Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
15.06.18 Start Gniezno vs ROW Rybnik 45:44
Autor Wiadomość
z 
Junior

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 20:25   

A Węgrzyka z Rickardssonem pamiętacie ? :-P

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 22:01   

Cytat:
A tak już poza sportowymi emocjami ;) - niektórzy powinni zmienić dyscyplinę - a raczej sport któremu kibicują :roll: :roll: Jeszcze jakiś czas to oleję, ale przyjdzie dzień w którym pojadę po bandzie. Bo tak być po prostu nie może.

O co chodzi?

Lebiediew się prędzej czy później ogarnie mam nadzieję. 1-2 mecze mu wyjdą i będzie regularnie trzaskać 10+.

Chmiela to po prostu żal komentować czasami...

Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 22:17   

Na dzień dzisiejszy mam nadzieję, że to już koniec, zmian i testowania zawodników w naszej drużynie... Woryna, Szczepan, Batch, Bewley i Lebiediew... Niech ta ostatnia dwójka i Mateusz poczują się pewniej, niech dostaną swoje szanse i zbudują jakąś formę. Mam ogromny szacunek dla Artura czy Andrieja, ale często patrząc na nich widzę walkę z motocyklem, co powoduje, że nie sa w stanie rywalizować z przeciwnikami,a nie o to w tym chodzi. Szkoda mi chłopaków, ale chyba mają świadomość, że sport polega na rywalizacji, a jeśli cele są wysokie, to miejsca na wpadki nie ma.

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 22:43   

Fatalny brak zmian.
Super Kacper.
Słabo juniorka nasza.

Ej ... Tego nie jumam.
Mamy tyle silników kazdy z zawodników ma.Ale nie umieć zeby kazdy z zawodników miał jeden silnik na tor twardy ?
Przypomina mi sie usprawiedliwianie Prezesa Jonssona po sezonie ma spotkaniu.
"Prosze panstwa Jonsson był swietnie przygotowany w Rybniku miał 5 silników na tor przyczepny jaki jest w Rybniku"
Nikt sie wtedy nie zapytał.Kurwa ale jak kogoś takiego jak Jonsson nie stać na jeden silnik przygotowany na tor twardy...?

Spoko ,przegrana tam to nie koniec swiata choc spodziewałem sie czegos lepszego.
Na spokojnie jedziemy dalej ale na Boga ,....wyciągajmy wnioski.
Czy tylko Kacper to potrafi?

Niech to bedzie takie małe AŁA na najblisze zawody.

Awansujemy.Tak bedzie :D

karMANN 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 23:33   

Dla takiego zawodnika jak Woryna warto chodzić na żużel i warto wierzyć w tę drużynę. Po raz kolejny udowodnił, jakim jest świetnym zawodnikiem. Niech wszyscy koledzy z drużyny uczą się od niego profesjonalnego podejścia. Duma mnie rozpiera, kiedy widzę tak jeżdżącego NASZEGO chłopaka z Rybnika. Najemników nie będę komentował, bo żaden z nich nie zasłużył na pochwałę. Mam tylko nadzieję, że Daniel Bewley na długo wykopie nieprzewidywalnego Karpova ze składu. Miał być liderem (w co nie wierzyłem od początku) a zawodzi na całej linii. Jego czas moim zdaniem się skończył!

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Sob 16 Cze, 2018 10:13   

Cytat:
Andriej Karpow 2-. Po meczu wspominał, że przez cztery dni przed spotkaniem borykał się z problemami żołądkowymi i w Gnieźnie nie był w pełni zdrowy. To miało mieć największy wpływ na jego słabą dyspozycję. Nie ma co ukrywać, że to właśnie punktów Karpowa zabrakło, by rybniczanie mogli powalczyć o zwycięstwo.

:roll: ech.. nie mogli Cooka wziąć?

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Sob 16 Cze, 2018 10:15   

Jakoś nie wierzę w te problemy żołądkowe xD

Fan_Rekinow 
Junior

Wysłany: Sob 16 Cze, 2018 12:04   

Karpova bym odrzucil na przynajmniej jeden mecz .... teee startyyy :lol: jak znowu wygral start w pierwszym biegu to go wymineli jak tyczke, zal patrzec... co do Chmiela nie komentuje nawet ale idac teoria paru osob dlaczego Kacper nie oddal mu biegu lub Batchelor... bonus byl wiev kiedy ten synek ma jezdzic? :lol: :lol: zapomnialem dzis ma wazniejsze zawody :lol:

alvares 
Senior

Wysłany: Sob 16 Cze, 2018 13:47   

Bewley za Karpova i robimy Lublin za 3 pkt.
Nic innego nie pozostało.

W meczu zawiedli mnie Karpov, Chmiel, Batchelor.
Reszta pojechała swoje.

Fan_Rekinow 
Junior

Wysłany: Sob 16 Cze, 2018 17:59   

Do batcha nie mozna miec pretensji mial slabszy dzien, dwa biegi wygral. Lebiediev aktualnie jest bez formy i wszyscy o tym wiedzieli takze to melodia przyszlych kolejek jesli sie odbuduje.Szczepaniak swoje zrobil wiecej nie oczekiwalem jakby nasz Karpov tyle dorzucil mecz bylby wygrany,swoja droga moze warto pomyslec nad wystawieniem Giery za Chmiela?

Goraw 
Junior

Wysłany: Nie 17 Cze, 2018 14:58   

Cały mecz

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

17:10 Woryna show :-)

swoją drogą te 3 pole w Gnieźnie to było na prawdę nie do przeskoczenia.

bobo44 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 18 Cze, 2018 11:32   

Mrozek z Dymkiem powinni wisieć za j...a za brak zmian a szczególnie taktyczną za chmiela

Bart 
Senior
666

Wysłany: Pon 18 Cze, 2018 12:00   

Ten bieg Kacpra (i nie tylko ten) bajka, ale też szacun dla Krczmarza, że zostawił miejsce pod bandą, a wręcz od niej odjechał.

Goraw 
Junior

Wysłany: Pon 18 Cze, 2018 12:08   

bobo44 napisał/a:
Mrozek z Dymkiem powinni wisieć za j...a za brak zmian a szczególnie taktyczną za chmiela

w jakich biegach konkretnie mieli robić taktyczne?

Paul666 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 18 Cze, 2018 12:27   

Chmiel myślami był na zawodach w Rawiczu. Pewnie silnik też zostawił na te zawody, a do Gniezna zabrał swoje stare, wolne pierdziawki. Niestety, ale mecz zawali Karpov i Chmiel. Poza tym wychodzimy na 5:1 i nagle robi się 1:5!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi