CCC-Rybnik
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: CCC-Rybnik
Dziewczyny pokonały Mistrza a tu taka cisza rozumie że wszyscy byli w Polkowicach i widzieli ten triumf na zywo aż żal że mnie tam nie było

: Re: CCC-Rybnik
bodek39 napisał/a:
Dziewczyny pokonały Mistrza a tu taka cisza rozumie że wszyscy byli w Polkowicach i widzieli ten triumf na zywo aż żal że mnie tam nie było
Dokładnie też żałuję że nie pojechałem ale oby to był teraz marsz w górę naszych dziewczyn i gratulacje za tą piękną wygraną oby tak dalej!!! :fana1:

:
widać że im wyjazdy służa teraz prosimy o powtórkę w środę bo to arcyważny mecz w walce o szostke a moze i czwórke :-)

:
Pięknie! Normalnie jestem w szoku, elegancko;) I to jeszcze grały bez Kuncewicz i Velinovic w okrojonym składzie;) W poniedziałek lecę kupić bilety na środę:)

:
Normalnie szok po tym co dziewczyny zagrały ze Szczecinem straciłem wiare w dobry sezon. Aż trudno w to uwierzyć :shock: Wygrana w Gorzowie i Polkowicach. To na pewno ta sama drużyna, te same nazwiska ? ;-) :-)

No to co w środę WSZYSCY NA KOSZA ! :mrgreen: ROW !

:
Ta sama a nawet osłabiona bez dwóch podstawowych zawdniczek grały z CCC to jest sztuka :-)

:
I ja także muszę przyznać..NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ!!. Ale doskonale pamiętam slowa mojego kolegi z pracy, po dosyć masakrycznym blamażu z Wisłą(gdzie dziewczęta zdobyły tylko 37pkt. :shock: :-| o to u siebie)...Zobaczysz Mikołajec, już tak je ustawi po tym meczu, że będą same praktycznie zwycięstwa. Ponoć, jak mi własnie wspomniał po tym meczu z Krakowem odbył bardzo szczerą rozmowę z naszymi kobitkami :-) i chyba fest im wjechał na ambicję. Jak widać, miejmy nadzieję POMOGŁO!! Teraz kolejna mega ciężka przeszkoda w środę w Rybniku z Toruniem, które ma tylko jak dotychczas jedną porażkę na koncie. Ale są w GAZIE!! i więrzę w kolejne zwycięstwo z ligowym potentatem :fana2: :fana2: :fana1: :fana1: :szalik1: :szalik1: :szalik: :szalik: :fana: :fana: :raca: :raca:

:
To był mecz ^^

Pokonaj nadwagę!hydrominum opinie
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum