Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
08.05.2016 Unia Leszno vs KS ROW Rybnik.
Autor Wiadomość
DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 15:38   08.05.2016 Unia Leszno vs KS ROW Rybnik.

Już w najbliższą niedzielę nasza drużyna uda się na wyjazdowe spotkanie do Leszna, gdzie zmierzymy się z tamtejszą Unią – aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski.

Będzie to nie tylko starcie Mistrza Polski z beniaminkiem Ekstraligi, ale również spotkanie między dwoma najbardziej utytułowanymi klubami żużlowymi w kraju. Łącznie „Byki” oraz „Rekiny” zdobyły aż 26 tytułów DMP!

Faworytem spotkania jest Unia i nie zmieni tego nawet ich słaby początek sezonu. Szkoda, że jest to mecz wyjazdowy. Na wygranie tego spotkania nie ma co się raczej nastawiać, natomiast Unia przyjedzie do Nas prawdopodobnie już z Emilem. Koło kompletu pewnie zakręci się Nicki, Kildemand ora Zengota pewnie też swoje zrobią. Pawlicki wraca do formy i pewnie znowu pojedzie w Lesznie bardzo dobrze, Musielak też parę punktów dorzuci i Unia swoje zrobi. Juniorzy słabsi niż w zeszłym sezonie, jednak nie można ich lekceważyć.

W Rybniku początek sezonu nadzwyczaj udany. Fajny wynik w Zielonej, fantastyczne spotkanie z GKMem, ogromne zainteresowanie Ekstraligą. AJ i Łaguta swoje do tej pory robią, to samo Max i Holta. Nieco słabiej jedzie Damian, ale gdzie się ma odbudować jak nie w Lesznie? Niewiadomą jest występ Kacpra. Chyba jednak lepiej odpuścić sobie to spotkanie, aby być w 100% gotowy na Tarnów, gdzie nie pojedziemy tylko o wygraną, ale również o bonus. Fajne jest to, że tak na prawdę jedziemy póki co dobrze, a kto wie z jaką formą wyskoczy Kacper ;)

Dla mnie będzie fajnie jak zbliżymy się do 40 punktów. Wszystko co wyżej biorę w ciemno :)

WSZYSCY DO LESZNA!!! (Ja sam niestety nie mogę :( )
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Wto 03 Maj, 2016 15:39, w całości zmieniany 1 raz  

Lukan 
I ligowiec

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 16:14   

Szykuje się kolejny super wyjazd :D Tak jak napisał Kamillo wyżej Wszyscy do Leszna :D

Ja osobiście liczę na wynik w okolicach 38-40 pkt :) Leszno nie jest w najwyższej formie więc mam nadzieję, że powalczymy i pokażemy się po raz kolejny z dobrej strony :P

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 16:36   

uzyskanie 40 punktów przez Rybnik w Lesznie będzie dużym sukcesem!
UL na milyjon % jest sfrustrowany swoją dotychczasową postawą i na milyjon % w ruch poszły tam ostre słowa - pewnie będą poparte treningami
nie zdziwi mnie nawet "mecz roku" Tobiasza Musielaka

zdobędziemy - oby! pomiędzy 35 a 40
nasi liderzy dysponują dobrymi startami a jeden nawet po przegranym starcie jest napalony na jazdę jak imigrant na zasiłek

minus widzę w juniorach bo mimo wszystko Smektała to jest już jakiś poziom a i Kaczmarek raczej punktu nie odda u siebie

jeśli przed meczem na slepo w 5 startów AJ i Grisza 12 - to mamy 24 punkty
5 zawodników musi zdobyć 16 i byłby świetny wynik
juniorzy mają 1 z urzędu ;)
to w sumie 15 punktów
jeśli odjąć juniorów to Baliński, Holta, Fricke muszą zrobić każdy po 5

wydaje mi się, że stać nas na to
że, możemy dojechać do 40stki..
no ale mecz z GKM też wydawał się, że będzie zacięty... do połowy zawodów a potem odjechaliśmy im..
oby UL nam tak nie odjechała ;)

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

ROJOROW 
Szkółkowicz

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 17:43   

https://www.facebook.com/...?type=3&theater
Zapisujemy się!
WSZYSCY DO LESZNA!

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 03 Maj, 2016 22:38   

W najbliższą niedziele Rybnik wybiera sie do przedostatniej druzyny w tabeli Unii Leszno.
Biorąc pod uwage ostatnie kolejki zastanawiać może jedynie rozmiar zwyciestwa druzyny z Górnego Śląska.... ;)
Taki żarcik :) ;)

Nie napisze nic nowego ,jednemy na luzie ,w Zielonej 35 pkt miało być dobrym wynikiem ,w Lesznie juz marzymy o 40 a co :D

Pogoda w Lesznie ma tym razem byc całkowicie normalna ,Leszno tez juz na pewno nie popełni błedu zlekcewazenia przeciwnika. Tym bardziej ,że sami sa w dołku.
Naszym atutem team spirit i wyrównana ekipa i Grisza ,Max i Andreas i trener i taktyki... ;)

Jakkolwiek przed sezonem nigdy bym nie pomyslał ze pojade na wyjazd do Leszna z usmiechem na ustach i chocby nie wiem jak te zawody sie skoncza to i tak bedzie OK...
Do boju ROW !

Szczepan 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 04 Maj, 2016 00:11   

Witam

Po dwóch meczach tego sezonu, nie wiem co myśleć o tym co będzie w Lesznie. Na logikę, 35 punktów to max co powinniśmy tam osiągnąć patrząc "sucho" na składy. Natomiast to jak do tej pory nam idzie jest zaskakujące i może będzie lepiej :) jak wykręcą powyżej 40-stu to chyba zaczniemy jechać nie o utrzymanie a o play-off :P

Ogólnie, żeby tylko walczyli, zostawili serducho na torze i ominęły ich kontuzje a wtedy wszyscy bez względu na wynik pewnie będziemy zadowoleni :)

Pozdrawiam

Franek Dolas 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 04 Maj, 2016 00:22   

Nie ma sie co podniecać dłuzej meczem z GKM. To nie był sukces wygrać z kimś kto zawsze na wyjazdach przegrywa... Prezesa już ponosi w wywiadach... W Lesznie wszystko powyżej 30pkt będzie sukcesem ;-)

PINO84 
Senior

Wysłany: Śro 04 Maj, 2016 01:49   

Franek, nie sposób się z Tobą nie zgodzić, jak i ze Szczepanem(tak w ogóle serdeczne pozdrowionka Łuki!!fajnie, że coś Tu jeszcze piśniesz. Ja wiem obowiązki zawodowe)..i tak analizując. ja stawiam na 38pkt.max iii...co będzie mega ważne, już konkretniejsze pkt.Balllego(8pkt. na "swoim" torze powinien puknąć spokojnie..OBY!!!)!!!

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Śro 04 Maj, 2016 10:45   

Dokładnie tak, każdy mecz na wyjeździe, także ten w Lesznie i osiągnięty wynik powyżej 38 pkt będzie mega dobry ;)

Maveral 
Senior

Wysłany: Śro 04 Maj, 2016 16:03   

No i mamy nominowane na mecz z Lesznem :)

ROW Rybnik
1. Andreas Jonsson
2. Damian Baliński
3. Rune Holta
4. Max Fricke
5. Grigorij Łaguta
6. Robert Chmiel

Fogo Unia Leszno
9. Piotr Pawlicki
10. Tobiasz Musielak
11. Grzegorz Zengota
12. Peter Kildemand
13. Nicki Pedersen
14. Daniel Kaczmarek

Tym razem znowu Holta jako prowadzący parę. Coś nie może się ten Żyto zdecydować, czy Rysiek ma prowadzić parę, czy Max ;)

cooler 
Szkółkowicz

Wysłany: Śro 04 Maj, 2016 17:28   

Ustawienie składu jak dla mnie dobre.Na mocny start Aj i Balon,który na "swoim" torze powinien robić ważne pkt i doradzić reszcie drużyny odpowiednie ustawienia motocykla.
Moim zdaniem trener jak na razie dokonuję trafnych i dobrze że jedynie kosmetycznych zmian w ustawieniu par, widać że analizuje kto jak pojechał,jakie ma starty i tak powinno być przez cały sezon.Jeśli wynik zakręci się w okolicach 40pkt dla nas będzie dobrze.

Maly006 
Szkółkowicz

Wysłany: Śro 04 Maj, 2016 17:34   

Wie ktoś czy jest szansa na występ Kacpra w Lesznie ?

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 04 Maj, 2016 17:51   

Maly006, to zależy od Kacpra i opinii lekarza.

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 04 Maj, 2016 21:55   

Kacper niech sie leczy ,za 18 dni jest mile widziany w składzie na Tarnów.
Póki co Kamil i Robert niech poczuja ,że Jestesmy z nimi i wierzymy w nich równie mocno !

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Czw 05 Maj, 2016 08:53   

http://www.przegladsporto...9908,1,984.html

nie wiem co sie musi stać żeby pokazli jakiś nasz wyjazd. Zielona w piątek, zaległy, Zielona w niedzielę, a my jesteśmy traktowani tak troche po macoszemu :evil:

no nic, albo jechać , albo relacja na SF

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi