Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj


Poprzedni temat :: Następny temat
Terminarz i wyniki FSL 2016
Autor Wiadomość
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2016 14:42   Terminarz i wyniki FSL 2016

I kolejka - Ekstraligi
Speedway Żory 65
-60 The Gónwo
Beboki Justynki 43-69 Dream Team
KS ROW Rybnik 78
-26 Żebroki
Ganjasmokers 64-54 NDW Parówy Radlin

II kolejka - Ekstraligi
The Gónwo 74-63 NDW Parówy Radlin
Żebroki 14-67 Ganjasmokers
Dream Team 52-77 KS ROW Rybnik
Speedway Żory 54-62 Beboki Justynki

III kolejka - Ekstraligi
Beboki Justynki 51-71 The Gónwo
KS ROW Rybnik 50(Rempała)-56 Speedway Żory
Ganjasmokers 67-60 Dream Team
NDW Parówy Radlin 86-39 Żebroki

IV kolejka - Ekstraligi
The Gónwo 63-47 Żebroki
Dream Team 67-53 NDW Parówy Radlin
Speedway Żory 49-63 Ganjasmokers
Beboki Justynki 59-70 KS ROW Rybnik

V kolejka - Ekstraligi
KS ROW Rybnik 44-64 The Gónwo
Ganjasmokers 53-72 Beboki Justynki
NDW Parówy Radlin 66-51 Speedway Żory
Żebroki 42-67 Dream Team

VI kolejka - Ekstraligi
The Gónwo 52-75 Dream Team
Speedway Żory 61-43 Żebroki
Beboki Justynki 58-64 NDW Parówy Radlin
KS ROW Rybnik 52-69 Ganjasmokers

VII kolejka - Ekstraligi
Ganjasmokers 63-71 The Gónwo
NDW Parówy Radlin 61
-40 KS ROW Rybnik
Żebroki 33-56 Beboki Justynki
Dream Team 64-64 Speedway Żory

VIII kolejka - Ekstraligi
The Gónwo 75-53 Speedway Żory Dwumecz 135-118
Dream Team 77-54 Beboki Justynki Dwumecz 146-97
Żebroki 28-71 KS ROW Rybnik Dwumecz 54-149
NDW Parówy Radlin 63-63 Ganjasmokers Dwumecz 117-127

IX kolejka - Ekstraligi
NDW Parówy Radlin 52-59 The Gónwo Dwumecz 115-133
Ganjasmokers 55-28 Żebroki Dwumecz 122-42
KS ROW Rybnik 60-73 Dream Team Dwumecz 137-125
Beboki Justynki 74-61 Speedway Żory Dwumecz 136-115

X kolejka - Ekstraligi
The Gónwo 74-56 Beboki Justynki Dwumecz 145-107
Speedway Żory 64-47 KS ROW Rybnik Dwumecz 120-97
Dream Team 76-68 Ganjasmokers Dwumecz 136-135
Żebroki 33-59 NDW Parówy Radlin Dwumecz 72-145

XI kolejka - Ekstraligi
Żebroki 19-65 The Gónwo Dwumecz 66-128
NDW Parówy Radlin 50-67 Dream Team Dwumecz 103-134
Ganjasmokers 65-63 Speedway Żory Dwumecz 128-110
KS ROW Rybnik 62-54 Beboki Justynki Dwumecz 132-113

XII kolejka - Ekstraligi
The Gónwo 85-52 KS ROW Rybnik Dwumecz 149-96
Beboki Justynki 52-74 Ganjasmokers Dwumecz 124-127
Speedway Żory 72-51 NDW Parówy Radlin Dwumecz 123-117
Dream Team 55-27 Żebroki Dwumecz 122-69

XIII kolejka - Ekstraligi
Dream Team 84-63 The Gónwo Dwumecz 159-115
Żebroki 26-62 Speedway Żory Dwumecz 69-123
NDW Parówy Radlin 64-62 Beboki Justynki Dwumecz 128-120
Ganjasmokers 48-63 KS ROW Rybnik Dwumecz 117-115

XIV kolejka - Ekstraligi
The Gónwo 65-65 Ganjasmokers Dwumecz 136-128
KS ROW Rybnik 64-50 NDW Parówy Radlin Dwumecz 104-111
Beboki Justynki 57-32 Żebroki Dwumecz 113-55
Speedway Żory 64-71 Dream Team Dwumecz 128-135


I kolejka - I ligi
Lukan Chwałowice 63-53 ROW Kamień
Drużyna A 75-70 KS Niedobczyce
Misiusiusiuniu Team 69-70 Sheldoncooperteam
Niezwyciężeni Porażka 46-52 Drużyna Actimela

II kolejka - I ligi
ROW Kamień 52-77 Drużyna Actimela
Sheldoncooperteam 60
-46 Niezwyciężeni Porażka
KS Niedobczyce 69-63 Misiusiusiuniu Team
Lukan Chwałowice 67-50 Drużyna A

III kolejka - I ligi
Drużyna A 75-29 ROW Kamień
Misiusiusiuniu Team 51-61 Lukan Chwałowice
Niezwyciężeni Porażka 73-84 KS Niedobczyce
Drużyna Actimela 53-55 Sheldoncooperteam

IV kolejka - I ligi
ROW Kamień 40-43 Sheldoncooperteam
KS Niedobczyce 49-67 Drużyna Actimela
Lukan Chwałowice 82-59 Niezwyciężeni Porażka
Drużyna A 72-52 Misiusiusiuniu Team

V kolejka - I ligi
Misiusiusiuniu Team 60-33 ROW Kamień
Niezwyciężeni Porażka 61-66 Drużyna A
Drużyna Actimela 53-56 Lukan Chwałowice
Sheldoncooperteam 80-50 KS Niedobczyce

VI kolejka - I ligi
ROW Kamień 49-77 KS Niedobczyce
Lukan Chwałowice 60
-46 Sheldoncooperteam
Drużyna A 62-70 Drużyna Actimela
Misiusiusiuniu Team 59-66 Niezwyciężeni Porażka

VII kolejka - I ligi
Niezwyciężeni Porażka 68-42 ROW Kamień
Drużyna Actimela 54-71 Misiusiusiuniu Team
Sheldoncooperteam 50-52 Drużyna A
KS Niedobczyce 60-71 Lukan Chwałowice

VIII kolejka - I ligi
ROW Kamień 46-69 Lukan Chwałowice Dwumecz 99-132
KS Niedobczyce 64-76 Drużyna A Dwumecz 134-151
Sheldoncooperteam 49-71 Misiusiusiuniu Team Dwumecz 119-140
Drużyna Actimela 53-69 Niezwyciężeni Porażka Dwumecz 105-115

IX kolejka - I ligi
Drużyna Actimela 85-34 ROW Kamień Dwumecz 162-86
Niezwyciężeni Porażka 64-19 Sheldoncooperteam Dwumecz 110-79
Misiusiusiuniu Team 62-59 KS Niedobczyce Dwumecz 125-128
Drużyna A 62-64 Lukan Chwałowice Dwumecz 112-131

X kolejka - I ligi
ROW Kamień 47-44 Drużyna A Dwumecz 76-119
Lukan Chwałowice 58-63 Misiusiusiuniu Team Dwumecz 119-114
KS Niedobczyce 42-73 Niezwyciężeni Porażka Dwumecz 126-146
Sheldoncooperteam 61-63 Drużyna Actimela Dwumecz 116-116

XI kolejka - I ligi
Sheldoncooperteam 63-51 ROW Kamień Dwumecz 106-91
Drużyna Actimela 56-62 KS Niedobczyce Dwumecz 123-111
Niezwyciężeni Porażka 54-62 Lukan Chwałowice Dwumecz 113-144
Misiusiusiuniu Team 69-56 Drużyna A Dwumecz 121-128

XII kolejka - I ligi
ROW Kamień 59-60 Misiusiusiuniu Team Dwumecz 92-120
Drużyna A 52-47 Niezwyciężeni Porażka Dwumecz 118-108
Lukan Chwałowice 74-69 Drużyna Actimela Dwumecz 130-122
KS Niedobczyce 61-55 Sheldoncooperteam Dwumecz 111-135

XIII kolejka - I ligi
KS Niedobczyce 58-37 ROW Kamień Dwumecz 135-86
Sheldoncooperteam 35-66 Lukan Chwałowice Dwumecz 81-126
Drużyna Actimela 41-70 Drużyna A Dwumecz 111-132
Niezwyciężeni Porażka 73-81 Misiusiusiuniu Team Dwumecz 139-140

XIV kolejka - I ligi
ROW Kamień 78-62 Niezwyciężeni Porażka Dwumecz 120-130
Misiusiusiuniu Team 65-63 Drużyna Actimela Dwumecz 136-117
Drużyna A 57-62 Sheldoncooperteam Dwumecz 109-112
Lukan Chwałowice 55-51 KS Niedobczyce Dwumecz 126-111
_________________

PozdROWienia
Igła
Ostatnio zmieniony przez igła Czw 25 Sie, 2016 21:09, w całości zmieniany 8 razy  
     
Lukan 
I ligowiec



Wiek: 27
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 3982
Skąd: Rybnik
Wysłany: Sob 07 Maj, 2016 08:17   

Będą jakieś wyniki czy coś ? :D :P
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu


Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM