Ceny biletów i karnetów
Odpowiedz do tematu

:
mogę dać też temat
w rybniku trzęsienie ziemii? to możliwe

dżizas kur... :(

a pełne trybuny będą tylko na meczu na awans

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja
:
ADAM_J napisał/a:
a pełne trybuny będą tylko na meczu na awans

Beda szybciej :) Takiego apetytu nie było już dawno...

...Bądź co bądź sobą niech Twoja osoba będzie ozdobą.....
:
Piksiński napisał/a:
Takiego apetytu nie było już dawno...
na co apetyt?
na 1 ligowy marazm? :lol: serio?

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja
:
btw a jeżeli mecz wypadnie w niedzielę wolną od handlu to będą sprzedawać klubowe gadżety ? :-P

:
z napisał/a:
btw a jeżeli mecz wypadnie w niedzielę wolną od handlu to będą sprzedawać klubowe gadżety ? :-P

Zakaz handlu nie obejmuje "placówek handlowych organizowanych wyłącznie na potrzeby festynów, jarmarków i innych imprez okolicznościowych, tematycznych lub sportowo-rekreacyjnych, także gdy są one zlokalizowane w halach targowych" :)

:
Witam, mam pytanie czy ma ktoś do odsprzedania karnet w niższej cenie ? :mrgreen:

:
Cytat:

O lle tam awansyjemy ;-)

:
Bilety w przedsprzedaży rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Jak będzie tak dalej to w niedzielę nie będzie już biletów !!!! Do boju Row !!!

j78
:
Ja dziś po godzinie 16 czekałem jakieś 6 minut w kolejce, prawda jest taka, że niedzielny mecz będzie oglądał nadkomplet publiczności, ludzi będzie więcej niż w 2003 na meczu z Tarnowem, do tego ponad 500 kibiców z Lublina. Z tego co powiedział pani w kasie programy mają być w sobotę, ja tam nie kupuje, ale może warto pomyśleć o kasie, czy nawet samochodzie ( jak u Witka w Łodzi) tylko z samymi programami...

:
Ja zawsze kupuje w sobote razem z programem. Mam nadzieje ze do soboty nie braknie. :lol: W kasie przynajmniej nie bedzie kupowania gadzetow jak ostatnio... Pojdzie szybciej.

:
Panowie program polecam kupić w kasie koło krytej tam gdzie są reklamacje pani biedna siedzi tam sama bo każdy myśli że tam tylko reklamacje a ona tam ma bilety programy full wypas :(

:
nie zawsze, kiedyś nie miała :(

:
Ebul nie ma szans na przebicie widowni z meczu 2003 z Tarnowem.
Wtedy praktycznie cały stadion to ławki.
To mozesz praktycznie pomnozyc razy dwa tego co teraz.
Nigdy nie paliłem papierosów ale pamietam ,że mój palący kumpel miał wtedy niezłego wkurwa bo był taki ścisk,że nie mozna było reki wygiąć ;)

Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Pią 14 Wrz, 2018 13:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Wtedy już nie było ławek. Choc krzesełek tez nie było
;-)

:
Krzesełka były, na przeciwległej prostej przynajmniej ;) Mnie przyszło siedzieć na schodach ;D

*ROW RYBNIK*
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum