Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
15.04.2018 Lokomotiv Daugavpils vs KS ROW Rybnik 47:42
Autor Wiadomość
STANIKROW 
Senior

Wysłany: Śro 18 Kwi, 2018 12:44   

PINO84 napisał/a:
...incydent z "kibicami"..widać nie wydarzył się na "sektorze" gości.."nasi" szaleli, ktoś, coś?. Fajnie my się jednak prezentujemy kibicowsko, normalnie mega...no tak jestem kibicem sukcesu, bo jak to mówią: "a byłeś kiedyś na wyjedzie w Daugavpils, jak nie to nie jesteś kibicem". Jakoś tak to leciało, widać ten poziom.... :roll: :roll: :-P :-P

Pino 84 a Ty na wyjeździe w Daugavpils byłeś :?: bo Jo był , a Ty jak byś był to byś wiedzioł że tam sektora "GOŚĆ " :mrgreen: NIMA :!: Tam sie siedzi razem z kibicami Lokomotiv ;-) Ale filmik był to trza coś napisać :-D Jedna prośba jak nie wjysz o co chodzi to nie pisz .

PozdROW-Stanik

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 18 Kwi, 2018 12:54   

I po co te personalne uwagi 8-)

Stanik, byłeś i możesz po prostu opisać zaistniałą sytuacje :) ot...

STANIKROW napisał/a:
Jedna prośba jak nie wjysz o co chodzi to nie pisz .

Jak wiesz o co chodzi - a wiesz - po prostu napisz.

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Śro 18 Kwi, 2018 13:01   

Też jestem ciekaw dokładnie co się tam stało. Liczę na jakieś wyjaśnienie

Cytat:
Ale filmik był to trza coś napisać

I Wy się jeszcze dziwicie, że ludzie reagują z obawą, gdy widzą te wasze wyjazdy? :roll:
W każdym razie nie wiem co się tam stało, kto był prowodyrem więc nie będę potępiał

Cytat:
No ale nie dziwne ze było nerwowo. Z tego co wiem

Igła chodzi o kwestie braku sektora gości, czy coś innego?
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Śro 18 Kwi, 2018 13:03, w całości zmieniany 1 raz  

STANIKROW 
Senior

Wysłany: Śro 18 Kwi, 2018 13:23   

Wojtas1232 napisał/a:
Co on ma napisać jak pewnie za wiele nie pamięta?:) Co ty chcesz od kogoś kto nie umie się zachować na trzeźwo patrz spotkania z zarządem a co dopiero po wypiciu. Pewnie było tak że to miejscowi ich atakowali :)

Na nic innego cie nie stać :?: Dyć ty piszesz sztyjc jedno a to samo :!: Jak cie tam nie było to nie obrażaj :!: a zapytaj osoby z klubu które tam były p.Dymek , p.Kalyciok , p.Woryna itd , możesz nawet zapytać rodzicow Larsa Skupienia którzy razem z nami siedzieli , ale po co :?: Stanik sie nie odzywo to trza coś napisać :mrgreen:

PozdROW-Stanik

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Śro 18 Kwi, 2018 13:53   

Sami zapracowaliście sobie na taką opinie. Pretensje możecie mieć tylko do siebie.
Myślę, że kibice tutaj na forum zamiast zasłaniania się klubem chętnie przeczytaliby wyjaśnienia od kogoś z Waszej grupy :?:

Edit: Ok, już widzę
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Śro 18 Kwi, 2018 13:53, w całości zmieniany 1 raz  

STANIKROW 
Senior

Wysłany: Śro 18 Kwi, 2018 13:53   

igła napisał/a:
Jakiś Lotysz chciał ukraść nasz szalik za co pierwsi spacyfikowali go inni kibice miejscowi. No ale nie dziwne ze było nerwowo. Z tego co wiem

Dokładnie igła
Całe zajście miało miejsce podczas przerwanego 14 biegu , jeden z miejscowych kibicow podszedł do kibica z Rybnika który przyjechał z rodzicami Larsa Skupienia i zabrał mu szalik , wtedy nasi kibice chcieli mu go odebrać , do tego włączyli sie miejscowi kibice , początkowo nie wiadomo było jak to sie skończy , ale wspólnymi siłami kibice Rybnika i Daugavpils szalik odebrali . Świadkami całego zajścia byli rodzice Larsa .

PozdROW-Stanik

Wojtas1232 
Junior na wypożyczeniu
Trzymać gaz

Wysłany: Śro 18 Kwi, 2018 18:55   

Najpierw flaga teraz szalik.... ale nie byłeś na Łotwie nie wiesz co to wyjazd :)

Stanik nie dziw się że każdy na was ma alergię i na te wasze wyjazdy i inne akcje :)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 18 Kwi, 2018 19:26   

Z tego co wiem - kolesiowi ktoś z miejscowych chciał (zabrał) szal - 2 z wyjazdowiczów go odzyskało. Sprawa się wyjaśniła. Nie ma podziału na Gości i miejscowych i o takie coś było "łatwiej" niż na naszych stadionach.

Tyle w skrócie się dowiedziałem...

Nie róbmy zaś wielkiego halo - i nie czepiajmy się dla zasady ekipy Stanika.

PINO84 
Senior

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2018 15:43   

I co ciężko Ci było to opisać...a takie coś jak napisałem "sektor gości". Wiem,że takowego tam nie ma, choć w Dauga nigdy nie byłem :-P , dlatego użyłem"...no tak, ale trzeba troszkę ruszyć główką i czytać ze zrozumieniem. A nie używać sławnego tekstu.."..."a byłeś w Daugavpils, jak nie to się nie odzywaj" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..acha, zacytowałem Cię, więć znowu użyłem sławetnego"....". Nie szło od razu wytłumaczyć, a nie robić prywatne wycieczki..."NIE BYŁEŚ W DAUGAVPILS"...uwielbiam te hasło was też uwielbiam :-P :-P :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez PINO84 Czw 19 Kwi, 2018 15:44, w całości zmieniany 1 raz  

marek 
Junior na wypożyczeniu
do Austro-Węgier

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2018 20:48   

Zapis video meczu. Koncertowo my ten mecz zacisli :(

https://youtu.be/8AqVhEMcOPk

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi