Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
27.04.2018 Motor Lublin vs KS ROW Rybnik 48:42
Autor Wiadomość
DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Pon 23 Kwi, 2018 14:03   27.04.2018 Motor Lublin vs KS ROW Rybnik 48:42

Jeszcze emocje nam tutaj nie opadły, a trzeba już zakładać nowy temat meczowy, w końcu spotkanie w Lublinie już w piątek!

Motor to beniaminek ligi, a zarazem lider tabeli ;) Moim skromnym zdaniem jest to najbardziej wyrównana drużyna w całej I lidzi, a zarazem główny faworyt do awansu.

Ciężko wskazać słabe punkty lublinian. Zdecydowanie najlepsza para juniorska w lidze, jazda Wiktora i Oskara w Gdańsku tylko to potwierdziła, solidny lider AJ, starszy Lampart, czy Jeleniewski, których stać spokojnie na 10pkt zdobycze w I lidze. Do tego młody Lambert, który świetnie spisywał się na torze przy Al. Zygmuntowskich oraz ktoś z dwójki Miesiąc/Masters. Plusem Motoru są właśnie juniorzy, którzy potrafią wskoczyć za tych słabiej jadących seniorów i po prostu ich zastępują. Dwa pierwsze spotkania w Lublinie nie były zbyt emocjonujące (przynajmniej na torze), wszystko rozgrywało się właściwie na starcie i I łuku. Plan jest zatem prosty, wygrywać start i jechać po trójeczki ;) Niby proste, ale trudne :D

W Rybniku dalej to samo, Kacper oraz Troy. Dalej mamy 30 metrów za nimi Artura Czaje, potem długo, długo nic, następnie w tumanach kurzu zaczynają nam się pokazywać sylwetki naszych juniorów, później mamy kilometrowy spad w dół i tam gdzieś na rowerkach jeżdżą sobie Andriej, Mateusz (chociaż aż tak bym po nim nie jechał) i Cook.

W TOP 3 najlepszych zawodników jest dwóch naszych chłopaków, ale potem jest już niestety przepaść. To tylko pokazuję, że ten skład ma tak na prawdę jeszcze olbrzymie rezerwy. Lublin zremisował z Orłem całym składem, my właściwie jebliśmy ich w 2,5 zawodnika.

Nie łudzę się, że w piątek zobaczę latającego Karpowa, tak jak wczoraj w swoim trzecim starcie (szedł pięknie, mam nadzieję, że już na Gdańsk tylko takiego Andrzeja będziemy oglądać) Artura, który ma jakąkolwiek szybkość w motorze, czy Mateusza, który pojedzie tak jak rok temu. Skoro przez tydzień nic się nie ruszyło do przodu to wątpię, że nagle do piątku wszystko ogarną.

Obstawiam 51:39 niestety. Nie wiem czy to dobry pomysł, żeby znowu nasza 1 para to był dostarczyciel punktów. Jeśli pierwszy bieg znowu skończy się podwójną przegraną, to po juniorskim pewnie będzie już 10:2 i całkiem możliwe, ze będzie już po zawodach. Dałbym Mateusza jako prowadzącego parę, stwórzmy mu takie warunki jakie miał w Krakowie i zobaczymy czy da to jakiś efekt.

Mecz jest niestety w piątek :( Dobrze, że chociaż transmisja w TV ratuje niektórych z nas.

btw, jak czytam kibiców z Lublina to tam już są pewni awansu. Ile bym dał za takie 44:46 :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez pacman Pon 07 Maj, 2018 15:24, w całości zmieniany 2 razy  

Fabregas 
Senior

Wysłany: Pon 23 Kwi, 2018 14:45   

DonKamillo napisał/a:
Skoro przez tydzień nic się nie ruszyło do przodu to wątpię, że nagle do piątku wszystko ogarną.

Robertowi chyba nareszcie przyszły silniki od Mikułowa więc może u Mateusza się też coś zmieni :P

Cóż powiedzieć, chyba nie ma się co nastawiać na zwycięstwo bo Lublin u siebie fest mocny.
Tak jak już kazdy zauważył, do naszych dwóch Asów musi się dopasować ktoś z pozostałej trójki i wtedy można liczyć na wynik w granicach 40-43 pkt.
Pewnie,że jedzie się po zwycięstwo no ale trzeba mierzyć siły na zamiary a tutaj w porównaniu z Motorem wypadamy blado.
Stawiam 50-40, obym się mylił i będzie dużo lepiej !

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pon 23 Kwi, 2018 14:56   

DonKamillo napisał/a:
Ciężko wskazać słabe punkty lublinian. Zd

czy ja wiem?
też tam jadą w kratkę - D. Lampart, S. Masters, czy R. Lambert
w każdym razie ciężki mecz nas czeka
w obecnej formie naszych to 40 wezmę w ciemno ;D

skład zmieniłbym w stosunku do poprzedniego
Szczepaniak, Karpov
Troy, Czaja
Kacper, ktoś tam

chyba, że Czaja coś pozmienia :roll: bo starty dobre ale potem to rower.. :roll:

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

KIESIO 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 23 Kwi, 2018 17:49   

Krótkie statystyki przed meczowe :D
(Poprawiona wersja)

Z Piłą pojechaliśmy średnio ale mecz wygraliśmy, na Łotwie dużo nie zabrakło i mecz też byłby wygrany, mecz z Orłem pokazał kolejne słabe punkty u nas ale na szczęście się udało.

Z Motorem będzie ciężko, ale liczę na dobry wynik drużyny. Cieszyłbym się jakby było w granicach remisu (z przewagą na naszą korzyść). Czy to realne? W tym sporcie nic nie jest realne i zawsze pewne. Zobaczymy jak będzie w piątek ! :)

Shogi17 
Junior
Górnik Zabrze

Wysłany: Pon 23 Kwi, 2018 18:03   

A ja mam przeczucie że szczepan i andrzej w tym meczu pojadą już na swoim wysokim poziomie + niech pojedzie Troy i Kacper jak z Łodzią i Robert niech zrobi 5 pkt i będzie dobrze

Ficu 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 23 Kwi, 2018 18:23   

Przecież młody Lampart się tam będzie bawił z naszymi kolarzami jak będzie chciał. Tak jak już ktoś wspomniał, jeśli pierwsza para pozostanie bez zmian, to po 2 biegach mamy 8 pkt w plecy i zonk. W Lublinie głównie start się liczy, a jak wiadomo na chwilę obecną u nas ma go tylko Batch, no i Czaja ale w tym przypadku wiemy jak jest :lol: Także Kacper może mieć ciężko coś na dystansie ugrać i nie zdziwi mnie jego gorsza dyspozycja tego dnia. Jeśli ujedziemy tam 40 punktów to będzie sukces.

Chciałbym, żeby się z tego co napisałem nic nie spełniło, ale serce jedno a rozum drugie :D

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Pon 23 Kwi, 2018 19:01   

Ficu napisał/a:
W Lublinie głównie start się liczy, a
i tutaj należy uspokoić Larsa... w biegu juniorów
bo jak on wyjdzie to już jakoś jedzie

ech :roll: fajnie se tak popisać

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Maveral 
Senior

Wysłany: Pon 23 Kwi, 2018 21:21   

Proponuję dać im najpierw odjechać ten mecz, bo to tylko sport ;)

Ficu napisał/a:
W Lublinie głównie start się liczy

Sami zawodnicy Motoru to przyznają, więc maszynki ustawić na start i jazda. Może Czaja walnie dwucyfrówkę, bo jakby bieg kończył się po 30 metrach, to Józek jest dziś mistrzem świata :D

Goraw 
Junior

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 08:00   

Jeżeli w Lublinie rzeczywiście najważniejszy jest start to tylko lepiej dla nas ;)
Batch i Czaja wygrywają praktycznie każdy moment startowy, juniorzy również startują poprawnie (Larsa porządnie opier*olić przed wyjazdem) a Woryna sobie poradzi :)

Obstawiam minimum 40pk po naszej stronie.
Ostatnio zmieniony przez Goraw Wto 24 Kwi, 2018 08:00, w całości zmieniany 1 raz  

duri 
Junior
ROW

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 13:40   

ROW Rybnik:
1. Mateusz Szczepaniak
2. Andriej Karpow
3. Artur Czaja
4. Troy Batchelor
5. Kacper Woryna
6. Lars Skupień

Speed Car Motor Lublin:
9. Robert Lambert
10.
11. Daniel Jeleniewski
12. Dawid Lampart
13. Andreas Jonsson
14. Oskar Bober
15. Wiktor Lampart
Ostatnio zmieniony przez duri Wto 24 Kwi, 2018 14:29, w całości zmieniany 1 raz  

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 14:08   

no to pod dychę Miesiąc/Master

Shogi17 
Junior
Górnik Zabrze

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 14:18   

A ja wam mówię że Lublin się napina a dostaną od nas :lol:

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 14:20   

cóż Shogi17 ... było by to bardzo ;) bardzo nieoczekiwane ...

szkoda, że Lublin jest daleko i w piątek :/ jakby byl w sobotę to....
ale piątek? nocki mam :/

duri 
Junior
ROW

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 14:29   

ROW Rybnik:
1. Mateusz Szczepaniak
2. Andriej Karpow
3. Artur Czaja
4. Troy Batchelor
5. Kacper Woryna
6. Lars Skupień

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 14:30   

nie podoba mi się dawanie tego trudnego numeru Troyowi :/
chyba, że liczą go jako pewniaka, że tak czy siak sobie poradzi
ja bym go u nas dawał pod 9 - 2x wewnętrzne pole pod rząd z tymi startami.. ech..
nieważne..

jedziemy tym co najlepsze

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi