Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj


Poprzedni temat :: Następny temat
II kolejka - I liga FSL 2016
Autor Wiadomość
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2016 20:28   II kolejka - I liga FSL 2016

II kolejka - I ligi
ROW Kamień - Drużyna Actimela
Sheldoncooperteam - Niezwyciężeni Porażka
KS Niedobczyce - Misiusiusiuniu Team
Lukan Chwałowice - Drużyna A

Czas na składy do piątku
_________________

PozdROWienia
Igła
     
grabuss 
Senior



Wiek: 33
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 1473
Skąd: Z końca świata/Praga
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2016 21:56   

1.Greg Hancock (c)
2.Grigorij Laguta
3.Leon Madsen
4.Andreas Jonsson
5.Tomasz Gollob
6.Marcin Nowak
7.Mike Trzensiok

R1. Alex Zgardziński
R2.Arkadiusz Potoniec
     
Patryk 
Szkółkowicz



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 75
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2016 10:29   

1.Martin Vaculik (c)
2.Tobiasz Musielak
3.Grzegorz Zengota
4.Rafał Okoniewski
5.Janusz Kołodziej
6.Bartosz Smektała
7.Sebastian Niedźwiedź

R1.Grzegorz Walasek
R2.Adam Strzelec
R3.Daniel Kaczmarek
     
luki 
Szkółkowicz



Wiek: 32
Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 90
Skąd: Czerwionka
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2016 09:27   

1. Patryk Dudek (c)
2. Vaclav Milik
3. Piotr Pawlicki
4. Przemysław Pawlicki
5. Matej Zagar
6.Adrian Cyfer
7. Arkadiusz Madej

R1 Piotr Świderski
R2 Tomasz Gapiński
R3 Łukasz Kaczmarek
     
orzel_rkm 
Junior na wypożyczeniu



Wiek: 32
Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 155
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2016 11:39   

1. Krzysztof Buczkowski (Z)
2. Krzysztof Kasprzak (C)
3. Kenni Larsen
4. Szymon Woźniak
5. Tomasz Jędrzejak
6. Paweł Przedpełski
7. Maksym Drabik


R1. Nick Morris
R2. Dawid Krzyżanowski
R3. Ilia Czałow
_________________
PozdROWienia
     
Bartek 
II ligowiec


Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2146
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2016 14:24   

1. Nicki Pedersen (c)
2. Max Fricke
3. Antonio Lindbaeck
4. Andriej Karpov
5. Kacper Gomólski
6. Krystian Pieszczek
7. Krystian Rempała

R1. Patryk Karczmarz
R2. Damian Dróżdż
R3. Michał Schmidt
     
Mietek 
Mistrz Polski



Wiek: 29
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 6917
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2016 16:42   

1. Jason Doyle (Z)
2. Adrian Miedziński
3. Bartosz Zmarzlik (C)
4. Artiom Laguta
5. Maciej Janowski
6. Adrian Gała
7. Mateusz Rujner


R1.Aleksandr Loktaev
R2.Rafał Szombierski
R3.Artur Mroczka
_________________
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." - Bill Shankly
Ostatnio zmieniony przez Mietek Pią 15 Kwi, 2016 14:48, w całości zmieniany 1 raz  
     
Lukan 
I ligowiec



Wiek: 27
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 3982
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016 13:59   

Lukan Chwałowice

1. Piotr Protasiewicz
2. Kenneth Bjerre
3. Tai Woffinden (c)
4. M. Jepsen Jensen
5. Niels Kristian Iversen (v)
6. Robert Chmiel
7. Patryk Rolnicki

R1. Damian Baliński
R2. Norbert Krakowiak
Ostatnio zmieniony przez Lukan Nie 17 Kwi, 2016 13:14, w całości zmieniany 2 razy  
     
Szymon70 
Senior
Szymon



Wiek: 21
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 1925
Skąd: zza monitora :)
Wysłany: Nie 17 Kwi, 2016 05:37   

Kildemand (z)
Holta
Hampel
Holder (c)
Michelsen
Wieczorek
Buczyński

Rez.
Ljung
Kubera
Woryna
_________________
Scott [*]
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 09 Maj, 2016 21:16   

II kolejka - I ligi
ROW Kamień 43(Holta, Wieczorek, Woryna)-65(Fricke) Drużyna Actimela
Sheldoncooperteam 44(Woźniak, Drabik, Jędrzejak, Morris/Krzyżanowski)-36(Milik) Niezwyciężeni Porażka
KS Niedobczyce 69-50(Janowski, Gała) Misiusiusiuniu Team
Lukan Chwałowice 34(Woffinden,Chmiel)-30(Laguta, Jonsson) Drużyna A
_________________

PozdROWienia
Igła
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pon 20 Cze, 2016 22:48   

II kolejka - I ligi
ROW Kamień 52-77 Drużyna Actimela
Sheldoncooperteam 60
-46 Niezwyciężeni Porażka
KS Niedobczyce 69-63 Misiusiusiuniu Team
Lukan Chwałowice 67-50 Drużyna A
_________________

PozdROWienia
Igła
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu


Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM