Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Baraż ROW Rybnik vs Zielona Góra
Autor Wiadomość
Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Wto 25 Wrz, 2018 22:30   

Tak jak do meczu z Lublinem niektórzy kibice podeszli jak po "pewny awans" tak teraz my dajemy sobie 30 % szans a np. Huszcza jest pewny wygranej.

Ja tu czegoś naprawdę nie rozumie :D

marek 
Junior na wypożyczeniu
do Austro-Węgier

Wysłany: Wto 25 Wrz, 2018 23:50   

"Nie rozumie, nie rozumie. Sie uczy, to rozumie" cytacik z dawnego dobrego Ani Mru-Mru mi sie przypomnial.

Wiekszosc czula, ze Lublin jest do ogrania. Obecnie po wyczynie z Lublina wiekszosc czuje, ze Zielona Gora do ogrania nie jest.

Fabregas 
Senior

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 07:29   

A Lars nie mial czasem L4 ?

antek 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 07:59   

Fabregas napisał/a:
A Lars nie mial czasem L4 ?

Po co by miał mieć te L4

Robson 
II ligowiec

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 09:09   

I błagam Was wyjebcie tego Troszkę na meczu u siebie bo sie goscia nie da słuchać. Lublin pokazał Wam(apeluje do zarządu) jak sie robi show. Macie sie od kogo uczyć, jeden gość na mikrofonie ogarnięty i zmienia cała otoczkę a nie ciagle pier... o dupie marynie

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 09:13   

jaki klub, taki spiker...

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Pit 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 09:47   

Powiem Wam, że minęło trochę czasu i zaczynam się łudzić :-) Wszystko zależy od tego jak pojedzie Protas. Jeżeli na poziomie 8 pkt to jesteśmy w stanie zrobić tam 42 pkt, a jak zrobimy tam 42 to u nas spokojnie 49 też damy radę :-D :mrgreen: :mrgreen:
Taki ze mnie niepoprawny optymista :D

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 09:50   

nie jesteś sam...
Zengota i Jensen może być zmęczony po tym diamentowym pucharze
bardziej w tym upatruję szansę, zwłaszcza w Zengocie
jeszcze jakby udało się wyrwać coś na juniorach :roll:

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Harold 
Junior na wypożyczeniu
Nowy

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 09:52   

W Lublinie nie uciułaliśmy 39pkt to uda się to w Zielonce? :-D dopiero ochłonąłem i mogę wrócić na forum, czytać newsy

Pit 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 09:53   

Byle juniorzy tam nie dostali 5 1 I zastanawiam się czy pod 8 nie Dac tego Australijczyka na motorach Bewleya.

Harold a nóż widelec. Tak jak Adam mowi slaby protas plus zmęczenie chłopaków po diamentowej i nadzieja się tli :-P
Ostatnio zmieniony przez Pit Śro 26 Wrz, 2018 09:55, w całości zmieniany 1 raz  

Harold 
Junior na wypożyczeniu
Nowy

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 10:17   

Pit no racja :) już się pogodziłem z pierwsza liga. Może być całkiem ciekawa bo jeszcze bardziej wyrównana się zapowiada i nie ma czego się wstydzić. Z ta Zielona ciężka przeprawa. Kto wie może dadzą z Siebie 110% i się uda...

Mlody_Holek 
Szkółkowicz

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 11:02   

Tak jak.powiedzial Lebioda, zaczynamy od zera i mamy 30 biegow. Wszystko jest mozliwe, a dopuki nadzieja jest .... Jak przegramy dwu mecz, to wtedy uwierze, ze zostajemy w 1 lidze. Ja ciagle wierze, ze moze byc dobrze, ze emocji jeszcze troche bedziemy.mieli. Caly Sezon Falubaz jechal słabo, Zengi sam siebie nie poznaje, Protas robi co moze, zeby do 10 pkt dobic, gdzie raz mu wyjdzie raz nie. Wszystko zalezy od.danego dnia, nasi jada tyydzien w tydzien oni po ponad miesiacu przerwy, to dla nas tez atut.

Przed nami ostatnie dwie szanse, zrobmy wszystko, zeby dostac sie do elity tam , gdzie nasze miejsce.

Nadzieja umiera ostatnia ...

Fabregas 
Senior

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 11:09   

No właśnie, ten Jay Etheridge prezentuje sie przyzwoicie w Anglii więc szłoby go dać po 8, przynajmniej w rewanżu jak już będzie wszystko jasne :P

Najbardziej bym chciał żeby nasi utarli nosa temu co twierdzi,że mają utrzymanie w banku bo juniorzy z Zielonki są 2 razy lepsi od naszych, nie wspominając o seniorach!
Ale to chyba marzenia ;)
Ostatnio zmieniony przez Fabregas Śro 26 Wrz, 2018 11:10, w całości zmieniany 1 raz  

Seru64 
Senior

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 17:03   

Może tak zaprosić Skórnickiego do nas, żeby tor przygotował? Kto jak kto, ale on chyba w tym sezonie najlepiej potrafił przygotować tor przeciwko Falubazowi :-P

Darecki79 
Junior

Wysłany: Śro 26 Wrz, 2018 19:22   

Nie widzę tego barażu :-/

Nie mamy juniorów, seniorów, obcokrajowców..

Nie potrafię zrozumieć fenomenu Chmiela :-/ ileż to jeszcze lat, nadziei? Jak tak poważny stażem junior w najważniejszym meczu sezonu sępić sprzęt od faceta, który jedzie 2 rok? Spaliłbym się ze wstydu na jego miejscu.
Rozumiem takie cuda w 2-3 kolejce w meczu gdzie się wygrywa i mówi ej Lars skubańcu daj się karnąć bo mi stary nie umie zrobić maszyny. Ale w finale? To jest ta pełna mobilizacja?

Chmiel zresztą przegrał u mnie już bodajże w Gnieźnie w rundzie zasadniczej jak w wywiadzie w środku meczu pierdolnął że już jest myślami w zawodach juniorskich. Na Boga :roll:

Od tego momentu nie trawię gościa. Mało, powiem nawet że mu jakoś nawet nie kibicuję. Zresztą nie wierzę w niego a każdy punkt w lidze jest moim zdaniem dziełem przypadku.

W parkingu szuka oczami kamery, żeby tylko było widać, że się martwi. Jeszcze nie widziałem, żeby kopnął w motor, jebnął kaskiem, powadził się z mechanikami, z Prezesem. Żeby chociaż przeklnął. Nic. Jakby na aviomarinie jechał.

Masakra.

Odpowiedz do tematu