Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
01.07.18 Wybrzeże Gdańsk vs ROW Rybnik
Autor Wiadomość
Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Nie 01 Lip, 2018 16:40   

Lebiediew,Woryna i Czaja zrobili swoje... Reszty nie komentuje. Batch jak co sezon, to jest fenomen... Im dalej w sezon tym gorzej. Na kolejne mecze proponuje za Chmiela dać Giere,bo mam dość przymykania gazu,a w dodatku kiedy jest szybszy niż jego rywal...

j78 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 01 Lip, 2018 17:50   

Wynik meczu lepszy niż jazda ! Sędzia zawalił mecz bo drużynie z Gdańska należały się trzy duże punkty !!!

Lukan 
I ligowiec

Wysłany: Nie 01 Lip, 2018 22:33   

Smutne to wszystko jest... Trzeba się pogodzić z tym, że o PO będziemy drżeć do ostatniej kolejki, a o awansie to już nawet nie piszę bo to będzie cud jak go wywalczymy :/

Dzisiaj wszyscy dali dupy bez wyjątku choć oczywiście do jednych można mieć większe pretensje, a do innych mniejsze...

Lebiediew - początek słaby ale potem się rozkręcał...Daj Boże żeby ogarnął bo jak nie on to kto w tym składzie?
Cook - no cóż... U siebie jeszcze coś jedzie ale wyjazdy to dramat( tak wiem, że to był 1 wyjazd ale pozostałe pewnie będzie podobnie)... Nie wiem o co tam kłótnie były bo był po prostu słaby
Czaja - Niby dzisiaj dobrze jest progres ale mimo wszystko czegoś brakuje...
Batch niestety z meczu na mecz coraz gorzej...
Kacper - 11+2 niby okej.. no ale liderowi z aspiracjami na coś więcej niż tylko 1 liga nie wypada chyba robić takich błędów i tak tracić punktów...
Lars wydawało mi się, że ten sezon będzie jego no ale niestety wrócił do poziomu z zeszłego i raczej kariery z tego nie będzie...
Chmiel - tego synka to nie chce mi się komentować ani... Prędzej gaz od niego to zamyka nawet Putin dla Ukrainy... 4 pkty jak na niego to dzisiaj mistrzostwo świata... Szczerze mówiąc to przeraża mnie fakt, że on ma być naszym "liderem" juniorki za rok...

Czeka nasz naprawdę ciężka końcówka sezonu... I jak sobie pomyślę, że istnieje możliwość, że mecz z Dauga będzie naszym ostatnim w tym sezonie to jestem załamany...

Synki ogarnijcie się :( :(
Ostatnio zmieniony przez Lukan Nie 01 Lip, 2018 22:34, w całości zmieniany 1 raz  

thomas 
Junior

Wysłany: Pon 02 Lip, 2018 08:24   

A kto tu się ma ogarniać, jedynie kto prezentuje jakiś poziom to jest Kacper, reszta to jest sklecenie pierwszoligowych przeciętniaków , na dodatek bez formy w tym sezonie.
Zobaczymy jeszcze co będzie z Lebiediewem...
Sam Mrozek już jest chyba wkur.... niemożliwie na tych "grajków" , to widać coraz bardziej... tyle że kto ich zakontraktował?? ....
Ten skład miał i powinien być zupełnie inaczej zmontowany, przecież już przed sezonem prawie wszyscy nie byli do końca z niego zadowoleni, wiele było znaków zapytania i takiego bym powiedział niedosytu po ogłoszeniu składu, z trakcie sezonu wyszło to wszystko ze zdwojoną siłą.
Po raz kolejny niestety Mrozka zgubiło to jego ego i zbyt wielka pewność siebie...

Tak dokłądnie smutne to wszystko, szczególnie jak sobie pomyślę w jakim miejscu byliśmy jeszcze rok temu w czerwcu, a gdzie jesteśmy teraz... Najgorsze jest to że w tym miejscu możemy ugrząść na kolejne lata.

Na mecz przestałem patrzeć po 7 wyścigu bo to nie miało sensu, nie ma za bardzo czego opisywać...

SzymurWLP 
Junior

Wysłany: Pon 02 Lip, 2018 13:33   

Najbardziej martwi postawa juniorki szczególnie Larsa bo chłopak wydawał się w pewnym momencie mieć potencjał na te 6-8 punktów u siebie i ewentualne zastąpienie najsłabszego seniora z jakimś skutkiem u siebie. Liczyłem też na 4-5 punktów na wyjazdach. Od momentu jak przestał wjeżdżać w taśmę to przestał też wygrywać z przewagą te starty. Niech im Courtney robi te motory bo już nie ma czasu na szukanie w Łodzi trzeba pokonywać Miśkowiaka bo tylko jak juniorka pomoże to możemy liczyć na bonus. Teraz musimy trzymać kciuki za Lublin żeby nie odpuszczali meczów przykre ale prawdziwę. Batch Lebioda terminy Bewleya i Lars od nich zależy reszta tego sezonu bo co z tego że obudzi się łotysz jak batch będzie robił po 7 punktów wlał wylał. Skład zostawić tak i jazda 1 Lebedevs 2 Biuli 3 Batch 4 Czaja 5 Kacper 6 Lars 7 Chmiel
Ostatnio zmieniony przez SzymurWLP Pon 02 Lip, 2018 13:36, w całości zmieniany 1 raz  

Peter 
II ligowiec

Wysłany: Śro 11 Lip, 2018 16:11   

Piksiński napisał/a:

Teraz to każdy jest mądry - patrząc na zdobycze i formę poszczególnych zawodników... tej mądrości nikt NIKT nie ma przed sezonem. Dlaczego Amator Toruń nie ma już klepniętego mistrza?? Aaaa bo tam też ci co mieli jechać ... nie jadą....

Myślę że warto sobie przestudiować lekturę "Sezon transferowy 2018".
Ciekawostki z 15 października:
Slinotok 007 napisał/a:
W czym tkwi fenomen Michelsena ,że tak go większość foruje....?
Absolutnie nic nie mam przeciw niemu jako zawodnikowi ale skąd tyle wiary w niego ?

Może taka że:
Michelsen średnia: 2,238
Z życzeń kibiców był również:
Ljung średnia 2,314
Bech średnia 2,096
Kościuch średnia 2,000
Pisałem 1 Października:
Peter napisał/a:

Jeżeli chcemy powalczyć o Eligę to jedno Nam z kim jedziemy i taki musi być skład. Nie oparty o wierzeniu że ktoś przejdzie spa Rybnik!!

Niestety Nasz skład może a nie musi. Możemy awansować do Eligi, a nie musimy wcale do PO.
Oczywiście będę wierzył do końca ;)

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Śro 11 Lip, 2018 21:02   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ty tak serio ?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi