Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
02.09.2018 Start Gniezno vs KS ROW Rybnik
Autor Wiadomość
Maveral 
Senior

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2018 16:28   

1. Troy - zawiódł, ale chyba mu ten tor nie leży. W rundzie zasadniczej też tam nic nie pojechał. Nie ma co panikować, bo tor w Gnieźnie już lepszych zawodników od Troya potrafił pokonać.
2. Karpov - w pierwszym biegu petarda, co potwierdza czas uzyskany przez Ukraińca, ale później jakoś się pogubił. Szkoda, ale jednak ta trójka pokazuje, że może mieć przebłyski, w przeciwieństwie do Czajnika, co do którego straciłem wszelką nadzieję na lepszą jazdę w tym sezonie.
3. Lebiodka - szarpał, ważne punkty przywoził i choć demonem prędkości nie był, to nadrabiał walecznością. Średni występ, ale sądzę, że swoje zrobił. Chyba także nie lubi tego toru.
4. Szczepan - tata w końcu wyszarpał kilka dobrych sprężyn zaworowych na allegro i od razu nam chłop odżył ;) Obudził się w najważniejszej części sezonu i oby tak dalej. Nie wierzę, że to piszę, ale dziś to był nasz lider :D
5. Kacper - w rundzie zasadniczej latał na gnieźnieńskim torze, a dziś męczył się niemiłosiernie. Trochę szkoda, bo jakby pojechał na tę swoją dwucyfrówkę, to mielibyśmy zwycięstwo. Jak zwykle serce zostawił na torze :)
6. Lars - szkoda pierwszego biegu, bo sędzia przerwał wyścig kiedy Skupień wygrał start i mógł przywieźć trójeczkę. Swoje jednak zrobił. Miła postawa względem Batcha, któremu pożyczył maszynę :)
7. Chmiel - w zasadzie to samo co Lars. Zakładający się Chmiel na trójkę zawodników, to nieczęsty widok - Pavlic chyba tam był w szoku ;) Swoje Robert zrobił.

Wynik dobry, bo zakładam, że w rewanżu zrobimy tor pod koło i pykniemy ich 20+ punktami :)
Ostatnio zmieniony przez Maveral Nie 02 Wrz, 2018 17:32, w całości zmieniany 1 raz  

luki 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2018 17:18   

Start Gniezno - ROW Rybnik 45:45

No i bardzo pięknie, myślę że każdy z nas przed meczem ten wynik brał by w ciemno.

Troy Batchelor 6+1 - jak dla mnie słaby wynik Troya, ostatnie 3 pkt na sprzęcie Larsa, obniżył nam trochę loty kangur

Andriej Karpow 3 - pierwszy bieg rewelacja, a później słabizna, ustawienia nie w tą stronę czy jak?? W rewanżu Cook??
Andrzej Lebiedew 8+1 - dobry solidny występ, jeszcze nie tak dawno woził ogony.

Mateusz Szczepaniak 12 - chapeau bas, ojciec sukcesu, wielu żądało odstawienia go od składu (ja też) na IMP-ie pokazał że dogadał się ze sprzętem i że może być lepiej...no i jest dobrze i oby tak dalej.

Kacper Woryna 8+1 - brak trójki, brak szybkości, ale dużo walki i mądrej jazdy, nawet przy tym upadku było widać myślenie, jak by się nie zreflektował mogło by to wyglądać znacznie gorzej.

Lars i Robert po 4 pkt, dobry wynik, patrząc na to że bieg juniorski został zawalony.

Rewanż powinien być tylko formalnością.

tom06 Real 
Senior

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2018 17:31   

co do meczu to juz zostało tu opisane wszystko. Co do polsatu, hmm, brak słów. Oby nigdy nie pokazywali eligi, bo te pomyłki Feddka, i ci kamerzysci są tak wkurw... ze brak słów

Bart 
Senior
666

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2018 18:01   

No i cyk, remisik. :)
Sam wynik nie jest żadnym zaskoczeniem, czy wygralibyśmy minimalnie, czy przegrali, to i tak w rewanżu jedziemy po swoje i szykujemy się do finału.
Trochę martwi mnie styl tego "zwycięskiego" remisu, bo trzeba przyznać, że męczyliśmy się bardzo mocno żeby zapracować na ten wynik. Całkowicie zawiedli Karpow i Batchelor - o ile w przypadku tego drugiego chcę wierzyć, że to tylko jednorazowe problemy sprzętowe (o ile nie mamy tu do czynienia z tendencją spadkową w kluczowych rozstrzygnięciach), tak w przypadku Andrieja trzeba pogodzić się z tym, że on dobrego wyniku nie przywiezie, zwłaszcza mając na uwadze finałową potyczkę z Lublinem. I tutaj nasz sztab prezesowo-szkoleniowy musi przeprowadzić konkretną burzę mózgów, jak wypełnić tą ewidentną dziurę w składzie.
Bohaterem meczu bezapelacyjnie Strzepan - wygląda na to, że odpalił na dobre w idealnym momencie. Bez jego skutecznej jazdy już dzisiaj bylibyśmy w lesie i moglibyśmy przyglądać się pracy Rafała Szuminy Szombierskiego. ;)
Jeśli nie wydarzy się jakaś katastrofa to pokonujemy Gniezno przynajmniej 50-40 i szykujemy się na finał. :)

Co do Polsatu - nie ma co narzekać np. na Feddka, on sam nie ukrywa, że żyje piłką nożną, więc żużel komentuje, bo musi. Narzekaliśmy, że w nc+ jest mają nas w dupie, a w Polsacie pokazywani jesteśmy regularnie, więc chociażby z tego względu nie ma co buczeć. :P

Arek 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2018 18:16   

Ja pierdo przed meczem większość pisała jak będzie ciężko i że 42 pkt będzie sukcesem, a teraz się styl nie podoba przy remisie? :P Wynik półfinału jest załatwiony, ja jestem super zadowolony a Wy dupicie, że styl średni. To powiedzcie mi jaki styl miał być przy upragnionych przed meczem 42 punktach...

Easy_Rider 
Junior na wypożyczeniu
Suzuki Intruder

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2018 18:25   

Panowie, wynik jest bardzo obiecujący. Małymi krokami do przodu.

Gratulacje dla całej drużyny ROW,
do zobaczenia w Rybniku

PzdROW :D

Bzy 
Szkółkowicz

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2018 19:07   

ADAM_J napisał/a:

ale 42 pkt wziąłbym w ciemno

Zgodze się z Adamem - też brałbym w ciemno tym bardziej 45 pkt.
Zawiódł Troy, ale na nasze szczęście nadrobił Strzepan.
Tak jak już ktoś pisał byle to nie jego "obniżka formy" pod koniec sezonu. Zobaczymy w meczu rewanżowym.
Ciekawe co z Karpovem, bo o ile u nas z Gnieznem to mało istotne kto pojedzie to na finał z Lublinem już tak łatwej decyzji sztab szkoleniowy mieć nie będzie.

Edit
Kiepsko Polsat kamerą operuje. Np. walka między zawodnikami, a oni pokazują tylko jednego zawodnika jak jedzie z przodu. Nie pokazując całej stawki, a przynajmniej zawodników, którzy walczą o pozycje.
Ostatnio zmieniony przez Bzy Nie 02 Wrz, 2018 19:13, w całości zmieniany 1 raz  

pedro 
Senior
toolman

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2018 21:47   

Na rewanż ewidentnie Cook!
Później dalsze decyzje.
Wynik super!

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2018 22:59   

Goraw napisał/a:
Kto to pisał że Szczepaniak ma wypier... ??

Lubie takiego typu teksty :D

Oczywiscie jest ojcem sukcesu dziesiejszego ale.... w ilu meczach był ojcem porażki ??

Cieszy remis :) i gratulować wszystkim którzy się przyczynili - Martwi Troy i mimo wszystko Kacper.

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2018 23:51   

Najlepsze ze może najgorsze ,że nikt nigdy nie napisał ze Strzepan (nick dziesieciolecia) ma wypierdala,c :/
Uzywali ludzie róznych epitetów ale raczej jak znamy sie tutaj to gnoju nie robimy.

texas
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 03 Wrz, 2018 07:35   

Niby fajnie i pozytywnie ale ja może dorzucę łyżkę dziegciu do beczki miodu.
Niby każdy w drużynie łapie formę, wyniki idą w górę i jest optymistycznie ale tak naprawdę to uzyskaliśmy prawie taki sam wynik jak w rundzie zasadniczej.
Zakładając że finał pojedziemy z Lublinem, chyba wszyscy pamiętają jak skończył się pierwszy dwumecz...
Mam nadzieje ze znowu na najważniejsze mecze nasi liderzy nie zanotują obniżki formy.

Paul666 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 03 Wrz, 2018 07:39   

Wynik bardzo dobry..Miejmy nadzieję, że tor w niedzielę będzie sprzyjał naszym chłopakom i pokonamy Gniezno tak jak w rundzie zasadniczej. Troy ma tydzień, aby dogadać się ze swoim sprzętem "po serwisie" i w niedzielę strzelić komplet. Teraz nie pozostało nić innego jak tylko czekać na niedzielę. :mrgreen: :-D

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 03 Wrz, 2018 07:51   

texas napisał/a:
Niby fajnie i pozytywnie ale ja może dorzucę łyżkę dziegciu do beczki miodu.
Niby każdy w drużynie łapie formę, wyniki idą w górę i jest optymistycznie ale tak naprawdę to uzyskaliśmy prawie taki sam wynik jak w rundzie zasadniczej.
Zakładając że finał pojedziemy z Lublinem, chyba wszyscy pamiętają jak skończył się pierwszy dwumecz...
Mam nadzieje ze znowu na najważniejsze mecze nasi liderzy nie zanotują obniżki formy.

No wlasnie nie kazdy, bo Kacper po serii defektow nie potrafi się odnaleźć z niwym (wyremontowanym) sprzęcie.
Troy też słabnie. I nie sadze, ze celowo obniza loty - moze po prostu jest zawodnikiem, ktory nie potrafi utrzymać wysokiej formy cały sezon .

Maveral 
Senior

Wysłany: Pon 03 Wrz, 2018 09:08   

Spokojnie z tym Kacprem i Troyem. W Gnieźnie nawet miejscowi zawodnicy gadali, że tor był aż za twardy. Po prostu, ciężko się było wczoraj niektórym dopasować do takiego betonu. U siebie zrobimy tor jaki naszym pasuje i będą śmigali :) Trzeba w to wierzyć, bo co innego zostało? Lamentowanie? Dziękuję, postoję ;)

Bart 
Senior
666

Wysłany: Pon 03 Wrz, 2018 09:31   

Slinotok 007 napisał/a:
Najlepsze ze może najgorsze ,że nikt nigdy nie napisał ze Strzepan (nick dziesieciolecia) ma wypierdala,c :/
Uzywali ludzie róznych epitetów ale raczej jak znamy sie tutaj to gnoju nie robimy.

Przyznaję, że do niedawna sam tak pisałem (może nie dosłownie w ten wulgarny sposób), bo po prostu chłop cały sezon nic nie jechał, a konsekwentnie dostawał miejsce w składzie. Dobrze, że w końcu odpalił, bo teraz jego punkty są kluczowe, zwłaszcza przy kontuzji Bewleya.
Powinienem się wstydzić. :oops: Strzepan, ufam Tobie. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu