Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
09.09.2018 KS ROW Rybnik vs Start Gniezno
Autor Wiadomość
mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2018 19:24   

Ja oczywiscie nie jestem zwolennikiem betonowania torów, bo polski żuzel na tym traci, ale skoro takie są zalecania, to nie ma sensu kopać się z koniem, trenować na przyczepnym, a potem pod nadzorem komisarza ubijać.
Bez sensu.

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2018 19:32   

Bart napisał/a:
Nie wiem ile jeszcze fikcyjnych stanowisk trzeba byłoby założyć,
masz jeszcze zawodników, którzy tworzą dla niego tło ;D ;D ;D ;) )))

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

DonKamillo 
I ligowiec

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2018 19:34   

abba napisał/a:

mustapha napisał/a:
Już pisalem, jaka jest teneencja do robienia torow. Trzeba zrobic taki, żeby nikt się nie doczepił do niego

Mustapha w prawdzie uzywam Twojego cytatu nie mam jednak zamiaru z Toba dyskutowac. Twoj akceptuje skoro tak myslisz jest ok, ja mam swoj i pozwolisz, ze tego sie bede trzymal.

Cytat:
obecnie mamy to koncert zyczen, a raczej placzkow, niepojeta swoboda, ktora moze faworyzowac tzw. "przyjaciol".
W

Sto procent racji. Chyba nie ma innej dyscypliny sportu, w której osoby z zewnątrz mogą w taki sposób wpływać na przebieg rywalizacji. W piłce żeby dostać rzut karny, trzeba jednak pod te pole karne dojść, teraz doszedł VAR, w siatkówce jest tez kamera. Na prawdę w tych dyscyplinach żeby spierdzielić jakiejś drużynie mecz trzeba się postarać i mieć z czego to zrobić.

A w żużlu? Przyjeżdża komisarz i może zrobić z torem ABSOLUTNIE WSZYSTKO. To jest jakaś kpina, że nikt tych ludzi nie nadzoruje i mają oni władze absolutną nad kluczowym elementem tej dyscypliny, czyli torem. Tutaj nawet nie trzeba wywrotek, aby spieprzyć jakiejś drużynie mecz. Wystarczy, że jednemu gościowi rano nie da baba, albo wstanie lewą nogą i może totalnie udupić jakiś team.

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2018 19:46   

DonKamillo napisał/a:

Obrazek

Najwyrażniej to, o czym mowi Gandalf, masz w glowie :)

ebul 
Senior

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2018 20:38   

Gdyby spojrzeć tylko na sam wynik, niespodzianki nie było, lecz ten kto był, lub widział w TV, wie, że łatwo nie było, a było wręcz gorąco. Zgodzę się z Mustapha, nie ma sensu robienia kopy po jaja, jak wiadomo, że komisarz z sędzią będą ubijać... Zwycięzców się nie sądzi, ale to co pojechali u siebie juniorzy to straszna padaka. Szczególnie słabo Skupień, widać, że chłopak ma sprzęt, ale jeśli przychodzi jakakolwiek sytuacja w kontakcie na torze, to chłopak nie wie co ma zrobić, każdy może powiedzieć, późno zaczynał swoją przygodę z żużlem, ale takie błędy= koniec kariery.
Troy Batchelor położy nam finał i baraż. Karpov całkiem nieźle, ale w swoim stylu, czyli nieobliczalnie.
Żeby myśleć o awansie to z Lublinem trzeba zdobyć min 52 pkt-y, ale z takim Batchelorem i juniorami nie mamy o czym marzyć

thomas 
Junior

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2018 21:18   

Zobaczymy jakiego Batchelora bedziemy widzieć za tydzień. Tego z 3ech pierwszych startów czy tego z dwóch ostatnich??...
Za tydzień w niedziele zaczynamy wojne, obawiam sie że może sie ona rozstrzygnąć w ostatnim biegu w Lublinie...
Wszyscy muszą pojechać na swoje maximum, wszystkich naszych 5 seniorów bo po juniorach obawiam sie szału nie mamy sie co spodziewać, szczegolnie przy takiej presji jaka będzie...
Jesteśmy w stanie pokonać ten Lublin tylko niech nikt i nic nam nie przeszkadza pozasportowo...

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2018 23:40   

Kmillo pozamiastałes :D
Nie moge przstac sie śmiac :D

USTA roku dla Mustpafy :D
Bezapelacyjnie :D
BEZZZAPEEELACJJNIEEEEEE :D :D :D

meksykanin8119 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018 04:58   

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zdjecia/galeria/16395/row-rybnik-car-gwarant-start-gniezno-5238-galeria/73 :)

ravajas 
Szkółkowicz
z Lublina

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018 08:00   

Drodzy Kibice ROWu Rybnik, załóżcie proszę temat dotyczący meczów finałowych, bo zamierzam chętnie tu zaglądać. Pozdrawiam z Lublina
Ostatnio zmieniony przez ravajas Pon 10 Wrz, 2018 08:01, w całości zmieniany 1 raz  

Szymon70 
Senior
Szymon

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018 09:34   

ravajas napisał/a:
Drodzy Kibice ROWu Rybnik, załóżcie proszę temat dotyczący meczów finałowych, bo zamierzam chętnie tu zaglądać. Pozdrawiam z Lublina
Każdy żyje półfinałem wygranym, bo w finale nie mamy żadnych szans z mocnym jak pysk węża Lublinem.

Fan_Rekinow 
Junior

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018 10:36   

Ja osobiscie odnioselem wrazenie ze Batch nie daje rady psychicznie dopoki mecz byl na styku batch jechal piach jak odskoczylismy batch sie obudzil, moze mi sie wydaje ale mam wrazenie ze problem tkwi w nim nie w sprzecie. Juniorzy :oops: masakra,przed meczem pisalem ze Skupien ma talent, moze i ma ale jak ktos zauwazyl postepow to on nie robi ( zeby Konieczny ich tu jeszcze nie zrobil w juniorskim) reszta zrobila swoje wedlug mnie ale na Lublin to za malo

kibicROW 
Junior

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018 10:40   

Wiktor Lampart to ich zrobi lekko jak tak pojada...

Fan_Rekinow 
Junior

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018 10:53   

Najlepsze jest to ze z taka jazda teraz drzymy przed Pawlem Miesiacem i Joelem Kingiem :lol: Jak oni nas maja wozic to ja dziekuje ... jak tu Wiktor Lampart ma wozic naszych seniorow i juniorow to ja dziekuje :lol: Trzeba sie spiac i ich rozj... to nie jest czolowka GP

kibicROW 
Junior

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018 10:59   

Joela Klinga, Pawla Miesiaca i Dawida Lamparta powinnismy robic... to nie sa zadni wirtuozi speedwaya... no ale to oni moga robic naszych... :roll:

Lukan 
I ligowiec

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018 15:03   

Ja byłem zdumiony do połowy zawodów, że jest tak wynik na styku... Od razu wiedziałem, że te ten Słupski musiał coś się wpierniczać w tor.. Masakra

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło ale z Lublinem trzeba od samego początku ich cisnąc na 5:1..

AA i jeszcze jedno co do wczorajszego meczu...

Troszka... Boże widzisz i nie grzmisz?? Gratulacje za kapitalne spierniczenie prezentacji... Niech ktoś zabierze temu chłopu mikrofon błagam... 12 tyś ludzi i zamiast to wykorzystać i przy prezentacji zrobić hałas to ten as wymyślił jakieś pseudo klaśnięcie po imieniu zawodnika... No weźcie mnie trzymajcie.... Jak on zaś to samo w finale zrobi to mnie chyba coś rozniesie :roll:

Odpowiedz do tematu