Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
19.08.2018 ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils
Autor Wiadomość
tom06 Real 
Senior

Wysłany: Sob 18 Sie, 2018 21:20   

a moim zdaniem jako drugo senior powinien jechac ...Lars. Obu panów bym na razie ze składu wyprosił. mniej punktów niż oni chyba Lars nie zrobi.

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Sob 18 Sie, 2018 21:31   

tom06 Real napisał/a:
a moim zdaniem jako drugo senior powinien jechac ...Lars. Obu panów bym na razie ze składu wyprosił. mniej punktów niż oni chyba Lars nie zrobi.

Nie, ale Tudzież raczej zrobi.
Zresztą odsuwanie ich teraz przed półfinałem jest głupotą

Pit 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Sob 18 Sie, 2018 22:01   

Wiadomo co sie dzieje z Karpovem?

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 19 Sie, 2018 15:32   

bobo44 napisał/a:
wynalazek lebiedevs

Dalej wynalazek ?? :twisted:

Najskuteczniejszy zawodnik dziś :)

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Nie 19 Sie, 2018 16:17   

Ludzie... Prosze napiszcie jak zawody...
Przeciez wygrana...... ;) ?
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Nie 19 Sie, 2018 16:17, w całości zmieniany 1 raz  

TomekROWRybnik 
Senior

Wysłany: Nie 19 Sie, 2018 16:35   

Mamy przed najwazniejszymi meczami wreszcie kompletna druzyne. Moze poza drugim juniorem...

Mlody_Holek 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 19 Sie, 2018 16:57   

Powiem szczerze, ze nie wierzylem w Szczepana, ale to co dzisiaj pokazal to mam nadzieje , ze to.przelamanie juz na stale i w koncu bedzie to kompletny zawodnik az do finalu. Mecz klasa w sobie. Byly fajne akcje, pare mijanek bylo cos dla oka. Cieszy postawa Andrzeja, ta jego pochylona sylwetka to pokazuje jak szybki czuje sie na motorze widac, ze odzyskal radosc z jazdy. Mialem wrazenie ze Troyowi troche ten tor nie pasil, ale koniec koncow wszyscy pojechali na fajnym poziomie.
Teraz mecz w Pile, mysle ze to formalnosc.
Chyba nam przydzie zmierzyc sie w PO z Gnieznem, ktore u siebie jest piekielnie mocne. Chyba wolalbym jeszcze raz trafic na Lotyszy. Zobaczymy jak to.sie ulozy w ostatniej kolejce.
Najwazniejsze , ze Nasi wszyscy zaczynaja jechac tak jak mieli jechac od poczatku sezonu.

Maveral 
Senior

Wysłany: Nie 19 Sie, 2018 17:00   

Jedziemy ;)

1. Troy - występ średni, bo nie można powiedzieć, że coś tam zawalił. Jeździł dziś jakoś bez błysku, choć spod taśmy, jak zwykle, wychodził dobrze. Gubił punkty na trasie, w zasadzie po głupich błędach, więc może miał po prostu słabszy dzień. W takim upale ciężko o koncentrację.
2. Bjuli - rudowłosy Brytyjczyk to znowu przeciwieństwo Troya - słabe starty, ale szarpał na trasie. Jeśli poprawi ten pierwszy element, to będzie z niego niezły grajek. Swoje zrobił - nikt przecież od niego nie oczekuje dwucyfrówek. Ważne, że chłopak ma wolę walki i pokazuje to w każdym biegu :)
3. Lebiodka - ten nam dziś wystrzelił :) Głównie brylowal na starcie, co dawało mu później komfort jazdy z przodu. A na trasie zdołał go wyprzedzić tylko szybki dziś Ljung. Oby dzisiejszy występ był zwiastunem coraz wyższej formy Andrzeja, bo z takim Lebiediewem będziemy bardzo groźni w PO.
4. Szczepan - zdaje się, że dzisiejszym spotkaniem zaklepał sobie miejsce w składzie do końca sezonu. Przy jego trzech pierwszych biegach przecierałem oczy ze zdumienia, czy to na pewno jedzie Mateusz :D Starty w miarę dobre i agresywnie na trasie. Fajnie mu szły te motorki. Może Szczepaniak senior znalazł w końcu dobre sprężyny zaworowe na allegro? :D Szkoda, że w dwóch ostatnich swoich biegach Mateusz już tak ładnie nie jechał, ale mimo wszystko występ na duuuuży plus.
5. Kacper - a ten dżentelmen, odwrotnie do Mateusza, odnalazł się w drugiej części zawodów. Słyszałem, że podobno jechał na nowym silniku, bo poprzedni mu się zatarł w Łodzi, więc może potrzebował dojść do optymalnych ustawień. Dobrze jednak, że w końcówce wrócił stary, dobry, szybki Kacper i robił na torze co chciał :)
6. Rompert - nie ogarniam tego synka. W niektórych biegach widać, że jest szybszy od rywala, ale to hamowanie nogą zaczyna już być jakąś patologią. O wyprzedzaniu na trasie kogokolwiek nie ma w zasadzie mowy. Jazda po dużej w jego wykonaniu po prostu nie istnieje - dla Roberta tor kończy się w połowie szerokości. Szkoda.
7. Lars - świetny występ! Kapitalne starty oraz odważnie i szybko na trasie. Zawalił bieg nr. 14, ale i tak zrobił więcej niż się od niego oczekuje :) Oby tak do końca sezonu :)
8. U Łotyszy podobał mi się Ljung - był szybki, waleczny i dobrze czytał rybnicki tor. Co tu dużo gadać - klasowy zawodnik. Reszta Długopisów nie zachwyciła, a zwłaszcza zawiódł mnie Lahti, od którego oczekiwałem nieco więcej.
9. Meczyk łatwy i przyjemny. Generalnie, Łotysze nie stawili zbyt wielkiego oporu, czego w sumie można się było spodziewać. Nawet taktycznych nie stosowali, choć Ljunga z "taktyka" mogli puścić. Jeśli chodzi o skład PO, to wszystko idzie zgodnie z planem. Brakuje jeszcze tylko wygranej Loko u siebie z Gnieznem i Gdańsk kończy sezon na 5 miejscu. Nie ukrywam, że na pewno by mnie to ucieszyło, bo widać, że Wybrzeże się rozpędza i gdyby weszli do PO, to byliby poważnym kandydatem do wygrania ligi.
10. Na koniec trzy biegi ode mnie ;)

Bieg nr.7: C - Batchelor, Ż - Ljung, N - Bewley, B - Michailov

Bieg nr.10: B - Trofimov, C - Lebiediew, Ż - Ljung, N - Szczepaniak

Bieg nr.15: C - Lebiediew, Ż - Puodżuks, N - Szczepaniak, B - Ljung
Ostatnio zmieniony przez Maveral Nie 19 Sie, 2018 17:09, w całości zmieniany 1 raz  

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 19 Sie, 2018 19:28   

Maveral napisał/a:
Wybrzeże się rozpędza i gdyby weszli do PO, to byliby poważnym kandydatem do wygrania ligi.

Za dużo tych kandydatów ;)

Jest ich 2 obecnie my i Lublin :D

igła 
Grand Prix Rider

Wysłany: Nie 19 Sie, 2018 21:17   

W akcje pomocy Julkowi włączyło się w trakcie meczu około 500 osób, a w puli przybyło troche ponad 2 tysiące.

Już szykujcie portfele na półfinał, bo wtedy będzie zbiórka kasy do puszek :)

https://siepomaga.pl/serce-julka

PozdROWienia
Igła

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 19 Sie, 2018 21:33   

TomekROWRybnik napisał/a:
Mamy przed najwazniejszymi meczami wreszcie kompletna druzyne. Moze poza drugim juniorem...
kurła nie przesadzałbym
po prostu przeciwnicy byli słabi, przeciętni
dla mnie Lars i Robert to... dwie niewiadome
serio
0 zaufania przed biegiem

co do meczu no to oni byli słabi, przeciętni
ale parę biegów mogło się podobać

fajnie, że coś zaczna jechać Szczepaniak - w 1 łuku ładnie (zapomniałem w którym biegu) weszedł między dwóch Lokomotywownian ;D
rozjechał się Andrzej
stabilnie Troy, Kacper, Daniel

juniorzy mnie nie przekonują ani Lars, ani Robert

mecz na +, wszyscy cali nawet Lahti po upadku - to cieczy
Maveral napisał/a:
5. Kacper - a ten dżentelmen, odwrotnie do Mateusza, odnalazł się w drugiej części zawodów. Słyszałem, że podobno jechał na nowym silniku, bo poprzedni mu się zatarł w Łodzi
kurła są tacy, którzy mówili, że to dobrze xDDD, że zatarł xDD
ech.. ;) ;) ;)
Maveral napisał/a:
6. Rompert - nie ogarniam tego synka. W niektórych biegach widać, że jest szybszy od rywala, ale to hamowanie nogą zaczyna już być jakąś patologią. O wyprzedzaniu na trasie kogokolwiek nie ma w zasadzie mowy. Jazda po dużej w jego wykonaniu po prostu nie istnieje - dla Roberta tor kończy się w połowie szerokości. Szkoda.
a Wieczorek dziś wyprzedził xD Thorsela na trasie ;D w stylu słabym ale też przestał hamować nogą

kiedyś rozpocząłem, tzn tak napisałem takie pytanie przed spotkaniem z klubem
czy ktoś by mógł zapytać czy nasi zawodnicy współpracują z dietetykami profesjonalnymi, trenerami innymi i psychologami
ale nikt nie podjął tematu

Wieczorkowi może serio pomogła współpraca z Kościechą?

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

ebul 
Senior

Wysłany: Pon 20 Sie, 2018 08:15   

Mecz zgodnie z planem, wygrana za 3 pkt-y i 3 plac po rundzie zasadniczej. Muszę odszczekać, bo byłem za odstawieniem Szczepana od składu, a wczoraj był jednym z najjaśniejszych punktów naszej drużyny. Był szybki i naprawdę jechał z jajem, takiego strzepana chcieliśmy oglądać od początku sezonu...
Drużyna chyba spięła poślady i w końcu zaczynają jechać na swoim najwyższym poziomie. Silna, równa drużyna to bardzo wielki atut, wczoraj słabiej wypadł Batchelor (oby to tylko jednorazowa wpadka, a nie coroczna prawidłowość, że w P.O. kładzie mecze...), Kacprowi też w pierwszym starcie przydarzyła się wpadka, a wynik drużyny jest imponujący.
Prawdą też jest, że z Lokomotywy ktoś spuścił parę, bo Łotysze za wysoko poprzeczki nie zawiesili, ale mecz mógł się podobać.

Ciekawie robi się w czubie tabeli, Gniezno się rozkręca, tak samo nasza drużyna, w Lublinie jakby coś się zacięło, ale drużyna jest nadal mocna. Na uwagę zasługuje postawa Wybrzeża, gdyby jakimś cudem awansowali do 1-4 naprawdę mogą namieszać, że skład mają mocny, wszyscy wiedzieli na początku sezonu, ale dopiero teraz zawodnicy punktują na swoim wysokim poziomie, jak dla mnie na chwilę obecną jedna z najlepszych drużyn w Nice I lidze.

Maveral 
Senior

Wysłany: Pon 20 Sie, 2018 10:11   

ebul napisał/a:
Prawdą też jest, że z Lokomotywy ktoś spuścił parę, bo Łotysze za wysoko poprzeczki nie zawiesili, ale mecz mógł się podobać.

Kokin powiedział w wywiadzie po meczu, że cieszy się, że wszyscy odjechali zdrowo te zawody, bo spinają poślady na mecz z Gnieznem u siebie. Wychodzi na to, że mecz w Rybniku po prostu odpuścili i sobie tak jechali treningowo. Teraz Loko musi wygrać z Gnieznem, żeby wejść do PO.

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pon 20 Sie, 2018 10:35   

Maveral napisał/a:
Wychodzi na to, że mecz w Rybniku po prostu odpuścili i sobie tak jechali treningowo.
to szło się domyśleć po tym, że nie robił żadnej RT ;)

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Fabregas 
Senior

Wysłany: Pon 20 Sie, 2018 12:26   

ebul napisał/a:
takiego strzepana chcieliśmy oglądać od początku sezonu...
:lol: :lol:

Odpowiedz do tematu