Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Posezonowa debata
Autor Wiadomość
mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 03 Sty, 2018 00:21   

Slinotok 007 napisał/a:

Pierwsza część do uśpienia...dopóki...
Prezes wyznał ,że robiono twardy tor pod Rafała (podejrzewam ze Leszno i Zielona) kosztem jak sam podkreslił Musielaka i Lindgrena... (i Kacper woli pod koło)
Zobaczcie sobie teraz punkty Musielaka Lindgrena i Szuminy w tych dwoch zawodach... :(
Dla mnie szok....
Na ile pkt Rafała oni liczyli ? 7 w jego wykonaniu uznalibysmy za super wynik.
Poswiecili nadzieje na tych kilka punków które Rafał mógł zdobyc kosztem lepszych wystepów wyzej wymienionej trójki ?????!!!!!!!!!!!!
Na co oni liczyli ze zrobi komplet ??? (na to liczył tylko Mustapfa)

Nie, nie liczyłam na to i nigdy o tym nie pisałem.
Szerzej wyjaśniam w innym wątku
Ostatnio zmieniony przez mustapha Śro 03 Sty, 2018 00:22, w całości zmieniany 1 raz  

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Śro 03 Sty, 2018 19:25   

nie zgadzam się z Grzonką, że wpadka Laguty nie jest winą klubu bo jest!
nie zgadzam się z Ostafiński, że Rybnik był królikiem doświadczalnym bo nim był 2x Falubaz.
wystarczyło tylko wyciągnąć wnioski z cudzych porażek
jak zrobiły to inne kloby

a reszta to gadka jak ku szkubaniu

lepiej nie jechać jako nie z pozycji kandydata do awansu - bo to się źle kończy
no jprdl Bolt zawsze biega - i ch.. no wygrywa?!
gadka starych zaboboniarzy co wierzą jeszcze w topienie marzanny
z resztą jak się Grzonke słucha - coś tam komentował jakiś turniej czy mecz to uszy zostały wygwałcone

:roll:

i jedna uwaga Alvares
jak Troszka mówił, że o tym się nie mówi ale zawodnik może zemdleć tam w 30'C
bo bla bla bla
dlaczego mu nie powiedziałeś - dobrze, że nie ma plastronu, który blokowałby przepływ powietrza
xDD
on by tą filiżankę zeżarł HAHAHAAAA

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

ebul 
Senior

Wysłany: Śro 03 Sty, 2018 20:26   

Po obejrzeniu dwóch odcinków ucha prezesa, stwierdzam, że debata w takim kształcie nie ma zupełnie sensu. Jak już kilku poprzedników pisało,że zapraszanie do debaty Pana Gryta nie ma sensu, choć w tym roku widać, że nie był klakierem prezesa. Pan Grzonka jako sympatyk rybnickiego klubu, a nie będący na bieżąco w centrum piekiełka, ok . Ostaf cwaniaczkował jako ekspert SF, ale powiem szczerze, lepiej się go słucha niż czyta. Koledzy z forum ok, ten Pan w środku dużo wniósł do "debaty" i czegoś mogliśmy się dowiedzieć. Chodzi o stanowisko trenera, zasady funkcjonowania szkółki. Prowadzący??? Czy tylko ja miałem wrażenie, że ten facet był tam na siłę, za karę, skąd on ma takie plecy?? Kto za nim stoi? Próbował coś tam dyskutować, ale od razu był przygaszony... Piąte koło u wozu...

Takie pytanie do kolegów z forum, ile z debaty zostało wycięte, czy mieli jakieś wytyczne od prezesa, o czym mogą, a o czym nie mogą dyskutować?

thomas 
Junior

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: Śro 03 Sty, 2018 20:55   

Z debaty nie zostało praktycznie nic wycięte, przynajmniej do tej pory. Nie zostały pokazane jedynie dyskusje w przerwach pomiędzy blokami.
Ostafiński jak dla mnie też zrobił tam wrażenie ok, nie wydaje się wrogiem klubu. Za to od prezesa padły niepochlebne opinie na temat innych "dziennikarzy" obecnie z Przeglądu Sportowego.
Ja osobiście może tam szału nie zrobiłem ale też nic nowego, czego bym nie wiedział, na debacie nie zostało powiedziane. Może poza tym, że trenerem drużyny jest Antoni Skupień :shock:
Raczej można było się tylko utwierdzić w pewnych przekonaniach (jakie ma prezes), myślę, że troche bardziej będzie to widać w 3 bloku.

Bartolololo 
Szkółkowicz

Wysłany: Śro 03 Sty, 2018 23:00   

Prezes mówił o nowych młodych zawodnikach w maju. Macie kogoś na myśli ?

Easy_Rider 
Junior na wypożyczeniu
Suzuki Intruder

Wysłany: Śro 03 Sty, 2018 23:08   

Jeszcze odnośnie formuły debaty. Uważam, że nie powinno być bardzo sztywnych zasad typu 3 minuty i koniec. Ciekawe dlaczego jest taka forma. Chyba regulamin PGE tu jakoś nie wchodzi i wydaje mi się, że jest to debata zorganizowana przez władze klubu ROW.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 04 Sty, 2018 08:53   

ebul napisał/a:
Prowadzący??? Czy tylko ja miałem wrażenie, że ten facet był tam na siłę, za karę, skąd on ma takie plecy?? Kto za nim stoi?

Jak na siłe ?? :-P On się czuł jak ryba w wodzie :) ... a tak na powaznie, coś mu gra ale nie wie w którym kościele... Zdecydowanie bardziej w tej roli spełnił by się Michał Stencel - nie wiem czy nie mógł czy "nie pasował" ;)

Do kolegów z forum zastrzezeń nie mam, było zwięźle i na temat.

Ostafiński - faktycznie lepiej się go słucha niż czyta -ale wystarczy przeczytać jego kolejny artykuł i zaś ma się "uraz" ;)

Prezes - jak to prezes swoje racje ma - ale tak jakoś spokojniej, mniej cwaniakowaty ;) Podejrzewam, że sytuacja z Maxem też go troche zmieniła.

Pan Grzonka i Pan Gryt - więcej się nie spodziewałem...

Maveral 
Senior

Wysłany: Czw 04 Sty, 2018 12:44   

Trzecia część debaty :)

https://www.youtube.com/watch?v=bmsrD_D9uIE

duri 
Junior
ROW

Wysłany: Czw 04 Sty, 2018 14:01   

czemu tego nie widać na kanale na YT jak sie wejdzie w ostatnich filmach? Nawet wyszukac sie nie da.

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Pią 05 Sty, 2018 00:57   

3 częsc rzeczywiście najciekawsza .
Wacław Troszka odbierał mi siły zeby to ogladac ale nie dał rady.
Na koniec musze przyznac Najlepsze i najuczciwsze słowa Prezesa o całej tej sytuacji z Łaguta.
Pomijając osobe Łaguty...to...
Rybnik został upokorzony i stało sie to w sposób KRZYWDZACY I NIEUCZCIWY.
Zgadzam sie w 100 procentach Prezesie... :/

adamb 
I ligowiec

Wysłany: Pią 05 Sty, 2018 19:16   

Dlatego za te uczciwe slowa EŻ chce by GKSŻ ukarała prezesa, bo sama już nie może.
...a prezes tylko prawdę powiedział.

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Pią 05 Sty, 2018 22:45   

Bardzo madre słowa Prezesa ,że byc moze najlepiej bedzie zamknac klubowe forum .
Ludzie obrazaja Zarząd ,Prezesa słowami równymi z rynsztoka.
Tu na forum mamy podobne teksty ,nie tak czesto jak tam ale rzeczywiście żygac sie czasami.
Przewaga naszego forum polega tez na tym ze wiekszosci ludzie tutaj znaja swoje mordy wiec suma sumarum oszczedzaja słowa lub po prostu pozostaja w znajomosci.
Natomiast sytuacja z forum klubowego sprawia ze rzeczywiscie albo zamknac forum albo zrobic go z imienia i nazwiska o czym dawno pisałem.
To zawsze najuczciwsze .

Bart 
Junior
666

Wysłany: Pią 05 Sty, 2018 23:53   

Z imienia i nazwiska nie przejdzie, już kiedyś Szołtysek miał taki plan na tutejszym forum. ;)
Ale rzeczywiście coś w tym jest, np. na Fajcbuku, gdzie większość ludzi podpisuje się imieniem i nazwiskiem jakoś nie ma takiego chamstwa i wyzwisk.
Na stronie klubowej komentarzy nie czytam, bo to dno, więc sens możliwości komentowania tam od dawna stoi pod znakiem zapytania. ;)

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Sob 06 Sty, 2018 15:53   

A ja chciałbym tutaj lekko stanąć w obronie Pana Gryta. Co prawda widać już, że faktycznie wiek robi swoje i nie do końca obraca się w realiach teraźniejszego żużla, ale szanuje go mocno za to, że mimo swoich lat wciąż aktywnie uczestniczy we wszelkich tego typu spotkaniach. I mimo, że z meteorytyką czasami jest słabo to widać po nim, że przez te wszystkie lata jego serce wciąż bije tak samo dla tego klubu ;) I to jest moim zdaniem piękne. I fajnie mi się tego po prostu słucha.

Kobiet może być wiele, klub jest jeden, na całe życie ;)

PS: Alvares i Thomas, fajnie się zaprezentowaliście ;) A i Ostafa się faktycznie lepiej słucha niż czyta. Niech rzuci dziennikarstwo i zacznie nagrywać jakieś vlogi na internetach, może będzie bardziej znośny :P
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Sob 06 Sty, 2018 15:54, w całości zmieniany 1 raz  

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Sob 06 Sty, 2018 18:50   

DonKamillo napisał/a:
A i Ostafa się faktycznie lepiej słucha niż czyta.

Trzeba tez przyznac, ze konkurencji wielkiej nie mial. Ten z tym dzwonkiem bardziej nadawal by sie na windowego do szole, a ten po prawej jest bardziej kibicem ROW niz dziennikarzem. Gryt jak Gryt w sam raz pasuje do koncepcji Mrozka. Chlopaki z forum bardzo pozytywnie, mysle, ze nawet prezes byl nimi zaskoczony.
Kibice przeciez nie sa do opierdalania prezesa a raczej pokazania mu naszych problemow.

Odpowiedz do tematu