Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
12.06.2016 KS ROW Rybnik vs Apator Toruń
Autor Wiadomość
Adamo84 
Junior

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 14:29   

pedro napisał/a:
jarnie napisał/a:
Trzeba przede wszystkim przebudować tor za kilka baniek, bo ten tor to jakaś porażka.

:lol:

To jak jest z tym torem? Bo jeszcze po meczu z Grudziądzem czytałem peany pochwalne :-P

Geometria jest wporządku. Przyczyna leży:

Cytat:
Tor podczas niedzielnego spotkania przeciwko torunianom wydawał się nieco inny od tego choćby z meczu z Grudziądzem, gdzie było bardziej przyczepnie. - Komisarz toru nie pozwolił w niedzielę lać więcej wody na tę nawierzchnię, by się nie kurzyło. My jeździmy na każdym torze. Zawodnicy zresztą mówili, że ta nawierzchnia nie jest twarda, lecz "trzyma". Nie było tylko ścieżek do jazdy, bo jeśli tor byłby trochę bardziej odmoczony, to można byłoby atakować szerzej. Nie było tak emocjonującego meczu jak z Grudziądzem.

Dlatego nie siejcie propagandy o przebudowie itp.!

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 15:16   

Adamo84, przecież to była "zaczepka"... Trzeba to zignorować i już...

pedro 
Senior

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 15:48   

Adamo84 napisał/a:

Powinieneś raczej napisać nie siej propagandy ...

Goraw 
Senior
goraw

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 17:08   

Jak ktoś nie rozumie że tor może być rozmaicie przygotowany to ma prawdziwy problem.
Pozdro dla kumatych.

Mecz mieli odjechać w pierwszym terminie i byłaby sensacja, teraz mamy rzeczywistość.
Max obolały + tańczący Rysiu i było po zawodach.

Z Gorzowem będzie to samo.

Joniechcioł 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 17:21   

Goraw napisał/a:

Zapomniałeś dodac Leszno i Falubazy

Goraw 
Senior
goraw

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 17:22   

Joniechcioł napisał/a:
Goraw napisał/a:

Zapomniałeś dodac Leszno i Falubazy

Leszno i Falubaz jest do zrobienia.

Joniechcioł 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 17:44   

Cytat:
Leszno i Falubaz jest do zrobienia

Chyba żartujesz z tym Lesznem, skoro Leszno zrobimy z Emilem w składzi?, to co przeszkadza złoic Gorzów, maja podobna siłe razenia

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 18:05   

A jaką masz pewność,że emil będzie od razu w mega formie?
To samo Hampel w falubazach? Od razu będą komplety walić?

antek 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 19:20   

A ja powiem że już nie chodzi o wynik.. Ale tor, jeśli faktycznie chodzi o jakieś fobie po wypadku... to ja dziękuje, wymiękam to nie jest żużel, 1 mijanka plus jedno wyprzedzenie towarzystwa wzajemnej adoracji AJ-Hancock gdzie rywal nie próbuje nawet przyblokować drugiego za 40 zeta...podkreślam że nie jestem obrażony na żadnego zawodnika, ale memoriały,mecze o nic to nie dla mnie..
p.s. ktoś miał problem że Robert przegrał z Krzyżanowskim no ja pierd.le 1 miajanka w meczu.......

Joniechcioł 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 21:04   

Fabregas napisał/a:
A jaką masz pewność,że emil będzie od razu w mega formie?
To samo Hampel w falubazach? Od razu będą komplety walić?

Co do tego nie mam pewności, ale pewność mam ze Rysiek, Damian czy Andreas będą w mega formie, i zrobia komplet na MENEDŻERZE braci Mańskich, i to w okolicach 2004 roku

Adamo84 
Junior

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 21:20   

pedro napisał/a:
Adamo84 napisał/a:

Powinieneś raczej napisać nie siej propagandy ...

Pedro nie chodziło mi o Ciebie. Miałeś prawo się spytać bo pewnie zdziwiłeś się tak samo jak ja czytająć ten post. Nie siejcie- w sensie ogółu.

Cytat:
Greg Hancock - Podczas meczu żużlowcy nie mieli dużego wyboru ścieżek do jazdy. Wyprzedzanie uniemożliwiała również szpryca. - Ciężko jest wyprzedzać na torze w Rybniku. Ten materiał jest piaszczysty i gdy jedziesz z tyłu, to szpryca jest bardzo uciążliwa i odczuwalna. Podsumowując, owal fajny do jazdy, ale ciężki do wyprzedzania

Bieg 12:

http://wideo.przegladspor...292,1,1060.html

Maveral 
II ligowiec

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 21:24   

Warto odnotować, że chyba żaden uczestnik GP nie pojechał na wysokim poziomie. Hancock słabo jak na niego, Holder w kratkę, Jonsson słabo...

Cieszy postawa Kacpra, bo po tym całym zamieszaniu z Krystianem, to miło widzieć, że chłopak się nie załamał i wozi za sobą Hancocka czy Holdera. Słabo wyglądał Chmiel, nawet Krzyżanowski go objechał :roll:

Niestety, ale szykujmy się na ubijanko przed każdym spotkaniem. Po tragedii w meczu z Tarnowem komisarze będą u nas ubijać jak posrani. Lepiej niech nasi zaczną trenować na mocno ubitym, bo inaczej będzie płacz.

Rysiek niech skończy wreszcie tańcować po starcie, bo to nie jest YouCanDance, tylko on ma jechać prosto i w lewo, a nie góra, lewo, prawo, lewo, prawo, prosto, lewo... i już jest 30 metrów za rywalami na wyjściu z pierwszego łuku :-/

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 22:25   

Takiego nerwa miałem na to wszystko ,że nawet kopaczy sobie odpuściłem.
Podobno wygralismy 1-0 z najsłabszą druzyna w historii która jest na Euro. Jest ogień.

Jakis kominiarz wywalcował nam tor i gówno było nie żużel. Tylko na MotoArenie możesz zobic twardo a i tak sciganie bedzie. Reszta torów ubita robi z żuzla nędze i strate czasu.
Nawet na kwadracie jak było przyczepnie to były z Dauga i Ostrowem mijanki rok temu.

To wprowadzmy nową zasade. My jedziemy do Tarnowa i my tam przygotowujemy tor.Po swojemu. Niech goscie robia tory u gospodarzy.

Pokłóciłem sie z Adamem na Shoucie ale rzeczywiście. Tragedia goni tragedie. Dojdzie do tego ,że wystawimy Szumine do zawodów ekstraligowych. No ale ja jestem ZA ! Juz teraz tak. Za takiego Holte to warto dac szanse kazdemu. Szumina na twardym powinien przejechać 4 okrążenia. Nie żartuje ,niech na treningu dupnie Holcie ,niech namiesza w druzynie ,niech wywołaq chaos -tym razem pozytywny bo zgadzam sie z wami ze kazdy jest za pewny miejsca w druzynie.

Skoro wszyscy wiedzieli w klubie ,że Maxa w czwartek z zawodów karetka zabrała do szpitala to dlaczego nikt nie wpadł na pomysł ,żeby dac szanse Batchowi ? Ja Uwielbiam Maxa ale najważniejsze jest dobro druzyny !!! Powinien odpocząc. I tak jeżdzi już wszedzie. W tym sezonie chłopaka nie było jeszcze na Kamczatce i na ksiezycu.
Dzisiaj są madrzejsi bo "rzeczywiscie mógł odpocząć"... Kurw.a chłopak był w szpitalu ,czyli trzeba było byc mądrzejszym przed zawodami ! Takiej okazji ,żeby dac szanse Batchelorowi może długo nie byc.
Tym bardziej ,że przeczucie przegranej było wsród nas wszystkich. Jesteśmy murem za druzyna ale zdrowy rozsadek mamy.
Większosc była przekonana ze nie wygramy dlatego tak ładnie to pozniej wygladało na trybunach. Nie było gwizdów ,wyzwisk i histerii.

Oprawa bardzo fajna.Idzie wszystko ku dobremu brawo chłopaki.

Tak naprawde tragedii wielkiej nie ma. Fajnie było poczuć sie przez dwa miesiace jak superbohater ale teraz też przyszedł czas na jakies rozwiazania.
Kamil Wieczorek jest moim zdaniem zaniedbany ,a przyzwoicie wygladali w parze z Robertem. Wstudu nie przynosili ,wręcz przeciwnie. Ci chłopcy powinni poczuć ,że też sie z nimi liczymy. Oni nie czują wsparcia ,to widac.
Jesli Kacper chce byc ŻUŻLOWCEM to może czas skonczyc z pieszczotami i wrzucic go na seniora zamiast Holte.
Tak pisze ale sam nie wiem czy to mądre.
Rozgoryczenie przemawia przezemnie...

W kazdym razie normalnego toru w stylu angielskim doczekamy sie chyba dopiero w tym Finale ME.

Tak poza tym wczoraj wiało nudą . Tylko ta Irlandia była gorsza od tego toru.
Od Ukrainy zbiorą 3 .
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Pon 13 Cze, 2016 22:32, w całości zmieniany 2 razy  

Ocet 
Junior

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016 08:15   

Slinotok 007 napisał/a:
Jesli Kacper chce byc ŻUŻLOWCEM to może czas skonczyc z pieszczotami i wrzucic go na seniora zamiast Holte.

Ot to to to.. Gorzej na bank nie pojedzie, a może dodać mu to pewności siebie i poczucia że wiek juniora kończy się niedługo więc trza na siebie brać więcej odpowiedzialności za wynik zespołu.. Bo na pozycji juniora to jak ci wyjdzie to super jak nie to zawsze jest ta wymówa że to jeszcze junior że się uczy..

DonKamillo 

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016 08:27   

Czyli Kamil i Robert są lepsi od Holty mam rozumieć? Czy mamy już tyle punktów, że możeby się osłabiać przez własną głupotę?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi