrzeb, najczesciej "z buta"
Jak sa 3 pkt "good job" jak nie to zdarza sie niecenzuralne slowo.
Tak nawiasem to wydaje mi sie, ze ten magazyn poszedl bez cenzury. Dotychczas "slabe" strony prezesa chyba wycinano a tym razem poszlo jak leci.
Z magazynu utkwila mi w pamieci krotka scena z tej tzw. "narady w sieni budynku klubowego" 14:57 min. wydaje sie, ze ktos obcy zanalazl sie tam, narwany prezes "panie idz pan stad" ale chyba robil to zbyt powolnie i prezes ruszyl osobiscie by intruza wyrzucic. :oops:

Rozumie zdenerwowanie w czasie meczu, ale jak nie potrafie kontrolowac nerwow to na trybune lub na "balkonik" cygaro palic.
Jak ten filmik obejrza sobie zawodnicy ktorzy rozwazaja przenosiny do Rybnika szybko zmienia zdanie. Takiego szefa moga wynagrodzic tylko ogramne pieniadze, a nie wiem czy az tak duzo ich klub ma, lub ogromna desperacja.

Zeby nie bylo, ze tylko krytykuje, naturalnie gratuluje awansu i zycze dalszych sukcesow jesli takie maja nadejsc musi sie duzo zmienic bo jest nad czym pracowac.
Proponuje nie czekac na grudzien i juz dzisiaj podpisac z trenerem Zyto to powinien byc pierwszy krok do budowania druzyny bez tego faceta nie swietowali bysmy w niedziele.

Goraw 
Senior
goraw

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 11:44   

Cytat:
Nasz rozmówca, gdy tylko będzie odpowiednia wola ze strony zarządu PGG ROW-u, nadal będzie kontynuował pracę na Górnym Śląsku. – Mieliśmy taką umowę z prezesem Mrozkiem, że jak awansujemy do PGE Ekstraligi, to zostanę w Rybniku. Zobaczymy, najbliższe dni powinny wyjaśnić, jak to wszystko będzie wyglądać i funkcjonować w przyszłym sezonie. Myślę jednak, że dla takich kibiców i tej drużyny, pójść gdzieś indziej teraz i nie pracować dalej w Rybniku, to byłby niemały dyskomfort. Człowiek coś tutaj zrobił, osiągnął. Nasi juniorzy, zarówno Mateusz Tudzież jak i Przemek Giera zrobili ogromny progres w tym roku. I tego nikt nie podważy, chłopcy jechali, trzymali gaz, z meczu na mecz czuli się lepiej i pewniej na motocyklu. Przedtem nie mieli tego objeżdżenia, nie mieli szans, by zebrać jakieś większe doświadczenie. Proszę spojrzeć na Mateusza, jak dzisiaj punktował, praktycznie na poziomie naszego najlepszego juniora – Roberta Chmiela. Na treningach Przemek też nie odstępuje. Chmiel kończy wiek juniora, ale mamy dwóch takich walczaków, takich fighterów, którzy w tym sporcie chcą coś jeszcze osiągnąć. Wydaje mi się, że cały nasz trud włożony w młodzież, nie poszedł i nie pójdzie na marne. Dwóch naszych adeptów zdało licencję na 250cc, jeden na 500cc, więc ciągłość juniorska w Rybniku będzie. Chciałbym tylko dodać, że jeśli się pracuje na wyjeździe w jakimś klubie, tak jak ja, to nie jest tak, że się przyjedzie czwartek lub piątek na trening a w niedzielę zjawi na meczu i na tym rola trenera się kończy. Trzeba żyć danym ośrodkiem 24 godziny na dobę. Włożyłem całe swoje serce na rzecz Rybnika, mieszkam w tej klubowej wieży, pracuję od rana do wieczora na stadionie, i nikt mi nie zarzuci, że nie jestem zaangażowany w sprawy klubu. O to chodzi, żeby to, co się robi, miało przełożenie w wynikach. A to się w tym roku w Rybniku udało – przyznał przeszczęśliwy szkoleniowiec ekstraligowego beniaminka na sezon 2020.

https://www.speedwaynews....ami-od-poczatku
Ostatnio zmieniony przez Goraw Czw 19 Wrz, 2019 11:45, w całości zmieniany 1 raz  

Chopper 
Junior na wypożyczeniu
Moto-moje zycie

Wysłany: Czw 19 Wrz, 2019 12:22   

abba napisał/a:
Po obejrzeniu magazynu rece opadaja.
Widzimy klub i wszystko z siedzen na stadionie jak wyglada w parkingu tylko sie domyslamy, a wyglada zle nawet bardzo zle (no pomijajac osobe Kacpra) reszta jest traktowana wedlug aktualnych potrzeb, najczesciej "z buta"
Jak sa 3 pkt "good job" jak nie to zdarza sie niecenzuralne slowo.
Tak nawiasem to wydaje mi sie, ze ten magazyn poszedl bez cenzury. Dotychczas "slabe" strony prezesa chyba wycinano a tym razem poszlo jak leci.
Z magazynu utkwila mi w pamieci krotka scena z tej tzw. "narady w sieni budynku klubowego" 14:57 min. wydaje sie, ze ktos obcy zanalazl sie tam, narwany prezes "panie idz pan stad" ale chyba robil to zbyt powolnie i prezes ruszyl osobiscie by intruza wyrzucic. :oops:

Rozumie zdenerwowanie w czasie meczu, ale jak nie potrafie kontrolowac nerwow to na trybune lub na "balkonik" cygaro palic.
Jak ten filmik obejrza sobie zawodnicy ktorzy rozwazaja przenosiny do Rybnika szybko zmienia zdanie. Takiego szefa moga wynagrodzic tylko ogramne pieniadze, a nie wiem czy az tak duzo ich klub ma, lub ogromna desperacja.

Zeby nie bylo, ze tylko krytykuje, naturalnie gratuluje awansu i zycze dalszych sukcesow jesli takie maja nadejsc musi sie duzo zmienic bo jest nad czym pracowac.
Proponuje nie czekac na grudzien i juz dzisiaj podpisac z trenerem Zyto to powinien byc pierwszy krok do budowania druzyny bez tego faceta nie swietowali bysmy w niedziele.
zgadzam sie z Toba,tez mnie to ruszylo jak zobaczylem RMŻ. Jak mozna tak sie zachowywac bedac prezesem i to w tak waznym momencie? Przedstawiciele glownego sponsora,ktos z ministerstwa a prezes zamiast z nimi w spokoju ogladac zawody miota sie po parkingu,naprawia tasme i wszedzie wszystkich z buta traktuje. To bardzo niekorzystny obrazek,tak jak slynne nagranie z ruskimi swiniami itp.

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 25 Wrz, 2019 22:25   

Byłem na kilku spotkaniach z zarządem w osobie Prezesa i juz mam pełny obraz tego monologu.
Prosze państwa ja państwu gwarantuje...
Ja państwu obiecuje...
Ja jestem przekonany...
Od zawsze wiem...
Dopóki ja tu jestem...
Państwo sie przekonacie...

A pierwsze dwa rzędy niewazne co powie BRAWOOOOO !!!!!!
Kilka osób z boku łzy w oczach ze szczęścią bo Carammmba obdarował ich spojrzeniem...
I wiemy ,że nic nie wiemy.
Chociaz może znajdzie sie odwazny który zapyta o te dwa miliony od Srajguty?

Ficu 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 25 Wrz, 2019 23:34   

Slinotok 007 napisał/a:

Chociaz może znajdzie sie odwazny który zapyta o te dwa miliony od Srajguty?

"Panie, takie sprawy ciągną się latami. Sprawa jest w sądzie, zajmują się nią najlepsi prawnicy i gwarantuję, że Grigorij będzie pociągnięty do wypłacenia szkody"

Tak to mniej więcej by wyglądało :P

Maveral 
II ligowiec

Wysłany: Czw 26 Wrz, 2019 07:32   

"Proszę państwa, ja tu odpowiadam za finanse w tym klubie, więc nie będziemy przepłacać"

Ja to chyba na każdym spotkaniu słyszałem :D

sensowny 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Czw 26 Wrz, 2019 10:02   

Wpis Mateusza na grupie Wandy Kraków

Mateusz Szczepaniak Ja również będę dochodzić należności na drodze sądowej. Wierzyłem wiele razy w prezesa i dawałem wiele szans na uregulowanie długu i miałem nadzieje ze uratuje klub i żużel w Krakowie, jednak to był błąd bo Paweł Sadzikowski jak widać był niewłaściwa osoba na niewłaściwym stanowisku. Najlepiej wychodziło mu oszukiwanie zawodników i kibiców, rozmawiałem również z Józef Pilch i miałem nadzieje ze jego słowo jest wiecej warte ale tez sie myliłem. Paweł jako prezes spółki odpowie za długi przed sądem ze stopy prywatnej ponieważ działał na szkodę spółki podpisując kontrakty nie posiadając żadnego zabezpieczenia na pokrycie umów. Wielka szkoda ze sprawy się tak potoczyły bo krakowscy kibice zasługują na żużel w swoim mieście i mam nadzieje ze w przyszłości znajdźcie się ktoś kto odbuduje klub i będzie go prowadzić należycie.
Ostatnio zmieniony przez sensowny Czw 26 Wrz, 2019 10:02, w całości zmieniany 1 raz  

Maveral 
II ligowiec

Wysłany: Czw 26 Wrz, 2019 15:17   

Od mechanika Linusa.

Banita92 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Czw 26 Wrz, 2019 15:22   

I to jest dobra wiadomość

Robal 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Czw 26 Wrz, 2019 18:10   

Dobrze, że już z Linusem jest lepiej, niech wraca jak najszybciej do zdrowia.

Ale mimo wszystko podejmę się lekkiej obrony klubu, bo spadły na Mrozka i współpracowników gromy, a wygląda na to, że najzwyczajniej wyszło to wszystko niefortunnie czasowo.
https://www.expressen.se/...-i-flera-dagar/
Szwedzki portal, cytaty są od ojca Linusa, Kennetha, artykuł z dzisiaj. Tłumaczyłem ze szwedzkiego na angielski za pomocą Google Translatora, więc pewnie nie jest perfekcyjnie, ale generalnie wszystkie zdania miały sens.

Cytat:
- He is starting to come back now, he has been completely gone for several days, says Sundström's dad Kenneth to SVT Sport.

- It turned out that it was too early. He never hit his head but he got a concussion afterwards, it was such a serious crash.

- He has broken the femur, has a complicated arm fracture and has problems with the liver.

- It has been life threatening, disaster. I'm all over. He is intensive, but he is coming back. We talked to him today, it's light years from yesterday. He remembers nothing but is very shaken. He is a tough and well-trained, which is why he came back so quickly.

Czyli w skrócie faktycznie było zagrożenie życia, ale powoli wraca do siebie. Z pierwszego cytatu wynika, że przez kilka (strzelam w dwa, bo przewożony był we wtorek) dni był nieprzytomny, zbyt wcześnie został przetransportowany do Piekar, są urazy wewnętrzne (problemy z wątroba), jest uraz głowy (wstrząśnienie mózgu).
Na szczęście w porównaniu do stanu z wczoraj jest niesamowita różnica na plus, więc można być dobrej myśli.

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pią 27 Wrz, 2019 11:52   

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/845614/zuzel-skonczylo-sie-na-strachu-do-linusa-dociera-powoli-co-sie-stalo-wywiad

trochę o Linusie

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Pią 27 Wrz, 2019 12:10   

Podobno szybko po wypadku zareagował prezes polskiego klubu Linusa PGG ROW-u Rybnik Krzysztof Mrozek. Jaką rolę odegrał w tym, że trafiliście do placówki w Piekarach Śląskich?

Ogromną. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Należy mu się olbrzymi szacunek. Pozostajemy na łączach praktycznie trzy razy dziennie. Dopytuje, interesuje się losem Linusa, nie ma chwili by nie zasięgał języka, czy czegoś nam nie potrzeba. Mi.in. dzięki staraniom pana prezesa, nad Linusem roztoczono najlepszą, dostępną opiekę.

Jeśli chodzi o pomoc innym to prezes zawsze wywiązuje się idealnie i za to trzeba go szanować.
Gdyby też tak było jeśli chodzi o PRowe sprawy klubu...

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pią 27 Wrz, 2019 12:13   

a no...
2/3 lata temu Fierlej rozwalił sobie miednicę, ciężki wypadek
Krzysztof też mu pomógł - on jest dobry chłop ale... czasem jest jak tico we mgle
reflektory w tico świecą jak 2 znicze i nie za bardzo widać cokolwiek...

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Pit 
Junior

Wysłany: Pią 27 Wrz, 2019 20:38   

Mieciu ale stary Stachura :-)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 27 Wrz, 2019 21:57   

Mietek, nie ten temat...

Mrozek jest jaki jest, ale trzeba przyznać, że chłop o swoich dba i chyba jak nikt inny ogarnia ich w tych ciężkich chwilach. Gdzie pismaki licytują się kto ma lepsze info :roll: :roll: Serio to jest takie ważne ?? I dołączyły do tego portale, które uważałem, że w takiej "licytacji" na info udziału nie będą brać....

Oczywiście sensacyjnym jest wypadek Linusa - czego nie zrobią SF i Dariusz żeby były kliki...

O prokuratorskich zarzutach Mrozka 21712 artykułów - dlaczego nie napiszą choć raz o tym, że jest ludzki, i w takim przypadku/wypadku jest CZŁOWIEKIEM i prezesem na którego można liczyć ??

Odpowiedz do tematu