Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
sezon transferowy 2019
Autor Wiadomość
Fabregas 
II ligowiec

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 20:48   

Piotra trzeba nadpłacić, przepłacić, przebić jeśli ma w zamiarach odejście bo on to trzema jakoś w ryzach i jest fachowcem z wysokiej półki!

Myślalem,że o tym rusie to se jaja robicie ale widze,że niektórzy to na poważnie by go widzieli nazot :roll:

Przecież Siergiej niedługo będzie na tym samym poziomie a nie wierze,że możemy mieć takiego pecha,że on też nas wystawi do wiatru ;)

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Czw 22 Sie, 2019 22:56   

Naprawde Kamillo ty napisałes "Mi przez chwilę też przychodziły myśli, że może to by nie było takie głupie "
Nie wierze.
Moj ulubiony forumowy junior...
Srednia 2,67..
A juz Cie na 9 tce widziałem...
:-/
;-)
Mega rozczarowanie...
:shock:
Spoko ,kazdy kibic w życiu zuzlowym popełnia jede popełnia jeden rażący błąd.
UWD
Twój limit Wykluczeń sie wyczerpał 8-)

Za takie myśli to tylko jak w Wietnamie szłko pod paznokcie ;)

Nigdy Łaguty nawet na obrzeżach naszego miasta !

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 06:52   

jak możecie mieć pretensje do Laguty? zobaczcie jakie mo potargane galoty na fotce

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

Ocet 
Junior

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 07:59   

Pół roku temu gościu napluł nam obrzydliwie na facjaty, piekło, paliło, pewnie kilku forumowiczom zostały blizny po tym ruskim kwasie, a teraz co poniektórym przychodzą taki pomysły do głowy?
Ja moją bliznę mam, pielęgnuję, i z szacunku już tylko dla samego siebie nie chce tu tego typa widzieć.

bomel91 
Szkółkowicz

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 08:27   

Pewnie mnie ostro pojedziecie za ten wpis, ale jednak często czytam, że pewnych zawodników w kontekście awansu trzeba przepłacić. Czy jednak nie trzeba było tak zrobić wtedy z Łagutą? O ile spokojniejsi bylibyśmy o awans i o pierwszy rok w Ekstra? Oczywiście, po tym co nam zafundował, z moralnego punktu widzenia nie powinien odchodzić, ale jednak ten sport to też biznes. Myślę, że można było dla wyższego dobra rozważyć jednak jego propozycję albo przynajmniej usiąść do negocjacji zamiast strzelać fochy.

Slinotok 007 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 08:40   

Chora prowokacja :-/ :roll:

Maveral 
Senior

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 08:47   

Jak już jesteśmy przy Griszy, to ciekawe jak tam sprawa sądowa? :)

Bart 
Senior
Wysłannik Galaktyki Światła

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 09:41   

Jak to co? Przecież prezes powiedział, że mu wybaczył. :lol:

marek 
Junior na wypożyczeniu
do Austro-Węgier

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 10:22   

Wybaczyc moze prywatnie.

A jako prezes zarzadu spolki ROW, jesli tylko ma dokumenty i silne argumenty, powinien probowac kase z niego sciagnac, za sytuacje kiedy narazil spolke na straty i utrate przyszlych korzysci m.in. kontraktowych i sponsorskich.

Chyba, ze niczego na Lagute nie ma?

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 13:55   

ech..
tylu katolików, każdy chrzczony!
a gdzie wybaczenie? gdzie pojednanie? gdzie drugi policzek?
syn marnotrawny! przyjąć, przytulić, dać podwyżkę!

SATANIŚCI SAMI!

;D ;D ;D

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

bomel91 
Szkółkowicz

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 15:27   

@Slinotok 007 Nie prowokacja tylko kalkulacja. Można było swoje pomyśleć, kląć na całe biuro (w tamtym przypadku samochód :-) ), zagryźć zęby i zapłacić mu tyle, ile chciał. Załatwić mu tych sponsorów. Dla dobra klubu. Bo jednak na ten i kolejny sezon dałby nam coś, czego może zabraknąć. Gdyby można było przebierać w zawodnikach z topu to można się unieść dumą, ale wszyscy wiemy jaka jest sytuacja. Tak naprawdę, to podczas (nie)sławnego spotkania, jedynym argumentem, który do mnie przemówił było to, że prezes nie wyobraża sobie sytuacji, że Łaguta miałby zarabiać więcej od Kacpra.
I nie jestem żadnym trollem :) Też uważam, że żeby odkupić winy powinien jeździć u nas za darmo. Ale w zaistniałej sytuacji po prostu moim zdaniem można było to rozegrać w ten sposób i dzisiaj pewnie cieszylibyśmy się jego jazdą nie wiedząc, że zarabia więcej, niż prezes szacował, że powinien.

sylwek 
Szkółkowicz

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 19:30   

DonKamillo napisał/a:

A ja nie. Chłopak chciał się rozwijać i nie mam mu tego za złe. Pamiętam też, że jak już złapali Griszę za doping to w tych kluczowych, domowych meczach z Wrockiem i Zielonką (bo potem Max miał kontuzję) widać było po chłopaku na torze, że nie ma tego wszystkiego w dupie i dla mnie to był wtedy najlepszy Fricke jaki kiedykolwiek był w Rybniku, pięknie chłopak walczył.

Dokładnie akcja na Zmarzliku palce lizać.
Zresztą jestem święcie przekonany że gdyby wrócił do Rybnika wyniki poszły by w górę :)

Cytat:
A co do Piotra, to chyba tylko idiota by go zwolnił.

Pawlickie są strasznie kapryśne i pazerne na dolary nie wiem ale jak na nich patrzę to na usta ciśnie się jedno: rozpuszczone bachory z bogatego domu, podobnie jak Pawełek Przedpełski.
Znając zagrywki Naszego Przywódcy i jego skłonność do wydawania Kuczerodolarów to nie wydaje mnie się. Zresztą związek trwałby tylko rok a w połowie sezonu rozwód byłby już przesądzony.
Co do Łaguty świat jest mały a ja dużo podróżuję. Da się złamać kciuka przybijając piąteczkę ?

Maveral 
Senior

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 19:35   

Sylwek, wydaje mi się że chodziło o Piotra Żyto :D

sylwek 
Szkółkowicz

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 19:42   

Maveral napisał/a:
Sylwek, wydaje mi się że chodziło o Piotra Żyto :D

Mom problemy z czytaniem ze zrozumieniem jak tu piszesz, tu mecz, tu telefon i gadka że Olkowicz i Pajączek to jeden poziom, no i ta gąska co z Dudkiem komentuje też mnie rozprasza :P
Żyto a jest lepszy kandydat ?
Kto to weźnie i lepiej poprowadzi ?
Kalyciok śmiem wątpić...

z 
Junior

Wysłany: Pią 23 Sie, 2019 19:45   

No jak to kto ? Krzysiu

Odpowiedz do tematu