Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Posezonowa debata
Autor Wiadomość
DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 14:30   

Cytat:
jak jest zdanie Prezesa nt. słynnych regulaminów i protestu zawodników?

Szczepaniak w wywiadzie dla SF mówił, że nie podpisywali od razu kontraktów bo chcieli być solidarni z Eligą , rozmawiali na ten temat z Mrozkiem, który mówił, że ich rozumie i chyba też, że popiera ten protest (ale tutaj mogę się mylić, a nie chce mi sie tego sprawdzac :P )

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 14:56   

jeśli można o pytania

to ja bym ten teges..

czy może klub myśli, chciałby, przemyśli współpracę z... drugą stroną użytkowników naszego herbu?
tj podjąć współpracę i próbować wypromować w gadżetach (jak tam gdzieś pisałem o pościeli z logo i paru innych rzeczach jak piórniki, tasze, torby wielokrotnego użytku = tzw marketówki) czy też popularna spożywka?

uważam, że mamy 2, słownie DWA fronty sprzedaży 'naszej' marki i... co za tym idzie szersze spektrum rynku zbytu

ostatnio w sklepie spotkałem się z.... energetykiem marki... Górnik Zabrze - smak? no cóż - mi nie przypadł do gustu ale chyba forumowicz Duri - zachwalał jego walory - smakował mu - ja uważam od biedy można wypić - mając na w sklepie do wyboru popularnej marki vs ROW Rybnik - który byście wybrali? ja ROW...
fakt - nie popieram NADUŻYWANIA energetyków ale czasem, cóż - po prostu trzeba
kiedyś widziałem różnego rodzaju wody mineralne - klubowe z logo (przypomnę sponsorowała nas kiedyś USTRONIANKA)
może odnowić współpracę? modne są Isotoniki, energy driki, czy mineral water...
po prostu po złączeniu sił - zamówić można większą ilość = niższe koszty u producenta i... sprzedawać? a zyskiem się dzielić

chyba większość z nas wkurza odkręcanie napoi i zabieranie nakrętek bo osa, bo brud, bo ktoś kopnie i rozleje jak będzie przechodził obok
czy mógłby klub zainterweniować u sprzedawców o to by napoje przelewano do kubeczków papierowych z dekielkiem? takie jak można dostać w automatach z kawą? koszty tego są niewielkie a wygoda o wiele większa!
żużel to sport gdzie raczej.. no.. brudny sport :lol: ;)
i zabrudzenie w napojach po prostu wkur..

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Maveral 
Senior

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 15:10   

ADAM_J napisał/a:
chyba większość z nas wkurza odkręcanie napoi

I dlatego biorę teraz na mecze zakrętkę z domu. Z byle jakiego napoju zawsze pasuje (no, może oprócz Cappy) :)

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 15:21   

ja się tam nie znam
ale jakby ktoś mi na koronie stadionu w upalny dzień postawił..
kogoś, kto będzie sprzedawał kubek zimnej wody z tego takiego dystrybutora co to leci zimna/ciepła
i przypieprzył na ladę jako dodatek parę soków do wyboru to bym się do niego przykleił

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Wojtas1232 
Junior na wypożyczeniu
Trzymać gaz

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 17:01   

[/quote]

Ja bym jeszcze dodał jedną rzecz.

Czy klub wreszcie zareaguje na działania "Wesołego Autobusa", który przynosi wstyd Rybnikowi na każdym wyjeździe? Może w końcu doczekamy się na paru wyjazdach alkomatów przed kasami? Da się to załatwić przecież.[/quote]

Mój kandydat!! I Niedźwiedź

hakunamatata 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 18:04   

kiedys byli delikwenci, Mustapha chyba pochodzi z tego skladu, byla JuJu, Sir Morgoth, byla madra ekipa, fajne pomysly i czar prysl...
Mustapha to najlepszy kandydat, ale on popiera wladze ;)

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 18:37   

hakunamatata napisał/a:

I bardzo dobrze, chyba wszyscy jestesmy za, wladzami. :-/ Trzeba poslac delegata ktory dobrze "sprzeda" problemy nas kibicow, a nie takiego co sie pokloci z Mrozkiem.
Igla byl dobry moze to sobie jeszcze rozwazy i jednak pojdzie tam.
Nie jest wazne by Mrozkowi "dolozyc" wazne by przedstawic problem.

Hakunamatata - Niech mlodzi cos robia, stara gwardia ma inne oczekiwania od klubu a mlodzi tez co innego oczekuja. Jak bys dzisiaj delegowal pierwszego prezesa stowarzyszenia kol. Gollum szybko by sie pojawila krytyka co on tam gada.

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 18:51   

hakunamatata napisał/a:

To nie problem, problemem jest to, ze ponoć:
Cytat:
99% użytkowników tego forum

ma mnie co najmniej za "osobę mało poważną", wiec nie byłbym najwłaściwszym emisariuszem :lol: :lol:

Niedźwiedź, pedro, kaniakaniowski to byliby odpowiednk ludzie, najlepiej w parze.
Ostatnio zmieniony przez mustapha Nie 19 Lis, 2017 19:39, w całości zmieniany 3 razy  

Pawlus 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 19:32   

Kania jeszcze zyje ? :D

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 19:41   

kaniakaniowski, data ostatniej wizyty: Pon 13 Lis, 2017 18:02

Pawlus 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 19:51   

ale chyba poza PL

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 20:05   

Być może.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 20:54   

Kaniakaniowskiemu by musieli samolot zamówic ;)

Niedzwiedz jest za grzeczny i za mądry ;)

Szczerze wyslalbym kogos "krzykliwego" z forum :)

hakunamatata 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 20:58   

oo ooo kania :)
gdzie ci mlodzi panowie ;)

tak, niech ida mlodzi, chcoialem wyslac corke, siedzi miedzy Wami, wspolnie kibicuje, jest madra i wyszczekana, ale ona nie chce, twierdzi, ze z Mrozkiem nie ma szans ;)

Mamy dobrego prezesa, ostatni ktory byl tak dobry to Dominik, ale to byly inne czasy,
wtedy moja corka sie rodzila ;) ))

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017 20:58   

Dementuje, że Mrozek mnie niechce :P Z uwagi na moja inną aktywność w sporcie żużlowym, z debaty zrezygnowałem sam. To tyle.

Poproszono mnie czy znam kogoś, mogę kogoś wskazać czy też pomóc znaleźć, kto by mógł w takiej debacie z ramienia kibiców wystąpić. Może być ostro, może być grzecznie, może być kontrowersyjnie, byle kulturalnie. Nie ma żadnego, kryterium, klub też nikogo nie zablokuje.

Osobiście z uwagi na forumowe kariery miałem trzy typy Niedzwiedź, DonKamilo i Maveral. Mam nadzieję, że któryś z nich podejmie rękawice. Jak widać nawet już tu dużo tematów do poruszenia podrzucono.

PozdROWienia
Igła

Odpowiedz do tematu