Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
26.08.2018 Polonia Piła vs KS ROW Rybnik
Autor Wiadomość
karMANN 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 09:37   

W obecnej sytuacji mniejszym złem jest Karpov w składzie. Artur nie potrafi zrobić punktu, na bardzo słabej Pile, a co dopiero będzie podczas konfrontacji z Gnieznem czy Lublinem. W play-offach musimy mieć drużynę, która cała punktuje i nie możemy sobie pozwolić, że któryś z zawodników w najważniejszych meczach sezonu będzie robił za statystę. Złudne jest myślenie, że skoro w rundzie zasadniczej pojechaliśmy w Lublinie przyzwoicie to teraz (jeśli się spotkamy) powtórzymy ten wynik, ponieważ każdy mecz jest inny, a do tego stawka zdecydowanie wyższa.
Na tym etapie nie możemy sobie pozwolić na takie kwiatki w składzie, jak Artur Czaja - 0 (0,0,-,w), więc jeśli Karpov strzelił focha (w co nie wierzę) to trzeba kogoś poszukać w jego miejsce. Czaja wczoraj potwierdził, że nie warto na niego stawiać w tak ważnym momencie sezonu.

Fabregas 
Senior

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 09:49   

Prezes w wywiadzie powiedzial,że zrobią formę Arturowi na play off także inna opcja jak Artur chyba nie wchodzi w gre ;)

Maveral 
Senior

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 10:02   

Może tak tylko palnął w wywiadzie, ale jak ochłonie, to pewnie przemyśli to raz jeszcze ;)

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 10:26   

Fabregas napisał/a:
Prezes w wywiadzie powiedzial,że zrobią formę Arturowi na play off także inna opcja jak Artur chyba nie wchodzi w gre ;)

A to było przed występem Artura, czy po? :lol:

Nie no, szkoda mi synka, ale bo stara się na pewno, ale po prostu mu to w tym sezonie nie idzie. A może Courtney jakoś ogarnął by Schleina?

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 10:29   

A nie taniej żeby Courtney przytulił Karpova ;) ?

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 10:35   

Slinotok 007 napisał/a:
A nie taniej żeby Courtney przytulił Karpova ;) ?

Jeśli będzie tego chciał to okej :mrgreen:
Pytanie czy będzie chciał ;-)

Pit 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 10:42   

Albo Czaję. I myślę że na tym polega wypowiedź Mrożka.

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 11:25   

Nieoficjalnie. Czaja ma dostac motory od Bewelya.

Harold 
Junior na wypożyczeniu
Nowy

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 12:28   

Szkoda mi tego Czaje, nasz synek a kompletnie nie umi się odnaleźć w tym roku. Myślę, że prezes dla dobra ogółu podstawi mu jakieś porządne osiołki, trochę Mark mu pomoże i będzie o niebo lepiej. Bo przecież nie zapomniał jak się jeździ, tylko zapewne to kłopoty sprzętowe...

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 12:29   

DonKamillo napisał/a:
Cytat:
Schlein nawet w elidze rok temu bieg, czy biegi wygrywał.

Na motorkach Griszy z tego co pamiętam

Motorek, czy dwa to nie problem dla klubu z taka dotacją i frekwencją.
Trzeba pojechać, polozyć sie na wycieraczce u Kowalskiego i nie wracac bez 2 jednostek ;)

A potem czy Czaja,czy Karpov, czy jeszcze ktoś trzeci musza powalczycbo sklad i o ten sprzet.
Musimy miec zawodnika na min 6-8 pkt na finały.

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 12:35   

Harold napisał/a:
Szkoda mi tego Czaje, nasz synek a kompletnie nie umi się odnaleźć w tym roku. Myślę, że prezes dla dobra ogółu podstawi mu jakieś porządne osiołki, trochę Mark mu pomoże i będzie o niebo lepiej. Bo przecież nie zapomniał jak się jeździ, tylko zapewne to kłopoty sprzętowe...

Tylko, że to już siedzi w głowie. Jak sie cały rok jedzie gówno w każdych zawodach i każdych ligach to potem po prostu nawet na dobrym sprzęcie nie idzie. Szczepanowi wyszedł IMP, ostatnio liga i teraz już wjeżdża tam, gdzie jeszcze 2 miesiące temu nawet by nie spojrzał

Cytat:
Motorek, czy dwa to nie problem dla klubu z taka dotacją i frekwencją.
Trzeba pojechać, polozyć sie na wycieraczce u Kowalskiego i nie wracac bez 2 jednostek

Ewentualnie zagadać do takiego Torunia, czy tam ich zawodników, może już ktoś skończył rozgrywki we wszystkich ligach i za jakieś 2 tygodnie coś będzie mógł tam wypożyczyć. Warto było by z Artiomem też chyba pogadać, ale tutaj znowu GP jest. 3 lata temu chyba Borowicz jechał na moplikach Iversena i nas pozbawił Cieślak finału
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Pon 27 Sie, 2018 12:35, w całości zmieniany 1 raz  

Mlody_Holek 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 13:03   

W czwartek na stadionie jest spotkanie z Ksieciuniem, wiec mysle, ze wszystkiego sie dowiemy.
Jesli chodzi o Czaje, to mysle, ze w wywiadzie Prezes mial na mysli wlasnie wspolprace Cortneya z Arturem. Cos mi tu nie gra z tym Karpowem, bo prezees ani slowa o nim.

Poza tym strasznie sie ciesze, ze nasi wygrali i pojada z 2. Widmo jechania pierwszego meczu u siebie mnie przerazala bo bylbym nieobecny i bym tego niestrzymal a tak mam czysta glowe :mrgreen:

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 13:23   

Dlatego teraz jest czas, zeby Mrozek i Dymek pokazali, ze mają cohones. Kupić/wypożyczyć sprzęt, pojechac na trening na jakis twardy tor (może G-dz).
Byc moze sciagnac jeszcze kogos ro dwojki, która mamy.
Rok temu niewiele zabraklo...

TrackMan 
Senior
ROW

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 13:33   

Kombinatorstwem nigdzie nie zajedziemy ;) Do chu*a Pana po co tak kombinować nie rozumiem tego...

Jedziemy tym co mamy ,jest dobrze. Nie jedzie Batch to uzupelnia go Szczepaniak teraz , Lebedew złapał dobrą formę jedyna luka w składzie to nr 10 i najzwyczajniej w świecie postawić na lepszego Czaja/Karpov ;-)

Może jeszcze kupmy od Leszna 5 motorków dla każdego... Paranoja.

Zluzujcie i dajcie sie wykazac tym zawodnikom co mamy

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 13:43   

Cytat:
Zluzujcie i dajcie sie wykazac tym zawodnikom co mamy

Ile razy Czaja miał okazje się wykazać?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi