Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje nt. klubu
Autor Wiadomość
Wiewior 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 03 Mar, 2019 17:49   

Maveral napisał/a:
EDIT:
13. W tym roku w Rybniku odbędzie się spotkanie Reprezentacji Polski, na które będzie można wejść na karnet. Ma to być rekompensata za jeden mecz mniej w lidze. Nie wiadomo jeszcze czy przeciwnikiem będzie jakaś inna reprezentacja, czy to będzie tzw. Reszta Świata.

W żartach padła propozycja reprezentacji Rosji to park maszyn by musiało wojsko obstawić :-D

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 03 Mar, 2019 21:53   

Czyli decyzja prezesa okazuje się ze ten kto kupił karnet zamiast ligowego ścigania BYC MOZE zobaczy zawody towarzyskie...

Gratuluję dobrego humoru i kupowania tego dziadostwa serwowanego przez wodzireja klubu pełnego tajemnic i kłamstw.

Pawlus 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 03 Mar, 2019 22:10   

Ale to jest jego wina że Rzeszów nie jedzie????
Jpierd

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 03 Mar, 2019 22:14   

A to odkładane od 3 lat zawody są wina Rzeszowa?
Ja pierd..

Pawlus 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 03 Mar, 2019 22:22   

Ślinka tu chodzi o rekompensatę za mecz który odpadł z kalendarza

thomas 
Junior

Wysłany: Nie 03 Mar, 2019 22:31   

Nie, bo od 2-3 sezonów mamy też obietnice turnieju ze światową czołówką na karnety i do teraz nie możemy sie tego doczekać

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 03 Mar, 2019 22:36   

jeszcze turniej z okazji X lecia ROW ;)

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Pawlus 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 03 Mar, 2019 22:38   

Jak by nie obiecywał nic zaś byście mieli pretensje że karnet się nie opłaca xD

Bart 
Senior
666

Wysłany: Pon 04 Mar, 2019 06:42   

Aha, czyli lepiej jak obieca, a turnieju nie zrobi - wtedy się opłaca. xD

Pawlus 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 04 Mar, 2019 07:52   

A gdzie napisałem że lepiej? Tylko pisze co by było gdyby nie obiecał.. .

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Pon 04 Mar, 2019 12:27   

Tak sobie myślę czy to jeszcze forum dyskusyjne czy ściana płaczu. 🤔

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pon 04 Mar, 2019 12:53   

jak jest więcej do płakania niż do dyskusji ;)

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 04 Mar, 2019 23:23   

Prezentacja...

Ja nie wiem, czego niektórzy się spodziewali ?? Darmowych karnetów ?? Dody?? Sławomira ?? :roll: To tez jest tylko i wyłącznie prezentacja i nie zastąpi to pierwszego ligowego spotkania. Od lat próbuje zrozumieć skąd takie wzięcie na tą "uroczystość". Kiedyś bardzo, bardzo chciałem w tym uczestniczyć... teraz tylko z uśmiechem na twarzy czytam "sprzedam" lub "kupie" :lol: ... Co mają wam nasi gladiatorzy sprzedać prócz standardowej formułki ?? I jak można prezentacje zrobić lepiej ?? Toż to w rok w rok to samo... jedynie walka o bilety na nią jest co rok większa. No niestety takie miasto i takie możliwości....

PGG dla niektórych to wciąż za mało - bo przecież za mało po prostu :) trzeba pomarudzić ponarzekać - tak jest łatwiej :) Bo karnetowicze nie dostają (sic!!), ze większość kupuje za pół ceny - więcej, więcej, więcej...

Jeśli ktoś mi za 20 zł chce sprzedać wejściówkę za 10 zł - i pisze o szmaceniu się Łaguty ?? i nie wydaję mi sie, żeby to był odrębny przypadek. Ja już z takich "imprez" wyrosłem ale na każdy wpis na temat Łaguty, takiej osobie odpowiem...

Pozatym nie rozumię do dziś tego fenomenu - kupuję - sprzedaję..... Nie można kupić ile potrzebuje??

jumpo 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 04 Mar, 2019 23:53   

Piksiński napisał/a:
Prezentacja...

Ja nie wiem, czego niektórzy się spodziewali ?? Darmowych karnetów ?? Dody?? Sławomira ?? :roll: To tez jest tylko i wyłącznie prezentacja i nie zastąpi to pierwszego ligowego spotkania. Od lat próbuje zrozumieć skąd takie wzięcie na tą "uroczystość". Kiedyś bardzo, bardzo chciałem w tym uczestniczyć... teraz tylko z uśmiechem na twarzy czytam "sprzedam" lub "kupie" :lol: ... Co mają wam nasi gladiatorzy sprzedać prócz standardowej formułki ?? I jak można prezentacje zrobić lepiej ?? Toż to w rok w rok to samo... jedynie walka o bilety na nią jest co rok większa. No niestety takie miasto i takie możliwości....

PGG dla niektórych to wciąż za mało - bo przecież za mało po prostu :) trzeba pomarudzić ponarzekać - tak jest łatwiej :) Bo karnetowicze nie dostają (sic!!), ze większość kupuje za pół ceny - więcej, więcej, więcej...

Jeśli ktoś mi za 20 zł chce sprzedać wejściówkę za 10 zł - i pisze o szmaceniu się Łaguty ?? i nie wydaję mi sie, żeby to był odrębny przypadek. Ja już z takich "imprez" wyrosłem ale na każdy wpis na temat Łaguty, takiej osobie odpowiem...

Pozatym nie rozumię do dziś tego fenomenu - kupuję - sprzedaję..... Nie można kupić ile potrzebuje??

A może właśnie jakiś koncert ożywił by trochę tę prezentację :) Z roku na rok to niestety nudniejsze się robi. Co do PGG samo załatwienie ich jako sponsora wielkim wyczynem nie jest, kwestia ile są w stanie wyłożyć pieniędzy. I trzecia kwestia mnie to jakoś nie razi ta sprzedaż wejściówek, niech ludzie robią co chcą :P To coś na zasadzie kupić taniej, sprzedać drożej. A jak widac ludzie i 20zł są w stanie dac :lol:

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Wto 05 Mar, 2019 16:03   

Kevlary zdecydowanie lepsze niż rok temu. :-) Zresztą dwa sezony temu też mi się podobały.

;-)

Odpowiedz do tematu