Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje nt. klubu
Autor Wiadomość
igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Pią 26 Paź, 2018 18:40   

Nie pan B tylko chodzi o art Ostafa gdzie B. Oznaczało Biznesmena.

A chodzi oczywiście doktora :) https://www.wprost.pl/tyl...m-okradany.html

PozdROWienia
Igła

Pit 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 26 Paź, 2018 18:43   

Jak ja slysze o doktorze to mnie az sie noz w kapsie otwiera

Maveral 
Senior

Wysłany: Pią 26 Paź, 2018 18:44   

ADAM_J, igła Dzięki panowie, juz poprawiłem w poście :)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 26 Paź, 2018 22:54   

Patryk2, Zainteresuj się szachami może :)

Bo o obecnej sytuacji w żużlu i transferach nie masz pojęcia...

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Sob 27 Paź, 2018 00:31   

Swietna relacja Maveral.

Skład mamy jaki chcieliśmy.
Ja tam z Batcha jestem zadowolony.Wiem wiem.Dał dupy na koniec ale cały ten sezon był mega dziwny.
Jedni dawali dupy na poczatku inni na końcu.
Jeśli Szczepan zostaje to znaczy ,że w klubie jest OK.To tez o czyms świadczy bo przeciez mógł iść do innego klubu.

Dla mnie najważniejsze jest to ,że w końcu mamy skład który po "ewentualnym" awansie wymaga dużo mniejszych korekt niz Lublin na przykład.

Możecie sie śmiac ale uważam ,ze Chmiel naprawde będzie duzo lepszym zawodnikiem niż ostatnio.

Jeśli ominą nas kontuzje powinno byc dobrze.
Mam nadzieje ,że Tudziez lub Giera nagle doznają olśnienia bo skoro nie chcemy brac juniora z zewnątrz to kto bedzie jezdził za rok dwa na juniorce?
Plan musi zawsze byc długoletni a nie tylko na TU i TERAZ.

Tak jak rok temu skład mi sie nie podobał tak teraz jestem zadowolony.
Grisza powinien zakręcic sie koło sredniej 2,78 ;)
Zobaczycie ;)

Maveral 
Senior

Wysłany: Sob 27 Paź, 2018 07:41   

Slinotok 007 napisał/a:
Mam nadzieje ,że Tudziez lub Giera nagle doznają olśnienia bo skoro nie chcemy brac juniora z zewnątrz to kto bedzie jezdził za rok dwa na juniorce?

Mrozek powiedział, że liczy na 5-7 punktów Chmiela i 3-4 drugiego juniora :mrgreen: On to chyba zapomniał podzielić przez 2 ;)

Slinotok 007 napisał/a:
Grisza powinien zakręcic sie koło sredniej 2,78

Ja też jestem optymistycznie nastawiony do formy Griszy. Niektórzy mówią, że nie wiadomo w jakiej formie wróci, a ja jestem o to spokojny.

1. Łaguta w ostatnich latach, to absolutny TOP w żużlowym świecie, więc wątpię, że nagle zapomni jak się jeździ.
2. Będzie mógł jeździć na treningach, w sparingach i zawodach indywidualnych od marca, więc to nie będzie tak, że on w maju siądzie pierwszy raz od półtorej roku na motocykl. Będzie już jakoś tam rozjeżdżony. Mrozek już o to zadba ;)
3. Grisza wróci do I ligi, więc nie będzie "na dzień dobry" się potykał z Woffindenem, Zmarzlikiem, czy Dudkiem, ale z Baranem, Jędrzejewskim, czy Andersenem. Różnica jednak jest.
4. Będzie zdeterminowany, aby jak najwięcej zarobić, bo przecież przez 1,5 roku nie zarabiał na żużlu, więc na pewno Rosjanin nie odpuści. W każdym biegu walka na 101% :)

z 
Junior

Wysłany: Sob 27 Paź, 2018 08:15   

Batch :roll:

Czy Mrozek powiedział jakie okoliczności spowodowały wycofanie pozwu?

Lukan 
I ligowiec

Wysłany: Sob 27 Paź, 2018 08:45   

Z tym Batchelorem to jest jakiś żart chyba... Koleś, któryś rok z rzędu zawala najważniejsze mecze, a nabija swoją kieszeń kompletami z jakimiś Krakowami... I my kolejny raz go kontraktujemy... Skoro Andrzej nie zostaje to trzeba było brać Ljunga. Cenowo pewnie podobny do Troya a gwarantuje stały poziom.

Mam nadzieję, że tym obcokrajowcem co dojdzie nie będzie Łogaczow... Jest dużo więcej ciekawych opcji.. Jak to ma być zawodnik oczekujący to zastanowiłbym się nad którymś z młodych Szwedów albo Duńczyków..

Nilsson albo Brentzon to na pewno lepsze opcje niż Łogaczow co nawet w słabym Krakowie nie istniał. Najbardziej bym chciał Frederika Jakobsena ale pewnie nie ma szans
Ostatnio zmieniony przez Lukan Sob 27 Paź, 2018 08:47, w całości zmieniany 1 raz  

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Sob 27 Paź, 2018 09:04   

Wracając jeszcze do wczorajszej konferencji, z tym mikrofonem wyglądało to strasznie. Jeśli już organizujące coś co chcecie światu ogłosić dopilnujcie by to nie wyglądało jak wczoraj, to była raczej żałosna komedia, choć informacje były dla nas bardzo ważne.

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Sob 27 Paź, 2018 09:28   

to były bezprzewodowe
albo nadajnik za daleko (Chmiel musiał Strzepanowi aż na kolana)
albo baterie za słabe

w każdy razie żal....

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

KIESIO 
Szkółkowicz

Wysłany: Sob 27 Paź, 2018 09:41   

ADAM_J napisał/a:
to były bezprzewodowe
albo nadajnik za daleko (Chmiel musiał Strzepanowi aż na kolana)
albo baterie za słabe

Niekoniecznie :P Mogły działać w złym paśmie i przez ilość telefonów na sali, transmisji live, mikrofony po prostu nie działały. Ale bądź co bądź nie powinno się to zdarzyć przy takich informacjach :(

SzymurWLP 
Junior

Wysłany: Sob 27 Paź, 2018 11:47   

Skład fajny jedynie nie podoba mi się w nim Batchelor. podpisuję się pod tym co powiedział Lukan skoro Batch był opcją rezerwową dla Lebedeva to można było wychaczyć Ljunga podobna cena pewnie ale zgoła inne podejście do walki o punkty. Do dziś mam przed oczami jak Batch odpuszczał Protasowi pod płotem w meczu ZG czy jak był mijany w lublinie przez Miesiąca i innnych. Szczerze nawet wolałbym kogoś takiego jak Huckenbeck czy jakiś młody skandynaw, ale cóż mamy Czroya... Bardzo fajnie ,że został Szczepan teraz już powinno być podobnie jak z końcówki zeszłego sezonu , Ciężko w Nice plż o lepszego 2 krajowego seniora. Będzie Lars i mam nadzieję ,że jak tylko australijski gwiazdorek będzie miał zniżkę formy to od razu wskoczy za niego nasz synek z Rybnika. Woryna Grisza dwójka liderów z prawdziwego zdarzenia. Bewley myślę ,że po tej kontuzji wróci do dobrej formy i choćby potrzebował do tego kilku meczu to warto na niego postawić. Etheridge jak dla mnie niewiem czy on jest nam potrzebny wypożyczyć do 2 ligi do krakowa czy Krosna nuiech jeździ. Ten zagraniczny na rezerwe ciekawę kogo nam Prezes zaserwuję bo zastanawiam się nad Berntzonem Nillsonem Łogaczowa też nie za bardzo tu widzę byle nam prezes kogoś z krakau nie zafunduję typu Aaron summers czy Victor Palovaara :D a tak poważnie to przydałby się jakiś młody utalentowany jak ten Frederiksen

Shogi17 
Junior
Górnik Zabrze

Wysłany: Sob 27 Paź, 2018 12:06   

Ludzie a jeśli się nie dało wyciągnąć ljunga?...

Fabregas 
Senior

Wysłany: Sob 27 Paź, 2018 13:03   

Lukan napisał/a:
Nilsson albo Brentzon to na pewno lepsze opcje niż Łogaczow co nawet w słabym Krakowie nie istniał.

Ale po co Nilsson czy Berntzon czy inny który weźmie więcej kasy a skoro ma być rezerwowym to Łogaczow sie nadaje idealnie, przez to,że ma przy sobie Grisze.

z 
Junior

Wysłany: Sob 27 Paź, 2018 13:04   

Berntzon i tak ma ważny kontrakt w Gnieźnie
Ostatnio zmieniony przez z Sob 27 Paź, 2018 13:06, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu