Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
07.04.2018 KS ROW Rybnik vs Polonia Piła 57:33
Autor Wiadomość
Goraw 
Senior

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2018 12:42   

Fajnie że elven ma kamerę na drugim łuku, nareszcie mamy jakieś porządne ujęcia drugiego wirażu na naszym stadionie. :)

Woryna to prawdziwy lider zespołu, stuprocentowy rybniczanin , stuprocentowy profesjonalista, ekstraligowy poziom - żaden miejscowy żużlowiec od roku 90 nie miałby z nim szans. Ma dopiero 22 lata. Długo było nam czekać na takiego wychowanka. Początki miał bardzo trudne, już był przereklamowanym gwiazdorem bo jeździł na jednym kole ;) a wyników brak, wariatem i chuliganem na torze. Proszę bardzo jak się rozwinął, dopiero w zeszłym sezonie pokazał prawdziwy błysk. Profesjonalista.

Batch zaskoczył na + i to nawet duży, bardzo mądra jazda na dystanie.
Czaja na poziomie jakiego się spodziewałem, raz będzie lepiej raz troszkę gorzej, ogólnie OK
Karpov na malutki minus ale jestem przekonany że się rozkręci i będzie dokładał bardzo ważne punkty szczególnie na wyjazdach. Potrzebny nam jest Karpov w dobrej formie.
Juniorka w sumie to zaskoczyła pozytywnie, sząłu nie było ale punkty cenne przywiózł i Chmiel po super starcie z pod bandy, a Lars gdyby tylko był młodszy to wróżyłbym karierę. Niestety rzeczywistośc jest taka a nie inna.
Najbardziej boli mnie Szczepaniak, jeszcze bym go nie skreślał jednak trudno wierzyć żeby był liderem jak w zeszłym sezonie.

Generalnie wszystkim brakuje jazdy ( no oprócz dójki liderów ) , chłopaki jak się rozjeżdżą to będzie dobrze.
Wynik na papierze wygląda lepiej niż było w rzeczywistości , ale uważam że z czasem będzie tylko lepiej.
Ciekawe ile w sezonie ugra sama Piła bo tak na prawdę to nikt nie wie czy oni tacy byli słabi czy my mocni :) Skład mają całkiem całkiem.

Ludzi sporo , pomimo że sobota , telewizja itp Malkontentom nie pykło po raz kolejny :)

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2018 13:29   

Akcja Woryny na Gapińskim w 6. biegu to własnie cos, co odroznia speedway ekstraligowy od pierwszoligowego.
Ja mam tylko nadzieje, ze Kacper nir zatraci w sezonie tego ekstraligowego blysku, jak kiedyś Węgrzyk po powrocie z WTS

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2018 14:04   

Bardzo ciekawa uwaga Mustpf.
Warta zapamietania.

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2018 15:00   

Parę uwag do Michała Stencla. Nie ma dopingu, ty go możesz poprowadzić. Ale..

na prezentacji uprzedź ludzi, że ty mówisz Imię a trybuny nazwisko. To samo powiedz, że będzie po kazdym naszym wygranym biegu. Tylko nie przeciągaj, KAAAACPEEEEEEEEEER bo trybuny nie wiedzą kiedy ich kolej. Przez co wychodzi chu... .

ze spikerki masz parę przyśpiewek gdzie możesz podzielic trybuny na druga prosta i reszte. Czyli "Zielono - Czarni" czy "Każdy to powie - dwunastokrotni mistrzowie". Wszyscy ręce w góre i ukochana przez Wacka "Islandia" :D

No i klasyka czyli Kto wygra mecz. Ale po prostu Kto wygra mecz? Kto? Kto?. A nie kto wygra bieg 1, 2, 3 i cały mecz. albo Kto wygra dziś mecz z drużyną X. Ile punktów w biegu zdobyliśmy?

Tylko krótkie, kto wygra mecz. Styknie

PozdROWienia
Igła

Lukan 
I ligowiec

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2018 17:11   

Jeśli ktoś ma prowadzić doping w tym sezonie to niech to jest Michał... Tylko trzeba to dopracować...

Bo "5 sektor" niech sobie daruje bo to jest żałosne i aż płakać się chce jak się słucha doping w takim wykonaniu.. Nie róbmy sobie gańby

Peter 
II ligowiec

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2018 22:41   

Mecz ładny i mógł się podobać. Wynik? No może być, ale nie oddaje tego co nasi pokazali na torze. Do 9 biegu nie było ciekawie. Oczywiście mówiąc o tym że mamy awansować do Eligi...
Dzięki błędom rywali Nasi mają szanse na bonus.
Jak na razie mamy dwóch zawodników. Troy i Kacper pojechali swoje. Jeszcze Skupień na plus. Reszta to poziom drugiej linii w 1 lidze..Ale wierzę że dojdą do ładu ze sprzętem i się odbudują !!!
Mecz z Łodzią za dwa tygodnie będzie prawdziwym testem dla Naszych.

Inna rzecz: tak jak pisaliście, Michał spokojnie może poprowadzić doping.

Dlaczego znów zabierają korki z butelek?? Tłumaczenie że bez korka nie dorzuci się butelką do toru jest bezsensowne. Pełna butelka wody bez korka spokojnie doleci do toru!!!!
Potem przychodzi ojciec i matka z dzieciakami i połowa napojów wylanych na innych...

Dlaczego zabrakło programów? Jakieś oszczędności? Byłem o 15.30 pod stadionem i brakło...

Dlaczego nie można sobie zrobić zdjęcia na stadionie? :D

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 08:13   

Goraw napisał/a:
Fajnie że elven ma kamerę na drugim łuku, nareszcie mamy jakieś porządne ujęcia drugiego wirażu na naszym stadionie. :)

Dobry był ten gosc co machał tą kamerą ;d po 6 biegach musial miec pomocnika bo nie dawał rady sam krecić w kółko :D

Peter napisał/a:
Dlaczego znów zabierają korki z butelek??

Widocznie takie są przepisy a sam możesz zabrać zakrętke z domu tak jak robi większość ludzi na stadionie ;)

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 10:56   

Peter napisał/a:
Dlaczego znów zabierają korki z butelek?? Tłumaczenie że bez korka nie dorzuci się butelką do toru jest bezsensowne. Pełna butelka wody bez korka spokojnie doleci do toru!!!!
Potem przychodzi ojciec i matka z dzieciakami i połowa napojów wylanych na innych...
problem rozwiązać przelewaniem do kubeczków z dekielkiem! i słomka!

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

duri 
Junior
ROW

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 11:03   

mi przelali monstera do kubka bez dekielka... miałem jak piwo... podziekowałem....

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 11:11   

bo do kubeczka potrzebyn jest dekiel :roll: przecież to zużel - się kurzy :|

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Majkel 
Junior na wypożyczeniu
Majkel

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 12:11   

Dziękuję Igła za cenne uwagi. Pierwszy mecz za nami, sporo do poprawy oczywiście. Wacek wziął się za prowadzenie dopingu, zatem ja sobie odpusciłem. W dalszym ciągu mamy problem z komunikacją między sobą, w dalszym ciągu problem jest z fatalną muzyką. Ale walczę o poprawę pewnych tematów. Powinno być lepiej.

Maveral 
Senior

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 12:14   

Ja też zabieram z domu zakrętkę i po problemie :)

A tu jeszcze mecz z Piłą z perspektywy Kacpra - KLIK :)
Ostatnio zmieniony przez Maveral Pon 09 Kwi, 2018 12:51, w całości zmieniany 1 raz  

marek 
Junior na wypożyczeniu
do Austro-Węgier

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 13:48   

Rzeczywiscie kamery Eleven duzo lepiej pokazuja mecze z naszego stadionu, ze tez ci fachowcy od "najlepszej ligi swiata" nie potrafili tego zrobic?

Mnie zastanawia tez sprawa awarii maszyny startowej i kolejnek akcji naprawczej wszechmocnego Mrozka. Swoja droga... czekam na awarie jupitera xD

Co do meczu, to moga rosnac obawy o juniorow. Lars czuje juz ostatni dzwonek, a objezdzenia na trasie ewidentnie mu brakuje. Kibicuje mu, bo starty ma dobre i jest w nim ikra. Robert co rok to gorzej. To taki dobry chlopak na motorze, grzecznie przepusci, ostro nie podjedzie, nie mowiac o kontakcie czy faulu. To nie charakter na zuzel, charyzmy i pewnosci siebie niestety w nim nie widac. A zaluje, bo odok Kacpra byl spora nadzieja, niby nadal jest ale czy ktos dalej w niego wierzy tak jak w 2015 roku?

duri 
Junior
ROW

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 13:53   

wjechał magazyn

https://youtu.be/Ed3u3VaI7bE

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 14:11   

Swoją drogą, oglądał ktoś mecz Lublina z Łodzią? Tam ten spiker tak się darł ,że bardziej było jego słychac niż komentatorów :D Tak ze skrajności w skrajność :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi