Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
27.04.2018 Motor Lublin vs KS ROW Rybnik 48:42
Autor Wiadomość
karMANN 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2018 08:10   

Największym problemem tej drużyny jest Szczepaniak, był kreowany na lidera, a okazał się kulą u nogi. Najważniejsze jest dostać się do pierwszej czwórki, dlatego teraz jest najlepszy moment, żeby poszukać jakieś alternatywy. Nic na tym nie stracimy, bo gorzej od Mateusza już jechać się nie da. Gdyby udało się pozyskać kogoś punktującego na poziomie 10 pkt, to widzę szanse na realną walkę o awans. Bo powiedzmy sobie szczerze - żadna drużyna nie zachwyca.

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2018 09:36   

luki napisał/a:
Nie

Czaja...ciągle widzę go jak śmigał w poprzednich latach po Gliwickiej.

Tak, tylko, o ile sie jie mylę, to bylo ns statym kwadraciaku, na ktorym naprawdę trzeba bylo się postarać, żeby po wygranym starcie stracić pozycję :)

Goraw 
Junior

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2018 10:25   

Kolejna porażka i kolejny raz zabrakło nam bardzo niewiele do wygranej.
Wykluczenie Szczepaniak już w pierwszej serii mogło podnieść ciśnienie całej drużynie, co to było :shock:
Nie wiem co o tym myśleć , takiego mamy pecha czy tak bardzo mamy nagrabione w centrali ?

Powtórka w biegu 9 słuszna, wyraźnie widać jak Karpov się czołga.

Wynik mimo wszystko bardzo dobry, jechaliśmy w końcu bez Larsa.

Cieszy mnie że chłopaki jechali do końca, Kacper i Troy uratowali nam najprawdopodobniej bonus.
Karpov nareszcie wraca do wysokiej formy :!:

Szczepaniak ciężko oceniać ma chłop starsznie pod górkę :-/ Trudno go jakkolwiek usprawiedliwiać ale skoro jest naszym zawodnikiem to ja go będę wspierał. Wierze że tak jak Karpov odnajdzie się.

Czaja podobnie jak kolega wyżej :-> Bardzo bardzo wolny.

Małymi kroczkami Chmiel radzi sobie coraz lepiej :) Nawet Giera zostawił dobre wrażenie ;-)

Drużyna potencjał ma , gorzej nie będzie moze być tylko lepiej :!:

a tutaj na spokojnie do zobaczenia

https://www.cda.pl/video/22227324c
Ostatnio zmieniony przez Goraw Sob 28 Kwi, 2018 10:26, w całości zmieniany 1 raz  

bobo44 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2018 10:29   

Mrozek powinieneś wisieć za j..a za te wynalazki typu czaja,szczepaniak, karpov tak karpov wszyscy tu się zachwycają że się obudził tylko popatrzcie z kim on wygrał zmiesiącem który nic nie jechał, z naszym szczepaniakiem, młodzieżowcem i poobijanym lampartem tak więc nikogo dobrego nie przywiózł za swoimi plecami, uważam że woryna też trochę zawiódł ale jak się jedzie dzień predzej zawody towarzyskie w angli to pózniej brakuje trochę sił na drugi dzień na zawody.

z 
Junior

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2018 10:30   

Podwójne zwycięstwo w ostatnim biegu uratowało nam wynik w kontekście walki o bonus. Póki co nasze wyniki są lepsze niż jazda. Ciągle mamy za dużo dziur w składzie. Jak zaskoczy Karpov to Czaja nic nie jedzie. Szczepaniak to w ogóle jedzie piach.
Czy mi się wydawało czy w Lublinie był Cook w parkingu maszyn ?

[ Dodano: Sob 28 Kwi, 2018 11:33 ]
Goraw napisał/a:
Wynik mimo wszystko bardzo dobry, jechaliśmy w końcu bez Larsa

Już nie róbcie z tego Larsa takiego wymiatacza.

muvi 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2018 10:50   

Też widziałem Cooka. Swoją drogą może się czepiam ale co kamera była w parkingu to naszym humory dopisywały jakby wygrywali. Takie odniosłem przynajmniej wrażenie ;-) My chyba bardziej przejmujemy się od nich.

Fabregas 
Senior

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2018 10:58   

No bo tak na dobrą sprawę jest się czym przejmować aktualnie?
Wynik dobry bo 42 pkt u mocnego rywala a mogło być dużo gorzej.
Pozostaje wierzyć,że Artur jak i Szczepan się obudzą, znajdą odpowiednie ustawienia i będzie dobrze.
Serio, niewiele nam brakuje zeby wygrywać mecze na wyjeździe więc tragedii nie ma.
jedynie Łódź wydaje się byc mocna i odstawać od reszty a pozostałe drużyny to po prostu średniaki.
Nie ma co panikować, jest początek sezonu i mam nadzieje,że prezes ma chłodną głowę w przeciwieństwie do niektórych tutaj. Na pewno 8 razy przemyśli czy jest sens kontraktować Kudriashova czy tam Schleina.

Damy rade, spokojnie ;)

Shogi17 
Junior
Górnik Zabrze

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2018 16:26   

A ja wam powiem że Andrzej z meczu na mecz widać sprzęt poprawia, brakuje niestety szczepaniaka bo gdyby robił minimum te 10 pkt w meczu to aktualnie mamy 8 pkt w tabeli.

Bart 
Senior
666

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2018 19:06   

bobo44 napisał/a:
Mrozek powinieneś wisieć za j..a za te wynalazki typu czaja,szczepaniak, karpov tak karpov wszyscy tu się zachwycają że się obudził tylko popatrzcie z kim on wygrał zmiesiącem który nic nie jechał, z naszym szczepaniakiem, młodzieżowcem i poobijanym lampartem tak więc nikogo dobrego nie przywiózł za swoimi plecami, uważam że woryna też trochę zawiódł ale jak się jedzie dzień predzej zawody towarzyskie w angli to pózniej brakuje trochę sił na drugi dzień na zawody.

Chłopie, wyluzuj.
Mamy początek sezonu, jeszcze sytuacja w 1. lidze się nie "unormowała", a już mamy tutaj panikę.
Gdyby przed sezonem przy pierwszych czterech kolejkach przedstawiono wyniki, które rzeczywiście padły, to brałbym te rezultaty w ciemno.

Furory w okresie transferowym nie zrobiliśmy, to fakt. Bo tylko niepoprawni optymiści uznali ten skład jako pewniaka do awansu.
Wieszanie psów na Mrozku za Szczepaniaka i Czaję uważam za przesadę. Jasne, nie trzeba było być Ajnsztajnem żeby przewidzieć, że Szczepan nie powtórzy zeszłorocznej dyspozycji, ale tak słabej jazdy chyba nikt się nie spodziewał. Józek to też nie jest żółtodziób, nie był to żaden transfer z dupy wzięty. Zresztą uważam, że Czaja "technicznie" jedzie całkiem dobrze, po prostu jest wolny jak cholera, więc raczej jego słaba jazda wynika nie z braku umiejętności, a z poważnych problemów ze sprzętem.
Jedyna nadzieja jest taka, że gorzej być nie może, liczę, że przynajmniej jeden z nich odbije się od dna i jakoś to będzie wyglądać. Gdyby obaj panowie byli w "normalnej" formie, to bylibyśmy w zupełnie innych nastrojach.
Przyznam, że oprócz w/w dwójki trochę się zawiodłem na Andżeju, ale ostatni mecz wskazuje, że coś ruszyło i jest wygląda na to, że się rozkręca.
Batch w tej chwili wygląda fenomenalnie, a niektórzy negowali sens jego sprowadzenia - a na razie ratuje nam sytuację. Za Troya też Mrozek powinien być powieszony za jaja?
Jeśli ktoś twierdzi, że Kacper zawodzi, to nie mam pytań. Nawet przez moment nie oczekiwałbym, że w każdym meczu będzie kręcił się w okolicach kompletu. Jak dla mnie jest nieźle, nie idealnie, ale jest silnym punktem naszej drużyny.
No i Chmiel - mam mieszane uczucia co do niego, łudzę się, że ten sezon jest dla niego przełomowy i zrobi krok do przodu, bo jak nie teraz, to kiedy?

Ogólnie nasza aktualna sytuacja jest taka sobie jednak mogło być gorzej. Dwoma zawodnikami ligi nie zwojujemy, ale jeśli doszusuje Karpow i ogarną się Czaja ze Szczepaniokiem, to będzie luksja - pytanie czy i kiedy to nastąpi.

Lukan 
I ligowiec

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2018 20:38   

karMANN napisał/a:
Największym problemem tej drużyny jest Szczepaniak, był kreowany na lidera, a okazał się kulą u nogi.

Przepraszam kto myślał, że Szczepaniak będzie liderem? Chyba tylko Mrozek :lol: :lol:

Goraw napisał/a:

Wynik mimo wszystko bardzo dobry, jechaliśmy w końcu bez Larsa.

Really? Moim zdaniem z Larsem na tym torze wynik byłby podobny jak nie identyczny ;)

Podsumowując wynik może nie wygląda źle ale na litość Boską my podobno chcemy awansować do Ekstraligi więc jak nas może zadowalać 42 pkt na torze BENIAMINKA??

Decyzji sędziego nawet nie będę komentował bo to jest kpina... Na każdym możliwym kroku mamy pod górkę no ale w sumie wszechwiedzący sam sobie na to zapracował... Recepta na to wszystko była prosta... Zrobić taki skład, który by tą ligę rozniósł w pył i nie było by żadnych wątpliwości... No ale oczywiście Krzysztof zrobił skład pokroju "Albo się uda albo nie".. No i niestety mamy tego efekty takie, że decyzje sędziego są w stanie wypływać w jakiś tam sposób na końcowy wynik spotkania ;)

Nie oszukujmy się potrzebujemy wzmocnień i aż prosi się by brać Kudriaszowa ale jak znam naszego nieomylnego prezesa to zapewne on "wierzy w ten skład" i nikogo nie zakontraktuje do czasu gdy będzie mu się sypał grunt pod nogami ;)

Batchelor póki co jedzie poezje i pokazuje to na każdym torze ;)

Czaja, Szczepaniak to jest dramat i dalszego komentarza nie trzeba...

W końcu coś pojechał Karpow zobaczymy czy to był jednorazowy wybryk czy coś drgnęło ;)

No i może tutaj za to co napisze spadnie na mnie grad hejtu ale moim zdaniem Woryna powinien troszkę więcej punktów robić na tych wyjazdach ;) Bo Sorry ale jeśli z niego taki Ekstraligowy Rider to 1 wygrany bieg na 6 startów to troszkę za mało ;) Dodajmy jeszcze fakt, że startuje z numerem 5 który jest zdecydowanie najłatwiejszym numerem ... Batch jechał z 4 i wykręcił 16.... Nie mówię tutaj , że Kacper zawalił mecz Broń Boże... Ale od lidera chyba troszkę więcej oczekujemy niż 9 pkt w Dauga i 11 w Lublinie? ;)

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Sob 28 Kwi, 2018 21:46   

Łanie to Lukan podsumowałeś.
Z jednym moge polemizować.
Naprawde liczyleś ,że Woryna powtórzy taki sezon jak ubiegły ?
Dla mnie jedzie dokładnie to czego sie spodziewałem może nawet ciut lepiej.
Jest młody ,nie ma powtarzalności ,okazuje sie ,że ta 1 liga może być naprawde celnym wyborem.
Miał dwa sezony ,ten drugi bodajże i ten ostatni (po 3 latach?)

Na drugim froncie mamy Szczepaniaka.
Ten chłopak nigdy nie był super grajkiem. Zawsze solidny 1 ligowiec . Nigdy nie zawodził ani nigdy nie robił szału.
Ot taki jeden jak jeden z klanu Gomólskich ,Fajferów,Rempałów lub Jabłońskich.Kazdy sezon miał.
I teraz mamy do czynienia z tym ,że on jedzie pierwszy raz od wielu wielu PONIZEJ nawet tej swojej sredniej ZWYCZAJNEJ.
I tu mam tylko nadzieje ze on wróci do tej swojej wieloletniej normalnosci ktora prezentował cała swoja kariere.

Czytam na Fejsie WYJEBAC TEGO CZY TEGO NA PYSK.
Smutne to.Nie idzmy ta drogą.
Zużel to nie piłka nozna ze czy sie stoi czy sie lezy 50tys sie nalezy.
Tu jak nie zdobędziesz pkt to nie zyjesz.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 29 Kwi, 2018 19:30   

Lukan napisał/a:
Przepraszam kto myślał, że Szczepaniak będzie liderem? Chyba tylko Mrozek

Sory ale masz takiego samego nosa jak prezes, niestety :

Cytat:
Ja licze, ze wypali Czaja i Cook :P Po Szczepaniaku i Batchu cudow sie nie spodziewam, a co ro Karpowa mam mieszane uczucia.. Zobaczymy co to bedzie ale zapowiada sie ciekawy sezon

Twój czuj nie zawiódł tylko ze Szczepanem - ale łatwiej napisać jaki to błąd popełnił Mrozek :)

Teraz już każdy będzie mądry - ale Mrozek zakontraktował nam najsuktecznieszego polaka :!: Cyfry robiły swoje...

Lukan napisał/a:
Really? Moim zdaniem z Larsem na tym torze wynik byłby podobny jak nie identyczny

To Lars jest na tym samym poziomie co Giera Twoim zdaniem ?? :roll:

Co do Woryny - bardzo dobrze ze wybrał 1 lige jako start w seniorce :!: Bo niestety w e lidze już by tak nie błyszczał - a jak narazie widać, że duzo mu brakuje do elity... DUŻO...

Rajan 
Junior

Wysłany: Nie 29 Kwi, 2018 22:17   

O meczu i naszych problemach zostało już prawie wszystko napisane. Chciałbym tylko dodać, że tak jak pamiętam w 2011(?) roku w barażu o utrzymanie w 1 lidze, tak w miniony piątek kibice Motoru bardzo pozytywnie do nas nastawieni. W trakcie meczu oklaski na trybunach, jak wychodzili po meczu ze stadionu to brawa w naszą stronę, przybijanie piony i wspólne nadzieje na finał ligi Rybnik-Lublin... pamiętajcie o tym. ;-)

luki 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 29 Kwi, 2018 22:54   

Rajan ja o kibicach z Lublina zawsze miałem pozytywne zdanie, które zostało wyrobione na meczach, czy chociaż by na turnieju kibiców w bale, który odbywał się w sezonie ogórkowym w hali w Boguszowicach.
Ostatnio zmieniony przez luki Nie 29 Kwi, 2018 22:55, w całości zmieniany 1 raz  

KIESIO 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 30 Kwi, 2018 10:07   

https://www.youtube.com/watch?v=HS3wf8IfjO0

Jest i magazyn ! :)

Odpowiedz do tematu