Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
07.04.2018 KS ROW Rybnik vs Polonia Piła 57:33
Autor Wiadomość
Majkel 
Junior na wypożyczeniu
Majkel

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 13:55   

No właśnie, tylko czy te darcie się jest fajne, czy nie? Bo to żaden problem, tylko można, mam wrażenie osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego.

Fabregas 
Senior

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 13:57   

Wydaje mi się,że najlepiej coś po środku. Można zachęcić kibiców żywszym okrzykiem jak było z Piłą ale bez przesady jak mialo miejsce w lublinie ;)

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 14:01   

Może tak jak na SECu w Rybniku? :lol: :mrgreen: :lol: :lol:

alvares 
Senior

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 15:35   

5 do 1.
Kto wygra mecz?
Zielono Czarni.
Każdy to powie, dwunastotkrotni mistrzowie (można to nawet wrzucać na ekran tak jak na karaoke na mszach :-) , no offense. Jestem praktykujący).
Do tego szkocka i fala.

Oraz (...) niech nam żyje prezes naszego klubu.
Ostatnio zmieniony przez alvares Pon 09 Kwi, 2018 15:36, w całości zmieniany 1 raz  

Darecki79 
Junior

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 17:22   

Cały ten sobotni żużel pierwszoligowy to jest jakiś folklor.. :-|

Dżizas. Się człowiek przyzwyczaił do luksusu a przyszło nam oglądać jakieś "coś".
Z całym szacunkiem do wszystkich uczestników tego meczu.. Pomyśleć, że rok temu zastanawialiśmy się ile punktów uciuła Hampel czy inny Doyle.. Teraz walka Szczepaniak kontra Cyfer.. Mój Boże, stawiam flaszkę, że 1/3 stadionu oprócz Okonia nie znała ani jednego zawodnika gości. Co za wszawe czasy dla nas nastały.

Nie wiem jak Wy ale tym meczem się nie dało "jarać". Tak po prostu se siedziałem jakbym oglądał jakiś sparing drużyn zupełnie mi nieznanych.

Na Boga, wracajmy do Ekstraligi. Jakakolwiek by ona była dla nas wstrętna, niereformowalna i przeciwko nam.

P.S. Co jo godom.. 1/3 stadionu oprócz Okonia w Pile nie znała połowy naszego składu..
Ostatnio zmieniony przez Darecki79 Pon 09 Kwi, 2018 17:24, w całości zmieniany 1 raz  

Borysek ROW 
Junior na wypożyczeniu
ROW!

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 18:26   

Nie wybrałem się w sobotnie popołudnie na stadion, ale nie stoi to na przeszkodzie by wkleić tu małe podsumowanie meczu moim okiem. :-)
Na początek to muszę pochwalić Eleven, bo robią coraz lepszą robotę i wcale się nie dziwię, że to za rok z ich anten nadawana będzie Ekstraliga. Polsat też niczego sobie, no ale w końcu im lepszy poziom ligi, tym lepiej się ją ogląda.
Wynik w moim odczuciu też trochę naciągnięty w naszą stronę, bo przecież mało kto przypuszczał, że po dziewięciu biegach będzie wygrać zaledwie czterema oczkami. Obiektywnie patrząc powinno być dwa razy tyle, a subiektywnie cały czas iść tak jak po awarii maszyny startowej.
Ciężko oceniać zawodników z perspektywy jednego meczu. Wielkimi plusami z pewnością Kacper, Troy i Andriej. Tak poza tym to raczej nie było słabych ogniw. Wiadomo, że więcej mogliśmy się spodziewać po Chmielu i w jego przypadku źle się nie stało, że startuje w tym roku szczebel niżej. Tak więc jesteśmy faworytem meczu w Daugavpils i z tego się cieszymy.

Lukan napisał/a:
Jeśli ktoś ma prowadzić doping w tym sezonie to niech to jest Michał... Tylko trzeba to dopracować...

Bo "5 sektor" niech sobie daruje bo to jest żałosne i aż płakać się chce

W tv specjalnie słychać tego nie było, ale na magazynie zauważyłem (tyle dobrze) jakąś grupkę, która pewnie co jakiś czas się odzywała (domniemam "Kibice-ROW Rybnik") i powiem szczerze, wypada akurat w tej kwestii dać szansę oraz poczekać czy młyn z meczu na mecz zacznie się powiększać, ale o to się trzeba postarać. Jako, że jestem zwolennikiem robienia tego na poważnie, mile widziana byłaby większa liczba flag i co nieco do prezentacji. ;-)
Ostatnio zmieniony przez Borysek ROW Pon 09 Kwi, 2018 18:27, w całości zmieniany 1 raz  

Adamo84 
Junior

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 19:01   

Widzisz Darecki79, a ja podczas sobotniego meczu emocjonowałem się tak samo jak podczas meczy Ekstraligi. Może dlatego że większość swoich meczy jako kibic obejrzałem na zapleczu Ekstraligii i to wszystko z przyzwyczajenia.

Lukan 
I ligowiec

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 19:24   

Darecki79 napisał/a:

Nie wiem jak Wy ale tym meczem się nie dało "jarać". Tak po prostu se siedziałem jakbym oglądał jakiś sparing drużyn zupełnie mi nieznanych.

Na Boga, wracajmy do Ekstraligi. Jakakolwiek by ona była dla nas wstrętna, niereformowalna i przeciwko nam.
.

Dokładnie... Miałem tak samo... Super, że wygraliśmy itd ale jakoś tymi zwycięstwami itd nie da się "jarać" i cieszyć... Przed każdym meczem Ekstraligi człowiek tym żył już kilka dni przed meczem, a w trakcie spotkania to każdy bieg tak przeżywał jakby był najważniejszy... A teraz... Jakos tak siedziałem patrzyłem bez jakiś emocji... Pewnie w PO ciśnienie będzie większe i wróci ta radość z wygrywania ale sezon zasadniczy to chyba trzeba po prostu objechać i dostać się do tej 4..

alvares 
Senior

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 19:39   

Przez dwa lata mieliśmy ekstralige. Na dodatek przyjechał do nas slabeusz.
Poczekajcie do kolejnego domowego meczu z Łodzią to emocje Wam podskocza.

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 19:42   

Lukan napisał/a:
Darecki79 napisał/a:

.

Dokładnie... Miałem tak samo... Super, że wygraliśmy itd ale jakoś tymi zwycięstwami itd nie da się "jarać" i cieszyć... Przed każdym meczem Ekstraligi człowiek tym żył już kilka dni przed meczem, a w trakcie spotkania to każdy bieg tak przeżywał jakby był najważniejszy... A teraz... Jakos tak siedziałem patrzyłem bez jakiś emocji... Pewnie w PO ciśnienie będzie większe i wróci ta radość z wygrywania ale sezon zasadniczy to chyba trzeba po prostu objechać i dostać się do tej 4..

Jakbyśmy jeździli w Ekstralidze i jedynym pytaniem przed meczem byłoby ile wygramy (jak teraz było w niedziele) to też byście tak tego nie przeżywali. W elidze każdy bieg emocjonował bo każdy bieg w meczu mógł być decydujący dla końcowego rezultatu, a dla zespołu, który walczy jednak w dolnym rejonie tabeli każdy domowy mecz jest jak finał.

Takie same emocje będą z Krakowem, Loko i z Gnieznem. Dopiero jak przyjadą nasi bezpośredni rywale w walce o awans to znowu poczujemy emocje jak w Elidze.

Myślę, że jak ROW przyjeźdzał do Gorzowa to miejscowi kibice też zbytnio tego meczu nie przeżywali ;) To nie jest kwestia ligi moim zdaniem, jest to kwestia ciężaru gatunkowego spotkania.

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 19:47   

Darecki :mrgreen: :mrgreen: :fana1: :fana2:

100% poparcia :D
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Pon 09 Kwi, 2018 19:47, w całości zmieniany 1 raz  

Maveral 
Senior

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 22:03   

Fajny ten nowy Magazyn :) Podobały mi się te wstawki z kibicami. W początkach RMŻ to było, potem jakoś zanikło, a szkoda, bo według mnie dodaje fajnego kolorytu całości materiału.

Postawa Karpova jest budująca. Widać, że się stara i mu zależy. Na końcu cieszył się jak dziecko kiedy nasi jechali na 5:1 :) Jakoś mało było Troya, a chociażby z racji swojego wyniku indywidualnego zasługiwał na więcej "czasu antenowego" :)
Ostatnio zmieniony przez Maveral Pon 09 Kwi, 2018 22:04, w całości zmieniany 2 razy  

Easy_Rider 
Junior na wypożyczeniu
Suzuki Intruder

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 23:03   

Też potwierdzam, że magazyn w wersji po liftingu jest super. Każdy z nas kibiców może się teraz w nim znaleźć :) Wizerunek rybnickiego żużla - odbieranego mam nadzieje pozytywnie - pójdzie w eter. Może to nas wzmocni przed e-ligą, jeżeli faktycznie awansujemy co nam wszystkim życzę.

Uważam, że mecz nabrał emocji już w pierwszym biegu - sam przecierałem oczy gdy zobaczyłem 1:5. Taka cisza i konsternacja nastąpiła, a potem ktoś znowu zaczął krzyczeć ROW ROW ROW RYBNIK... to było fajne.

Skład drużyny po pierwszym meczu uważam za dobry. Widać duży potencjał. Gdyby nie Kacper to nie ma się co oszukiwać, na stadionie 3 tyś kibiców. Szacunek dla naszego kapitana.

Lars to wg mojej oceny świetny materiał na żużlowca. Takie genetyczne uwarunkowanie. Wierzę, że da radę i będzie podobnie jak Kacper reprezentować ROW.

Karpov widać że oddaje całe serducho do tego zespołu.

Co do Troya to Prezes miał nosa. Pamiętam jak opinie tu na forum były zróżnicowane na jego temat. Teraz to odbudowany Troy i w zasadzie zrobił najwięcej punktów. Super

Robertowi moim zdaniem brakuje szybkości, szkoda bo wiele razy pokazywał że ma jaja - szczególnie akcja na ostatnim łuku chyba w zeszłym sezonie...

To jednak początek sezonu i jak chłopaki się rozjeżdżą to będą emocje.

Dobrze, że wygraliśmy pierwszy mecz bo to chłopaków podbuduje. Idziemy jak przecinak i oby tak dalej...

Majkel 
Junior na wypożyczeniu
Majkel

Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018 07:43   

Andrey to świetny chłopak. Pamiętam, jak przyszedł do nas niechciany w Gnieźnie. Maksymalnie zaangażowany, pracowity. On nie był talentem, ale pracował za dwóch. Jego problemem swego czasu były starty, które trenował przy pomocy Mariusza Węgrzyka do znudzenia. Ile sprzęgieł poszło, to tylko nielicznii wiedzą. Ale zawsze, zawsze angażował się na 120%. teraz to inny, ukształtowany zawodnik, świadomy swojej klasy. Brakuje mu takiej równej formy, ale uważam, że to kwestia czasu.

Ta drużyna jeszcze się rozkręci, widać potencjał, ale o awans nie będzie łatwo. Plan jest dostać się do play - off. Potem zabawa zaczyna się od nowa.

kolosz 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018 10:18   

Darecki już bez przesady, bo jakieś nieznane ogórki to w tej Pile nie jeździły, nawet dla niedzielnych Januszy żużla.

Wynik naszych dobry, choć z 6-8pkt trochę wywalczonych na farcie, przez błędy rywali.
Na pewno duże zaskoczenie to Batchelor. Szczerze to przed sezonem byłem w gronie osób, co raczej w niego nie wierzyły, a tu prosze zdziwienie że jednak potrafi :p
Martwi natomiast postawa Chmiela. Problem raczej nie w sprzęcie, a w głowie, co widać od kilku sezonów. Chyba za bardzo chce.
Na Łotwie trzeba wygrać, teren trudny bo zawsze są mocni u siebie, ale jak mamy jechać o awans to tam zwycięstwo jest wręcz obowiązkiem.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi