Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ceny biletów i karnetów
Autor Wiadomość
Dawidss 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 12 Wrz, 2019 16:47   

odkupie 1 bilet normalny bo niestety już nie ma :/ mogę zaraz po niego przyjechać :)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 13 Wrz, 2019 22:05   

Bartek napisał/a:
Piksiński napisał/a:
Nie obowiązują karnety a więc i tacy zapaleńcy dołączyli do grona ludzi którzy bilet kupić muszą ;)

No szkoda, że chociaż pierwszy dzień sprzedaży nie był zarezerwowany tylko dla karnetowiczów, żeby mieli jakiś handicap za zakup karnetu przed sezonem..

Pewnie wkur... karnetowiczów ale...

Dlaczego mają mieć kolejne dogodnienia ?? I to jeszcze w przypadku meczu na szczycie ?? Po to żeby kolejne osoby które karnetu nie mieli mogli się do karnetowiczów zgłosić i prosić o zakup ?? :roll:

Karnetowicze mieli półfinał za darmo, sparingi za darmo, pierwszeństwo w wejściówkach na prezentacje. Wciąż mało ?

Argument, że wpłacają kasę przed sezonem jest dla mnie słabm argumentem - mimo wszystko.

Jest finał każdy miał równe szanse.

A wszystkich tych którzy próbują na tym finale zarobić "wiecej" - pozdrawiam środkowym palcem :roll:

Bartek 
II ligowiec

Wysłany: Pią 13 Wrz, 2019 22:26   

Ale dla tylko karnetowiczów, czyli jeden bilet za karnet, a nie 20 sztuk za jeden.

Czegoś tu nie rozumiem. Przed sezonem co rok lament niemiłosierny, że nie szanuje się tutaj karnetowiczów, że za mało korzyści, że się nie opłaca, tylko jeden mecz "gratis" itd. Co rok ta sama gadka. A na propozycję, żeby mieli jakiś mały przywilej na finał to nikt nie przytaknie?

TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Pią 13 Wrz, 2019 22:29   

Piksiński napisał/a:
Karnetowicze mieli półfinał za darmo,

7 meczy (z półfinałem) x 30 zł = 210 zł (cena karnetu), więc ten półfinał był tylko wyrównaniem straty związanej z brakiem 8 drużyny w lidze.

karMANN 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 13 Wrz, 2019 22:31   

Piksiński napisał/a:
Karnetowicze mieli półfinał za darmo, sparingi za darmo, pierwszeństwo w wejściówkach na prezentacje. Wciąż mało ?

Akurat to żaden argument, ponieważ w cenie karnetu było 7 spotkań w rundzie zasadniczej. Finalnie było ich 6, więc myślę, że klub zrobił to, co musiał. Gdyby Rzeszów wystartował w lidze, to jestem pewien, że na półfinał karnety by nie obowiązywały.

Oczywiście pomysł z pierwszeństwem zakupu biletów przez karnetowiczów wprowadziłby tylko niepotrzebne zamieszanie.

Maveral 
Senior

Wysłany: Pią 13 Wrz, 2019 22:44   

Moim zdaniem, to karnetowicze mogliby mieć jakieś, nawet niewielkie, zniżki w sklepiku. Powiedzmy "głupie" 5% na asortyment. Zawsze to jakiś ukłon w stronę karnetowicza, skoro i tak na cenie biletów nie wychodzi w żaden sposób na plus. Albo klub by mógł jakieś akcje z lokalnymi sklepami zawiązać, żeby tam były zniżki na karnet. Chyba, że próbowali, ale nie ma chęci z drugiej strony.

lolek 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 13 Wrz, 2019 23:44   

Prawdopodobnie bede miał 2 bilety do sprzedania bo mi dwóch ziomków odpadło.cena? jak na finał i że brak biletów które są w cenie to 100zł :mrgreen: a tak poważnie to chce tylko zwrot paliwa :lol: 35 zł i sprzedane
515939021

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 14 Wrz, 2019 00:16   

W poważanym światowym świecie sportu zawsz karnetowicz ma pierwszeństwo kupna ,znizki i promocji.
Ale oczywiscie zawsze znajdzie sie jakas maruda której nikt nie pokóna ;)
Chcemy dążyc do lepszych?

Narzekaja ludzie na Mrozka ,że nie daje ulg Karnetowiczom ale teraz na ...kogos kto ma karnet.

No kurwa sam se kup karnet jeden z drugim.
Odpiela co niektórym przed tym finałem

Jedni narzekaja ze ktoś pismo napisał z błedem ale tym busem darmowym sam pojedzie.
Drugi ,że ktos wydał wiecej pieniedzy przed sezonem na karnet...
Trzeci narzeka ze bedzie niewygodnie bo za duzo ludzi bedzie na stadionie

Zamiast cieszyc sie sukcesem ... ehhhh :/
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Sob 14 Wrz, 2019 00:17, w całości zmieniany 1 raz  

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Sob 14 Wrz, 2019 07:03   

ja, jako wieloletni karnetowicz - mogę pokazać! - zbieram to od 1996 roku
wyrażę swoje zdanie:

nie potrzebuję takiej przysługi jak zarezerwowany bilet w klubie na plej off gdyż turniej na 80 lecie ROW miałem za darmo i mecz Polska - Rosja też miałem za darmo :lol: xD xDD PDK xDDDD
MLP, MDMP, treningi i sparingi xD

jak ktoś wyżej napisał
za okazaniem karnetu karnetowiczowi można zaklepać 1 bilet
przychodzisz do klubu a tam babeczka ma listę :lol: z numerami :lol: pokazujesz jej karnet o numerze 666 ona go skreśla z listy i płacisz za 1 bilet i wypadasz - taka przysługa była by również miła a tak, nie ma zasad - kto pierwszy, ten lepszy - też dobre rozwiązanie
Slinotok 007 napisał/a:
W poważanym światowym świecie sportu zawsz karnetowicz ma pierwszeństwo kupna ,znizki i promocji.
np dlatego mogła by być jakaś "przysługa"

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Sob 14 Wrz, 2019 07:09   

Wystarczyłoby żeby dziurkowali karnet przy sprzedaży biletu. Albo tak jak piszesz. Wtedy by przynajmniej wiedzieli ile kadrowiczów już kupiło bilet. I powiedzmy do srody-czwartku trzymać jeszcze bilety dla karnetowiczow a potem trafiaja do ogolnej sprzedaży.

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Sob 14 Wrz, 2019 07:21   

TomekROWRybnik napisał/a:
Wystarczyłoby żeby dziurkowali karnet przy sprzedaży biletu. Albo tak jak piszesz. Wtedy by przynajmniej wiedzieli ile kadrowiczów już kupiło bilet. I powiedzmy do srody-czwartku trzymać jeszcze bilety dla karnetowiczow a potem trafiaja do ogolnej sprzedaży.

Czy Adam_J w swojej kolekcji chciałby mieć takie dziurki z wyjątkiem meczów? Przecież zaniżałoby to wartość jego kolekcji ;D

adamb 
I ligowiec
adamb

Wysłany: Sob 14 Wrz, 2019 09:57   

Nie rozumiem tej histerii z biletami.
Nie mieszkam na co dzień w Rybniku i szczerze mówiąc wahałem się czy iść (wiadomo 2h wcześniej, ujowa godzina itd :mrgreen: ) ale jako że akurat jestem, to w poniedziałek podjechałem do klubu i kupiłem (1N+1U).
Kolejki jak za cukierkami Wedla (sory ZPC 22-Lipca) w 1984 roku nie było, więc w czym tkwi problem ?
Kogoś zaskoczyło, że finał jest ? jak ktoś chciał kupić, to kupił.

Goraw 
Senior
goraw

Wysłany: Sob 14 Wrz, 2019 10:00   

Dokładnie. Cały sezon mamy komplet na trybunach i było oczywiste że apogeum czeka nas na finale. Chociaż od 16 lat biletów nie brakło to i tak miałem stracha i wolałem kupić już pierwszego dnia :)
'kogo nima tyn pojod.'

adamb 
I ligowiec
adamb

Wysłany: Sob 14 Wrz, 2019 11:58   

Goraw, oj brakło, brakło... inaczej skąd te słynne paragony ? zrobiło się głośno o nadkomplecie i tym razem klub nie chce ryzykować.

Greg 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 14 Wrz, 2019 19:14   

Gdyby ktoś miał na zbyciu dwa lub trzy bilety, to proszę o prywatną wiadomość. Sam mam bilet, ale szukam jeszcze biletów dla znajomych.

Odpowiedz do tematu