Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
20.05.2018 ROW Rybnik - Start Gniezno 68:22
Autor Wiadomość
sajok 
Junior

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 16:28   

Nie napinajmy się , Czaja - jedna wielka niewiadoma, Kacper jak Anglia tak Szwecja słabo.
Szczepan coś w Angli ruszyło ale jedzie spod 6 z dużo słabszymi i co zostaje stabilny Batch bo Karpow to też niewiadoma. Mamy prawie pólmetek rundy zasadniczej a mamy dalej 1,5 lidera , a tak jak kolega napisał juniorka może wystrzelić ale równie dać ciała,
Każdy wynik powyżej 50 z naszej strony przymę z radością

Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 16:50   

Na treningi zmierza już Cook, jeśli pogoda pozwoli to będzie walczyć o miejsce w składzie z Czaja i Szczepanem, jeszcze nic pewnego kto z nich pojedzie. Ja mimo wszystko Cooka widzę w tym składzie i przede wszystkim widzę to, jak wiezie Gałę w płot i chłopak ma już w gaciach stan wyjątkowy.

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 20 Maj, 2018 16:36   

Nie wiem czy to prawda ze po 12 oddwali 50% za bilety... ;)
Ale pytania które po zawodach zadał Tomek Lorek Kacprowi pokazuja ,ze mozna przeprowadzic ciekawy wywiad .
Naprawde polecam .
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Nie 20 Maj, 2018 16:36, w całości zmieniany 1 raz  

Goraw 
Senior

Wysłany: Nie 20 Maj, 2018 17:20   

Nareszcie maszyna ruszyła 8-) Druga linia kolejny kroczek do przodu , to mi się podoba :-) :-)

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Nie 20 Maj, 2018 17:26   

TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Nie 20 Maj, 2018 17:33   

Na ten mecz powinni wpuszczac od 18 lat.

Maveral 
Senior

Wysłany: Nie 20 Maj, 2018 18:13   

Co tu dużo gadać - tor pod koło (a nawet nie jakoś bardzo) i betoniarze z Gniezna są momentalnie w lesie. Trochę nam z tym torem pomogła pogoda i tylko teraz trzeba się zastanowić, czy to nasi w końcu się obudzili, czy Start był aż tak tragicznie słaby.

Słyszałem już opinie, że Czaja znalazł w końcu prędkość, ale nie wydaje mi się. Wystarczy spojrzeć na czasy, żeby widzieć, że demonem prędkości to on nie był. Po prostu, zawodnicy Startu dziś mieli olbrzymie kłopoty z tym torem i to chyba trochę zamazało obraz odnośnie prędkości Józka. Nie podobało mi się kiedy po starcie w 5 biegu wywiózł Batchelora pod płot. Jechali na 5:1 i pewnie by tak dojechali, gdyby Czaja spojrzał na kolegę z pary. No, ale mimo wszystko dobrze, że Artur wykręcił taki wynik, bo to buduje zawodnika i oby teraz już szedł tylko w górę :)

Podobał mi się dziś Lars. Piękna walka z Jabłkiem w 4 biegu :) Ręce same składały się do oklasków :)

O reszcie nie będę się rozpisywał, bo chyba nie ma sensu ;)
Ostatnio zmieniony przez Maveral Nie 20 Maj, 2018 18:14, w całości zmieniany 1 raz  

thomas 
Junior

Wysłany: Nie 20 Maj, 2018 20:56   

Wreszcie to wyglądało tak jak powinno od początku sezonu, przede wszystkim optymizmem zaczęła napawać jazda Artura Czaji. Miejmy nadzieję, że ten jego sprzęt wreszcie zacznie jechać tak jak powinien, co prawda te jego czasy nie były może dziś najlepsze ale i tak chyba lepsze niż w poprzednich meczach. Niech dalej pracuje nad sprzętem i niech dalej ta jego prędkość rośnie.

Nie ma też co popadać w hurraoptymizm, wiadomo , że przyczepnym torem załatwiliśmy betonowe Gniezno choć chyba takim zawodnikom jak Jabłoński czy Krcmar nie wypada aż tak nie istnieć. Następne mecze pokażą na ile forma tej drużyny rośnie, w Krakowie mam nadzieję sprawdzimy Bewleya , wyjazd do Gniezna i przede wszystkim wielki sprawdzian za ponad miesiąc z Lublinem. Mam tylko nadzieję, że do tego czasu Karpov wykuruje się z barkiem :-/

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Nie 20 Maj, 2018 21:05   

Ciężko po takim meczu wyciągac wnioski. Czy to Gniezno było takie słabe czy my tacy dobrzy. Teraz dwumecz z krakowem gdzie pewnie wyniki będą podobne. Tak to własnie wygląda w tej lidze, ze niektóre zespoły odpuszczają walke na wyjazdach, skupiając sie tylko na własnym torze.
Co do meczu, szkoda gadac..

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 20 Maj, 2018 23:19   

Maveral napisał/a:
Słyszałem już opinie, że Czaja znalazł w końcu prędkość, ale nie wydaje mi się. Wystarczy spojrzeć na czasy, żeby widzieć, że demonem prędkości to on nie był. Po prostu, zawodnicy Startu dziś m
dokładnie Wać Panie a to jak powiózł Troya to już w ogóle - majster sztyk w jego wykonaniu

mecz jak mecz, idzie się przyczepić do kilku rzeczy
bezradności Chmiela w biegu 2
facet z dużą szybkością i zerowym pomysłem jak wyprzedzić
Czaja wywożący Troya - brawo on

jeszcze pare rzeczy bym wystukał ale generalnie nie pamiętam
ja bym musiał pisać złote myśli prosto z meczu

btw stały za mną takie podchmielone ciule co to OHP skończyło ale zna się nawet na sprawach w NASA
po 4 biegu pięknie wyzywali na Worynę, że nie czekał na Larsa
że chuj jebany tylko wygrywac, zamiast hamować i pomóc
no właśnie - hamować..... Lars nie był w stanie wytrzymać tego tempa ale takie tępe luje nie ogarną

a jeszcze lepsi byli co skandowali "zróbmy Gałe" czy coś takiego
cóż no... mają szczęście, że nie trafili na homofobów bo kilki facetów, krzyczących o robieniu sobie gały..

heh...

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

MarcinROW 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 20 Maj, 2018 23:43   

Niestety, ale w Rybniku jest straszna januszeria. Przykład to 11. bieg, kiedy już dawno przecież mieliśmy zapewnione zwycięstwo. Cook ewidentnie za szybko wystartował i sędzia słusznie przerwał bieg i dał mu ostrzeżenie. Kibice zamiast cieszyć się z wyniku, to gwizdali na arbitra i wyzywali go od idiotów. No ludzie... :roll: :roll: :roll:

Maveral 
Senior

Wysłany: Pon 21 Maj, 2018 08:59   

ADAM_J napisał/a:
no właśnie - hamować..... Lars nie był w stanie wytrzymać tego tempa ale takie tępe luje nie ogarną

Jak kiedyś Nicki odpowiedział na zarzut, że nie jeździ parą: "oczywiście mogę jechać parą jeśli ktoś jest tak szybki jak ja" :mrgreen:

Wszystkie biegi z wczorajszego meczu :)

Ostatnio zmieniony przez Maveral Pon 21 Maj, 2018 09:30, w całości zmieniany 2 razy  

Darecki79 
Junior

Wysłany: Pon 21 Maj, 2018 09:36   

MarcinROW napisał/a:
Niestety, ale w Rybniku jest straszna januszeria. Przykład to 11. bieg, kiedy już dawno przecież mieliśmy zapewnione zwycięstwo. Cook ewidentnie za szybko wystartował i sędzia słusznie przerwał bieg i dał mu ostrzeżenie. Kibice zamiast cieszyć się z wyniku, to gwizdali na arbitra i wyzywali go od idiotów. No ludzie... :roll: :roll: :roll:

No, na innych stadionach biją wtedy sędziemu brawa.

muvi 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 21 Maj, 2018 09:43   

Taki wynik a tu na forum cisza i spokój :-)

Jakby wynik był na styku to miałbym 4 strony więcej do przeczytania.

Mam takie same odczucia jak kolega wyżej. Nie wiem jak odczytać ten wynik.

Czy nasi w końcu znaleźli szybkość i uporali się ze sprzętem (Cook, Czaja, Karpov)?

Czy to lekko przyczepny tor zrobił taką magię? Jeśli tak to czemu nie jest robiony od początku?

Czy to Gniezno takie słabe czy my mocni?

Więcej pytań niż odpowiedzi.

Mateusz do składu chyba szybko nie wróci a jak wszyscy będą tak równo jeździć to nie będzie kiedy przetestować Bewleya.

Adam czytając Twoje historie z "sąsiadami" mam wrażenie , że zawody oglądasz na wiśniowcu :-D

Ja tam takiej patologii nie spotykam, jedynie dzieci trąbiące mi koło uszu ( w tym moje) ale jakoś to przeżyję.

Szkoda,że juniorzy w 15 nie dowieźli zwycięstwa bo dobili by do 70pkt a tak nas Lublin przegonił ;-)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 21 Maj, 2018 11:17   

https://www.rybnik.com.pl...-2-5499-58.html

Nowa "trybuna" :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi