Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje nt. klubu
Autor Wiadomość
Maveral 
Senior

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 19:46   

Dziś za biletami :D

Poncz 
Szkółkowicz
p4cz3k

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 20:58   

Byłem, widziałem, odstalem. A najlepsze jest to że mam karnet, ale mam również dobre serce 😛

z 
Junior

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 21:24   

Przydałaby się ta sprzedaż on line :roll:

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 21:25   

'Co ciekawe, wcześniej ruszyła przedsprzedaż biletów w internecie. Jednak nie każdy kibic postanowił z niej skorzystać, stąd czwartkowe kolejki pod kasą. Dlatego też działacze PGG ROW-u wystosowali specjalny apel do sympatyków rybnickiego żużla, aby preferowali taki zakup biletów.'

Na SF twierdzą,że jest :roll:

z 
Junior

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 21:26   

WAŻNE!

Ze względu na utrzymujące się kłopoty techniczne systemu sprzedaży ineternetowej biletów nie będzie możliwości skorzystania z tej formy zakupu wejściówek na najbliższe zawody półfinałowe z Unią Tarnów. Za utrudnienia przepraszamy. Sprzedaż stacjonarna będzie prowadzona w nastepujących terminach:

Maveral 
Senior

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 21:52   

Dodatkowo ktoś tam pytał w komentarzach o bilety na ew. finał i klub mu odpowiedział, że sprzedaży biletów on-line w tym sezonie już nie będzie.

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 23:14   

Halo Rybnik... Tam można kupic gadzety . Biletów sie tam nie sprzedaje...?
A Focus ..tez kiedys sprzedawali...?
Mega ułatwienie.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 23:35   

Ale czy brak sprzedaży internetowej sprawi, że nie będzie kompletu ?? :lol: 8-)

Czy brak sprzedaży w Focusie to sprawi ??

Jest taki buuum, że Krzysiu nie potrzebuje "rozładować" popytu :D

To jest wręcz niemożliwe, żeby w aktualnej formie nie sprzedać takiego produktu - bez wysiłku :)

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 13:22   

https://sport.nowiny.pl/154594-list-do-redakcji-do-wszystkich-ktorym-ten-temat-nie-jest-obojetny.html?fbclid=IwAR3dU7Rfcu908ZzZGV_jO40VN7k_3JgMCokS6XkouOS8OSh-N-F51N5j88k

claybuster 
Szkółkowicz
claybuster

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 13:55   

Co do tego całego listu to odnoszę wrażenie, że napisał go jakiś desperat, który przyszedł na mecz 5 minut przed pierwszym biegiem i był ciężko zdziwiony, że nie ma już wolnych miejsc

Maveral 
Senior

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 14:01   

A pisałem kilka dni temu:
Maveral napisał/a:
Ja bym się na to wchodzenie na paragon tak nie napalał, bo ostatnio to była tylko dobra wola klubu. A jak się znajdzie jakiś "życzliwy" to narobi klubowi syfu, że wpuszcza ludzi ponad stan i kary za to są niemałe.

I teraz jak się tym jeszcze zainteresuje kto trzeba, to kara dla klubu poleci niemała.

Pawlus 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 14:02   

bylo to do przewidzenia, ze bedzie nadkomplet...
widac ze to jakis anty mrozek
moze momot reaktywacja?

alvares 
Senior

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 14:08   

Aby uniknąć nadkompletu należy wydzielić bilety również dla tych co wchodzą za darmo. Czyli dla dzieci.
Wtedy liczba osób na stadionie równa się liczbie osób na trybunach.

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 14:17   

Wole zapłacić i siedzieć/stać w przejściu niż oglądać w TV. Takie sytuacje mają miejsce maksymalnie dwa razy w roku.

Poncz 
Szkółkowicz
p4cz3k

Wysłany: Pon 26 Sie, 2019 14:51   

Nie znam regulaminu obiektu, ani regulaminu sprzedaży biletów ale się wypowiem :mrgreen:

Nie wiem czy kupno biletu jest gwarantem krzesełka na trybunie - siedzenia nie są numerowane. Ok nie ma rozróżnienia na bilety siedzące i stojące- na GP Wrocław można było kupić bilety stojące - nikt nie robił afery.

To że są sprzedawane bilety ponad stan - wiemy chyba nie od dziś - przykład sparingu i większej frekwencji niż 999 też nie odbija się pozytywnie na wizerunku klubu ale zbagatelizuje to i powiem - taki mamy klimat.

A sam w sobie list mam wrażenie połączenie rozgoryczenia i chęci wywołania gowno burzy. Bo zjadł obiad, później drzemka i przyszedł o 14.25 na stadion i jeszcze chciał kupić piwo bez kolejki.

Ja wiem, że może to co dla mnie jest logiczne może nie być zgodne z prawem.

A kwestia wywoływania oficjeli - nie muszę im klaskać ani nie muszę na nich gwizdac. Jedni utożsamiają się na stałe z klubem i nie potrzebują poklasku A inni chcą aby ich obecność była odnotowana. Myslicie ze Krzysztof zapukal do szefa PGG i powiedzial - dajcie kase ? Ktos cos zrobil dla nas teraz my cos robimy dla niego. Taka agitacja wyborcza i chęć robienia PR.

Zaraz Szumina się będzie skarżył - bo niby ktos go widzial jak siedzial na schodach i ogladal - ze taki zawodnik a nie ma zica vip.

Na wszystkich meczach w ostatnich latach, opuszczanie stadionu, ruch w ciagach komunikacyjnych przebiegał/przebiega lepiej niż na GP Warszawa (podaje to jako przykład bo tam wychodziłem ze stadionu godzinę, żeby później 2h wyjeżdżać z parkingu)

Nie mówię że jest idealnie, ale też nie uważam że należy rozkręcić aferę z tego powodu. Większym dramatem są dla mnie idioci parkujacy jak święte krowy a później ich nr rejestracyjne są wywoływane w trakcie meczu.

Skoro ludzie chcą pisać listy - to napiszmy - aby po meczach policja z głową kierowała ruchem - bo sygnalizacja - nie ogarnia i później stoisz w korku jak ten ciul - a okazuje się że na zielonym przejeżdża 1 auto .

Odpowiedz do tematu