Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
15.08.2016 Unia Tarnów vs KS ROW Rybnik
Autor Wiadomość
Pit 
Junior

Wysłany: Pon 15 Sie, 2016 20:57   

Czemu krytyka mamy 6 miejsce i jak prezes mówił o tym przed sezonem to się każdy w głowę pukał.
Sezon na plus teraz w zimie zatrzymać Griszę Holtę i Maxa dobrać Janka plus jakiś zagraniczny jonsson szumina na rezerwe i jedziemy :D

Goraw 
Senior

Wysłany: Pon 15 Sie, 2016 21:04   

Przegraliśmy no i trudno. Myślałem że wygramy :-)
Gratulacje dla zawodników.
Brawo dla klubu za super sezon.

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Pon 15 Sie, 2016 21:08   

no cóż, szkoda. Zawiedli tym razem Max i tradycyjnie Baliński. Nie będę winił Kacpra, bo wiadomo jaki to był mecz dla niego.
Pod koniec nadrobiliśmy troche punktów, ciekawe czy to z racji spasowania sie czy relaksu Unii.
Fajny sezon, fajne mecze. Cieszę sie że utrzymaliśmy ligę w tym sezonie.

Arek 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 15 Sie, 2016 21:08   

A może to i lepiej... Bo gdyby były te PO i tam dotkliwe porażki to ten sezon odbierany byłby gorzej niż, w sytuacji kiedy zakończymy go zwycięstwem w ostatniej kolejce z Gorzowem.

Piękny sezon tak czy inaczej, emocje od euforii po rozpacz.

Pierwszy raz będziemy w sytuacji, w której od początku okresu transferowego,możemy negocjować z zawodnikami kontrakty na przyszły sezon wiedząc w jakim jesteśmy miejscu.
Jestem bardzo ciekawy składu. Teraz już poprzeczka idzie w górę, mam nadzieję, że w przyszłym roku po medal a w perspektywie 3 lat może 13 mistrzostwo :)

Pieniądze powinny się znaleźć, nie ma wymówek na kolejne lata :)

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 00:36   

Gratuluje wszystkim nieobecnym w Tarnowie zmysłu odpuszczania zawodów wyjazdowych.
Nie było tam niczego co warte byłoby wspominania.
Wynik piach ,zawody nudne ,przeklinania od groma i organizacja gospodarzy tragiczna.
19 wiek nie ma sie czego wstydzic.
Dobrze ,że wokoł mądrzy i dobrze ludzie stali bo bym sie zapłakał. Za to bardzo Dziekuje :mrgreen:

ps.Choć nie...Jedna rzecz była ... ciekawa.
Bodajże 4 bieg ,Robert wygrywa start ,wygrywa łuk i prowdzi na prostej ... :shock:
(O ja pierd... Prowadze...Prowadze.... !!!! Wygrywam to ... Co sie dzieje ... o Kurw.... Ludzie ,widzicie to !!!??? )
Chyba takie mogł mieć mysli bo juz po chwili na drugim łuku minął go Janusz ;)
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Wto 16 Sie, 2016 00:53, w całości zmieniany 1 raz  

Xenyx 
Junior na wypożyczeniu
Xenyx

Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 01:17   

Głowa do góry! :D

Rozumiem ,że apetyt rośnie w miarę jedzenia ale przypominam,że przed sezonem
każdy z Was (ja też) brałby w ciemno 6 miejsce. !! :)

Większość liczyła na sprowadzenie Pawlickiego,Kildemanda,Doyla,Hancocka czy Jarka Hampela. Wylewaliśmy kwas na Mrozka za jego podejście do budowania składu i kto miał rację ??

Mamy Griszę,Holtę ,Maxa i resztę bandy !! tydzień temu nosiliśmy ich na rękach lejąc mistrzów Polski !!

Wrócił nasz Szumina !!

Wrócił ROW z wielkim przytupem do E-Ligi !!

Sport uczy pokory,a ten sezon uświadamia mnie, że nie znam się na tym sporcie.(eksperci też)

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 02:34   

Slinotok 007 napisał/a:
Gratuluje wszystkim nieobecnym w Tarnowie zmysłu odpuszczania zawodów wyjazdowych.
Nie było tam niczego co warte byłoby wspominania.

Coo??? Co druga osoba mówi, że był to wyjazd życia, a dla Ciebie Ślinka nic nie jest warte wspominania?

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 06:56   

A co tam Kamillo było warte wspominania... Liczba ludzi w sektorze... :roll: ?

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 07:31   

I tym sposobem nie musieliście się martwic o płot w wyniku radości :D

Nie ma co wpisywać sobie 2pkt przed meczem... Niech to będzie nauczka na przyszłośc :)

Pozdrawiam.

Seru64 
Senior

Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 08:12   

Maveral napisał/a:
Nie jest to "mission impossible", więc trzeba wierzyć zachowując pokorę, bo sport jej uczy niemiłosiernie, o czym przekonali się w tym roku Lesznianie, zaś my w roku 2015.

Chyba Leszczynianie :-P

Co do wyjazdu to nie przypominam sobie, żebyśmy na jakimkolwiek wyjeździe w tym sezonie prowadzili równie dobry doping. Brawo igła, to powrót na stałe czy tylko doraźnie wspomogłeś SFRR? ;-) Ślinka, nie podobało ci się? :-P

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 08:44   

Dziwię się, że wszyscy już wpisują 6 miejsce. Przecież mogą jeszcze być baraże jeżeli Leszno wygra za 3 pkt. a my przegramy z Gorzowem!

Przecież to jest sport i pokorę trzeba zachować do ostatniego gwizdka :-)

Wuipe 
Szkółkowicz
Wuipe

Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 09:11   

Gorzów z Falubazem mają tyle samo punktów, więc biją się o I miejsce - Falubaz u siebie zleje Tarnów, więc Stali nie pozostaje nic innego, jak zlać nas... Leszno jedzie u siebie, ale o bonusa będą mieli cieżko, więc jest szansa utrzymania 6 miejsca mimo porażki w ostanim meczu.

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 09:29   

leszno przegrało pierwszy mecz 58-32. Chyba cud sprawi że odrobią te straty. ja wiem, że to sport itd, ale ludzie bądzmy poważni. Z taką formą to raczej ciężko będą mieli wygrać

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 09:29   

Szczerze mówiąc, to biorac pod uwagę naszą porażkę w Tarnowie cieszę się, że Stal przegrała i musi z nami wygrać, aby utrzymać pierwsze miejsce przed play-off.
Ostatnio zmieniony przez mustapha Wto 16 Sie, 2016 09:29, w całości zmieniany 1 raz  

Lukan 
I ligowiec

Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 10:46   

No i nie udało się niestety... Cóż zrobić była wielka szansa no ale taki jest sport ;) Mimo wszystko pozostaje się cieszyć z tego sezonu bo 6 miejsce każdy by brał w ciemno przed sezonem... Nie oszukujmy się Leszno nie ma szans na bonus z Wrocławiem ;) Już prędzej Sparta tam wygra niż oni ich pokonają do 31 ;)

Co do samego meczu wczorajszego to nie da się wygrać niestety jak takie "asy" jak Rolnicki, Świderski i Madej wygrywają biegi... Praktycznie u nas tylko Holta zrobił to co się od niego oczekiwano no ale nic nie poradzimy ;) Nawet nie jestem zły na drużynę trudno.. Jeśli chodzi o wyjazd to ja powiem tyle.. Wielkie wrażenie na mnie zrobiła ta ilość nas i nasz doping ;) Ale jeśli chodzi o doznania emocjonalne to w Lesznie i Zielonej Górze przeżyłem duuużo więcej ;) Takie jest moje osobiste zdanie choć tego wyjazdu do Tarnowa też nie żałuję i będę go miło wspominał mimo porażki..

Zachowanie tej dziczy z Tarnowa żenujące... Zasrane buczoki bo inaczej napisać się nie da ;) Dobrze, że zmiażdżyliśmy dopingiem tych wieśniaków i że spadają do 1 ligi tam gdzie ich miejsce... Mam nadzieję, że Witek zaś nie wystraszy się i w ciula nie poleci..

Tarnów organizacyjnie, kibicowsko i sportowo 1 liga !! Bye Bye buczoki !! :lol:

ROOW !
Ostatnio zmieniony przez Lukan Wto 16 Sie, 2016 10:50, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi