Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
15.06.18 Start Gniezno vs ROW Rybnik 45:44
Autor Wiadomość
Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 13 Cze, 2018 20:07   

44-46 tyle możemy ugrać. Wszystko wyżej na naszą korzyść uznam za niesamowity sukces.

Nie wiem czemu ale, bardzo obawiam się o Kacpra :-( Starty nie są jego dobrą stroną, a tam już dystansie nie wiele można zdziałać.

Pawlus 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 13 Cze, 2018 20:34   

bodajze 4 lata temu zaliczył tam 3 dzwony ....

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 09:50   

Jestem ciekawy kogo wyślą na próbę toru. Mam nadzieje, że Lebieda + Kacper/Lars

Ogólnie mam wrażenie, że Kacper się tam będzie okrutnie męczył :/ Chociaż ostatnie ligowe zawody tam super pojechał
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Pią 15 Cze, 2018 09:50, w całości zmieniany 1 raz  

marek 
Junior na wypożyczeniu
do Austro-Węgier

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 12:51   

W Rybniku Gniezno oberwalo 46 punktami, teraz uszczesliwi mnie wynik jak oberwa 4 lub 6 punktami :)

Robson 
II ligowiec

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 18:50   

O co my jedziemy ? Przypomnijcie mi, bo zapomniałem...

Za Chmiela dać jakiegoś młodego w kolejnym meczu skoro gwiazda nie potrafi sie skupić na meczu bo ma w głowie jakies zawody juniorskie w Rawiczu. Nagrabiłeś sobie chyba ta wypowiedzią u nie jednego kibica

Edit: Z meczu bez szans, zrobiła sie nadzieja na wygrana w ostatnim biegu. Szkoda 1 biegu Karpova, objechali go jak dzieciaka...to chyba zaważyło na końcowym wyniku. Nie potrafie pojąć jazdy Troya w srodku meczu...pierwszy bieg ogień, znakomity start, przewagi pół toru a kolejne dwa starty dosłowny statysta, potem nagle przebudzenie. Dlaczego także nie było taktycznej za nieobecnego myślami Chmiela ? Lars zdecydowanie lepiej prezentował sie na torze...Lebiediew ? Spodziewałem sie więcej, ale dajmy mu mecz u siebie i liczmy ze odpali...zle nie było, mogło byc lepiej. W każdym bądź razie z Bewleyem pewni byśmy tam wygrali, ale niby kolizja terminu...na Lublin ma byc, pewnie za Karpova. Szczepaniak sie budzi, jechac z nim do końca sezonu a powinno to poskutkowac.Ohh Obawiam sie ze wygrana z Krakowem na wyjeDzie to moze byc wszystko na co nas stać...jednak pożyjemy zobaczymy, dzisiaj tez miały byc baty zanosilo sie podczas meczu a tu proszę. Jednak najbardziej zaskoczył mnie sędzia...brawo On !

Kacpra nie komentuje, nie ten poziom, nie ta liga. On bedzie umierał za Rybnik !
Ostatnio zmieniony przez Robson Pią 15 Cze, 2018 20:01, w całości zmieniany 2 razy  

ebul 
Senior

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 19:54   

Po meczu, niestety mecz w plecy 1 pkt-em, dziś pojechał tylko Kacper, tak w aspekcie ekstraligowym, jak widać mamy tylko 1 zawodnika, reszta to 1 ligowy rzemieślnicy, albo słaba 2 linia. Dziś najsłabszy Karpov i moim zdaniem powinien to być jego ostatni mecz w tym sezonie w Rybniku, po pierwsze gość jest nieobliczalny, po drugie ma więcej słabych biegów niż dobrych...

sajok 
Junior

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 20:00   

Juniorka tragedia , szkoda , że nie zaryzykowali na 15 z Batchem, on mógł to nam jednak wygrać.
A Chmielik to już był myślami w Rawiczu , a na pytanie o jego najlepszy motor zatkało go, chyba faktycznie zostawił go w szafie na jutro
Ostatnio zmieniony przez sajok Pią 15 Cze, 2018 20:01, w całości zmieniany 1 raz  

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 20:00   

zacznę od tego, że Alvares i Adrians daliśmy ciała
miast zgadać się wcześniej i któryś by odpalił rumaka :( i pojechać :(

wynik z niebytu by nie napisać, odbytu wyciągnięty wysoko

Karpov niestety, zbyt kurczowo krawężnik trzymał i... przegrał bieg
punkty też potracili Juniorzy, tradycyjny błąd Chmiela - dojeżdżanie do bandy przed wejściem
wtedy mu się wpakuje ktoś pod łokieć
nie potrafi bidok zrozumieć, że jak zostawi metr od bandy to nikt tam nie wejdzie a i ktoś ma metr mniej do krawężnika by się wyskładać - może kiedyś zrozumie

smuci postawa Karpova niestety zawodzi od początku sezonu
Troy też troszkę pogubił - pewnie ten bieg z 3 pola go potem "niedopasował"
w końcu tak jakby na pół gwizdka odpalił Szczepaniak

jest żal bo szło to wygrać mimo wszystko ale...
z takiej mizerii dobre i to
to jest prognostyk na przyszłość

zaskoczyłem się postawą sędziego
na prawdę, kto to sędziował?

pamiętacie jak kiedyś Zmarzlik skopał Jędrzejaka? "taki jest żużel" mu wtedy powiedział
nic z tego nie miał
a tutaj? no proszę! wykluczenie, czerwona kartka!
brawo! to było kopnięcie do kierownicy na pełnej prędkości ludzie.. z takich rzeczy może się porobić maras
niestety wielu zawodników jeździ w ten sposób ale jak się za to wzięli to może będą dalej to eliminować
reszta decyzji też słuszna
jak nigdy

normalnie oglądałem normalny żużel! dziwnie aż

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Bart 
Senior
Wysłannik Galaktyki Światła

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 20:32   

Zgadzam się, brawa dla sędziego. Pokazał jaja z wykluczeniem (słusznym) Gały. Bo mógł umyć ręce tłumacząc się wykluczeniem Jabłecznika i w ogóle nie brać tej sytuacji pod uwagę. Tak to powinno wyglądać.

TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 20:33   

Jak miał Batch jechac w 15 biegu jak przed nim prowadzilismy 3 pkt. Najwiekszy plus tego meczu o przede wszystkim Szczepaniak. Bedzie walizacja Czaja. Bewley za Karpova i jedziemy z Lublinem

bobo44 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 21:05   

Tak jak pisałe wcześniej z wynalazkami się nie wygra meczu, a 1 para tak jak pisałem nie zrobiła nawet 7 punktów i dlatego chyba nie bedzie oczekiwanego awansu.Niepotrzebny transfer Lebiediewa.

Majkel 
Junior na wypożyczeniu
Majkel

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 21:08   

sajok napisał/a:
Juniorka tragedia , szkoda , że nie zaryzykowali na 15 z Batchem, on mógł to nam jednak wygrać.
A Chmielik to już był myślami w Rawiczu , a na pytanie o jego najlepszy motor zatkało go, chyba faktycznie zostawił go w szafie na jutro

Nie mógł Batch jechać w 15

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 21:18   

Mecz jak najbardziej mi się podobał :) Sędzia miał jaja - i podejmował słuszne decyzje. Kacperek zrobił akcje meczu :) ...

Niestety zabrakło oddanych wcześniej punktów - bo to było do wygrania... Ciężko wygrać 5-1 w 15 biegu.

Kacper szybko się przekłada, ma team który szybko reaguje i potem lata :) to cieszy. 1,3,3,3,3,3 Kapitalny wynik - nie można mu nic zarzucić. Brawo Kacper.

Reszta z Troyem na czele pojechała średnio - każdy dorzucony punkt Andrzeja Troya Mateusza czy ROBERTA (dał ciała na całej lini - i ta niefortunna wypowiedź) dała by nam 2 duże punkty. Karpov niestety na tą chwile jest najsłabszy - i za niego Dan na przyszły mecz ;) Cook nie pojechałby lepiej.

A tak już poza sportowymi emocjami ;) - niektórzy powinni zmienić dyscyplinę - a raczej sport któremu kibicują :roll: :roll: Jeszcze jakiś czas to oleję, ale przyjdzie dzień w którym pojadę po bandzie. Bo tak być po prostu nie może.

I jeszcze jedno, po co żużlowcom wręcza się róże (kwiatki) przed meczem ?? Co to za tradycja ?? Serio trochę mnie to śmieszy :D Po grzyba takim "adrenaliną" wręcza się kwiatek :D Facet dostaje kwiata... dziwne i dla mnie zbędne :)

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 21:20   

ADAM_J napisał/a:
pamiętacie jak kiedyś Zmarzlik skopał Jędrzejaka? "taki jest żużel" mu wtedy powiedział
nic z tego nie miał
a tutaj? no proszę! wykluczenie, czerwona kartka!
brawo! to było kopnięcie do kierownicy na pełnej prędkości ludzie.. z takich rzeczy może się porobić maras
niestety wielu zawodników jeździ w ten sposób ale jak się za to wzięli to może będą dalej to eliminować
reszta decyzji też słuszna
jak nigdy

Ale imbecyl z tego Gały, jakby tak noga mu weszła w szprychy koła Andrzeja to ma nogę urwaną.
No ale cóż się po nim spodziewać jak tak naprawdę umysłowo jak i sportowo mierny grajek. :roll:

Mecz przegralismy pod wieloma względami bo gdyby... no własnie gdyby.
Bieg Batcha ze Szczepanem, wychodzimy na 5-1 po czym 5 sekund i nasi są 30m za rywalami, do teraz nie mam pojęcia co to było...

Tak czy siak, niezły wynik na tym antytorze no ale pozostaje niedosyt ze zwycięstwo było blisko.

bobo44 napisał/a:
Tak jak pisałe wcześniej z wynalazkami się nie wygra meczu, a 1 para tak jak pisałem nie zrobiła nawet 7 punktów i dlatego chyba nie bedzie oczekiwanego awansu.Niepotrzebny transfer Lebiediewa.

Nie przesadzajmy aż tak. Na tym torze mało która drużyna uzyska tyle pkt a co dopiero wygra.
Andrzej u nas pewnie pojedzie o niebo lepiej niż tam, tak zapewnia Krzychu i ja mu wierze :D
Ostatnio zmieniony przez Fabregas Pią 15 Cze, 2018 21:22, w całości zmieniany 1 raz  

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 21:22   

Już jeden taki był co tą nogą "wymiatał" - Hlip - całe szczęście już nie musi drażnić moich oczu :)

[ Dodano: Pią 15 Cze, 2018 21:24 ]
Fabregas napisał/a:
Andrzej u nas pewnie pojedzie o niebo lepiej niż tam, tak zapewnia Krzychu i ja mu wierze

Tak tak - już ktoś pisał, ze w Gnieźnie zawsze wymiatał :) ... On nie jest na tą chwilę wybitnym I ligowcem. Troy i Kacper są o niebo lepsi.

Zapewnienia Krzysia - on za dużo zapewnia ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi