Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
CCC-Rybnik
Autor Wiadomość
bodek39 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 26 Paź, 2013 20:09   CCC-Rybnik

Dziewczyny pokonały Mistrza a tu taka cisza rozumie że wszyscy byli w Polkowicach i widzieli ten triumf na zywo aż żal że mnie tam nie było

rowrow 
Szkółkowicz

Wysłany: Sob 26 Paź, 2013 21:35   Re: CCC-Rybnik

bodek39 napisał/a:
Dziewczyny pokonały Mistrza a tu taka cisza rozumie że wszyscy byli w Polkowicach i widzieli ten triumf na zywo aż żal że mnie tam nie było
Dokładnie też żałuję że nie pojechałem ale oby to był teraz marsz w górę naszych dziewczyn i gratulacje za tą piękną wygraną oby tak dalej!!! :fana1:

bodek39 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 26 Paź, 2013 21:41   

widać że im wyjazdy służa teraz prosimy o powtórkę w środę bo to arcyważny mecz w walce o szostke a moze i czwórke :-)

adikol516 
Szkółkowicz

Wysłany: Sob 26 Paź, 2013 22:03   

Pięknie! Normalnie jestem w szoku, elegancko;) I to jeszcze grały bez Kuncewicz i Velinovic w okrojonym składzie;) W poniedziałek lecę kupić bilety na środę:)

Rajan 
Junior

Wysłany: Nie 27 Paź, 2013 18:34   

Normalnie szok po tym co dziewczyny zagrały ze Szczecinem straciłem wiare w dobry sezon. Aż trudno w to uwierzyć :shock: Wygrana w Gorzowie i Polkowicach. To na pewno ta sama drużyna, te same nazwiska ? ;-) :-)

No to co w środę WSZYSCY NA KOSZA ! :mrgreen: ROW !

bodek39 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 27 Paź, 2013 23:42   

Ta sama a nawet osłabiona bez dwóch podstawowych zawdniczek grały z CCC to jest sztuka :-)

PINO84 
Senior

Wysłany: Nie 27 Paź, 2013 23:56   

I ja także muszę przyznać..NIE MOGĘ W TO UWIERZYĆ!!. Ale doskonale pamiętam slowa mojego kolegi z pracy, po dosyć masakrycznym blamażu z Wisłą(gdzie dziewczęta zdobyły tylko 37pkt. :shock: :-| o to u siebie)...Zobaczysz Mikołajec, już tak je ustawi po tym meczu, że będą same praktycznie zwycięstwa. Ponoć, jak mi własnie wspomniał po tym meczu z Krakowem odbył bardzo szczerą rozmowę z naszymi kobitkami :-) i chyba fest im wjechał na ambicję. Jak widać, miejmy nadzieję POMOGŁO!! Teraz kolejna mega ciężka przeszkoda w środę w Rybniku z Toruniem, które ma tylko jak dotychczas jedną porażkę na koncie. Ale są w GAZIE!! i więrzę w kolejne zwycięstwo z ligowym potentatem :fana2: :fana2: :fana1: :fana1: :szalik1: :szalik1: :szalik: :szalik: :fana: :fana: :raca: :raca:

lowek 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 14 Lip, 2016 20:39   

To był mecz ^^

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi