Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Finał KS ROW Rybnik vs Motor Lublin [***]

Kto zawita w roli komisarza toru???
Zbigniew Kuśnierski
1%
 1%  [ 1 ]
Krzysztof Okupski
39%
 39%  [ 23 ]
Krzysztof Okupski w duecie z sędzią Remigiuszem Substykiem
37%
 37%  [ 22 ]
Jacek Krzyżaniak
15%
 15%  [ 9 ]
Krzysztof Guz
0%
 0%  [ 0 ]
Tomasz Welc
1%
 1%  [ 1 ]
Jacek Woźniak
0%
 0%  [ 0 ]
Paweł Stangret
0%
 0%  [ 0 ]
Stanisław Pieńkowski
3%
 3%  [ 2 ]
Głosowań: 58
Wszystkich Głosów: 58

Autor Wiadomość
Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 21:51   

Dobrze - ale od Giery jest lepszy i można się spodziewać więcej niż wyjebania się na łuku ot tak ??

Dwa punkty więcej !! Tyle nas dzieliło... Karpov Junior Troy Szczepaniak - ktokolwiek by pojechał lepiej dziś ni ebyło by tematu.

Kacper dostał defakt - a wystarczyło, żeby reszta coś dała od siebie. Nie dała za dużo.
Ostatnio zmieniony przez Piksiński Pon 24 Wrz, 2018 21:53, w całości zmieniany 1 raz  

snake27 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 21:55   

Tak, jasne, pomiędzy Chmielem a Gierą jest spora różnica. Nie kwestionuję tego, jednak nawet Chmiel który powinien być bardziej doświadczonym zawodnikiem i który podobno preferuje przyczepne tory przeciwnika nie pokonał

Slinotok 007 
I ligowiec

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 21:57   

U nich nie było Bobera w 1 meczu który jest lepszy od Larsa i Roberta.
Tu i tu niesłuszne wykluczenia .
Wszystkie nieprzychylnosci losu na remis.

Ale byli lepsi i odrabiajac taka strate ,ze az sie nóz w kieszeni otwiera... Bylismy słabi.I wolni.
W GP decyduje zasada wygranych biegów.
Oni wygrali 18-12.
Wygrali zasadniczą.
Pretensje tylko do siebie.Bo to nie był tylko ten dwumecz ale cały sezon sklada sie na koniec.
A to ,że Lublinianie sprzet oszczedzali mówiło sie i pisało szeroko.
Ostatnio zmieniony przez Slinotok 007 Pon 24 Wrz, 2018 21:59, w całości zmieniany 1 raz  

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 22:00   

snake27, ale co ty z tym Chmielem :) Nie mieliśmy Larsa :) ... Jeden bieg był "pusty" bo Giera wywinął Koziołka :D ...

Poza tym każdy pojechał słabo - nawet obudzony Szczepaniak któremu już niektórzy dawali kontrakt do podpisania :roll:

Przegraliśmy mecz i zaliczkę której podobno nie dało się nie obronić...

snake27 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 22:07   

Podałeś jako jedną z przyczyn porażek brak Larsa. Ja tylko piszę że z nim w składzie raczej wiele więcej byśmy nie zwojowali.

Easy_Rider 
Junior na wypożyczeniu
Suzuki Intruder

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 23:56   

Witam

Kolega Szczepan fajnie opisał... tak na marginesie zgadzam się z nim.

Pierwsza sprawa. Jechaliśmy tam po zwycięstwo i każdy z zawodników przygotował się najlepiej jak mógł. Ja osobiście nie mam pretensji do naszych, ponieważ robili co mogli jak nie w pierwszym to w drugim meczu.

U nas tydzień wcześniej zrobili naprawdę bardzo dobrą robotę zarówno Karpov jak i Szczepaniak. Druga linia jechała lepiej jak pierwsza. W zasadzie Lebiediew miał jeden punkt mniej od Szczepana. Przewagę pierwszego meczu zrobił Lars - ten synek, co niejeden tu na forum krytykował go jaki to cienias. Ja osobiście uważałem go za żużlowca, który pewnego dnia odpali podobnie jak Kacper. W sumie wydaje mi się, że chłopak zrobił krok milowy w ostatnim meczu.
Ja najbardziej żałuję, dlaczego Lars nie jechał w 13 biegu pierwszego meczu!!! Pisałem już wtedy na stadionie na forum... Jonsson miał wtedy 0. A może było by dla nas wtedy 4:2? Skoro Troyowi nie szło na betonie to daję juniora który jechał jak John Deer na polu...a nie koń Łysek w pokładzie Idy!!! Nie kapowałem tej decyzji i nie kapuję. Było to widać chyba w RMŻ.

Niestety w przeddzień Lars miał wypadek i dla nas stało się faktem że podstawowy junior (ten lepszy) odpadł. Każdy liczył na seniorów, ale Panowie to Lars zrobił największą różnicę w meczu z Motorem. Moim zdaniem wygralibyśmy w Lublinie z przewagą kilku punktów w dwumeczu. Stało się jak stało, to już historia. Miejmy nadzieję, że z Myszami młody Skupień pojedzie i zrobi znowu ogień - wartość dodaną w meczu. A co będzie jak stan zdrowia mu na to nie pozwoli?

Tak krytykujecie Batcha a ten zrobił 10 pkt w Lublinie a Lebiediew 13 w tylu samych biegach czyli w 6. To trochę niesprawiedliwe. Kacper mniej bo 9. Trudno miał defekt...,mógł mieć 12. Juniorzy z Lublina 9 pkt, my 1 (Robercik). Niestety ale mieliśmy pecha w związku z wypadkiem młodego Skupienia.

Ogólnie teraz. Lublin był lepszy w fazie zasadniczej, zdobył 26 pkt, my 23. Nie ma co dyskutować, byli lepsi. Prezes Mrozek sprowadził Lebiediewa, Bulliego który jeździł w Rybniku jak prawdziwy Mistrz - z finezją, pięknie, qrwa cudownie - palce lizac. Znowu pech... dzwon... plan reanimacji na fazę PO padł w 50%... Ale w fazie PO to my mieliśmy większy progres a Motor zadyszkę. Drużyny bardzo wyrównane.

Lebiediewa zawsze szanowałem. Pisałem tu na forum dwa lata wstecz że Mrozek powinien go sprowadzić w czasach transferowych. Pamietam jak jeździł tu w Rybniku z Daugavpils. Andriej to gość, któryu nas sie pozbierał, odżył bo moim zdaniem Wrocław to nie klub dla takiego żużlowca. Wrocław to ciężki ośrodek, presja duża... Szacun Andriej, tylko czekać aż podpiszesz tu kontrakt przynajmniej na dwa lata wchodząc z pustą głową do EL.

Szczepana bym nie skreślał, bo w zasadzie ma progres. Dobrze wiecie jak o polskiego seniora trudno. Musielak mu nie dorównuje do pięt, sami widzieliście jak było to wiadać w zeszłym roku i jak teraz to wygląda w Czewie. Widać że koleś pozbierał się po tragicznym początku i ja osobiście dałbym mu szansę w Rybniku raz jeszcze w przeciwieństwie do Czai.

Karpov niestety pokazuje swoją jazdą totalnie niestabilną formę szczególnie na wyjazdach, aczkolwiek nie można mu zarzucić że serducha przy G72 nie zostawiał.

Co do Prezesa Mrozka. Jest prawdą że jest specyficznym człowiekiem o czym sam nieraz mówi. Jednak jego wynalazki jak Max, Grisza (który dał ciała), Holtański, Fredka, Lebiediew, Bulli... jechały. Co z tego że wyjechał na qadzie, mi się to podobało. Podjechał pod kibiców Lublina - miał po drodze. Ale Fuck Off im nie pokazał tylko palec wskazujący. Nieraz żużlowcy też tak pokazują i hejtu nie ma. Ta krytyka moim zdaniem jest niesprawiedliwa. Nie zachował się jak Taiski w parku maszyn... no skąd ta złość w naszym kierunku? Oczywiście, że euforia była ogromna i Prezes dobrze powiedział, że przyjechał do Lublina wygrać, bo zawsze się jedzie po zwycięstwo. Ameryki nikt tu nie odkrył... Sorki, ale nasza drużyna wygrała II miejsce w lidze i o pici włos przegrała z Koziołkami a nie uplasowała się na 7 czy 8 aby pisać o dymisji. To że Prezes powiedział, że tor nieregulaminowy czy sędzia nas niesprawiedliwie ukarał - szczególnie Kacpra, to przecież prawda. No sorki... o co kaman? Jedni go lubią i popierają, inni nienawidzą, a inni jak ja oceniają go obiektywnie i podchodzą do jego osoby bez emocji. Jest szefem i ma prawo podejmować działania i odpowiedzialne decyzje za swój klub. A to, że lubi robić wiele rzeczy sam bo czasem nie ma zaufania do swoich podwładnych... cóż powinien sam dojść do wniosku że z jedną dupą na dwóch weselach się nie da. Dla mnie Prezes to pracoholik, który dąży do celu zostawiając całą swoją energię w tym do czego dąży. Taki już jest i prawdopodobnie się juz nie zmieni, ale robi to w szlachetnym celu - zdobyć 13 Mistrza. Ma poukładane finansowo, kibice przybywają, mecze w Rybniku z największą frekwencją od lat... żeby się nie wqurwił i nie ciepnął tego dla swojego spokoju - tak jak napisano w gazetce. Obyśmy nie obudzili się w nowym sezonie z ręką w nocniku. Nadmienię, że Kacper został dla Mrozka i kibiców ROW Rybnik ze wskazaniem, że "Tacie" zbyt wiele zawdzięcza, aby opuścić go w trudnych chwilach. Skoro nasz kapitan tak mówi to ja mu wierzę i powierzam zaufanie jednemu jak i drugiemu. Bo takiego wyważonego gościa jak Kacpra możemy już nie wychować w Rybniku... obym się mylił.

Panowie kończmy biadolić. Wygrał lepszy Lublin, mieli więcej szczęścia i mniej kontuzji, większą przychylność sędziów. No trudno. O błysk szprychy nas prześcignęli niczym Taiski Musielaka na ostatnim wirażu w poprzednim sezonie.

Gratuluję Motorowi Lublin zwycięstwa i życzę powodzenia w EL. Życzę im jak najlepiej bo naprawdę zasłużyli. Mamy jednak szanse rozwalić w ferworze wściekłości Myszy biorąc pod uwagę, że jesteśmy mocną drużyną. Trzeba się sprężyć i udowodnić że rekiny mają zęby większe od małych zwierzątek szkodników polnych. Jak Lars wróci to mamy naprawdę duże szanse, bo sprzęcicho jedzie mu cudownie.

Jeszcze bedzie przepięknie.... proszę posłuchać tego sterego przeboju bo to o nas... o naszej sytuacji
https://youtu.be/dUcWiRwtUxw

Bitwa przegrana, ale nie wojna.

Czołem ludu pracy
narka
Ostatnio zmieniony przez Easy_Rider Wto 25 Wrz, 2018 00:46, w całości zmieniany 5 razy  

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Wto 25 Wrz, 2018 09:27   

sorry ale kurła piosenka jest nie trafiona
bez happy endu
bo ten ciemny tłum który wyciąga ręce to my

Cytat:
Mieszkańcy miasta i przyjeżdżający
Tacy zmęczeni i tacy cierpiący
Przeklinający swój codzienny los
Słyszałem także taki głos

|
Jeszcze będzie przepięknie |
Jeszcze będzie normalnie | x3
Jeszcze będzie przepięknie aaa...

Ciemny tłum kłębił się i wyciągał ręce
Wciąż było mało i ciągle chciał więcej
I wciąż nie starczało i ciągle było brak
Ciągle bolało, że ciągle jest tak

xD w1 lidze też jest pięknie :roll: xD

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Easy_Rider 
Junior na wypożyczeniu
Suzuki Intruder

Wysłany: Wto 25 Wrz, 2018 10:35   

ciemny tlum w barwach czarno-zielonych.... grubskich :)
piosenka trafiona Adamie

Matt 
Szkółkowicz

Wysłany: Wto 25 Wrz, 2018 22:34   

Jak słyszę że "to był pech" to aż mnie skręca...
Dla mnie to nie był pech tylko po prostu pojechaliśmy piach, dno i kilometr mułu. Gdyby Karpov i Szczepaniak dołożyli 2/3 ptk więcej to dziś nie byłoby dyskusji że pech, że defekt Kacpra, że sędzia

Barcelona (rok temu bodajże) wygrywa 4:1 z Romą, w rewanżu przegrywają 0:3 i odpada... Też pech? :-D

Licze na to że będziemy jak Barca i po porażce 0:4 z PSG (czyt. nasz finał), wstaniemy z kolan i walniemy 6:1 (czyt. baraż) hahaha

Robson 
II ligowiec

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 11:25   

Nie wiem czemu ale mam wrażenie ze na tym awansie zależało tylko dwóm zawodnikom.
Jak widzę resztę i te ich udane smutne miny a najbardziej tego Chmiela to az...
Zero walki, ambicji emocji...ehh dramat...żeby gościowi co przyszedł na wypożyczenie zależało bardziej niż innym !
Falubaz sie po nas przejedzie jak walec....

Franek Dolas 
Szkółkowicz

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 12:03   

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zdjecia/galeria/16486/memy-po-meczach-finalowych-w-polsce

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 12:03   

Jedno moge powiedziec po obejrzeniu magazynu SZACUNEK !!!
Za zadne pieniadze i milosc do motorow nie bral bym sobie na kark takiego ciezaru.
Jedni moze lepiej potrafia sie od tego odizolowac i w decydujacych momentach nie zawodza, inni juz przed startem w glowie przegrali, dla wszystkich naprawde RESPEKT !!!

W innym temacie pisalem o nas kibicach co my tak naprawde mozemy.
Niewiele, ale te koncowe sceny jak zawodnicy z prezesem wyszli sie pozegnac pokazuja ze poza narzekaniem jestesmy waznym ogniwem tego wszystkiego.
RESPEKT dla tych wszystkich ktorym chcialo sie za wlasne pieniadze jechac kawal drogi do Lublina by sciskac kciuki za naszych a na koniec pomimo porazki w finale drzec geby "ROW jestesmy z wami"
Jeszcze raz Respekt, to byla przegrana wojna nastepna juz za 4 dni, a od nowego sezonu dalej.

Jeszcze slowo o magazynie BRAWO !!! cos pieknego, mala uwaga postarajcie sie w momentach gdzie iskrzy od przeklenstw muzyke glosniej puscic.
Chcial bym dzieciom pokzac ale troche nie wypada, choc wiem, ze potajemnie i tak sobie zobacza.

Fabregas 
Senior

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 12:28   

Co jak co ale magazyn mamy ekstraligowy!

Robson 
II ligowiec

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 14:44   

Fabregas napisał/a:
Co jak co ale magazyn mamy ekstraligowy!

Szkoda ze tylko magazyn. Znowu wtopa z L4. Jak braknie 2pkt w ogólnym rozrachunku to Dymek powinien wylecieć na zbity pysk. Tacy pewni widać byli chyba wygranej w Lublinie. Wtopa z zegarem, teraz wtopa z L4...

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 14:58   

Trzy dni temu Skupien mial problemy z utrzymaniem równowagi, a Ty już twierdzisz, że 14dni L4 to wtopa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi