Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
27.04.2018 Motor Lublin vs KS ROW Rybnik 48:42
Autor Wiadomość
muvi 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 27 Kwi, 2018 21:10   

Co tu dużo się rozpisywać... o sędziowaniu powiedziano wszystko.

Czaja, Szczepaniak bardzo sympatyczni ale to za mało by robić punkty. Z reguły czytam mało piszę, dziś mało TV nie rozwaliłem jak to oglądałem. Dalej ciśnienie mam wysokie.

Piszę wam teraz , że prezes nikogo nie ściągnie choć na pewno rezerwy budżetowe w klubie są. Jak jestem mu wdzięczny za to , że to ciągnie tyle lat tak nie mogę zrozumieć czasem jego upartości i przekonania o własnej racji. A transfer byłby przyznaniem się do błędów w kontraktowaniu zawodników. Ja to widzę, że bardzo personalnie to traktuje a przecież nie można wszystkiego przewidzieć.

Panie prezesie jeśli to czytasz zrób coś bo wiara w trzech wspaniałych to za mało.

Jego niewyważone wypowiedzi i cała sytuacja z zeszłego roku też nie są bez znaczenia. Nie jesteśmy lubiani w centrali i kiedy będzie okazja będą nas kopać po cichu pod stołem.

Co do ocen meczowych:

- Batch balsam na moje nerwy
-Kacper zrobił swoje w każdym meczu kompletu nie zrobi
-Karpov zaczyna coś jechać, lubię jego zadziorność ( w pamięci mam jego jazdę w RKM i może to wróci)
-Chmiel tu bywa na dwa uda albo się uda albo nie
-Giera nic więcej nikt się nie spodziewał
-Czaja fajny synek ale się pogubił i nie widać światełka w tunelu coś czytałem, że ma za dużo sprzętu i sam nie wie co ma robić, dalej ma silniki od Rempały? To pierwsze co bym zakończył na jego miejscu

- Szczepaniak cień samego siebie, ciężko to skomentować bo pewnie czytają też czasem te hejty i jeszcze im trudniej no ale my za niego na motor nie siądziemy. Nie liczyłem na wyniki jak rok temu ale na przyzwoitą jazdę jak Michała u nas. Też zawodził ale coś tam punktował i tych punkcików brakuje co mecz.

Jestem prawie pewny, że tym składem nie wejdziemy do EL. A jak będzie jakaś akcja zaproszeniowa to będą robić wszystko by nas nie zaprosić.

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 27 Kwi, 2018 21:25   

Robson napisał/a:
Moze to jest czas do Mrozka żeby pokazał ze nie jest takim obrażalskim i wszechwiedzącym panem...Rafał klubu nie zaatakował, tylko jak juz to prezesa.
Obrazek

LOL, trzy rzeczy sa na tym świecie pewne - śmierć, podatki i Robson świecie ufajacy w Szuminę :) :)

kibicROW 
Junior

Wysłany: Pią 27 Kwi, 2018 21:26   

Kazdy chyba widzi, ze tym skladem nie wejdziemy do ekstraligi oprocz prezesa... :roll:

ebul 
Senior

Wysłany: Pią 27 Kwi, 2018 21:27   

Proponuję spokój, tragedii nie ma. Na chwilę obecną koncertowo jedzie Troy, Kacper całkiem nieźle sobie radzi i powoli do ładu dochodzi Karpov. Dziś wynik w plecy 48:42, w niedzielę było do przodu 48:42 i jakie odmienne nastroje. Nie chcę być już nudny, bo wielokrotnie o tym pisałem, ale ten garnitur zawodników nie gwarantuje awansu w cuglach i pewni zawodnicy nie będą zdobywać tylu punktów ile od nich byśmy oczekiwali. Mamy mecze z pretendentami do awansu już za sobą i można powiedzieć, że ani nie jesteśmy słabi, ani mocni. Decyduje dyspozycja dnia. Dziś ewidentnie nie sprzyjał nam arbiter i wcale w jego postawie nie upatruje winnego porażki, ale za co Szczepan został wykluczony?? Dobrze, ze pan arbiter zdążył przerwać bieg na pierwszym okrążeniu jak ROW prowadził 5:1, a nie np. na drugim okrążeniu bo to już byłaby wtopa... Jeśli komuś można było wlepić ostrzeżenie do czołgającemu się Karpovowi. Przestawianie dobrze ustawionych naszych też nie było fair play. Moim zdaniem Lublin już mocniejszy nie będzie, w Łodzi jeszcze drzemie spory potencjał. U nas również widzę potencjał, Szczepan coś pojedzie, naszym handicapem będzie Czaja, musi chłopak trochę ostudzić głowę i dogadać się ze sprzętem, ponoć dziś miał już motory od Ashley'a...Dajmy czas tej drużynie, najważniejsze w sezonie są tylko 4 ostatnie mecze

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 27 Kwi, 2018 21:35   

muvi napisał/a:
bardzo personalnie to traktuje a przecież nie można wszystkiego przewidzieć.

Co racja to racja :) On ich wszystkich traktuje trochę jak swoje "dzieci" :-| Tu chyba dalej gdzieś z tyłu głowy jest Ś.P. Łukasz - takie mam odczucia... Zero takiej prezesowskiej złości :-/

Ileż będą mówić o "szukaniu"?? Za rok zaś prezentacja i zaś obiecanki o wspaniałym przygotowaniu do sezonu... such pierdy... Tu chyba dalej gdzieś z tyłu głowy jest Ś.P. Łukasz - takie mam odczucia...

karMANN 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 27 Kwi, 2018 21:37   

Ludzie :lol: nawet nie zaczynajcie tematu Szuminy, szkoda na to czasu. Tak jak ktoś wyżej napisał - Schlein lub Kudriaszow, bo mamy zbyt wiele dziur w składzie. Szczepaniak nic nie jedzie od początku sezonu, a Karpov i Czaja wymieniają się skutecznością. Czas na nową twarz, jeśli chcemy powalczyć o awans.

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Pią 27 Kwi, 2018 21:51   

az dziw ze nikt nie tęskni za balinskim ?? chociaz pewnie Bally zrobiłby w obecnej formie więcej punktów niż Czaja i Szczepaniak razem wzięci. Ale któż to mógł przewidziec..

Robson 
II ligowiec

Wysłany: Pią 27 Kwi, 2018 21:52   

mustapha napisał/a:
Robson napisał/a:
Moze to jest czas do Mrozka żeby pokazał ze nie jest takim obrażalskim i wszechwiedzącym panem...Rafał klubu nie zaatakował, tylko jak juz to prezesa.
Obrazek

LOL, trzy rzeczy sa na tym świecie pewne - śmierć, podatki i Robson świecie ufajacy w Szuminę :) :)

Teraz bardziej ufam Kudriaszowowi...bo chłop jechał jak równy z równym z rewelacja rozgrywek a tego nikt Kuzwa nie widzi :-|

Szczepaniak to narazie tylko płacze w wywiadach...a prawda jest taka ze i tak by zero przywiózł w tym biegu...każdy przed sezonem gadał ze to niewypał totalny bedzie ale zaś musiało byc po czyjemuś i Kosciuch obok nosa przeszedł.
Ostatnio zmieniony przez Robson Pią 27 Kwi, 2018 22:00, w całości zmieniany 1 raz  

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Pią 27 Kwi, 2018 22:12   

Taka ciekawostka

W 4 meczach 4x w 15 biegu jechała para Woryna/Batchelor. Wszystkie te biegi wygrała 5:1.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 27 Kwi, 2018 22:17   

DonKamillo,

Tylko ani jeden ani drugi nie musi na "czekać" bo są szybcy... Jak Troy czy Kacper mieliby czekać na Szczepana czy Czaje to zawsze byłby tylko jeden pkt
Ostatnio zmieniony przez Piksiński Pią 27 Kwi, 2018 22:19, w całości zmieniany 2 razy  

Maveral 
Senior

Wysłany: Pią 27 Kwi, 2018 22:47   

Na razie wyniki lepsze niż jazda, bo z Loko powinien być bonus lekko, z Lublinem jest całkiem realny, z Piłą praktycznie pewny i tylko z Łodzią możemy wtopić za 3 pkt. W każdym razie, problemy są i nazywają się: Czaja, Szczepaniak i Cook. Czaja jest tak wolny, że wydaje się jakby jechał na silniku o mniejszej pojemności :D Szczepan nie jest wiele lepszy. Niech oni na klęczkach idą do tunera od Batcha i kupią po dwa silniki, bo to jest ultra-dramat. Anglika ciężko mi ocenić po jednym meczu i to z silnym rywalem, więc dałbym mu jeszcze szansę w meczu ze Zdunkiem.

Darecki79 
Junior

Wysłany: Pią 27 Kwi, 2018 22:59   

Najgorsze jest kuwa to, że o ile jeszcze byłbym w stanie wybaczyć to, że taki Czaja czy Szczepaniak kompletnie chuja jadą na wyjeździe to niestety tak samo jadą na torze w Rybniku.
I to jest największy problem, bo wyjazdowy wynik 42-48 na torze bezpośredniego rywala nie jest zły. Tyle tylko, że w Rybniku będzie tak samo. Bo ci dwaj póki co, nie robiliby chyba dwucyfrówki w barwach Kolejarza Opole.

luki 
Szkółkowicz

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2018 01:12   

Nie jest źle, bo to tylko 48:42.

Postawa Troya i Kacpra była do przewidzenia, chłopaki są w gazie i to cieszy. Karpov zaskoczył mnie na plus, mam nadzieję że to nie był jego jednorazowy wyskok i że będzie na tym poziomie śmigał w każdym meczu.

Szczepan totalne dno...

Czaja...ciągle widzę go jak śmigał w poprzednich latach po Gliwickiej. Zresztą chłopak ma potencjał i pierwsza liga według mnie nie powinna być dla niego problemem, to jest gość który dwucyfrówkę powinien robić w każdym meczu na tym poziomie rozgrywek. Problem w sprzęcie?? Raczej tu upatruję problemu...

Pocieszam się że to ciągle początek sezonu, jeszcze wszystko się może pozmieniać. Na Kurdiaszowa nie liczę i tak ktoś nam go łyknie z przed nosa (np. Stal Gorzów).

Cook w czwartek trenował w Rybniku, ktoś coś widział?? Był wolniejszy od Szczepaniaka, skoro nie było go na meczu z Lublinem??

Dlaczego nie ściągniemy Bewlaya, nawet na trening?? W Anglii ma rewelacyjne wyniki...tak wiem to nie to samo co polskie tory, ale co nam szkodzi spróbować, a nóż okaże się rewelacją rozgrywek :roll:

Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2018 07:15   

Szczepana na treningu nie było, jechał turniej w Poole. Bewley bez kontraktu póki co nigdzie nie pojedzie. :-?
Ostatnio zmieniony przez Szymon70 Sob 28 Kwi, 2018 07:16, w całości zmieniany 1 raz  

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2018 08:21   

Prócz punktów Szczepana i Czaji szkoda też biegu 13stego... Batch i Kacper zmaścili moment startowy i Lambert ich objechał... a jakby wyszli tak jak w 15 to mamy 5-1 dwa razy i nawet szanse na minimalną wygraną :/
No ale trudno, jedzie sie dalej ;)
Jak to prezes powiedzial "my sobie poradzimy" i mam nadzieje,że tak będzie ;p

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi