Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskusje nt. klubu
Autor Wiadomość
Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 16:36   

Do póki nie będzie wiekszego pomieszczenia na prezentacje tak będziemy skazani na Boguszowicką hale :)

Było nudno, było słabo, było tak samo jak przez naście lat :) A Problem z biletami jest co roku... Więc chyba nie podoba się to tylko marudom, albo kibicom których już to po prostu nie kręci (a takich jest tu na forum sporo). To prezentacja drużyny nie stend up, kabarety itd :)

Co tu prezentować jak tak naprawdę każdy wie kto odszedł kto przyszedł?? ... Ja się innego rodzaju za czasów Mrozka i kolegów nie spodziewam :)

Tomasz_W 
Szkółkowicz
Tomasz_W

Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 16:45   

Wszyscy dobrze wiemy, kto odpowiedzialny jest za scenariusz do tego typu imprez. To ta sama osoba, która ustala skład, klei zawodnikom kewlary czy decyduje, że zawodnik X od dziś nazywany będzie "panienką". Dlatego nie czepiałbym się jakoś szczególnie Pani Barbary, wręcz przeciwnie, na tyle ile mogła, starała się by prezentacja nie była sztampowa ( patrz: żart nt "stanu" prezydenta Kuczery). Tak jak już ktoś wspomniał, najważniejsze, że poprzez prezentację udało się pomóc młodemu kibicowi.
Całe szczęście, że za tydzień pierwsze sparingi, dzięki czemu zaczniemy interesować się tym, co dla nas powinno być na pierwszym miejscu - speedwayem.

Adrians 
Senior

Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 20:02   

Na prezentacji nie byłem, zresztą już od kilku lat, ale naprawdę można się zastanowić nad inną formułą. Ślinotok proponował m.in. rynek i wydaje się to całkiem niegłupia propozycja. W końcu miasto jest głównym sponsorem. Zrobić show z jakąś muzyczną ciekawą oprawą. Niekoniecznie Martyniuk... Wystarczy dobrze grający coverband, który zagra kilka mocnych standardów rockowych. Do tego wszystko oprawione fajną grą świateł, laserów, dymów itp. Na koniec ulubiony przez Mrozka, efektowny pokaz ogni sztucznych i gitara gra.

Do tego stoisko z gadżetami, stoisko halo Rybnik, stoiska sponsorów (tych co sobie tego życzą). Ponadto losowanie wśród zgromadzonych gadżetów klubowych, licytacja ciekawych fantów na jakiś fajny cel (zawsze ktoś potrzebujący się znajdzie).

A przez cały dzień w Muzeum na rynku wystawa ciekawostek związanych z rybnickim żużlem.

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 20:20   

O tej porze roku impreza pod chmurką to dość ryzykowny temat

clipperton 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 21:05   

Pod chmurką zawsze będzie ryzykownie :)
Kiedyś na prezentacji była muzyka (jakiś bluesowy zespół), to na forum było narzekanie, że szkoda czasu, że niepotrzebne przedłużanie itp. Wiadomo, zawsze będzie narzekanie. Nawet nie pamiętam kiedy to było, chyba jak prezentacja była w teatrze albo DK przy elektrowni. Lepszym rozwiązaniem byłoby chyba gdyby jakiś obeznany w temacie stand-uper wziął na tapetę naszych zawodników i prezesa. Bardzo wdzięczny temat :P
W tym roku jedyną spodziewaną nowością było zobaczenie na żywo Sundstroema i Łogaczowa a i tak biletów zabrakło. No i chyba trochę też zabrakło weny, może Grisza trochę podciął skrzydła.

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 23:15   

Właśnie coś ten tegens co napisał Adrians chodzi mi po głowie...
Natomiast z drugiej strony macie rację.
To taki okres roku e może być 20 w cieniu jak i 39cm śniegu przez tydzień...
Pół biedy śnieg.Ludzie przyjdą.
Najgorszy deszcz...

I dalej uważam że nie narzekamy.
Ja się cieszę że doczekałem takiej prezentacji i brak biletów.
Ale jak sie stoi w miejscu to się cofamy.

Jeszcze z innej strony to jak w miejscu publicznym zebrać kasę za bilety🤔

Całość jest skomplikowana ale wszyscy mają po prostu na myśli dobro naszego klubu.
To jest myśl przewodnią.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 12 Mar, 2019 00:11   

Prezentacja to prezentacja i tak naprawdę każdy się zawsze czegoś doszuka. Niestety mamy tylko hale w Boguszowicach - i problemem są bilety i ich dostęp a nie jej jakość :roll:

Wyjadacze oczekują więcej - ja też oczekuję wiecej :) ale więcej ?? co znaczy więcej ?? To jest TYLKO prezentacja, i jak dla mnie nie da się nakręcić lepszego Tytanica :) Prezentacje można ulepszyć, popudrować, ale czy można z tego co jest od lat zrobić coś o 50 % lepszego ?? Watpie...

Moje marzenie to 10500 ludzia na stadionie i prezentacja ale to sfera marzeń i sfera aury :) marzec jest kapryśny...

sylwek 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 14 Mar, 2019 16:33   

Slinotok 007 napisał/a:
Właśnie coś ten tegens co napisał Adrians chodzi mi po głowie...
Natomiast z drugiej strony macie rację.
To taki okres roku e może być 20 w cieniu jak i 39cm śniegu przez tydzień...
Pół biedy śnieg.Ludzie przyjdą.
Najgorszy deszcz...

I dalej uważam że nie narzekamy.
Ja się cieszę że doczekałem takiej prezentacji i brak biletów.
Ale jak sie stoi w miejscu to się cofamy.

Jeszcze z innej strony to jak w miejscu publicznym zebrać kasę za bilety🤔

Całość jest skomplikowana ale wszyscy mają po prostu na myśli dobro naszego klubu.
To jest myśl przewodnią.

Michał jak czytom takie farmazony "że imprezy pod chmurką to ryzykowny temat o tej porze roku" to mnie himoridy zaczynają swędzieć... Owsiak robi co roku w styczniu imprezy pod chmurką, Falubaz każdego roku prezentuje się późną jesienią lub zimie w amfiteatrze (i jest ful) oni umieją a my nie ? Da się ? U nas widza ciągłe narzekanie że hala przepełniona, forma do żici itd...
Propozycja moja postarać się przygotować tor na trening po zimie, tydzień przed(mamy pogody 7 a nawet 14 dniowe) puścić w eter Ostafosyfy, pejsbooki, Radio 90, rybnik.com.pl że zapraszamy na pierwszy trening połączony z prezentacją drużyny do poprowadzenia bym wziął naszych rybnickich "celebrytów" Drewnioka i Banaszkiewicza wjazd 15 zł na stadionie do rozgrzewki darmowo kawa i herbata i krepel dla posiadaczy karnetów wstęp gratis (a niech mają w końcu dają hajs z góry) po treningu możliwość zwiedzenia warsztatu klubowego cyknięcia se fotki w boksie z zawodnikiem, no i najważniejsze zwiedzanie gabinetu wielkiego bonza, w salce konferencyjnej dla mediów i grubskich emerytów zrobić konferencję ażeby nasz wódz mógł także się wykazać i poczuć się spełniony. Jakieś inne atrakcje...? wszystko zależy od kreatywności organizatora :)
Kiedyś coś takiego robiono w Anglii zwało się to press day czy jakoś tak.

PS Wiem może za bardzo poleciałem ale do końca się na tym nie znam bo jestem ze wsi spod Raciborza i nie orientuję się za bardzo w tych tematach ;)

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 14 Mar, 2019 21:28   

Sylwek....
Tys nigdzie nie polecioł...
To chyba najlepszy pomysł jaki czytałem.
I od razu opatentowac by to trza było...
Zrobic to za 5 zł a przyjdzie i 5 tys...
Drugie tyle pojdzie do puszki.

Serio ,tylko deszcz mogłby w tym przeszkodzic ale sa prognozy i wtedy mozna przeniesc z soboty na niedziele.Zaden problem jesli to wczesniej zapowiedziane...
I sam pomysł zwiedzania parkingu ,zdjęć... i treningu suuuuuper..
Wiadomo ze ten trening to tylko kilka kółek ale sama jazda da kibiców to szał.
Ja nie widze przeszkód jak to powiedział koń na Wielkiej Pardubickiej zapytany czy pobiegnie...
Na 1 trening przyszło ok 200 osób a ciepło nie było...
A taka impreza?
Jak najbardziej do zrobienia !!!
ps.I w ogóle tyle detali żes opisoł... Jestem pod wrażeniem !
I te kreple i zdjecia...
Jeszcze strzelic sztucznymi ogniami i bajer... :mrgreen:
Tylko trzeba chciec i spróbowac.
Osobiście uderze w tym celu do Prezydenta.Obiecuje. A wiesz ,że to zrobie co ;) ?
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Czw 14 Mar, 2019 21:56, w całości zmieniany 3 razy  

sylwek 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 14 Mar, 2019 22:26   

Slinotok 007 napisał/a:

I te kreple i zdjecia...

Michał diable ująłem Ciebie tymi krepelkami prawda ???
Zapodałem taki pomysł gdyż jestem dusigroszem i Januszem biznesu, bo Panie hala to trza wynająć a za wynajem trza płacić, a płacenie to są koszty a im niższe koszty tym wynik finansowy lepszy, ba po co ludziom dawać kreple za darmo klub musi za to płacić...zaprosić jakiś zakład np taki i niech oni rozłożą się z grillami i za darmo ze swoich woszta kibicowi dają, środki na marketing chyba mają w Radiu 90 leci ich reklama. Poszedł bym dalej dajecie 5 koła za mecz i na stadionie dla kibiców jest tylko i wyłącznie wasza kiełbasa w sprzedaży od nas jako klubu sponsoring biegu, reklama na murawie ewentualnie moduł na bandzie. Koszt zrobienia kg śląskiej to od 6 do 8 złotych, sztuka wychodzi za niecałe 2 złote ile kosztuje na stadionie po zgrilowaniu ? 7-8 złotych ? Jak ktoś potrafi liczyć to rachunek wydaje się być prosty...każdymu się by opłaciyło :)

adamb 
I ligowiec

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Pią 15 Mar, 2019 11:38   

Jeden malutki problem z tymi wusztami może być... klub organizował(uje) jakieś przetargi na gastronomię stadionową i trudno ocenić czy ktoś kto wygra(ł) taki przetarg będzie zainteresowany współpracą z "Bergerem", bo może kupuje trociny od kogoś innego za 5zł/kilo.
Nie wiem, nie znam się ;-)

Pomysł z prezentacją jak na "chłopa ze wsi" ;-) całkiem fajny smilez

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 18 Mar, 2019 01:12   

Przerabialiśmy to 4 lata temu
To samo było 3 lata temu
Nic sie3nie zmieniło 2 lata temu
Wiec jak widac nasz Prezes jest tradycjonalistą :roll: :-x :shock:

Naprawde tak ciezko po tylu latach zdobytych doświadczeń "odrobine "pomysleć ?
Ile tych kas było otwartych ?
Jedna
A potem druga...

Jak dwa sezoby temu przed zawodami z Włokniarzem na godz przed zawodami były otwarte dwie kasy a ludzie wchodzili na 5 bieg to poszedłem po zawodach do prezesa.
W zywe oczy mi nakłamał ze były wszystkie otwarte.
A dookoła stały jego klakiery i mu biły brawo.
Koles jest coraz bardziej oderwany od rzeczywistości.

Na błedach ludzie sie ucza a on je kultywuje .

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Pon 18 Mar, 2019 10:52   

Slinotok 007 napisał/a:
Przerabialiśmy to 4 lata temu
To samo było 3 lata temu
Nic sie3nie zmieniło 2 lata temu
Wiec jak widac nasz Prezes jest tradycjonalistą

Naprawde tak ciezko po tylu latach zdobytych doświadczeń "odrobine "pomysleć ?
Ile tych kas było otwartych ?
Jedna
A potem druga...

Jak dwa sezoby temu przed zawodami z Włokniarzem na godz przed zawodami były otwarte dwie kasy a ludzie wchodzili na 5 bieg to poszedłem po zawodach do prezesa.
W zywe oczy mi nakłamał ze były wszystkie otwarte.
A dookoła stały jego klakiery i mu biły brawo.
Koles jest coraz bardziej oderwany od rzeczywistości.

Na błedach ludzie sie ucza a on je kultywuje .

Zastanów się czy przez ostatnie pół roku napisałeś jakiś pozytywny post czy tylko narzekanie? ;)
Serio, chce Ci się?

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 18 Mar, 2019 12:40   

A Ty napisałeś jakiś pozytywny :-P ?
W ogóle nie czytam tutaj żadnych pozytywów mój drogi od pół roku.
Tylko ja widocznie wyrażam swoje uczucia bardziej przejrzyście.

Czy mi się chce?
A dlaczego mamy nie napisać tego co jest prawdą?
Czy gdzies skłamałem?
I serio...
Naprawdę czekam na pozytywne posty ale ich nie ma bo nie ma mu temu przesłanek..
Zabij mnie argumentami z powodu ktorych bedzie usmiech A nie hasłem z gatunku "twój tata jest gupi"
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Pon 18 Mar, 2019 12:44, w całości zmieniany 4 razy  

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Pon 18 Mar, 2019 13:21   

Ja znajduje największy pozytyw w tym,że żużel w Rybniku w ogóle istnieje ;)
Ogólnie już sie przyzyczaiłem,że tutaj jest zwykle pod górke z E-ligą i jakimiś sukcesami także cieszę się,że frekwencja jest świetna i żużel nie upadnie :)
Polecam więcej optymizmu, wiosna idzie, sezon nadchodzi :)

Odpowiedz do tematu