Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Finał KS ROW Rybnik vs Motor Lublin [***]

Kto zawita w roli komisarza toru???
Zbigniew Kuśnierski
1%
 1%  [ 1 ]
Krzysztof Okupski
39%
 39%  [ 23 ]
Krzysztof Okupski w duecie z sędzią Remigiuszem Substykiem
37%
 37%  [ 22 ]
Jacek Krzyżaniak
15%
 15%  [ 9 ]
Krzysztof Guz
0%
 0%  [ 0 ]
Tomasz Welc
1%
 1%  [ 1 ]
Jacek Woźniak
0%
 0%  [ 0 ]
Paweł Stangret
0%
 0%  [ 0 ]
Stanisław Pieńkowski
3%
 3%  [ 2 ]
Głosowań: 58
Wszystkich Głosów: 58

Autor Wiadomość
z 
Junior

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 14:26   

Nowy klub pokryje kare i po problemie. Zreszta nawet jakby to byla duza suma nie jest latwo sciagnac dlug od obcokrajowca. A jak jezdzic w pl z komornikiem na karku to juz rune mu powie :) imo wszystko zalezy jak slowny jest grisza

Nugi 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 14:58   

Nie mówię o karze w wyiarze sportowym w sensie za obniżenie średniej.
Ale jeśli przyjdziesz do pracy na "dopingu" (np. po alko) i wjedziesz np. TIREM do hurtowni przez ścianę a nie przez drzwi to albo pójdziesz za to do paki albo do końca życia będziesz spłacał wyrządzone szkody ...
Tu sytuacja jest podobna, pracownik w niedozwolony sposób zadziałał na szkodę firmy, przez co utraciła wiele mln zł ...

z 
Junior

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 15:01   

Juz ci napisalem. Nawet jak mrozek ugra milionowe odszkodowanie od griszy to powodzenia aby to wyegzekwować

Pit 
Junior

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 15:09   

Tez niestety wydaje mi się że w 1szej lidze to co najwyżej zobaczymy Logachova zamiast Griszy. Tym bardziej ze Lublin bedzie miał mega ptacie zeby jakiegoś zawodnika klasowego ściągnąć. Bo z Jonssonem liderem w ekstralidze to oni zleca szybciutko A w sumie to nawet im kibicuje zeby się utrzymali. Kasa jest masa ludzi na trybunach i super zarządzany klub.

Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 16:30   

Do stanu regulaminowego doprowadziliśmy go dopiero około godziny 14:15. Kierownik drużyny gości nadal twierdził, że nawierzchnia jest nieregulaminowa. Nie mam jednak pojęcia, na czym się opierał. Tor w Lublinie był tak naprawdę twardy. Proszę spojrzeć na czasy, które były około trzy sekundy gorsze od rekordu toru - przekonuje Fiałkowski.

Co on pierdzieli?! Kuźwa Świst szedl ze śrubokrętem i prawie cały mu wszedł a on dupi ,że tor był twardy?!
U nas nakazali zeby byl beton bo są opady przewidywane a tutaj zapomnieli nakazu dać?
Co za mafia to ja nie mam pytań.

Motorowiec 
Szkółkowicz

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 17:45   

Oczywiście, że był twardy. Ujęcie Śwista ze śrubokrętem było przed ubijaniem. Jak na próbie toru zaczęło się lekko kurzyć to myślałem że już po nas. Nawet na Waszym forum przed pierwszym meczem finałowym padały pomysły, żeby zrobić 'kope po jaja'. Jak dla kogoś w niedzielę było przyczepnie to ja nie mam pytań. A Wasz trener Skupień to już w ogóle w takich warunkach jeździł, że przy tym to wczoraj mieliśmy beton.

Wasz kapitan:
Cytat:
Tor musiał zostać doprowadzony do jazdy. Po prostu. W Rybniku, jeśli jest tylko trochę przyczepnie, to jest płacz. Nie mówię, że w Lublinie było coś nie tak. Powinno być jednak tak samo, każdy powinien być tak samo traktowany
Argumenty o Gnieźnie mnie nie przekonują, bo co mnie ci betoniarze obchodzą? Czy my kwestionowaliśmy tor w Rybniku? Jeżeli mieliście pretensje do Startu za półfinał to w finale zachowaliście się tak samo jak oni.

Ja osobiście Waszego prezesa nie lubię bo jest jaki jest ale on za ROW jest akurat chyba gotowy umierać i na pewno dużo czasu i nerwów poświęca Waszemu klubowi a po Momotach i innych jego poprzednikach to chyba korzystna zmiana. Chociaż faktycznie mógłby się zająć bardziej stricte prezesowaniem a nie wszystkim naraz. Ale to nie moja sprawa i piaskownica.

Ps. powodzenia w barażu, nie jesteście wcale na straconej pozycji.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 20:29   

kolosz napisał/a:
To się Mrozkowi odbiła czkawką radość na quadzie tydzień temu, jakbyśmy już mieli pewny awans...

Przytocze ten fragment bo milionów postów czytać mi się po prostu już nie chce.

Mrozek cieszył się ze zwycięstwa w danym meczu :) Chyba każdy kibic w tym mieście się z tego cieszył. Płakać chyba nie miał ?? Nie ma jak dowalić chłopowi - a nie popatrzeć na swoje/nasze kibicowskie podwórko. Przypomnę tylko, że tu jak i na FB już kilkunastu kibiców ustalało składy na elipe :) Już niektórzy mieli awans w kieszeni. A tu niespodzianka i zimny prysznic - zresztą nie pierwszy. Półmetek to nie matura !! Tak niektórzy już byli pewni... Tylko tych pewnych awansu było więcej - a Mrozek na quadzie był tylko jeden :roll:

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 21:52   

Juz po 1 zawodach z Motorem kumpel mi gadał ze to bardzo wysoka wygrana .
Biorac pod uwage jak wygladał ten .
I rzeczywiscie.
To oni nas scigali.
Bylismy pomimo wygnanej jakby wolniejsi.
W rewanzu to juz w ogóle.

Nie wiem na ile winy w tym sprzetu ale zeby Karpov tak sie zmienił w tydzień ?

W Zielonej Batch znowu pojedzie swoje 1121121

Nie ma mozliwosci go wycofac ? Wszczepic mu wirusa zeby zapadł na Malarie ?
Wtedy może jakies ZZ i przynajmniej wtedy Kacper z Andrzejem pojada po 7 razy... ;)

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 22:06   

I jeszcze jedno.
W piłce VAR został wprowadzony po to ,żeby eliminowac błedy.
W żuzlu mamy jeszcze dokładniejszy VAR (czyt powtórki) i słuzy on temu by kręcic wałki.
Taki paradoks ;)
A ręka Raczke dalej myje :-?

Z mojej strony zasłuzone zwyciestwo Motoru w dwumeczu.
18-12 w indywiduwalnych zwyciestwach.
Biorąc pod uwage poziom naszej jazdy w Lublinie to i tak cud ,że dojechalismy z nadziejami do 15 biegu.
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Pon 24 Wrz, 2018 22:07, w całości zmieniany 1 raz  

Arek 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 22:12   

Jestem załamany...

Nie mam pretensji do nikogo bo:
tory, srory, komisarze, srarze, sędziowie, chujowie, decydeni, sprzęty, sręty, forma, srorma, pech, srech, starty, srarty, ostrzeżenia, srenia, taśmy, sraśmy, defekty, srekty
to wszystko okazało się bez znaczenia, ponieważ ułożyło się tak, że przed 15 biegiem finałowego rewanżu był w dwumeczu remis.
Tam naprzeciwko siebie stanęli dwaj najlepsi w tym sezonie zawodnicy Motoru oraz dwaj aktualnie najlepsi Nasi zawodnicy i stoczyli decydujący bój o awans. Równe szanse. Prosta sprawa, kto wygra bieg awansuje.
I przegraliśmy,
czyli nie zasłużyliśmy na wygranie finału.

Po prostu mimo naszego wiecznego pierdolenia na to, na to i na tamto wjebaliśmy ostatni decydujący bieg...

:(
Ostatnio zmieniony przez Arek Pon 24 Wrz, 2018 22:12, w całości zmieniany 1 raz  

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 22:18   

Arek, my przegraliśmy ten mecz :!:

Bo byliśmy słabi, wolni itd... Nie zawinił defekt Woryny... Zawiniła drużyna która roztrwoniła zaliczkę. Karpov, Szczepaniak, Troy - brak Larsa.

Popsuli coś co było do wygrania. Bo byliśmy słabsi....

snake27 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 22:24   

Piksiński z całym szacunkiem do Larsa ale na tym torze to nie gwarantował większych punktów od Chmiela. Trudno o jakikolwiek optymizm na mecze barażowe. Jedynie, tak jak ktoś już rzucał pomysł czymś Troya zarazić i dać 7 startów Worynie i Lebiediewowi

Arek 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 22:33   

Nie ma opcji na ZZ chyba, że za Kacpra. Co Wy dupicie? Jedziemy tym samym składem. Innego nie mamy.

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 22:45   

snake27, Po czym wnioskujesz ??

Bo ja jestem przekonany, że więcej niż Giera by zwojował :D

snake27 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 22:49   

Po tym że u Larsa widać brak doświadczenia i siły w rączkach.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi