Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
sezon transferowy 2019
Autor Wiadomość
Ocet 
Junior

Wysłany: Pon 12 Sie, 2019 12:05   

W takim razie trzeba też założyć temat "Jak rozpierdole kasę z lotto jak wygram"
Przecież każdy kto gra ma szanse wygrać..
Uważam za o wiele przedwczesne snucie planów , teorii, widzimisie , jakim składem pojedziemy w ekstralidze.
Najpierw awansujmy, potem rozpocznijmy festiwal życzeń i marzeń.
O wiele ,wiele za wcześnie na to..

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Pon 12 Sie, 2019 12:10   

Cytat:
W takim razie trzeba też założyć temat "Jak rozpierdole kasę z lotto jak wygram"

Gdybym miał 25% szans na wygraną (a tyle ma teraz ROW na awans) to chyba bym się zaczął zastanawiać :P

abba 
Junior
cierpliwy sponsor

Wysłany: Pon 12 Sie, 2019 12:38   

Robson napisał/a:
My jeszcze półfinału nie wygraliśmy, a polowa tu juz skald na ekstraligę buduje...Widac ubiegly rok nie nauczyl pokory...

Robson, jak by klub (prezes, trener) wypowiadal sie publicznie nt. skladu na EL moze bylo by to troche na wyrost. Podkreslam slowo publicznie, bo nie moge sobie wyobrazic by w klubie nie pracowano juz nad wariantem ROW w EL.

Jesli chodzi o kibicow to nam przeciez wszystko wolno. Wyobraz sobie, ze my tu temat przemilczymy co to zmieni?
Trzeba awansowac inaczej nawet cisza nt. transferow nic nie zmieni, na forach czy portalach ci tzw. dyskutanci rozbiora nas na czynniki pierwsze. Tym bardziej, ze bylismy faworytem no i z takiej pozycji startujemy play offach.

Skoro wierzymy (my kibice) w awans mamy prawo miec marzenia, wazne tylko by nie fruwac w oblokach bo w razie braku awansu spadek na ziemie moze byc dla niektorych bolesny. :-P

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pon 12 Sie, 2019 21:36   

Już tu kiedyś miałem spięcie jeśli chodzi o te "składy"...

Mam to gdzieś, niech piszą :) piszcie :)

Ale od zawsze, OD ZAWSZE od tego był sezon ogórkowy, gdzie każdy wiedział gdzie jedzie :) My nie wiemy nic !!

Niektórzy wiedzą, że 3 drużyny nie chcą awansować :lol: Argument wręcz śmieszny....

Ustalajcie składy - przecież ilość stron jest nieograniczona :D Tak samo jak nasz awans jest wręcz w 50% pewny do finału.

Sezon trwa a niektórzy już ogórkowy rozpoczeli - po co ??

claybuster 
Szkółkowicz
claybuster

Wysłany: Wto 13 Sie, 2019 19:52   

Po tym co pokazuje dzisiaj Żupiński uważam że powinniśmy go zakontraktować na przyszły sezon bo z ekstraligi ciężko będzie wyjąć dobrego młodzieżowca

bobikLK 
Szkółkowicz
ROW 1932

Wysłany: Czw 15 Sie, 2019 08:57   

claybuster napisał/a:
Po tym co pokazuje dzisiaj Żupiński uważam że powinniśmy go zakontraktować na przyszły sezon bo z ekstraligi ciężko będzie wyjąć dobrego młodzieżowca

Żupa wyląduje w przyszłym sezonie w EL, ale wydaje się, że będzie to Grudziądz.

Chopper 
Szkółkowicz
Moto-moje zycie

Wysłany: Czw 15 Sie, 2019 10:53   

Na Zupinskiego bedzie wiecej chetnych...

Easy_Rider 
Junior
Suzuki Intruder

Wysłany: Czw 15 Sie, 2019 16:50   

czytajac te forum jego cena wzrosnie :O

Chopper 
Szkółkowicz
Moto-moje zycie

Wysłany: Czw 15 Sie, 2019 17:02   

No nie wiem...dzisiaj bardzo slabo jedzie

Borysek ROW 
Junior na wypożyczeniu
ROW!

Wysłany: Czw 15 Sie, 2019 17:48   

Dzisiaj słabo, aczkolwiek jechał z większą stawki ekstraligowej. Jak popatrzymy na posuchę wśród wartościowych juniorów, zwłaszcza tych trochę młodszych, ściągnięcie Żupińskiego wydaje się być spoko pomysłem, o ile sam będzie chciał i barierę odległości między Gdańskiem a Rybnikiem da się jakoś obejść.
Ostatnio zmieniony przez Borysek ROW Czw 15 Sie, 2019 17:48, w całości zmieniany 1 raz  

Maveral 
Senior

Wysłany: Czw 15 Sie, 2019 19:21   

Na tego chłopaka warto wyłożyć kasę. Widać, że ma to coś, na motocyklu czuje się świetnie, więc jakby go porządnie dosprzętowić na E-ligę, to sądzę, że będzie robił konkretne punkty. Do tego on ma dopiero 17 lat, więc inwestycja na lata.

Fan_Rekinow 
Junior

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 17:12   

Mam nadzieje ze w razie ewentualnego awansu, Zyto zostaje z nami na pokladzie ;-) jak wy widzicie dalsza wspolprace? I jeszcze raz prosze nie mowcie nawet o Lagucie na 2020 nawet jakby chcial z nami w 1 lidze jezdzic :lol:

https://kurierlubelski.pl/grigorij-laguta-nowym-zuzlowcem-speed-car-motoru-lublin/ga/13871173/zd/33740243 dla tych co go chca niech sobie przypomna to zdjecie :)
Ostatnio zmieniony przez Fan_Rekinow Czw 22 Sie, 2019 17:14, w całości zmieniany 1 raz  

Wojtas1232 
Junior na wypożyczeniu
Trzymać gaz

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 17:18   

Żyto ma umowę do końca sezonu awansujmy mam nadzieję że zostanie trzeba chłopa co będzie na stałe a nie co roku ktoś inny, chyba Mrozek już się wyleczyl z wynalazków typu Korbel który nawet z drugo ligowego Opola poleciał... Jedyna osoba która mnie strasznie wkurza w tym parkingu co widać po filmach że facet ma zero pojęcia to ten kalyciok nie wiem czy yno jo go nie umia stawić? Nie dla Laguty nigdy!! Szczerze nawet za bardzo Maxa nie chce tu widzieć wiem że to dobry grajek ale jakoś przestałem go lubić. Ale na Boga wygramy finał będziemy ustalać skład już rok temu było nie miłe zaskoczenie jak quad na drodze do ekstralipy się wyglebil :)

Chopper 
Szkółkowicz
Moto-moje zycie

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 18:11   

Czy Zyto zostanie?? Cos dziwnie zabrzmiala odpowiedz Mrozka na to pytanie,a co do Kalycioka...zobacz na kevlary jest sponsorem i przede wszystkim chyba lojalnym czlowiekiem Mrozka

DonKamillo 
Moderator

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 18:35   

Cytat:
Szczerze nawet za bardzo Maxa nie chce tu widzieć wiem że to dobry grajek ale jakoś przestałem go lubić.

A ja nie. Chłopak chciał się rozwijać i nie mam mu tego za złe. Pamiętam też, że jak już złapali Griszę za doping to w tych kluczowych, domowych meczach z Wrockiem i Zielonką (bo potem Max miał kontuzję) widać było po chłopaku na torze, że nie ma tego wszystkiego w dupie i dla mnie to był wtedy najlepszy Fricke jaki kiedykolwiek był w Rybniku, pięknie chłopak walczył.

A co do Piotra, to chyba tylko idiota by go zwolnił.

Fan_Rekinow napisał/a:

https://kurierlubelski.pl/grigorij-laguta-nowym-zuzlowcem-speed-car-motoru-lublin/ga/13871173/zd/33740243 dla tych co go chca niech sobie przypomna to zdjecie :)

Amen. Mi przez chwilę też przychodziły myśli, że może to by nie było takie głupie, ale jak zobaczyłem te zdjęcie to momentalnie mi przeszło.
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo Czw 22 Sie, 2019 18:36, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu