Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
24.06.2018 ROW Rybnik - Motor Lublin
Autor Wiadomość
sajok 
Junior

Wysłany: Nie 24 Cze, 2018 20:55   

Armatę ma jedną Andreasa , Lambert wszystkich zaskakuje w tym roku a do tego juniorka dziś 14 + 2 bonusy to ich siła

Shogi17 
Junior
Górnik Zabrze

Wysłany: Nie 24 Cze, 2018 20:57   

Lambert zaskoczeniem? Przeciez juz rok temu bylo wiadomo ze bedzie dobry w uj....

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 24 Cze, 2018 21:01   

sajok napisał/a:
Andreasa

Tego samego co my pogonili :) - oczywiscie teraz każdy by go kontraktował :D

[ Dodano: Nie 24 Cze, 2018 22:09 ]
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/762468/mrozek-wsciekly-po-meczu-zwolal-pilna-narade

Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Nie 24 Cze, 2018 23:01   

Wiecie co? Doszedłem na tym meczu do jednego wniosku, facet który trenował, był na każdym treningu, za każdym razem coś zmieniał i czynił postępy, nie brakowało mu ambicji został zastąpiony Lebiediewiem. Jeśli ktokolwiek ma jajca i honor, to przed meczem w Gdańsku musi zadzwonić do Cooka i przeprosić za odsunięcie od składu po zdobyciu kompletu, a później jak Craig się zjawi, to pierdolnie tego Lebiediewa z opaska na oczach.

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Nie 24 Cze, 2018 23:51   

Szymon70 napisał/a:
Wiecie co? Doszedłem na tym meczu do jednego wniosku, facet który trenował, był na każdym treningu, za każdym razem coś zmieniał i czynił postępy, nie brakowało mu ambicji został zastąpiony Lebiediewiem.

Trudno powiedziec co kierowalo Mrozkiem by tu jezdzil Lebiedew. Po ktorym bylo wyraznie widac, ze nie tylko w Sparcie mu nienajlepiej idzie.
Ta decyzja Karpow czy Cook moze i poczuli cisnienie ale to niekoniecznie dobrze wplywa na poprawe wynikow.
Z reszta sytuacja Czaji czy Szczepaniaka podobna. Jechanie na zmiane nie mobilizuje, po trzech czy czterech meczach trzeba sie zdecydowac kto rokuje wieksze nadzieje.

Po ostatnich ruchach Mrozka widac desperacje, prezes na sile chce do tej extraligi, widzi tez ze sklad jaki zbudowal dziala na 50% a to za malo by dorownac chocby do takiego Lublina.

bobo44 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 25 Cze, 2018 08:09   

No to pociąg z napisem extraliga nie zatrzymał się na stacji w Rybniku bo jak można wygrać ligę z takimi wynalazkami jak lebiediev, szczepaniak ,czaja, czy karpow, a na dodatek mrozek z Dymkiem to chyba ludzie od paprania wszystkiego na prowadzeniu drużyny w rozgrywkach to się znają jak jo na kosmosie.Zapewne za ro już tu nie bydzie naszego synka w składzie.

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Pon 25 Cze, 2018 08:10   

Tak jak po meczu Polski hasło dotyczy też naszych żużlowców : "Wierni po porażce, zdziwieni po zwycięstwie" :lol: :lol:

A gadałem, po co nam Lebiedev nie? Wszyscy byli zachwyceni ;)

sajok 
Junior

Wysłany: Pon 25 Cze, 2018 08:13   

Jestem ciekaw o ile był tańszy od Kurdiaszowa, jak prezesowi było szkoda dać Czewie 100tys.
Ostatnio zmieniony przez sajok Pon 25 Cze, 2018 08:13, w całości zmieniany 1 raz  

Paul666 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 25 Cze, 2018 08:32   

Czapki z głów dla Lublina. Szkoda, że nasi chłopcy przegrali bo widać było, że Kacper, Troy czy Daniel zostawiali serce na torze i starali się walczyć do końca. Niestety pozostali jechali, żeby jechać. Szczepaniak wolny zarówno na startach jak i trasie. Moim zdaniem powinien grzać ławę do końca sezonu. Lebiediev wyglądał jak zawodnik z 2 ligi. Jak tak nadal będzie jeździł to będzie miał problem wrócić do Eligi bo nikt go nie będzie tam chciał. Co do naszej juniorki to niestety cofają się i nie ma co komentować..

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 25 Cze, 2018 08:59   

Nie dla Szczepaniaka. Czaja tez zawodzi, ale przynajnniej ma lepsze starty i walczy, zeby jakies punkty dowieźć.
Trio Lebiedevs, Karpov, Cook to jest kompletna niewiadoma.
Pewne jest tylko jedno - jesli dostaniemy sie do PO, to na te mecze trzeba zbudowac jedego z tych zawodników.
Na poczatku sezonu, ogladajac popisy Cooka, sadzilem, ze predzej odbuduje sie Karpov. Później, ze Lebieda, teraz juz sam nie wiem ;)
Moze jednak Cook, ktory chyba, chcac cokokolwiek zrobić w GP, przynajmniej sprzetowo powinien byc doinwestowany.
Jak nie zrobimy z ktoregoś z nich zawodnika na 8pkt, to bedziemy mieli "finał z Lublinem", tak, jak w 2015 roku. :) :)

I naprawde nie ma znaczenia, ze Cieślaka nie ma już w tej lidze.
Ostatnio zmieniony przez mustapha Pon 25 Cze, 2018 09:00, w całości zmieniany 1 raz  

Paul666 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 25 Cze, 2018 09:18   

mustapha zgadzam się z tobą w 100%. Niestety w naszym klubie brakuje trenera z jajami. Cierpią na tym juniorzy, którzy nie mają kogo zapytać jak mają jechać, co poprawić itd. Wczoraj Mrozek tłumaczył Robertowi jak ma motor trzymać w łuku. Facet który nigdy na żużlu nie jezdził tłumaczy juniorowi podstawy tego sportu..Obraz desperacji..

bobo44 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 25 Cze, 2018 09:22   

sajok napisał/a:
Jestem ciekaw o ile był tańszy od Kurdiaszowa, jak prezesowi było szkoda dać Czewie 100tys.

a po co nam by był kolejny wynalazek,pisałem że 1 pare mają tworzyć angole a nie jakiś wynalazek lebiedievs

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Pon 25 Cze, 2018 09:36   

Nasi przegrali jakieś 80% momentów startowych, nikt w klubie nie widział tego?
Przecież start to 50% sukcesu w biegu, nawet Kacper przegrał start i miał ciężko z parą gości.
Echh, myślałem,że starty to jedna z najłatwiejszych rzeczy do ogarnięcia w sporcie żużlowym no ale chyba jeszcze za mało się znam :roll:

mustapha napisał/a:

Na poczatku sezonu, ogladajac popisy Cooka, sadzilem, ze predzej odbuduje sie Karpov. Później, ze Lebieda, teraz juz sam nie wiem ;)

W meczu u nas chyba bym jednak postawił na Karpowa... Nie wiem, jakoś wydaje mi się najpewniejszy z tej trójki :roll:
Ostatnio zmieniony przez Fabregas Pon 25 Cze, 2018 09:38, w całości zmieniany 2 razy  

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 25 Cze, 2018 09:43   

Wlasnie Karpov wydaje mi sie najbardziej chimeryczny. Moze w meczu odpalic 2x3, albo 2xT :)

ebul 
Senior

Wysłany: Pon 25 Cze, 2018 10:40   

Karpova już bym wyeliminował, ze składu, jak napisał mustapha jest to najbardziej chimeryczny zawodnik, moim zdaniem od gościu z ekstraligi powinniśmy więcej oczekiwać. Wiedział, gdzie będzie jeździł, jakie są cele drużyny, dostawał szanse by się pokazać, lecz ich nie wykorzystał. Walczyć to on może z Krakowem, z drużyną jaką jest Lublin trzeba zaiwaniać, aż bandy trzeszczą. Moim zdaniem na chwilę obecną Cook, Lebiedevs powinni stoczyć walkę o skład, ze wskazaniem na tego pierwszego. Jeśli chodzi o seniorów to Szczepaniakowi powinniśmy podziękować, sytuacja j.w. Wiadomą było, że nie powtórzy średniej wykręconej w zeszłym roku, ale 7 pktów na mecz, to on powinien robić z palcem w pępku. Zabrakło punktów juniorów, Chmiel tragedia, junior z obyciem ekstraligowym, na swoim torze robi 0,0,0 brak słów. W najczarniejszych snach nie zakładałem porażki, myślałem, że zakręcimy się od 50 wzwyż, a tu taka porażka, plus zadyma w parkingu, przegrywać też trzeba umieć...

Fatalnie Michał Stencel, poziom prowadzenia dopingu dno, tyle zapowiedzi z Twojej strony, a tu taka lipa. Łatwo się prowadzi doping jak drużynie idzie, ale w ciężkich momentach trzeba poderwać tłum, zachęcić ludzi do dopingu, by ludzie dali kopa drużynie do walki, nawet nie było prób z Twojej strony...
Nie wierzę, że to napiszę, ale pozytywną postacią był Wacław Toszka, spikerka ok, nie za dużo, nie za mało. Oczywiście było kilka kwiatków Samjuel Masters czy średnia Kacpra wyrażona w jednostce czasu, ale i tak nie było źle.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi