Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
11.08.2018 Orzeł Łódź - ROW Rybnik
Autor Wiadomość
Darecki79 
Junior

Wysłany: Pon 13 Sie, 2018 19:13   

Nie ma wywiadów, konferencji bo wszystkim w końcu zakneblowalismy usta.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 13 Sie, 2018 21:37   

Magazyn jak zawsze na plus :)

Cieszy mnie wynik, a mógłby być lepszy gdyby nie pech Kacpra ;) Generealnie nie ma się prawie do czego doczepić... Prawie...

Z wywiadu na wywiad Szczepaniak mnie po prostu osłabia. Może po prostu tata nie ma dostępu do spręzynek ?? Ja wiem, że serwis u taty to pewna oszczędność, ale tylko w teorii bo te silniki są po prostu w cholere wolne... Co też powoduje, że tych punktów jest tyle ile jest. Może warto sprawdzić chociaż jeden silnik od kogoś innego?? Czy cały sezon ma być w temacie "ah te sprężynki" :roll:

No i pytanie do mustaphy :D Czy teraz przyznasz, że nie miałeś racji odnośnie toru w Łodzi jakiś czas temu ?? Mieli zrobić pare set kółek - i mieć atut własnego toru :) Nie mają - nawet nie wiedzą która scieżka trzyma... Miały być wygrane a tymczasem nawet Witolda krew zalewa jak na to patrzy... W tym sezonie ten tor będzie dla nich zagadką. W przyszłym sezonie może w tym temacie będzie u nich lepiej :)

Porażka Lublina też poniekąd cieszy ;) Można ich ugryźć, i to musiało w końcu nastąpić...

Pozdrówka :)

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 13 Sie, 2018 21:43   

Sa pogubieni, ale też pogoda nie jest dla nich łaskawa. Dwa dni, dwa odmienne tory.
To zawsze pomaga gościom.
Oprocz tego pomógł nam tez Bewley, ktory ratuje nam ten sezon. To spowodowalo, ze wynik jest lepszy, noz zakładałem w kwietniu/maju.
Bewley i Batch to jedyne nazwiska, ktore ratuja reputację Mrozka :)
Ostatnio zmieniony przez mustapha Pon 13 Sie, 2018 21:47, w całości zmieniany 1 raz  

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 13 Sie, 2018 22:36   

Łódz popłyneła.
Miałes racje Piksel :D
Mnie tez to cieszy :D
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Pon 13 Sie, 2018 22:38, w całości zmieniany 1 raz  

klinsiROW 
Junior

Wysłany: Pon 13 Sie, 2018 23:13   

Najlepszy wątek był z tym szalikiem na końcu :) mega !!!!

Mlody_Holek 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 13 Sie, 2018 23:14   

Mecz dla Nas kibicow bajka. Szkoda pol okrazenia Kacpra a wynik bylby lepszy. Odrazu przypomnial.mi sie defekt Fricke z Lesznem i ten pech, ktorego na koncu przezylismy. Tutaj byla podobna sytuacja, gdzie Lódz bardzo sie do.nas zblizyla, ale na nasze szczescie wygrana.
Co do Szczepaniaka... nie mam do tego goscia juz zaufania od paru spotkan. Myslalem ze bedziemy sie trzymac tego skladu z Czaja. Mimo wszystko wole slabszego Czaje na dystansie, ktory potrafi wyjsc z pod tasmy jako tako i uczknac jakies tam.pkt. a Mateusz nie ma ani startow ani szybkiego silnika. Tak jak ktos juz wspomnial męcza mnie takze te wymowki odnosnie sprezyn... jedno a to samo a juz jest sierpien. Niech se w KROSIE kupi moze beda lepsze.
Przed nami dlugopisy i jestem bardziej za Czaja w skladzie reszta prawie ok. Prawie,... bo wiecej oczekiwalem w tym sezonie po Chmielu, ciagle go.cos blokuje. nawet sylwetke ma coraz gorsza. Myslalem ze jak Kacper pojdzie w seniorke to Chmielu poczuje taki luz, ze jest pierwszym i najlepszym naszym juniorem a on na odwrot... szkoda.., Tyle tylko dobrze ze jeszcze przyszly rok mu zostal na poprawe.

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Pon 13 Sie, 2018 23:20   

Kurwa ten Szczepan to też cep, myślałem że zmienił ten sprzęt od ojca, ale po ch*j, lepiej być najgorszym seniorem ligi xD

Śmieszki śmieszkami, ale zaraz półfinał, a my kompletnie nie mamy 2 polskiego seniora xD
Jak co roku zresztą
Niech już sie zdecydują na tego Szczepana, czy Czaje. Mateuszowi trzeba było dać ultimatum, albo silniki od ojca odstawia, albo dziękujemy mu za współprace. Nie zrobiono tego i jak widać dalej padaka. Mimo wszystko dobrze, że zrobił tą jedną, chyba najważniejsza trójkę w meczu bo to był bieg, który mógł zmienić ten mecz. W sumie jeśli w play offach na wyjeździe ma robić te 4+1 jako druga linia to nie jest w cale tragicznie.
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Pon 13 Sie, 2018 23:22, w całości zmieniany 2 razy  

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 13 Sie, 2018 23:31   

Robert chyba z naszej drużyny najczęściej wymienia... laczek :roll: On po prostu nie potrafi przejechać całego okrążenia na pełnym gazie... Albo się boi, albo po prostu nie potrafi jechać w kontakcie... Jeśli nadal tak będzie to w przyszłym sezonie będziemy mieć po prostu słabych juniorów. Czas leci a ten chłopak nie robi postępów.

Mam nadzieję, że i u niego coś drgnie. Tylko, że to się już ciągnie jakiś czas....

[ Dodano: Pon 13 Sie, 2018 23:37 ]
DonKamillo napisał/a:
W sumie jeśli w play offach na wyjeździe ma robić te 4+1 jako druga linia to nie jest w cale tragicznie.

Gorzej jak właśnie w tych PO zabraknie tej jego trójki :roll: ... I już w podświadomości słyszę "zawiódł sprzęt a dokładnie sprężyny..." Przecież z butów mnie wtedy wytarga :roll:

Każdemu życze jak najlepiej - ale Szczepaniakowi po sezonie życze jak najlepiej ale już nie w naszych barwach. Ten sezon, jego wyjazd na tor to zawsze wielkie nerwy. Na "dwa uda" mogą jechać zawodnicy Lokomotywy którzy i tak nie awansują - ale nie zawodnicy którzy za cel mają awans !!

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 13 Sie, 2018 23:42   

Kapitalny magazyn :D
Smiech ,radoscć dramat... tyle nie przezyłem juz dawno .
I wiecie co...
Jest cos w tym magazynie czego nie było dawno a juz ktos o tym napisał...
Chemia...
Widac było tą autentyczna radosc i skakanie sobie w ramiona.
Wiadomo ze wynik buduje atmosfere ale tutaj widac po prostu ze ta atmosfera w druzynie ciagle jest i Była.
To było cos pieknego...

I dokładnie Klinsi...
Scena na koniec wymiata... Mozna bez słów w sposób nokdaunowy wygrac pojedynek :mrgreen: ?
Mozna :D Brawo Brawo Brawo....

Tylko ROW !

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Wto 14 Sie, 2018 00:12   

Mlody_Holek napisał/a:
Chmielu, ciagle go.cos blokuje. nawet sylwetke ma coraz gorsza. Myslalem ze jak Kacper pojdzie w seniorke to Chmielu poczuje taki luz, ze jest pierwszym i najlepszym naszym juniorem a on na odwrot... szkoda.., Tyle tylko dobrze ze jeszcze przyszly rok mu zostal na poprawe.

Nie wiem czy byles dzis na mlodziezowce mozna sie zalamac. Nie chce chlopaka dolowac, ale na powaznie musi sie cos zmienic w jego rozwoju, lub trzeba bedzie profesje zmienic. Trudno powiedziec co go tak blokuje, nie przypominam sobie by to jakas powazna kolizja go tak wybila z rytmu. Szkoda, ze jak Kamil tak i Robert nie poszli tropem Kacpra.

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Wto 14 Sie, 2018 00:19   

Robert idzie w dół od czasu wypadku Rempały. Niestety, ale od tego czasu jest to ciągły spadek w dół.

https://youtu.be/v82EdpfkDwA?t=16m54s

Popatrzcie sobie tutaj na Chmiela i jego hamowanie nogą. Ciekawy jestem ile tutaj stracił na prędkości

Swoją drogą to teraz po fakcie chyba lepiej, że Kacper miał ten defekt. Czasem lepiej dla drużyny jest wygrać mecz w 15, porzucać zawodnikami w górę, niż wygrać spokojnie spotkanie przed nominowanymi.
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Wto 14 Sie, 2018 00:28, w całości zmieniany 1 raz  

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Wto 14 Sie, 2018 09:12   

DonKamillo napisał/a:
lepiej, że Kacper miał ten defekt
i pare tysi w plecy ;>

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Wto 14 Sie, 2018 10:32   

Przecież ja nie mówię tutaj o Kacprze, ale o drużynie

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Wto 14 Sie, 2018 11:08   

jak jedziemy tak filozoficznie xD
to mentalnie nie jest to dobre dla drużyny gdyż nie wiadomo czy nie stracił, bezpowrotnie tego silnika :(
a wiemy jak silniki są ważne, oby ta strata nie przeniosła się na późniejsze mecze :(
gdzie ucierpi drużyna :(

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Maveral 
Senior

Wysłany: Wto 14 Sie, 2018 12:00   

Gorzej. Worynie na IMK zatarł się silnik, teraz w Łodzi. Oby to nie był zwiastun grubszych problemów sprzętowych.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi