Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ROW Rybnik
Forum kibiców

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
sezon transferowy 2019
Autor Wiadomość
Jim 
Junior na wypożyczeniu

Wysłany: Śro 21 Lis, 2018 20:13   

Majki-tym składem to my nawet do PO nie wejdziemy.

bobikLK 
Szkółkowicz
ROW 1932

Wysłany: Śro 21 Lis, 2018 21:21   

Majki napisał/a:

I w pierszym meczu u nas Orzeł wtedy już bedziesz porównywac

Nie ma w tym sezonie drużyn łatwych (patrz: Kraków, Piła - z całym szacunkiem dla nich) Obojętnie jak ustawią terminarz, to pewne jest, że będzie ciężko. Ale ja tam wierzę w naszych. ROW :)

Piksiński 
Ekstraligowiec

Wysłany: Śro 21 Lis, 2018 23:06   

tomtom13 napisał/a:
Przecież nawet Hancock w II lidze nie miła średniej 3,0.

Ale kto tu pisze takie rzeczy ?? ale też nie piszcie głupot, że Grisza miał rozbrat z żużlem, i nie wiadomo co z jego formą :D Nie siedział na karaibach i nie pił drinków.

Jaką miał średnią w elipie ?? ... Przypominam, że będziemy w I lidze.

bobo44 napisał/a:
to chyba jesteś młody skoro nie pamiętasz składu na awans przpomnę tylko jak w składzie było 2 mistrzów świata naraz

A dziekuję bardzo :) uznam za komplement ... Tylko chyba jestem na tyle stary, że pamiętam i dawne czasy i obecne. I te obecne są TRUDNIEJSZE patrząc na żużel - brak zawodników elipowych - brak zawodników I ligowych itd. Czyli tak naprawdę licytują się kluby o zawodników którzy już "istnieją" w światku :) .... Pokazuje to rynek od 2-4 lat - mistrzowie byli mistrzowie i uczestnicy GP. Objawy sezonu ?? Jak na lekarstwo... Więc jak pierwszoligowy klub ma zrobić skład na awans jak klub elipowy ma biedę chociaż troszkę się wzmocnić ??

Majki napisał/a:
Piękny sezon 1992 r

Ale czasy obecnie inne...

Majki napisał/a:
Taki, że w najważniejszej części sezonu czyt. play off i baraze, Troy mógł jedynie pomarzyć o takiej średniej jaka wykręcił Andrzej

Ale żeby Andrzej - ten wybitny dla niektórych zawodnik - mógł w PO pojechać jak pojechał zawdzięcza miedzy innymi Troyowi :) ... Żeby w sezonie 2019 pojechać w PO potrzebujemy tego Troya - jak można tego nie zauważać :D

Majki napisał/a:
I w pierszym meczu u nas Orzeł wtedy już bedziesz porównywac

I co oddamy walkowera ?? :lol: Ja twierdze ze wygramy :) ... Już w tym sezonie Orzeł miał furrore zrobić - gdzie był chyba wiesz...

colectiv 
Szkółkowicz

Wysłany: Czw 22 Lis, 2018 09:37   

Chyba mało kto o tym pisze, ale wydaje mi się że Piotr Żyto zrobi różnicę. Przede wszystkim mam tu na myśli sprawy związane z torem.

ADAM_J 
Mistrz Świata
i nie tylko :D

Wysłany: Czw 22 Lis, 2018 10:03   

colectiv napisał/a:
Przede wszystkim mam tu na myśli sprawy związane z torem.
popsuję Ci myśli dwoma słowami
komisarz toru

xD dziękuję

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

duri 
Junior
ROW

Wysłany: Pią 23 Lis, 2018 10:10   

ADAM_J napisał/a:
colectiv napisał/a:
komisarz toru

xD dziękuję

tylko że Piotrek nie da się tak łatwo. I nie pozwoli sobie by trener/menadżer gości sobie tyle śpiewał.

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Pią 23 Lis, 2018 10:12   

znowu zepsuję Wam...

xDDDD

komisarz toru i sędzia - oni mają władzę xDDD

jak bandyta porywa samolot, to możemy go żądać spowrotem właśnie na zasadzie tej tradycji - to stara tradycja

z 
Junior

Wysłany: Pią 23 Lis, 2018 11:06   

Jak Piotrek przegnie skończy jak Korbel :p

Goraw 
Junior

Wysłany: Pią 23 Lis, 2018 11:13   

Trzeba po prostu robić twardy tor.
Komisarz zadowolony, zawodnicy mają równo a my mamy ściganie.

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 23 Lis, 2018 11:59   

duri napisał/a:
ADAM_J napisał/a:
colectiv napisał/a:
komisarz toru

xD dziękuję

tylko że Piotrek nie da się tak łatwo. I nie pozwoli sobie by trener/menadżer gości sobie tyle śpiewał.

Ale co to znaczy - nie pozwoli ? Zamknie go w komórce ?
Żyto bedzie fikal, dostanie kare i tyle.

duri 
Junior
ROW

Wysłany: Pią 23 Lis, 2018 13:15   

No czyli co po co nam trener z jajami ? Bo już nie rozumiem...

mustapha 
Ekstraligowiec

Wysłany: Pią 23 Lis, 2018 13:25   

No chyba nie po to, zeby sie stawial sędziemu.
Po to by ustalal sklad, taktykę i korzystnie wplywal na zawodnikow (podpowiedzi, mobilizacja)

bobikLK 
Szkółkowicz
ROW 1932

Wysłany: Pią 23 Lis, 2018 23:30   

Różnica między M. Korbelem, A. Skupieniem (z całym szacunkiem do obu), a P. Żyto polega nie na tym, że ktoś potrafi, albo nie potrafi fikać sędziemu, czy będzie albo nie będzie tego robił.

Żyto stary wyga i fachura od toru nie pozwoli sobie na to by zrobić tor do którego na 100% mogą się przywalić sędzia, czy komisarz. Zrobi tor, do którego się nie przyczepią, ale będzie to tor powtarzalny. Ani Korbel, ani Skupień nie potrafili zarządzać toromistrzami tak, by tor był taki sam. Ile to razy zawodnicy mówili, że w piątek na treningu było inaczej niż w niedziele na zawodach? Czasem odnosiło się wrażenie, że jak wyszło tak jest i że to toromistrzowie mieli więcej do powiedzenia niż pan trener. W mojej laickiej opinii to się zmieni i to o 180 stopni. Przynajmniej taką mam nadzieję.

A po drugie. Na wyjazdach trener i kierownik drużyny bali się odezwać, że tor nieregulaminowy. Przykładem sztandarowym jest mecz rewanżowy w Lublinie. Dopiero jak prezes dotarł do Lublina, to zaczęły się jakiekolwiek ruchy z naszej strony. A do tego momentu panowie chodzili, kręcili głowami i przestraszeni nie zrobili nic z tym "dziwnie padającym deszczem" nad Lublinem. Żyto nie będzie czekał na prezesa.

ADAM_J 
Mistrz Świata

Wysłany: Sob 24 Lis, 2018 11:32   

bobikLK napisał/a:
. Ile to razy zawodnicy mówili, że w piątek na treningu było inaczej niż w niedziele na zawodach?
bo przyszedł komisarz i kazał...
ech :roll:

theemperor 
Junior

Wysłany: Sob 24 Lis, 2018 20:48   

bobikLK napisał/a:
Różnica między M. Korbelem, A. Skupieniem (z całym szacunkiem do obu), a P. Żyto polega nie na tym, że ktoś potrafi, albo nie potrafi fikać sędziemu, czy będzie albo nie będzie tego robił.

polecam być choć raz w parkingu, fikanie kończy jakąkolwiek rozmowę a zaczyna się wydawanie poleceń, bo tak stanowi regulamin i koniec dyskusji. Krzyki ładnie wyglądają w TV fikanie jeszcze lepiej ale niczego nie zmienia bo nie ma to wpływu na decyzje sędziów, proszę o przykład gdzie sędzia po krzykach zmienił decyzję... Dla mnie instytucja trenera to porażka w żużlu, kompletnie nie potrzebna.

Odpowiedz do tematu