Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ceny biletów i karnetów
Autor Wiadomość
FOMFNY 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 23 Lis, 2017 13:39   

Trochę sam sobie zaprzeczyłeś. Najpierw napisałeś:
ebul napisał/a:
Każdy chętny zakupi sobie w klubie karnet (nawet i 5) za pełną cenę. Klub wystawi mu fakturę imienną, z którą to fakturą dany delikwent pofatyguje się do zakładu pracy i ten zwróci mu kwotę dofinansowania.

...a potem:
ebul napisał/a:
Zakłady pracy też zyskają, bo dofinansują tylko te karnety, które zakupi ich pracownik, a nie osoby postronne, nie mające nic wspólnego z danym zakładem pracy.

Czyli jak kupię w swoim zakładzie 5 karnetów (1 dla mnie i 4 dla osób postronnych) to zakład zyska? :D

ebul 
II ligowiec

Wysłany: Pią 24 Lis, 2017 07:50   

adamb napisał/a:
Lata wstecz miałem okazję kupić karnety z "gruby" i osoba kupująca je dla mnie musiała zapłacić podatek od tego dofinansowana... ale nie wiem czy tak jest nadal.
Druga sprawa: faktura musiałby być na kopalnią lub związki, a nie sądzę by te podmioty chciałyby upoważnić tyle osób do odbierania faktur w ich imieniu.
Trzecia sprawa: słyszałem, że od jakiegoś czasu są limity ilości karnetów na głowę pracownika.

Po pierwsze jak sama nazwa wskazuje dofinansowanie, to tylko część zapłaty, nie całość...
Po drugie mylisz pojęcia, na każdy zakupiony towar możesz zabrać fakturę imienną na swoje dane. Masz fv na swoje nazwisko, kierujesz się do działu socjalnego i oni na tej podstawie zaczynają procedurę dofinansowania... to tylko po to by konkretna osoba miała dowód na to, że rzeczywiście zakupiła karnet.
Po trzecie, tak są limity, a i tak każdy średnio rozgarnięty gostek jest w stanie załatwić sobie karnet przez jakiegoś znajomego, znajomej.
Proceder trzeba ukrócić i tyle.

Seru64 
II ligowiec

Wysłany: Pią 24 Lis, 2017 08:16   

Ale dlaczego ukrócić? Przecież klub dostaje pełną kasę za karnet, a dofinansowanie biletów/karnetów na wydarzenia sportowe (nie tylko) to częsty proceder w zakładach pracy. Na przykład mój kolega pracujący w firmie, która współpracuje z Betardem też dostaje karnet na Spartę. Nie ma w tym nic złego ;-)

Abel 
Junior

Wysłany: Pią 24 Lis, 2017 09:19   

Ebul : mi się wydaje że jedynym problemem jest to że Ty nie masz nikogo ze znajomych z kopalni .
Jaki jest problem by kopalnie brały karnety od Mrozka ?
Kopalnia dofinansowuje wiele imprez, po bilety i karnety, na kopaną, np Zabrze.
To jest normalne. Ludzie muszą od tego zapłacić podatek z własnej kieszeni, odciągane jest to z paska.
Klub dostaje całość za karnet, w sprzedaży hurtowej, pracownik może wziąć jeden + jeden na członka rodziny (żona), ja nie widzę w tym problemu, mam kumpla, biorę karnet dodatkowo na żonę, jemu sprzedaje i gitara.
Robisz Ebul sztuczny problem. pozdROWienia !

Maveral 
I ligowiec

Wysłany: Pią 24 Lis, 2017 11:07   

Ponadto, dane osobowe są sprawdzane na kopalni tylko po to, żeby wiadomo było, że karnet kupuje osoba faktycznie pracująca na kopalni, a że sam karnet nie jest imienny, to już na stadionie nikt żadnych danych nie sprawdza. Wystarczy poprosić jakiegoś znajomego żeby Ci kupił karnet na kopalni i już :)
Ostatnio zmieniony przez Maveral Pią 24 Lis, 2017 11:07, w całości zmieniany 1 raz  

Goraw 
II ligowiec
goraw

Wysłany: Pią 24 Lis, 2017 11:23   

Sztuki się zgadzają kasa również, więc w czym problem ? Ja tak mam załatwione dwa karnety od wielu lat.

Piksiński 
Grand Prix Rider

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 10:09   

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/725591/witold-skrzydlewski-znowu-zaskoczyl-kibicow-nowy-stadion-orla-bedzie-pelny

Ciekawy jestem cen u nas...

z 
II ligowiec

Wysłany: Czw 07 Gru, 2017 11:28   

Cytat:
W sezonie 2018 cena biletu normalnego na rundę zasadniczą wyniesie 25 zł. Karnety na rundę zasadniczą będą kosztować z kolei 150 zł, a to oznacza, że za jeden mecz trzeba będzie zapłacić średnio niewiele ponad 20 zł. Ich posiadacze będą mieć pierwszeństwo przy zakupie wejściówek na fazę play-off, otrzymają dodatkowo program meczowy i zniżki na inne klubowe produkty.

No i w tym wypadku widać korzyści jakie daje zakup karnetu. Za 20 zł wstęp na zawody jednego z kandydatów do awansu (głównego ?) + program :shock: Może to po części wynika z tego, że Łódź jest głównie piłkarska a ŁKS i Widzew nie narzekają na frekwencje, więc Władek musi powalczyć o kibica. Mimo wszystko widać, że gościu ma łeb do interesów pakuje w to własne pieniądze próbuje na wszelkie sposoby przyciągnąć ludzi na stadion.
Taki syndrom Wrocławia. Też mało żużlowe miasto ale nowy stadion i ciekawy skład zapełniły trybuny.

Xenyx 
Junior
Xenyx

Wysłany: Pią 15 Gru, 2017 15:14   

http://row.rybnik.com.pl/...ml#.WjPYrBPkTIU

Slinotok 007 
Grand Prix Rider

Wysłany: Pią 15 Gru, 2017 23:31   

:fana1: :fana1: :fana1:
:fana2: :fana2: :fana2:
:cripes: :cripes: :cripes:
smileii smileii smileii

thomas 
II ligowiec

Wysłany: Sob 16 Gru, 2017 00:18   

W tej kwestii przypuszczam nic się nie zmieni w Rybniku jeszcze przez długi czas.....

Fabregas 
I ligowiec

Wysłany: Sob 16 Gru, 2017 08:25   

Jak to się mówi "Kto jest prawdziwym kibicem to i tak tyle da za bilet zeby być na meczu" ;-)

Peter 
I ligowiec

Wysłany: Wto 19 Gru, 2017 00:32   

Znamy ceny biletów. Dużo? Mało? Kwestia gustu. Tanio chyba nie ma, ale ja i tak będę na każdym spotkaniu.
No ale, jak to wygląda dla rodzin?
Rodzina 2+1= 80 zł plus program 10zł.
Rodzina 2+2= 100zł plus program 10zł.
Do tego dodać jakieś piwko, wodę czy napój (bo swojego przecież nie można wnieść) plus coś słodkiego dla pociechy (ceny wyjebane z kosmosu) i już rachunek rośnie w niesamowitym tempie.
Każda rodzina ma obecnie wiele alternatyw i to korzystniejszych bardzo. Szczególnie w ciepłe dni.
Niestety produkt ROW Rybnik nie powala na kolana. Skład może a nie musi wypalić. Jak wszyscy pojadą sezon życia i Wróci Grisza to awansujemy. Ale to nic pewnego.
Ale życie to zweryfikuje ;)

optik 
Junior

Wysłany: Wto 19 Gru, 2017 06:54   

Peter, dzieci do lat 12 mają za darmo. Musisz to wziąć tez pod uwagę, akurat takiej promocji dla dzieci ma niewiele klubów

Wojtas1232 
Junior
Trzymać gaz

Wysłany: Pią 16 Mar, 2018 07:13   

http://speedway.info.pl/i...niku-to-mozliwe

Odpowiedz do tematu