Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj


Poprzedni temat :: Następny temat
XII kolejka - I liga FSL 2016
Autor Wiadomość
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 04 Sie, 2016 10:16   XII kolejka - I liga FSL 2016

ROW Kamień - Misiusiusiuniu Team
Drużyna A - Niezwyciężeni Porażka
Lukan Chwałowice - Drużyna Actimela
KS Niedobczyce - Sheldoncooperteam

Przypominam, że pierwszy mecz już w piątek
_________________

PozdROWienia
Igła
     
Mietek 
Mistrz Polski



Wiek: 29
Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 6917
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 04 Sie, 2016 16:47   

1. Jason Doyle (Z)
2. Adrian Miedziński
3. Bartosz Zmarzlik (C)
4. Artiom Laguta
5. Maciej Janowski
6. Adrian Gała
7. Mateusz Rujner


R1.Rafał Szombierski
R2.Aleksandr Loktaev
R3.Artur Mroczka
_________________
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." - Bill Shankly
     
Lukan 
I ligowiec



Wiek: 27
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 3982
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 04 Sie, 2016 16:47   

1. Tai Woffinden (c)
2. Damian Baliński
3. Piotr Protasiewicz
4. Kenneth Bjerre
5. Niels K. Iversen
6. Robert Chmiel
7. Norbert Krakowiak

R1. M. Jepsen Jensen
R2. Patryk Rolnicki
     
Patryk 
Szkółkowicz



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 75
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 04 Sie, 2016 17:40   

1.Martin Vaculik (c)
2.Tobiasz Musielak
3.Grzegorz Zengota
4.Rafał Okoniewski
5.Janusz Kołodziej
6.Bartosz Smektała
7.Sebastian Niedźwiedź
     
grabuss 
Senior



Wiek: 33
Dołączył: 25 Cze 2008
Posty: 1473
Skąd: Z końca świata/Praga
Wysłany: Pią 05 Sie, 2016 18:10   

1.Greg Hancock (v)
2.Grigorij Laguta (c)
3.Alex Zgardziński
4.Andreas Jonsson
5.Tomasz Gollob
6.Marcin Nowak
7.Mike Trzensiok

R1. Leon Madsen
R2.Arkadiusz Potoniec
     
Bartek 
II ligowiec


Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2146
Skąd: Rybnik
Wysłany: Pią 05 Sie, 2016 20:12   

1. Nicki Pedersen
2. Max Fricke (z)
3. Antonio Lindbaeck (c)
4. Andriej Karpov
5. Emil Sayfutdinov
6. Krystian Pieszczek
7. Damian Dróżdż

R1. Kacper Gomólski
R2. Patryk Karczmarz
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 07 Sie, 2016 22:10   

Sheldon

1. Krzysztof Buczkowski (Z)
2. Krzysztof Kasprzak (C)
3. Nick Morris
4. Szymon Woźniak
5. Tomasz Jędrzejak
6. Paweł Przedpełski
7. Dawid Krzyżanowski

ROW Kamień
Rez. LJUNG,KUBERA ,WIECZOREK
Kildemand (z)
Holta
Hampel
Holder (c)
Michelsen
Woryna
Burzynski

Niezwyciężeni Porażka

1. Patryk Dudek (c)
2. Vaclav Milik
3. Piotr Pawlicki (vc)
4. Przemysław Pawlicki
5. Matej Zagar
6.Adrian Cyfer
7. Arkadiusz Madej

R1 Piotr Świderski
R2 Łukasz Kaczmarek
_________________

PozdROWienia
Igła
     
igła 
Grand Prix Rider



Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 5030
Skąd: Rybnik
Wysłany: Nie 07 Sie, 2016 23:26   

ROW Kamień 59-60 Misiusiusiuniu Team Dwumecz 92-120
Drużyna A 52-47 Niezwyciężeni Porażka Dwumecz 118-108
Lukan Chwałowice 74-69 Drużyna Actimela Dwumecz 130-122
KS Niedobczyce 61-55 Sheldoncooperteam Dwumecz 111-135
_________________

PozdROWienia
Igła
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu


Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja forum PDA/GSM