Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
12.06.2016 KS ROW Rybnik vs Apator Toruń
Autor Wiadomość
Szczepan 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 09:31   

Witam

Niespodzianki nie było, choć tak naprawdę niektórzy i tak zaskoczyli na plus :)

Mecz położyła pierwsza para, nie ma się co oszukiwać. Nie chodzi tu o to by ganić chłopaków, bo wszyscy wiemy jakie nazwiska do nas przyjechały, ale gdyby zdobyli po 6 punktów, a stać ich na to z pewnością to byłby inny mecz - jednak teraz to już tylko gdybanie. AJ nie zachwycił, ale on ogólnie raczej nie zachwyca niż zachwyca jeżeli chodzi o ostatnie jego występy, Bali zrobił swoje uważam, jako senior numer 5 teoretycznie uciułał parę punktów, zawiódł mnie Robert w biegu juniorów, bo wiadomo, ciężko oczekiwać i wymagać dużych punktów od niego, ale jednak porażka z Krzyżanowskim była niespodzianką. Wielke brawa natomiast dla Griszy i Kacpra, szczególnie temu ostatniemu mam wrażenie taki występ był bardzo potrzebny.
Co do Torunia, przyjechała do nas drużyna naszpikowana gwiazdami, drużyna kompletna, jedynie Ginger mam wrażenie już widzi we wstecznym lusterku twarz Mroczki ;)

Tor faktycznie szałowy nie był i nawet nie chodzi o to że nie był naszym atutem, ale o to że walki było mało.

Nawet niezła była za to frekwencja - biorą pod uwagę mecz na Euro oraz transmisje w Nsport+ - było przyzwoicie.

Co do gościa z racą - bardzo dobrze że go wypieprzyli. Bo ogólnie już mam dość typowo polskiego zachowania na zasadzie "bo co mi zrobią" - pomijając już fakt że raca w pełnym słońcu robi tak niesamowite wrażenie że pożal się Boże, to przecież każdy wie jakie są przepisy ( inna rzecz to zasadność tych przepisów, aczkolwiek po ostatnim finale Pucharu Polski, trudno liczyć na to że coś zmienią, sami sobie kibice jako ogół na to zapracowali ). Jeżeliby zacząć przymykać oko na takie zachowania, to się to rozmnoży błyskawicznie bo przecież "co mi zrobią". Z drugiej strony co miała zrobić ochrona, podejść do niego i powiedzieć "Szanowny Panie, bardzo ubolewamy że pomimo tylu lat spędzonych na tej planecie nie opanował Pan trudnej sztuki przyjmowania wiedzy poprzez tekst pisany, niemniej jednak nie zmienia to faktu że taka zabawka jaką ma Pan w ręku jest niedozwolona, dlatego bardzo uprzejmie prosimy szanownego Pana o nierobienia tego ponownie a teraz odprowadzimy Pana czerwonym dywanem do miejsca które Pan zajmował" ?? Tak jak pisał Adam, potraktowali go jak przestępce bo nim jest - naprawdę, nikt nikogo nie zmusza do przyjścia na ten stadion, to nie jest potrzebne do przeżycia, więc jeżeli wchodzisz na niego dobrowolnie, musisz akcpetować regulamin i tyle - ot takie proste, ale tak trudne do pojęcia dla niektórych ludzi.

Pozdrawiam

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 09:52   

jarnie napisał/a:
Trzeba przede wszystkim przebudować tor za kilka baniek, bo ten tor to jakaś porażka.

:lol:

To jak jest z tym torem? Bo jeszcze po meczu z Grudziądzem czytałem peany pochwalne :-P

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 13:10   

Jakiś czas temu pisałem, że tłumaczenie się torem na własnym podwórku jest śmieszne... Nasza drużyna na swoim obiekcie musi umieć jeździć/przełożyć się w momencie. Ingerencja komisarza była po prostu wpisana we wczorajsze spotkanie - lepiej się przyzwyczaić po ostatniej tragedii.

Czy wynik jest zaskoczeniem ?? Jak dla mnie nie... Przyjechała drużyna z aspiracjami na medal - i zrobiła kolejny krok w tym kierunku.

Brakło punktów Holty i Andreasa - bez nich każdy mecz będzie w plecy... Kacper "zawstydził" wczoraj tak doświadczonych zawodników...

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 13:51   

Żeby tak AJ nie jeździł w GP i mógł przyjechać potrenować w sobotę przed meczem to byłoby całkiem inny wynik punktowy.
Nie zrozumiała jest za to postawa Rune który chyba nie jeździ nigdzie prócz naszej ligi i nie potrafi dopasować się do nawierzchni? Rozumiem na wyjeździe okej, słabo poszło, trudno. Ale u siebie?
I obojętnie czy taki tor był na treningu czy nie? Młody synek Kacper robi 10 pkt a Holta niemal składa się w łukach na dwa!
Po prostu nie czuje oddechu konkurencji na plecach i tyle.
Ma pewne miejsce w składzie to jedzie tak,że albo sie uda albo sie nie przejmuje.

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 14:52   

Szczepan napisał/a:
Co do gościa z racą - bardzo dobrze że go wypieprzyli.
pewnie jesteś ochroniarzem (nie no wiem, że nie :lol: ) i masz mózg sprany przez TVN

Fabregas napisał/a:
a Holta niemal składa się w łukach na dwa!

Baliński nie lepszy, 2 łuku nie potrafi przejechać

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja
Ostatnio zmieniony przez ADAM_J Pon 13 Cze, 2016 14:53, w całości zmieniany 1 raz  

Adamo84 
Junior

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 15:29   

pedro napisał/a:
jarnie napisał/a:
Trzeba przede wszystkim przebudować tor za kilka baniek, bo ten tor to jakaś porażka.

:lol:

To jak jest z tym torem? Bo jeszcze po meczu z Grudziądzem czytałem peany pochwalne :-P

Geometria jest wporządku. Przyczyna leży:

Cytat:
Tor podczas niedzielnego spotkania przeciwko torunianom wydawał się nieco inny od tego choćby z meczu z Grudziądzem, gdzie było bardziej przyczepnie. - Komisarz toru nie pozwolił w niedzielę lać więcej wody na tę nawierzchnię, by się nie kurzyło. My jeździmy na każdym torze. Zawodnicy zresztą mówili, że ta nawierzchnia nie jest twarda, lecz "trzyma". Nie było tylko ścieżek do jazdy, bo jeśli tor byłby trochę bardziej odmoczony, to można byłoby atakować szerzej. Nie było tak emocjonującego meczu jak z Grudziądzem.

Dlatego nie siejcie propagandy o przebudowie itp.!

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 16:16   

Adamo84, przecież to była "zaczepka"... Trzeba to zignorować i już...

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 16:48   

Adamo84 napisał/a:

Dlatego nie siejcie propagandy o przebudowie itp.!

Powinieneś raczej napisać nie siej propagandy ...

Goraw 
Senior

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 18:08   

Jak ktoś nie rozumie że tor może być rozmaicie przygotowany to ma prawdziwy problem.
Pozdro dla kumatych.

Mecz mieli odjechać w pierwszym terminie i byłaby sensacja, teraz mamy rzeczywistość.
Max obolały + tańczący Rysiu i było po zawodach.

Z Gorzowem będzie to samo.

Joniechcioł 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 18:21   

Goraw napisał/a:

Zapomniałeś dodac Leszno i Falubazy

Goraw 
Senior

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 18:22   

Joniechcioł napisał/a:
Goraw napisał/a:

Zapomniałeś dodac Leszno i Falubazy

Leszno i Falubaz jest do zrobienia.

Joniechcioł 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 18:44   

Cytat:
Leszno i Falubaz jest do zrobienia

Chyba żartujesz z tym Lesznem, skoro Leszno zrobimy z Emilem w składzi?, to co przeszkadza złoic Gorzów, maja podobna siłe razenia

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 19:05   

A jaką masz pewność,że emil będzie od razu w mega formie?
To samo Hampel w falubazach? Od razu będą komplety walić?

antek 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 20:20   

A ja powiem że już nie chodzi o wynik.. Ale tor, jeśli faktycznie chodzi o jakieś fobie po wypadku... to ja dziękuje, wymiękam to nie jest żużel, 1 mijanka plus jedno wyprzedzenie towarzystwa wzajemnej adoracji AJ-Hancock gdzie rywal nie próbuje nawet przyblokować drugiego za 40 zeta...podkreślam że nie jestem obrażony na żadnego zawodnika, ale memoriały,mecze o nic to nie dla mnie..
p.s. ktoś miał problem że Robert przegrał z Krzyżanowskim no ja pierd.le 1 miajanka w meczu.......

Joniechcioł 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 22:04   

Fabregas napisał/a:
A jaką masz pewność,że emil będzie od razu w mega formie?
To samo Hampel w falubazach? Od razu będą komplety walić?

Co do tego nie mam pewności, ale pewność mam ze Rysiek, Damian czy Andreas będą w mega formie, i zrobia komplet na MENEDŻERZE braci Mańskich, i to w okolicach 2004 roku

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi